Alternews – 9.05.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

44 thoughts on “Alternews – 9.05.2014

 1. Aspartam zamiast cynamonu . UE oglosila ze aspartam jest niegrozny i mozna
  go spożywać ile dusza zapragnie . Chce za to mocno
  ograniczyć spożycie cynamonu . Jak wiemy cynamon
  jest wielofunkcyjnym , antybakteryjnym antyseptykiem
  o właściwościach przeciwinfekcyjnych . Przyprawa ta
  jest skuteczna w walce z cukrzyca , ma właściwości
  obniżające glikemie . Zaczęli od cynamonu . Celem jest zabronienie
  terapii alternatywnych .

  1. Żeby uzyskać monopol (i zyski) trzeba zabronić innym konkurować.
   Zabroniono wytwarzania samemu paliw, prądu, alkoholu, tytoniu…(bo dochodowe)
   Słyszy się o zakazie produkcji i sprzedaży żywności na rynku przez rolników (mają sprzedawać surowce do pośredników, handlarzy, wyzyskiwaczy bo to gigantyczna kasa większość narody wydaje całe swoje zarobki na wyżywienie).
   Zabrania się wytwarzania leków, leczenia ludzi (bo bardzo zyskowne).
   Zabrania się prowadzenia działalności bankowej (tylko lichwa może bo…),
   Zabrania się prowadzenia działalności adwokackiej, lekarskiej (korporacyjny nepotyzm).
   Praktycznie zabrania się prowadzenia działalności gospodarczej bo obciążenia formalno-fiskalne zabijają małe firmy a są relatywnie niewielkie dla dużych koncernów (licząc udziałem kosztów obsługi formalnej do obrotów).
   W mediach publicznych zabrania się mówienia prawdy, głoszenia odmiennych od oficjalnych poglądów (zasada niedopuszczania do mediów ludzi o innych poglądach i negatywna selekcja dziennikarzy) czyli zabrania się rzeczywistego pluralizmu w mediach (TV Trwam po ciężkich bojach wywalczyła sobie prawo nadawania).
   Ogranicza się własność prywatną. Ziemia niby twoja ale to co w ziemi wartościowe to już nie twoje (zasoby naturalne, artefakty, znaleziska).
   Zabrania się publikowania oraz dostępu do danych osobowych (książki telefoniczne) ale tylko malutkim bo wielkie koncerny dysponują takimi danymi bez żadnej kontroli (banki, ubezpieczalnie, dystrybutorzy prądu, operatorzy sieci komórkowych itd). A ponieważ duża część tych pozornie różnych firm znajduje się w jednych rękach (międzynarodowej mafii żydowskiej) to łatwo sobie wyobrazić że taka mafia ma pełne informacje osobowe wszystkich obywatelach Polski. Pewnie pełniejsze niż bazy ZUS czy PESEL. A do tego ogólnoświatowe metody inwigilacji i rejestracji powiązań na portalach społecznościowych (Facebook..), poczty elektronicznej, telefonów komórkowych, (ogólnie internetu) internetu. Polska jest totalnie inwigilowana i nadzorowana z poza granic Polski.

   To nawet nie jest karykatura demokracji.
   To w ogóle nie jest demokracja.
   Trudno żeby w kolonii jaką jest Polska po 89r panowała demokracja.

   1. Ziemia też nie jest twoja, co roku płacisz podatek bo kupiłeś ją tylko jako użytkownik, teraz.
    Nie masz też oryginału aktu własności.Ma go właściciel.

  2. No i przydałaby się jakaś kolejna petycja. Myślę, że dojdzie do tego. Ale oprócz petycji, dobrze by było zorganizować jakiś ruch, pod egidą którego, organizowane byłyby protesty, legalne. Trzeba to robić, bo większość ludzi nie ma pojęcia, o tym co unijni urzędnicy nam szykują. A i dla decydentów, brak reakcji, stanowi przyzwolenie na przyjęcie odgórnych, unijnych, zagrażających naszemu zdrowiu i bijących w naszą wolność, przepisów.

 2. No proszę i było konkretnie i bez gwiazdorowania przed kamerką.Pan się pokusi panie Januszu podskoczyć na granicę z Ukrainą i pogadać z polonią ukraińską-już ma pan niedaleko.Nie rozumiem skąd to pana parcie w stronę ludzi ciekawych-prezentujących się na kongresach i festiwalach zjawisk.Porozmawiał by pan kiedyś w wiejskiej zagrodzie -gdzie nie ma internetu i jest realne zagrożenie naszpikowania wieśniaka mikroczipami,aby uwalniać mu do krwiobiegu z czipa truciznę wywołującą szczęście w czasie rozrzucania obornika-napewno by się to panu przydało-w sensie poczucia, że jest pan tylko z miasta

 3. Ciężkie walki w Mariupolu ?
  Mam inne wrażenie na bazie filmów w Ukrainy które oglądałem.
  Nie widziałem żadnego filmiku z tych ciężkich walk.
  Widziałem natomiast jak po mieście jeździły dwa lub trzy transportery opancerzone i autobus z wojskiem. To z nich rozstrzeliwano nieuzbrojonych ludzi na ulicach miasta.
  Wczoraj załączałem takie filmiki.
  Widziałem też jak „zapalił się” komisariat. Też jest filmik.
  Otóż komisariat został ostrzelany przez dwa Transportery opancerzone ogniem z działek oraz jeden wojskowy odpalił tam RPG. To musiało spowodować pożar.
  Ognia ze strony budynku do transporterów nie zauważyłem.
  To nie była walka to była egzekucja.
  Budynek spłonął całkowicie, pewnie razem z ludźmi w środku. (powtórka z Odessy?).
  Z tego co potem mówiono to zostało zabitych tam 20 milicjantów.
  Zastanawia mnie fakt że nikt nie sfilmował ciał zamordowanych, popalonych i zaduszonych (tam było ogromne zadymienie- filmik). Czyżby wykonawcy woli Kijowa po przykrych doświadczeniach z Odessy gdzie wyszło na jaw jakich zbrodni dokonali tym razem zadbali o zniknięcie ofiar ? Tego nie wiem, ale to dziwne że zniknęły.
  Do tego te dziwne plotki o zabiciu dowódcy tej karnej ekspedycji i wyłupieniu mu oczu ? Z daleka to śmierdzi kłamstwem i propagandą nienawiści. Gdzie jest filmik, może dopiero jest kręcony w Hollywoodzie ?
  Dzisiaj każde zdarzenie jest filmowane przez wiele osób a filmiki wrzucane do sieci poza kontrolą „organów władzy i propagandy” i te filmiki pokazują okruchy gołej prawdy.

  Jak widać te ciężkie walki o których ciągle przy każdej najmniejszej potyczce czy incydencie piszą (krzyczą) nasze media to wymysł propagandowy, to potrzeba propagandowa organizatorów Majdanu (nasze media przecież realizują spójną politykę propagandową z organizatorami Majdanu bo mają tych samych, wspólnych nadzorców).
  Pytanie po co Kijowowi (nadzorcom Kijowa) ta „wojna” której nie ma ?.
  Są tylko jednostronnie kreowane przez Kijów incydenty i zbrodnie by podsycać nastroje.

  Moim zdaniem mafia żydowska chce wciągnąć NATO w wojnę z Rosją.
  A Rosja i NATO się nie dają wciągnąć w tę wojnę.
  Albo jest to gra by przyspieszyć podział Ukrainy, by zmotywować wschodnią Ukrainę do oderwania się od Kijowa (takie zbrodnie na ludności cywilnej bardzo motywują). Tu nasuwa się pytanie kto z kim w to gra i kogo tak rozgrywają? Co gracze uzgodnili ? Kto tak oddaje Ukrainę wschodnią Rosji i czego chce w zamian ? Pisałem już wczoraj że być może rozgrywają to Niemcy i Rosja, rozgrywanymi są mafia żydowska (i jej wasale typu USA, Polska) która ma apetyt na Ukrainę bo to są tereny kiedyś opanowane przez Chazarów.
  Czym Rosja może się zrewanżować Niemcom za tę pomoc ?
  Landami wschodnimi ? Które im odebrała w 1945 a teraz może tak jak DDR w 1990 oddać z powrotem ? Mnóstwo ciekawych pytań. Ale to tylko gdybanie.

  Polskie złoto w Anglii.
  Niemcy też mają złoto w USA i nie mogą go dostać z powrotem, nawet nie mogą go tam zobaczyć (były takie doniesienia w mediach).
  Ukraińskie złoto też natychmiast po przewrocie zostało wywiezione do USA.
  Wygląda na to że złoto z krajów podbitych przez mafię żydowską znajduje się zawsze w depozycie tej mafii. To skuteczne taktyka bo w przypadku próby uniezależnienia się od tej mafii, mafia zawsze może „zamrozić aktywa” i wykorzystać je do sfinansowania „legalnego rządu” który sobie powoła w odpowiadającym jej składzie.

  O złocie i statystykach.
  Zabrakło mi w podanym zestawieniu o ilości złota, informacji o ilości złota w Rosji i w Chinach. Rosja to największy producent złota na świecie a Chiny to największy kupiec złota na świecie.
  To spore zniekształcenie statystyk.

  O homeopatii, lekach naturalnych …
  Popieram, jestem za, wierze w ich skuteczność (tu wiara ma bardzo lecznicze właściwości). Walka z medycyną naturalną to walka wielkich koncernów o poszerzenie rynku dla swojej chemii sprzedawanej kilka razy drożej niż koszty produkcji.
  Na lekach zyski są kilka razy większe niż na ropie i gazie (w sensie procentowym).
  Mafia farmaceutyczna to tylko inna odnoga tej samej mafii z Wall Street, mafii zbrojeniowej, mafii lichwiarskiej, mafii ubezpieczeniowej, mafii olejowo-gazowej, mafii medialnej, mafii ochroniarskiej, mafii żywności genetycznie modyfikowanej…
  czyli mafii żydowskiej która to wszystko trzyma w swoich zgrzybiałych rękach starych już Rockeffelerów, Sachsów, JP Morganów i innych.
  A młodzi dziedzice tych fortun to już statystyczni idoci w rękach których to żydowskie imperium się będzie rozpadać. To typowy los imperium budowanego na dziedzictwie czyli na nepotyzmie.
  Pan Bóg czyli Natura, rozdaje rozum, czyli inteligencje, losowo, nie patrząc na to czy ktoś jest bogaty czy biedny. I to jest mechanizm sprawczy który powoduje że imperia upadają, firmy chore na nepotyzm upadają, Polska kolesiów i szwagrów upada (Nepotyzm) a na ich miejscu rodzą się z niczego nowe inicjatywy, nowe imperia.

  1. Oscar pisze; […] O homeopatii, lekach naturalnych …
   Popieram, jestem za, wierze w ich skuteczność (tu wiara ma bardzo lecznicze właściwości)

   Ja z kolei uważam, że jest dokładnie odwrotnie. To, że część ludzi nie „pada” po zazyciu syntetyków, które mają multum ubocznych skutków, to kwestia wiary właśnie.
   Natomiast zioła, przecież są pierwotnym źródłem dla syntetyzowania powyższych. Zażywając zioła, rozważnie, nie jest się narażonym na tzw. uboczne skutki, ponieważ, a jest to sprawdzone, składnik rośliny umożliwiający wyleczenie z jakiejś dolegliwości, ma obok siebie inne współpracujące i uzupełniające składniki, które właśnie nie dopuszczają do „ubocznych skutków”. Natomiast farmacja wyodrębnia jedynie, ten jeden, składnik i syntetyzuje go do postaci leku – leku syntetycznego, pozbawionego już substancji ochronnej jaka zawarta jest w roślinie.
   Co do homeopatii, już pisałam. Skutecznie stosuje się leki homeopatyczne u zwierząt, w tym domowych – psów i kotów. Wiara w ich przypadku, raczej w grę, nie wchodzi.

  2. Oscar pisze; […] O homeopatii, lekach naturalnych …
   Popieram, jestem za, wierze w ich skuteczność (tu wiara ma bardzo lecznicze właściwości)
   – – Tu wiara (PLACEBO) nie ma nic na rzeczy. ZIOŁA SĄ LECZNICZE. kropka. Tak JAK LECZNICZE SĄ LEKI farmakologiczne w większości tworzone z komponentów naturalnych, np. z ziół. kropka. Różnica -generalnie- między jednymi a drugimi jest w tym, że dobrze dobrane te pierwsze nie pozostawiają dla organizmu skutków ubocznych, a syntetyczne (hormonalne etc) tak.
   Może #Oskar chciał coś innego przeze to powiedzieć co napisał w/w zdaniu, bo reszta jego długiego komentarza jest całkiem spójna i logiczna, więc nie rozumiem skąd u niego nagle taki…’pokraczny lapsus’ (może właśnie: co ‚nagle….pomyślane’ to jak po diable’ 🙂

   Alina7 skolei pisze:
   Ja z kolei uważam, że jest dokładnie odwrotnie. To, że część ludzi nie „pada” po zazyciu syntetyków, które mają multum ubocznych skutków, to kwestia wiary właśnie.
   – – @Alina7 napisała „odwrotnie”, ale…ZASADNICZO to samo co #Oskar 🙂
   …i on i ona że to wiara leczy.
   On, że wspiera działanie ziół.
   Ona, że eliminuje syntetyki z organizmu powodując że ludzie nie „padają”
   To to samo… Wierzą w Wiarę.
   A ja uważam że nie kwestia wiary to, że część ludzi nie ,,pada” (jaka „część”? – statystka tego – której nigdy nie poznamy i która robi…niepoznaną a wielką różnicę – dużo by nam powiedziała, uświadomiła: tzw ‚WIARA’ to nierozłączna i bardzo ważna część IMMUNOLOGII człowieka, która z kolei jest bardzo szerokim zagadnieniem z tytułu właśnie tak wielu czynników mających wpływ na jej (BAKTERII-PRZECIWCIAŁ) kondycję odporności dane człowieka jako takiego.
   Uważam że ,jako ludzie nie „padamy” jak muchy, a mafijne koncerny (farmaceutyczne, MONSANTO etc) mogą na ludziach eksperymentować w najlepsze do woli WŁAŚNIE z racji odporności ludzkich organizmów z tytułu posiadania UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO – przede wszystkim na poziomi fizjologicznym, który wystarcza do przetrwania, bez dorzucania do tego: wiary, afirmacji, aury energetycznej i…przeznaczenia inkarnacyjnego 🙂
   Owszem, te drugie, np. wiara, pozwalają przetrwać człowiekowi, „odwrócić swój los” w przypadkach ekstremalnych, agonalnych, kiedy siła woli do przeżycia dokonuje tzw cudu samo uzdrowicielskiego organizmu.
   Na co dzień jednak, mamy do czynienia z ‚cudem immunologicznym’ homo sapiens na polu ‚odporności życia’ na doświadczenia na ludzkim organizmie. ONI z mafii korporacyjnych o tym świetnie wiedzą, dkryc naukowe służą przede wszystkim IM, i pozwalają sobie iść niemal na całość, w myśl zasady: co ich nie zabije, to ich wzmocni, ku nieograniczeniu (NASZYCH) zysków’….
   Tak, jesteśmy(jako ludzkość) dla NICH niczym bydło dla farmera, mięsem eksperymentalnym, konsumpcyjnym w ICH zarojektowanym komercjalnym świecie. Jedyną samoobroną wobec wszystkiego tego (#Sylwester…;) to zainteresowanie się pojęciem ‚zdrow’szego życia’, zielarstwem, w tym profilaktyką zbierania ich czy uprawiania (choćby w donicach na naszych pustych… parapetach) i konsumowania świeżych, żywych… Bez czekania na konieczność biegania za nimi w obliczu nagłej choroby spowodowanej zasadniczo syntetykami zawartymi w żywności, której ulegamy i dajemy się nią faszerować ku radości uzależnienia od jedzenia… ICH świadomej i naszej nieświadomej radości uzależnienia nas

   1. Oj. Nie chce mi się czytać całości Twojego elaboratu. Ale błędny wniosek wyciągnąłeś. Przeczytaj jeszcze raz uważnie. Natomiast, co do tego, że wiara ma istotny wpływ na efekt końcowy, w tym wypadku na uleczenie – tak, właśnie tak uważam, że ma duży w tym udział, jak i we wszystkim innym. Natomiast weryfikacja skuteczności danego leku, bez udziału wiary, jest możliwa w takich jak powyżej podałam przykładach: zwierzęta, niemowlęta, czy też nieprzytomny dorosły. Kończę Waść dyskurs na tym.

   2. Alina:
    Oj. Nie chce mi się czytać całości Twojego elaboratu. Ale błędny wniosek wyciągnąłeś
    – – Skąd wiesz że jest błędny (i w którym miejscu?) skoro nie czytałaś….

   3. Czytaj uważnie Gregory, CAŁOŚCI (czyli część przeczytałam i na nią odpowiadam). Gregory, zamęczysz mnie.

  1. Oooo już działa filmik a rano pisało że zdjęty z powodu scen jakichś tam (okrucieństwo.. czy cuś)

   1. „D . Icke Problem Reakcja Rozwiazanie ” / You tube / Naprawde warto posluchac , chociaz nie wiem czy to zrobisz ,bo DI to Zyd .

   2. Och biedaku , takie filmiki wlasnie sie pielegnuje , bo one doskonale podsycaja ,wzajemna nienawisc miedzy ludzmi a przeciez chodzi o to ,zeby ludzie wzajemnie sie mordowali .

   3. Gaju, czyli co? Zamykamy oczka na Blackwater na Ukrainie?( http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-400-najemnikow-z-usa-wspiera-ukrainska-armie-i-policje/r9hl3 ) A jak przyjdą mordować wolnych ludzi w Polsce, to tez zamkniemy oczka? Powiemy, za Astre, e tam to iluzja, oni chcą czegoś doswiadczyć? To moze w ogóle usiądźmy w kwiecie lotosu i medytujmy lub przyptrujmy się z zachwytem podobnym scenom jak w Odessie…?

    Jesteśmy jak David, który jednak stanął do walki z Goliatem a nie „lotosował” :-)).
    Tak tylko pytam, jakby co…

   4. @ Iza40 Ja juz wyrazilam na ten temat swoje zdanie. Moją wypowiedz znajdziesz chyba w dziale o Ufo. Lepiej spojrz co napisal nam Astre ,na wiadomej stronie 🙂

 4. Jak media podjudzają do wojny… Kto każe im formułować takie?

  ‚Litwa, Łotwa i Estonia na łamach niedzielnego wydania „FAZ” zaapelowały do NATO o rozlokowanie na stałe na ich terytorium wojsk Sojuszu oraz sprzętu wojskowego; uważają, że Rosja zagraża nie tylko krajom bałtyckim, lecz całej wspólnocie transatlantyckiej.’

  http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-kraje-baltyckie-apeluja-o-przyslanie-im-wojsk-i-sprzetu-nato,nId,1423585

  …a już poniżej, jak gdyby nic, także zupełnie w podobnie zakamuflowanym wyuzdaniu obszerne wywody seksualistyczne ze…smaczkami i zdjęciami, portal interia:

  ”Niedawne badania pokazują, że średnia długość stosunku seksualnego Polaków wynosi… 13,9 minuty. Wiele pań uważa, że to zdecydowanie za krótko! Owszem, zdajemy sobie sprawę, że gorący seks, który trwa całą noc, zdarza się tylko w filmach. Ale zadowalać się ledwie kwadransem?! My kobiety potrzebujemy więcej czasu na miłość’
  Dziwne to wszystko… Nie dawajmy się im przyzwyczajać do tej umysłowej łapki na…”normalność”, na te MIXy z pierwszych stron gazet MATRIXa

  1. Wiesz, rzadko rzucam okiem na serwisy informacyjne (TV nie mam), bo właśnie uderza mnie to, ze wsród wieści o wojnach, mordach i różnych takich przewijaja się papka dla neandertalczyków o seksie, o cyckach, dupach, penisach…butach, stanikach no i ostatnio o Hitlerze :-)).

  2. @gregory: Przeczytaj artykuł o Ukrainie który załączam raz jeszcze specjalnie dla Ciebie to zrozumiesz kto tam rządzi , kto rządzi mediami i polityką w więc kto domaga się interwencji NATO i wojny przeciw Rosji.
   http://wolnemedia.net/polityka/ukrainskie-pole-bitwy-kompleksowe-podsumowanie/
   Po cichu podpowiem. m…fia,ż..wska.
   Przeczytaj artykuł to zrozumiesz że każdy głoś w Europie środkowej to ich głos.
   Polski tez. Zrozumiesz też dlaczego polskie „elyty” są tak bardzo zjednoczone w kwestii Ukrainy i Rosji.
   Dzisiaj wypada takie rzeczy wiedzieć.

   1. Pomarańczowa rewolucja na Ukrainie była robiona przy pomocy fundacji Batorego. Eskimosi w końcu się udławią z chciwości.

 5. Czy po lekturze tego bardzo ważnego artykułu staje się jasne dlaczego praktycznie cała „polska” klasa polityczna z takim zaangażowaniem i na wyścigi popiera Majdan i Kijów ? I dlaczego polskojęzyczne media (również te „alternatywne”) mówią nam to co mówią ?

  Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości w czyich rękach jest Polska od 89r i kto w Polsce ot 89r organizuje (animuje) demokrację, kto ma w swoich rękach niegdyś Polską gospodarkę, dla kogo pracowali i pracują masowi „prywatyzatorzy”, dla kogo pracują „polskie” media, kto zleca zadania piątkowemu samobójcy…

  To zostało z artykule powiedziane już bez ogródek, wprost.
  Nikt po przeczytaniu tego artykułu nie może udawać że nie wiedział i nie wie a wierzy w Donalda, w Jarka, w demokrację, w to co zapodają oficjalne media, w UE, NATO i Amerykę. Wiara w wymienione „wartości” to wiara w Rotszyldów, Reckefelerów i inne mafie żydowskie.

  1. Oskar:
   Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości

   – – wiemy..wiemy.. (sorry że tak głosem wszystkich) ale przekonaj tym kogoś potencjalnego z ulicy, dostanie zawału na miejscu. Mnie cierpnie skóra na głowie od samego czytania tego…na myśl jak jest w/z Polską – jeżeli tam jest jak jest, i czy oni wiedzą to o nas, tyle co my o nich np. z tego artykułu

 6. Niemcy potwierdzają to co oczywiste.
  http://polish.ruvr.ru/news/2014_05_11/Z-mieszkancami-Slowianska-walcza-amerykanscy-najemnicy-8558/
  Dlaczego oczywiste ?
  Bo to ci sami „demokraci” co w Syrii, Iraku, Afganistanie, Kosowie.
  Nie widać powodu by nagle mieli posługiwać innymi niż zawsze metodami.
  Armia najemników to bardzo wygodny sposób uprawiania międzynarodowego bandytyzmu. To jak zwykle kolejny wynalazek wojenny koszernego zachodu.
  Jutro ten sam zachód będzie się oburzał gdy Rosja lub Chiny wykorzystają tę technologię.

 7. Kiełbasa wypromwana na eurowizji.Oglądalnosc duza ,to trzeba było namieszać we łbach i zrobić zwycięzcą.Turcja ma tu racje nie biorąc udziału w czymś tak ustawionym jak ten konkurs.Niedobrze się robi od śpiewającej kiełbasy i tego wszystkiego co się na tym swiecie dzieje.:(
  wurst czyli kiełbasa,jakby ktoś niewiedział.

  1. Co masz dokładniej na myśli przez ‘kiełbasa’? I kogo? Nie oglądałem tego, tylko po przeczytaniu że widownia jedno a jury co innego w głosowaniu, że rozbieżności , pozwoliłem sobie w YT obejrzeć nasze ‘Słowianeczki’ żeby zobaczyć o co ta wrzawa i posądzanie o skrzywdzenie Polski. I co widzę. Ano że cały chytry nr sukcesu piosenki i chwyt leżał w cycu praczki. Może to jury wzięło pod uwagę…tj. no ferr play… 

   1. Koncita Wurst wygrała.Wurst tzn kiełbasa po niemiecku.
    Oglądnij ją jeszcze,jeśli nie widziałeś ale z góry mówie ze raczej niesmaczne.albo bardzo.

 8. Tu ciekawy filmik o metodach wprowadzania „demokracji” na wschodniej Ukrainie.
  http://anna-news.info/node/15967
  Na filmiku „demokrację” wprowadza Gwardia Narodowa i prawy sektor.
  Warto się wsłuchać w opinie „terrorystów” obserwujących te wydarzenia.
  Opinie wyrażane oczywiście po rosyjsku (niechybnie to agentura Putina).

 9. Zdaniem szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego: Aneksja Krymu stanowi początek nowej ery w polityce zagranicznej.
  – Szczerze wątpię (na 101 % ) że to on sam (nawet on) może takie idiotyzmu wymyślać ,i 2. publikować to. Dostaje SMSy z NATO, tak jak w PO wszyscy dostali 10.04.2010 roku co mają myśleć, mówic i głosować o „zamachu”

 10. jeśli ktoś doczyta do połowy, uda mu się (lektura jest dość ambitna, było mi łatwiej, widziałem ten film) to proszę niech doczyta do końca, druga część to nagroda za przebrnięcie przez pierwszą… 
  Jest o iboga, o DMT i inne cuda (Kuba Babicki pewnie już widział ten film)
  Nicholas Fackler: Szaman i eko-faszyści
  Nicholas Fackler jest młodym reżyserem i scenarzystą. Jego film „Chore ptaki umierają łatwo” zdobył główną nagrodę dla najlepszej produkcji w Międzynarodowym Konkursie „Filmy o Sztuce” 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty
  http://film.interia.pl/tylko-u-nas/wywiady/news/nicholas-fackler-szaman-i-eko-faszysci,2014042,3764
  fragment dla zachęty:
  W „Chorych ptakach…” opowiadasz o afrykańskim micie kreacyjnym Bwiti.
  – Zarówno pod względem formy jak i treści przypomina on biblijną opowieść o Edenie. Jeśli zwrócimy uwagę na chronologię zauważymy, że i on pojawił się jednak jako pierwszy. Oralne opowieści o świecie, który autentycznie istniał, poprzedzają biblijne historie. Uświadomienie sobie tego skłoniło mnie do zadania sobie serii pytań.
  Jakich?
  – Dlaczego od dziecka słyszymy, że spokojne życie w jedności z naturą i Bogiem jest niemożliwe? Co mnie powstrzymuje przed powrotem do raju? Przecież raj jest możliwy i w takiej czy innej formie musiał istnieć na ziemi. Dlaczego musimy wierzyć, że go tu nie było, nie ma i nie będzie? Czy naprawdę musimy zniszczyć świat, w którym żyjemy? Czy wyprawa do nowego, wspaniałego świata musi być zainicjowana Apokalipsą? Ludzie wierzą w to, co się im mówi. Jeśli wierzą w możliwość nadejścia Apokalipsy, prędzej czy później do niej doprowadzą. Ta sama zależność, która pozwala im kształtować siebie, wpływa na kształtowanie świata. Powiedzmy ludziom coś innego! Wierzę, że sama intencja ma magiczny wymiar – może zainicjować zmianę. Wolę wierzyć, że odnajdę błogi spokój, niż wyobrażać sobie, jak świat ginie w piekielnych płomieniach. Wystarczy, że żyję w kraju masowych eksterminacji. Masz pojęcie, ile plemion tu wybito?
  Nowe kultury buduje się na ruinach starych. Nie tylko w Ameryce.
  – Kiedy umiera jakaś kultura, umiera też szacunek dla jej autorytetów. Miejsce szamanów zajęli księża, którzy narzucili nowym społecznościom chrześcijańskie wartości. Afrykańska kultura Bwiti i kult ibogi została stłumiona i w efekcie zniszczona przez francuskich misjonarzy. Nic dziwnego. Biblia jest kolekcją najbardziej urzekających i potężnych mitów, a ludzie uczą się rozumieć rzeczywistość i siebie samych poprzez historie, które sobie opowiadają. Mit sprawia, że identyfikujemy się z postacią, którą chcemy być i projektujemy jej cechy na siebie samych. Jego moc polega na tym, że wchodzi głęboko pod skórę i daje siłę do działania. Bywa jednak, że jest nam – mówiąc metaforycznie – wszczepiany, a to już coś innego. Film, nad którym teraz pracuję – „We The Living” – to historia, w jakiej mieszam religię, mitologię i estetykę science-fiction w opowieści w dwójce dzieci, które wymyślają własną mitologię. Chcę pokazać ewolucję niewinnych fantazji, które zamieniają się w narzędzia manipulacji.

 11. Wszystkie rewolucje o odcieniu czerwonym Red ,Orange etc maja baze jak pisalam w jakis tam wpisach na Red abraham magic . Znajac obecna rzeczywistosc trzeba zaczac poznawac Okult i nic wiecej .

Comments are closed.