Alternews – 9.07.2013

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak.

13 thoughts on “Alternews – 9.07.2013

 1. To juz wiem jak wygladalaby odpowiedz na temat chemtralsow…:/
  smugi kondensacyjne.

 2. Ach ten Donald…
  czar, urok, dowcip…
  tanie państwo, bizantyjskie rozdęcie administracji, pis stawia radary zamiast budować drogi, podatek liniowy, no i Bilderberg – zwykłe spotkanie…

  Oczywista oczywistość.

  Fajnie, że reporterzy NTV działają samodzielnie.
  Pozdro dla Elbląga.

  🙂

 3. A propos wcześniejszego poboru dzieci do szkoły. Nikt nie mówi o tym, że rząd chce wcześniejszej edukacji, bo im szybciej dziecko zostanie poddane praniu mózgu, to są szybsze i lepsze efektu. Oczywiście dla elity.

 4. UE–USA. Tydzień wystarczył, aby Europa przestała się obrażać na Amerykę za podsłuch połączeń telefonicznych i e-maili

  Już dziś negocjatorzy UE i USA rozpoczynają rokowania nad utworzeniem transatlantyckiej strefy wolnego handlu, największego tego typu porozumienia w historii gospodarczej świata. A to oznacza, że liczne pogróżki, jakie w ostatnich dniach wysuwali pod adresem Amerykanów przywódcy państw Wspólnoty, okazały się słowami rzuconymi na wiatr.

  http://www.rp.pl/artykul/1027288-Lepiej-nie-zadzierac-z-Waszyngtonem.html

  (kolejna część układanki w tworzeniu Rządu Światowego NWO)

 5. Wrzucam kilka ciekawych linków.
  „Snowden ujawnia dokumenty na temat UFO ”
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-ufo/item/8026-snowden-ujawnia-dokumenty-na-temat-ufo

  ‚Nagonka na BitCoiny trwa – ESEA odpowie za budowanie farm BitCoinów? ”
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-informatyka/item/7970-esea-odpowie-za-budowanie-farm-bitcoin%C3%B3w

  „Tajemnicze kręgi i obserwacje UFO w okolicach Głuszycy w Górach Sowich”
  http://innemedium.pl/wideo/tajemnicze-kregi-obserwacje-ufo-w-okolicach-gluszycy-w-gorach-sowich

  Co do wypowiedzi naszego,szacownego P. Donalda Tuska,to tak sądziłam,że powie coś w tym stylu.

 6. Tusk jest tak głupi że faktycznie nic nie wie,albo przebiegły jak rudy lis i traktuje ludzi za głupców a dosadniej za bydło..

 7. Zapomniane zbrodnie
  70 ROCZNICA RZEZI WOŁYŃSKIEJ 11 07 2013

  Dzieci Wołynia
  Widziały, jak banderowcy męczą i zabijają ich rodziców i rodzeństwo. Te wspomnienia to przerażające świadectwo okrucieństwa dorosłych.
  „Gospodarz leżał na podwórzu koło psiej budy, miał odpiłowane lub odrąbane ręce i nogi, obok wielka kałuża krwi. Już nie krzyczał, ale żył jeszcze, świadczyły o tym konwulsyjne drgania kadłuba. W dniu śmierci miał 42 lata. Jego żona Hanna – lat 36, córki: Kazimiera – lat 10, Leokadia – lat 7, Regina – lat 3, leżały nieco dalej w kurzu i krwi. Zostały potraktowane podobnie jak Siatecki”, rozpoczyna swoją opowieść Jadwiga Kozioł. W dniu masakry rodzinnego Mogilna miała 16 lat.
  „Gdy przyszliśmy na miejsce, mózg i jedna połowa głowy wciąż leżały na drodze, a pozostała część ciała niedaleko w kartoflisku. Liczyłem, ile rzędów rosnących ziemniaków przebiegł ten człowiek z połową głowy, było ich aż 14. Po chwili poszliśmy dalej na podwórko i tam zobaczyliśmy na trawie ciało ich matki, lat ok. 70. Leżała z rozłożonymi rękami, ledwie w samej koszulinie, znać było wyraźnie dwie rany postrzałowe na piersiach”, opisywał pacyfikację Ułanówki Marian Sikorski, wówczas niespełna 10-latek.”

  http://vod.pl/zapomniane-zbrodnie-na-wolyniu,127703,w.html
  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/dzieci-wolynia,1,5559719,kiosk-wiadomosc.html

 8. możecie wrzucić na YT filmik z samym pytaniem do Rudego, bez alternews? byłby hicior 😉
  dobrze, brawo dla kolesia że mu wyłożył kawę na ławę bez insynuacji i dziwnym trafem Rudy świetnie był zorientowany w temacie i przygotowany na odpowiedź

 9. witam,
  ojoj Panie premierze Tusku, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak łgać z uśmiechem na ustach patrząc ludziom prosto w twarz.
  Hmm, ciekawe, czy tacy ludzie jeszcze samodzielnie myślą i czy potrafią wypowiadać własne zdanie, czy już tylko klepią co im się na kartce napisze.
  A może mają wykute gotowe scenariusze, inny na każdą okazję; coś w tym jest..

Comments are closed.