Alternews – 9.09.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

10 thoughts on “Alternews – 9.09.2013

 1. Trwa seria dymisji wysokich rangą urzędników z instytucji bezpośrednio podległych premierowi, pisze „Rzeczpospolita”.

  Czy ma to zwiazek z czyms glebszym np. ew. wojna w Syrii? Jeszcze nie wiem jaki mialo by to zwiazek ale intuicja mi cos podpowiada. Moze rzad polski bedzie zmuszony do wsparcia ameryki co jednak moze byc błędne, wiec bezpieczniej jest w takiej sytuacji byc w opozycji?

  Podobno w ameryka (lub raczej konkretni ludzie u wladzy i biznesu) od dawna stosuje te same wyprobowane reguly tzn „nie marnowanie konfliktu”, przygotowana reakcja i oczekiwanie na akcje lub nawet wywolywanie jej np. falszywym atakiem lub falszywym kataklizmem. Wszystko tak zaplanowane zeby z jednej strony wiazalo sie z okultystycznym mrocznym rytualem a z drugiej strony przynosilo duze zyski

 2. ciekawe kiedy amerykanie napadną na polskę ? i co wymyślą aby mieć pretekst ? może łupki ?

  A tak szczerze to polaczkowe lemingi nie mają świadomości ze jesteśmy kolonią amerykańską zwaną polska …..a po prawdzie to ameryka należny do grupy bildenbergów, wiec tak szczerze prawowici PANOWIE naszych ziem, są po za naszym wzrokiem i słuchem.
  „prawowici” nazwałem tak dlatego ze polska została przejęta przez obce korporacje sterowane przez bildenbergów ,nam sie nie opłacało potężnych zakładów trzymać i rozwijać, wmawiano nam ze przynoszą straty ,a sie okazuje przychodzi OBCA korporacja i huta daje zyski niebotyczne ,czy inne duze zakłady ….. a lemingi dalej łykają propagandę tvp1-2 od tvn az po polsat …..

  a cegiełkę dołożył nasz zasrany ROZTOWSKI jadąc na spotkanie bildenbergów .

  wiem ze sie to ma nijak do Syrji ale nas przejęto sprytnie a Syrja walczy z tym złem i dlatego będzie mieć naloty. Mozna jedynie współczuć…Syrji

 3. @Elohim – zapewne miałeś na mysli Bilderberg Group.

  Czy Ameryka należy do nich… biorąc pod uwagę nominacje Obamy…
  prawie cały jego gabinet to byli przedstawiciele FED lub ludzie korporacji…
  chyba masz rację.

  A, źe Polska jest kolonią. Najzabawniejsi sa polscy „partioci”, którzy w prawicowych dzinnikach na złość Ruskim chętnie oddają suwerenność amerykańskim koncernom i bankom…

 4. @bro
  thnx za piękny news 😉
  Orban: „Banki i duże przedsiębiorstwa korzystające na Węgrzech z pozycji monopolisty muszą się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Kiedyś miały silną pozycję i rządy socjalistyczne kłaniały się przed ich potęgą, ale teraz to my jesteśmy ci silniejsi. To one muszą się dostosować do Węgrów, a nie na odwrót”

  nawiązując do wpisu Elohim:
  Mario Borghezio MEP – w parlamencie UE
  http://www.youtube.com/watch?v=fHw4EqpZvNI

 5. …ajjj….no kto mógł mieć najwiekszy interes w zaatakowaniu Syrii….nooo ktooo….”Parch „oczywiscie ,”MOSAD” no kto inny..no jak mozna nie widziec tegooo , no nie wiem….

 6. USA terrorysta w skali galaktyki. Zapewne chca okrasc sumerow z artefaktow i zchowac je przed ludzkim okiem. USA jest zbrojna reka agendy Reptylianskiej.

Comments are closed.