Alternews – 9.10.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

7 thoughts on “Alternews – 9.10.2014

 1. „Ewa Kopacz spotkała się w Berlinie z Angelą Merkel. Kanclerz Niemiec liczy na dobrą współpracę” (kontynuację dojenia)
  „Mam nadzieję, że nasze stosunki będą jeszcze lepsze” (nie mogą być…lepsze – Polski jako państwa przecież formalnie już nie ma) (Stanisław Michalkiewicz: Punkt ciężkości władzy w naszym nieszczęśliwym kraju znajduje się poza konstytucyjnymi organami państwa – polecam cały artykuł, dość wstrząsający ,dla wrażliwych politycznie, za sprawą prawdopodobieństwa wyliczonych zdarzeń – Aktualne!… http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3218

  „Cieszę się bardzo na naszą współpracę” (kto by się nie cieszył na taką „współpracę“…)
  „Merkel: Stosunki polsko-niemieckie są w bardzo dobrym stanie” (Oczywiście, zamiast otrzymać reparacje wojenne – Polska płaci za holokaust Izraelowi)
  „Polska była zawsze dalej niż Niemcy – stwierdziła” (chodzi o najniższy dochód w Europie zwolniony od podatku….?)
  Jedna wielka farsa i kpina te „stosunki”; Kopaczówna na razie wolna od stresu, dywanik berliński ma na razie za sobą, najbliższy czas pokaże jak bardzo wzięła do serca sugestie i wytyczne.
  Czy Armia Czerwona należała do Układu Warszawskiego? – Nie…to Ukł.War. należał do Ar.Czer.
  Czy Niemcy należą do EU? – Nie…

  1. pozostaje tylko nadzieja że przez swoją mośkowatość będzie mniej piłowała polaków niż nadgorliwy tusek

   1. Oni nic tak naprawdę nie mogą sami z siebie (nawet gdyby umieli, chcieli i mogli). Sznurki wychodzą zza kulis tej kukiełkowej sceny…politycznej

   2. Władze oficjalne w Polsce to tylko marionetki, decyzje podejmują „doradcy” w oparciu o własne (zapewne służbowe) kontakty… z zagranicą lub właściwą ambasadą z którą blisko współpracują.
    Marionetki te decyzje jedynie deklamują i uzasadniają (też zgodnie z podpowiedziami „doradców”).
    A naczelnym doradcą władzy w Polsce jest teraz prawdziwy Polak o prawdziwym Polskim nazwisku Rostowski.

Comments are closed.