Alternews – 9.10.2015

Alternews z Berlina poprowadził nasz korespondent Jerzy.

123 thoughts on “Alternews – 9.10.2015

   1. No co ty Lilka nic nie wiesz o niemieckich zbrodniach w czasie 2 wojny światowej? A może piękne błyszczące ,,niemieckie”technologie przysłaniają ci obraz cierpień,krzyków,boleści niewinnych ludzi.Tak wiem ,zaraz powiesz wszyscy mordowali.Otóż nie !!!!Większość narodów próbowała bronic się przed nacjonalizmem niemieckim.

   2. No ok Qucyp.Moze i sobie nawarzyli.Oczywiscie zwykli ludzie zmanipulowani,ale w sumie racja.robili co robili.Inni sie musieli bronic.
    Uwazasz ze ten najazd islamu to kara?
    Ja tak daleko nie siegam w sumie,moze to karma.
    A skad wiesz co bedzie w Polsce za jakis czas sie dzialo ?
    Wtedy tez powiesz ze sobie nawarzylismy ?

    Mialam raczej na mysli ze warzy nam wladza a my pijemy -zwykli ludzie.A wladza buduje tunele podziemne ktorymi pozniej spiepsza przed wscieklym ludem 😉

    Spojrzen na sprawe moze byc wiele,ale ktora prawdziwa?

 1. Myśle ze duzo ludzi jest ciekawa co sie tam w Niemczech naprawde dzieje w związku z imigrantami.Tu dociera niewiele prawdziwych informacji.Ostatnio widzialam filmik gdzie chlopak Niemiec opowiadal historie z jakims napadem imigrantow i zniszczeniem jego samochodu.Policja nic nie robi w tych sprawach.media tuszują takie „incydenty”.
  w Sulistrowiczkach chca ich umiescic kilkadziesiat imigrantow na kilkudziesieciu mieszkancow wioski. jesli policja mialaby u nas tez sie zachowywac tak i przyzwalac na rozne zachowania agresywne to obawy sa zasadne.poza tym wiadomo ze są zasadne.
  Merkel zdradzila Niemcy.co tu duzo mowic.Jak nie pól Europy.

  1. Cztery lata wojny NATO przeciw Syrii i emigrantów Europie jakoś nie było, siedzieli w obozach w sąsiednich krajach.
   Wcześniej lata wojny NATO przeciw Irakowi i Afganistanowi i emigrantów w Europie jakoś nie było. Było ich trochę jak NATO zbombardowało i zniszczyło Libię.
   Nagle latem tego roku ruszyła lawina emigrantów, wszyscy to „Syryjczycy” niektórzy nawet mają drukowane w Katarze paszporty Syryjskie.
   Wszyscy chcą do Niemiec, wszyscy mają pełne kieszenie kasy, Ifony, markowe ciuchy…większość z nich to młodzi faceci w wieku „terrorystycznym”.
   Mafijne media wrzeszczą nachalnie że trzeba ich kochać, przyjmować, gościć bo to biedni uchodźcy wojenni, ofiary wojny w Syrii.
   W TV po kolei niemal wszyscy znani agenci mafijnej władzy światowej wypowiadają się w taki sposób i co jeden to widać lub wiadomo że korzenny.

   Czy trzeba czegoś więcej by zauważyć że to jest zorganizowana akcja, że ktoś płaci tym „uchodźcom” za przejazd i na drobne wydatki i że tym kimś jest wiadoma mafia (zawsze po ich mediach można poznać ich sprawstwo, zamiary, cele).

   Pytanie jakie mnie nurtuje brzmi „Po co oni to robią ?”
   Jaki jest ich cel.
   Tu nie mam twardej odpowiedzi, tu jest wiele domysłów.
   Może to akcja robienia miejsca na bliskim wschodzie na wielki Izrael ?
   bo taki cel ma wojna przeciw Syrii (najpierw zniszczenie Syrii a potem jej podbicie i zasiedlenie swoimi jak Palestynę).
   Skala emigracji do Turcji czy Jordania albo wewnątrz Syrii jest wielka, kilka milionów ludzi, ale skala wysyłki tych ludzi do Europy jest relatywnie nie wielka… kilkaset tysięcy…choć po połączeniu z rodzinami to już miliony.

   Może to akcja destabilizacji Europy, rozmiękczania jej narodowego rdzenia, kręgosłupa, kultury by mafii się łatwiej rządziło Europą ?
   Tu też skala za mała ale po połączeniu z rodzinami .. to już poważne zagrożenie.
   Milionowe enklawy szybko rozmnażających się islamistów w nierozmnażającej się białej Europie to poważne zagrożenie demograficzne.
   Już w następnym pokoleniu okaże się że Europa nie należy wcale do Europejczyków i wcale nie musi być Chrześcijańska bo jest Islamska a islam zwłaszcza ten sunnicki, wahabicki umie wywalczyć sobie „przestrzeń życiową” co pokazuje nam tzw państwo islamskie (terrory, terror, terror).

   Jednym słowem wychodzi na to że mafia usiłuje dokonać wielkiej czystki etnicznej na bliskim wschodzie mordując rękoma islamistów wszystkich którzy bronią Asada a uchodźców tej wojny usiłują wywalić wypchnąć jak najdalej od ich domów by już tam nie wracali (mają siedzieć w Europie na koszt Europy) by mafia nie musiała sobie nimi brudzić rąk tak jak musiała i nadal musi sobie pobrudzić ręce krwią Palestyńczyków.
   Mafia ma pieniądze i mafia może sobie wynająć morderców, obcinaczy głów…
   tyle jest na bliskim wschodzie biednych arabów którzy dla utrzymania swoich rodzin gotowi są mordować, gwałcić, grabić na zlecenie za przyzwoite pieniądze. A 500 $ dziennie to przyzwoite pieniądze (tyle podobno zarabiają arabscy najemnicy).
   Do tego jest tam bardzo wielu pożytecznych idiotów którzy Omamieni przez Imamów prowadzą „świętą” wojnę przeciw wszystkim niewiernym mordując, gwałcąc i rabując w imię dobrego Allacha.

   Tak więc mafia ręka w rękę z Arabią Saudyjską dokonują czystek etnicznych na bliskim wschodzie na niespotykaną skalę.

   Emigracja do Europy to chyba fragment tej wielkiej akcji czyszczenie bliskiego wschodu z mieszkańców bliskiego wschodu czyli tworzenia „przestrzeni życiowej” dla narodu wybranego „liebes raum” czy jakoś tak w mowie Hitlera.
   Mafia płaci i zarządza procesem czyszczenia a najemnicy oraz NATO czyszczą.
   W sumie nic nowego. Mafia to robi od lat.
   Polska stała się jedną z pierwszych ofiar tej mafii i też ofertą mafii dla Polaków były … zmywaki w Europie (pamiętamy te akcje promocyjna , te bilbordy, te wypowiedzi polityków w mediach jak to pięknie jest jechać na emigrację…).

   Historia się powtarza. I znowu Rosja broni świat przed kolejnym narodem wybranym. Jeszcze nie wprost jeszcze pośrednio likwidując najemników narodu wybranego ale przecież każdy wie że kluczem do pokoju likwidacja zleceniodawców, płatników, inicjatorów.
   Bo najemników zawsze mogą sobie znaleźć innych, tyle jest biednych ludzi na świecie a bieda degeneruje a degeneracja to świetne kwalifikacje na najemnika, możliwość zarobku, gwałcenia, rabowania… to ciekawa oferta dla młodych ludzi bez perspektyw (pozbawionych perspektyw przez tę samą globalną mafię ale młodzi tego nie rozumieją bo nie mają wykształcenia).

   Może to akcja

   1. Oscar pisze:Pytanie jakie mnie nurtuje brzmi „Po co oni to robią ?”
    Jaki jest ich cel.
    Odpowiedz bardzo prosta ale nie dla goi.
    Zrobimy wam takie same piekło jak wy nam w drugiej wojnie światowej(niemcy)
    2`Od teraz nasz konflikt(PALESTYNA) jest tak ze waszym konfliktem z Arabami.
    WIDZISZ JACY JESTEŚCIE GŁUPI DALIŚCIE SIĘ ZNÓW ZROBIĆ W SIĘ KONIA GARSTCE SZMALCOWNIKÓW.
    Ale dobrze ze za chwile dochodzi do władzy pan Macierewicz i pan Kaczyński,Nord strim 2 zablokowany a i wrak tupolewa zaraz będzie w Polsce .Era łagodności dla ruskich się skończyła. Już mamy 4 bazy NATO w Polsce.ŁUKASZENKA POZNAŁ SIĘ NA Putinie NO i co? hihihihihihi

 2. Historia się powtarza. I znowu Rosja

  Zdecydowanie znów ruskich trzeba usadzić na dupie.Niech jeszcze się wykrwawią .Chiny z 60 rok z chęcią odpłacą pięknym za nadobne.A i twój ukochany papież pokarze prawdziwą twarz stając na czele Armii chińskiej .Jezuici już od dawna rządzą chinami (okupacja Tybetu)nawet wielki putni nie zdaje sobie z tego sprawy.

  W grudniu 2004 roku Władimir Putin wyraził wstępną zgodę na zwrot całego spornego terenu w rejonie ujścia Ussuri do Amuru, także Yinlong (Wyspy Srebrnego Niedźwiedzia, dla Rosjan – Wyspy Tarabarowa) i połowy Heixiazi (Wyspy Czarnego Niedźwiedzia, dla Rosjan – Wielkiej Wyspy Ussuryjskiej). Zwrócono go Chinom 20 lipca 2008 roku[5], a oficjalne przekazanie 340 km² nastąpiło 14 października[6].
  http://historia.org.pl/2012/03/16/konflikt-radziecko-%E2%80%93-chinski-w-latach-60-tych-xx-wieku/

   1. Szukamy zagrożeń w islamie, a pod naszym nosem tli się średniowieczny ogień, duch inkwizycji. Ślubowanie zgodnie z prezentowanym niżej tekstem, złożył w 1967 roku Dr Alberto Rivera. Przerażające jest to, że mało kto zwraca uwagę na treść ślubowania, uważając, że to zamierzchłe czasy. Obecny papież jest Jezuitą i można wnioskować z tego, że również złożył takie ślubowanie ; łącznie z nacięciem żyły obok serca w celu podpisania przysięgi.

    Przysięga Jezuitów przechowywana jest w bibliotece Kongresu USA w Waszyngtonie pod numerem 66-43354. Czytamy w niej min.:
    „Przyrzekam i oświadczam, że gdy pojawi się sposobność będę prowadził bezlitosną wojnę sekretnie lub jawnie, przeciwko wszystkim heretykom, protestantom i masonom tak, jak mnie ukierunkowano, by wytępić ich z powierzchni całej ziemi;

    bez oglądanie się na wiek, płeć czy stan, i że będę wieszać, palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem tych ohydnych heretyków, rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet, i roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by unicestwić ich obrzydliwą rasę;

    że gdy się tego nie da zrobić jawnie, w tajemnicy użyję trucizny, liny do duszenia, stali sztyletu lub ołowianej kuli, bez względu na rangę, godność lub autorytet tych osób, jakikolwiek by nie był ich stan publiczny lub prywatny, jako że w każdej chwili mogę dostać polecenie, by tak postąpić od agentów papieża lub przełożonego Towarzystwa Jezusowego;

    na potwierdzenie czego niniejszym poświęcam swoje życie, duszę i wszystkie cielesne władze, a za pomocą sztyletu, który teraz otrzymuję, własną krwią się podpiszę by to poświadczyć .”

   2. No, jeżeli Papież złożył taką przysięgę, to jest zdrajcą namawiając do przyjęcia innowierców z otwartymi ramionami. A zdrada zawsze obrzydliwa jest.

   3. Też mi się wydawało że Papież jest zbyt lewacki a lewactwo jest zgubą narodów. I nie jest to żaden przypadek, ci ludzie wiedzą co robią. To tylko my maluczcy możemy ich popierać z głupoty lub niewiedzy.

   4. dlaczego operujecie pojęciami lewacki, prawicowy, itd , ? nie widzicie ze jest jeden inspirator tego wszystkiego ?! nie widzicie ze Polska demokracja skończyła się tysiąc lat temu ,jeżeli nie będzie powrotu do tamtej” demokracji ” nic się nie zmieni , a było tak : wybierano reprezentantów np jakaś wieś , następnie reprezentanci wybierali spośród siebie kogoś do następnej instancji , nie było jakiś partii, progów wyborczych ,list itp ,tak wyrażano swoja wole ,tak samo była utrzymywana komunikacja w społeczeństwie z swoimi reprezentantami , ludzie szli do sołtysa a ten sołtys szedł do powiatu do tego na którego oddal swój głos zaufania , tak były sprawowane rządy w Słowiańskich krajach ,dzisiaj to niemożliwe facet z jednego krańca kraju startuje w drugim krańcu po to aby wypełnić jakieś listy ,niezadowolony obywatel ma mniej niż zero do powiedzenia gdzie komu niby ? gdyby nawet to tradycyjnie pójdzie siedzieć itd ,naród nie dorósł nawet do tej niewolniczej demokracji http://www.demotypolityczne.pl/3101/Tymczasem_po_wyborach.html

 3. lilka a 20 lat bedzie to samo co w niemczech czy włoszech.Ludzie,Polacy powinni wybierac ludzi którzy słuzą jednostce ludzkiej.Jesli p

 4. @Qcyp szczuje na obecnego Papieża który jest niezależny od światowej mafii degeneratów moralnych.
  Ten Papież już wielokrotnie pokazywał że jest normalnym człowiekiem i posiada normalną zwykła ludzką przyzwoitą moralność.
  To musi bardzo drażnić skrajnie amoralną, zakłamaną, zbrodniczą i chciwą „społeczność międzynarodową” narodu wybranego.
  Ten Papież jest normalnym przyzwoitym człowiekiem.
  I tym się bardzo różni od JPII tak promowanego i zachwalanego przez wiadomą mafię.
  To moja opinia człowieka niewierzącego (ale nie komunisty jak by zakłamane i zawistne szuje chciały).

  Wszystkie „elyty” promowane przez tę mafię „społeczności międzynarodowej” są tak samo zakłamane, obłudne, podstępne i zdradzieckie. Wystarczy popatrzeć na gęby w TVN w Onecie czy teraz w TVP. Skala zakłamania jest nieporównywalnie większa nawet niż za czasów Stalinowskich.
  Orwellowska rzeczywistość kwitnie w mafijnych mass mediach.

  Za chwilę USA już jawnie będą bronić terrorystów, już wyłazi na jaw kto stoi za obcinaczami głów, za gwałcicielami, za zbrodniarzami.

  1. A to moja, człowieka Wiedzącego. Kiedyś napisałeś że z twarzy Wojtyle źle patrzyło.Otóż według mojej percepcji, buzie miał fantastyczną ,powiedział bym nawet śliczna .Co się tyczy jezuity Black pop Franciszka, który to stoi za wszystkimi zbrodniami Watykanu xx wieku nie można tego powiedzieć.Z resztą na Wojtyłę przeprowadzony został zamach(celowe zastraszenie),jak na każdego kto chciał dobrze dla ludzkości.

   1. Obejrzałem sobie filmik z załącznika.
    Co widzę ?
    Papież odwiedza żydowskie muzeum holocaustu.
    Przedstawiają kolejno byłe ofiary holocaustu które przeżyły (wtedy byli niewinnymi jak wszystkie dzieci, dziećmi) i w skrócie opowiadają ich historię.
    Papież głębokim ukłonem a może nawet i pocałunkiem w rękę (jakoś słabo widać) oddaje im głęboki hołd i współczucie.
    Papież w ten sposób łączy się z tymi „dziećmi” w głębokim bólu
    ogromnego dramatu który ich spotkał.

    Papież potwierdza w ten sposób swoją wielkość.
    Dla niego każdy człowiek jest „święty” nawet żyd czy homoseksualista.

    Nie widzę tu niczego złego.
    Oddanie czci ofiarom zbrodni to nie grzech to obowiązek każdego uczciwego i moralnego człowieka.
    Mafia żydowska (nie mylić ze wszystkimi żydami) dzisiaj jest
    międzynarodowym zbrodniarzem na miarę Hitlera (podobna ideologia rasy Panów i narodu wybranego) co nie zmienia faktu że za Hitlera żydzi byli ofiarami takiej ideologii jaką dzisiaj ta mafia wobec innych narodów realizuje.

    Dalej lubię tego Papieża.
    Dalej nie lubię zbrodniczej mafii żydowskiej
    Dalej podobają mi się żydowskie dziewczyny (nie tylko żydowskie)
    Dalej szanuje wielkie umysły w tym żydowskie.
    Dalej nie znoszę kłamców, oszczerców, oszustów, manipulatorów zbrodniarzy w tym żydowskich.

   2. Oscar pisze:Obejrzałem sobie filmik z załącznika.
    Co widzę ?
    Nie widzę tu niczego złego.

    Nie widzisz i nie zobaczysz! A czy gwiazdy (gęby) w TVN w Onecie czy teraz w TVP coś widzą?Agdziesztam!
    Klasyczna hipokryzja

   3. Jesli to nie Kisingera całuje Rockefelera czy innego ,nie rozpoznaje ich :P,a faktyczne ofiary wojenne,to niech se całuje.
    moze podpis jest mylacy.nie wiem…
    tak czy inaczej papież wspolpracuje z obecnymi tam co do najazdu islamskiego na Europe.czyli bierze udzial w wielkim planie niszczenia.

  1. To batalia o polską ziemię, żywność, wolność i zdrowie Polaków.
   Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC popiera stanowisko i działania Komitetu Protestacyjnego Rolników Województwa Zachodniopomorskiego (oraz rolników i konsumentów współpracujących z nim) w sprawie uwolnienia rolników zatrzymanych i skazanych na dwa miesiące więzienia.
   To jest batalia o polską ziemię, polską żywność, wolność i zdrowie Polaków. Wzywamy Polaków do jedności i solidarności z rolnikami!

   Z powodu gwałtownych zmian, jakie dokonały się w ostatnich trzech dekadach, nad tradycyjnymi wartościami wiejskimi zawisła groźba. W niektórych przypadkach przekroczony już został punkt krytyczny.
   Wielkie międzynarodowe korporacje agrobiznesowe i supermarkety, których jedynym dążeniem jest maksymalizacja zysku, już doprowadziły do znacznego pogorszenia stanu środowiska naturalnego, do osłabienia wspólnot rolniczych i ruiny milionów gospodarstw rolnych oraz do obniżenia jakości żywności w całej Europie. Tradycyjne rodzinne rolnictwo jest wypierane przez korporacyjne rolnictwo wielkoprzemysłowe, które w dramatyczny sposób niszczy lokalną ekonomię, zdrowie ludzi i zwierząt, jak również naturalne i kulturowe bogactwo. Uzależnienie od chemii rolniczej, organizmy modyfikowane genetycznie (GMO), klonowanie i patenty na nasiona to niektóre przykłady tego co nas czeka na masową skalę jeśli nie obronimy rodzinnych gospodarstw rolnych. Celem korporacji jest przejęcie kontroli nad produkcją żywności. Kto kontroluje produkcję żywności ten ma władzę i kontroluje wszystkich!
   Wierzymy, że POLAK POTRAFI! Europie potrzeba kraju, który przeciwstawi się negatywnym skutkom globalizacji i pokaże całemu światu, że tradycyjne i proekologiczne rolnictwo oparte na małych i średnich gospodarstwach rodzinnych to najlepszy i najbardziej zrównoważony sposób zarządzania naszymi niezastąpionymi zasobami.

   To jest batalia o polską ziemię, polską żywność, wolność i zdrowie Polaków. Wzywamy Polaków do jedności i solidarności z rolnikami!

   Jadwiga Łopata, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel)
   Sir Julian Rose, prezes

   1. News Alert – Polish Farmers Arrested Defending Farmland.
    On 6th October 2015 the police arrested 11 farmers from Pyrzyce (Western Pomerania Province) where 60% of farmland has already been sold off to foreign buyers. The arrested farmers are accused of participating in an organized group whose aim is to prevent the actioning of tenders for the sale of Polish farmland by WRSP (land owned by the state). The farmers were arrested on their own farms and handcuffed with their families watching.

   2. Za 2 tygodnie będziemy mieli Polski rząd,moherowy ale POLSKI.
    w KOŃCU TO NASI RODZICE HIHIHIHIHII
    Nie plujmy na rodziców Majestic.

   3. powiadasz rodziców ?!! to z tego względu zaszyjesz się też w ciemnogrodzie ??? masz zamiar wracać do 1 gęstości ? no to wracaj ! ale pamiętaj jak za ponad dwa tygodnie zaczną pluć jadem, to powiedz ze tak chciałeś , ze chciałeś takiej swiadomosci „Nie plujmy na rodziców” znaczy czym ? odmiennością ? uważasz ze jak Ojciec był moherowym niewolnikiem , to Ty nie masz prawa, obowiązku, się wyzwolić ? ale się nie dziwie , bo co może wiedzieć wieczny niewolnik o wolności zero bo nigdy jej nie zaznał mało tego nawet nie wie ze jest niewolnikiem i to jest sedno Qcyp . a tutaj na dobry poczatek aby następne pokolenia wyzdychały korzystaj z pierwszego prezentu od „rodziców „Qcyp http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych

 5. tak czy inaczej papież współpracuje z obecnymi tam co do najazdu islamskiego na Europe.czyli bierze udział w wielkim planie niszczenia.

  Po co był w Turcji?
  Po co był w USA?
  Na Kubie powinni mu kopa zasadzić?

   1. jedynie polecam komentarz „Sława Wolnej Polsce” pod tym filmem, kraj jest wyniszczony do końca, to co jest to fasada , niema już nic ,nikt nie przedstawia programu radykalnej zmiany Narodowo Socjalnej ,bo jedynie przetrwamy jako Wspólnota , ci ludzie chyba nie maja pojęcia ? o geopolityce , to jakieś wariatkowo ? jedynie sojusz z Rosja i bratnimi krajami Słowiańskimi zaprowadzi normalność , ale jak widać prawica od tysiąca lat jest chora na rusofobie i mówi ciągle o „tradycji” ??? nikt i nic nie zmieni bo tradycyjnie właśnie jestesmy wyniszczani ,i oto się rozchodzi aby oderwać się od tych tradycji , a tutaj jest odpowiedz odnosnie TRADYCJI https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U

   2. Czy za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?Na pewno Nie .Ale Rosjanie, wprowadzając „swoich” rządzących przez 50 lat i doprowadzając kraj do ruiny, walnie się do tego przewrotu przyczynili. Szczególnie się zasłużyli, tym, że kontrolowana przez nich „władza”, wprowadziła kartki na wszystko i decydowała, kto, kiedy i czy wogóle może gdzieś podróżować. Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?Nie tylko oni ale jednak TAK. Są właścicielami np. typowo polskich wódek jak Żubrówka i Soplica.Wykorzystują nas zarówno jedni, drudzy jak i trzeci więc my Polacy powinniśmy się przebudzić trzymać razem a nie być nastawieni na konsumpcje przez manipulacje w telewizji
    żebyśmy więcej wydawali,kupowali-,konsumowali…

   3. Sankcje na Polskę nałożył Reagan i dlatego mieliśmy kartki. sankcje nałożono po to, żeby robotnik wyszedł na ulice i poparł żydowską Solidarność totalnie opłaconą przez USA.Nie bylo multimilionerow czyli zlodzieji na wielka skale ale i nie bylo zebrakow ani bezdomnych. Dzieci nie chodziły głodne.Republika Federalna Niemiec dostała się pod strefy wpływów brytyjskiej, amerykańskiej i francuskiej i tam życie było normalne kartek nie było…W takich sytuacjach łatwo o manipulacje

   4. Karoli, myślisz ze ten cały komunizm urodził się w umysłach Rosjan ? ze to Rosjanie gnębili i mordowali swoich braci ? ci sami co założyli komunę tak samo zorganizowali faszyzm ,https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/kto-wykreowac582-i-sfinansowac582-komunizm.pdf to Polska mordowała na wschodnich rubieżach , tracąc rdzenne ziemie na zachodzie próbowano to sobie zrekompensować, praktycznie po smierci Chrobrego ,Polska jako społeczeństwo pozbawiona rodzimej powiedzmy „szlachty” stała się mięsem armatnim w rekach imperium Romanum http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/8-pazdziernika-1610-wojska-polskie-zajely-kreml,8757071374 Karoli pisze:”Rosjanie za marne grosze wykupywali” a co nie sprzedawano za marne grosze ? wszystko ,i jedno jest dobre ze to co wykupili ale to i tak marginalne sprawy to to zostało , druga strona wykupowała aby , po to aby szybko zniszczyć struktury i wyeliminować z gry , stocznie, kopalnie, itd .

   5. Majestic Nie nie myślę ze ten cały komunizm urodził się w umysłach Rosjan .I nie myślę ze cały obecny rząd POPiS urodził się w umysłach Polaków.I nie uważam ze Rosjanami są panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
    Nigdy nie wiadomo z której strony zawieje dla nas korzystny wiatr czy ze wschodu czy zachodu .I napisałam ” Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?Nie tylko oni ale jednak TAK. Władze rosyjska to skuteczna polityka zagraniczna, natomiast wypowiadając się na temat poziomu życia… wiadomo, rozwarstwienie społeczne, przeciętny Rosjanin klepie biedę większą niż Polak. Gospodarka? Trudno się wypowiedzieć, bogaci faktycznie robią potężny pieniądz, natomiast przeciętny Sasza możliwości robienia pieniądza nie ma za dużo.Syria i Ukraina – wojna mocarstw, czy teatr dla mas?
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/syria-ukraina-wojna-mocarstw-czy-teatr-dla-mas

 6. Niemcy najchetniej wykopali by swoja kanclerz jak i patrie zielonych, ktora niby mysli o ekologi, niby o humanitaryzmie, ale na 100% jest to wylacznie gra polityczna (cos jak w Polsce) i celowo podstawiaja Merkel placzace nastolatki muzulmanki, a ona daje sie wrabiac. Niemcy maja serdecznie dosc tej manipulacji, wciskania im lipnych sadazy, ze zwykly Niemiec chce za sasiada nowoprzybylych emigrantow, bo z tymi co sa sobi jeszcze nie poradzili. Ja znam rodziny muzulmanskie, ktore sa tu od kilkudziesieciu lat, dzieci dobrze sie ucza, chetnie integruja sie z europejskimi dzieciakami. Ale niestety sa tez zaniedbane regiony, szczegolnie w duzych miastach, gdzie szkola, urzedy, policja boja sie podniesc wzrok i wyciagnac konsekwencje. Jak sie zapyta Niemca czy czuje sie u siebie to mowi: „Niemiec juz nie ma, my nie mamy nic do powiedzenia. „. Ja mysle, ze uchodzcy byli celowo wpuszczeni do Niemiec by rzad (nie wiem jaki) mial pretekst do wiekszej inwigilacji, do wprowadzenia stanu wyjatkowego i w efekcie wprowadzenia nowego prawa. oczywiscie musi dojsc do jakiejs jatki by zakonczyl sie jeden rozdzial i mogl rozpoczac sie nastepny wg. ich scenariusza. Tyle, ze mnie sie wydaje, ze w koncu normalni Niemcy, Polacy, Wegrzy i inni powiedza w koncu „dosc” i popedza rzady, unie i nieproszonych gosci. Wydaje mi sie, ze taki uklad w koncu powinno sie nawiazac dla dobra nie tylko kultury europejskiej, ale i dla swiata. Rzady sobie cos tam brzecza pod nosami majac nas w nosie, ale jesli my bedziemy nadal bierni to bedzie tylko gorzej.

   1. Nazizm to narodowy socjalizm.
    W tym zestawie słów tylko narodowy jest groźny.
    Socjalizm ogólny dla wszystkich obywateli jest zgodny z prawami człowieka. Socjalizm to poduszka socjalna dla tych którym się nie powiedzie lub którzy zachorują albo mają pod górkę. Dla reszty zdrowa rywalizacja na zasadzie wygrywa zdolniejszy a wygraną są zarobki.
    Ale przymiotnik „narodowy” też jest ważny byle nie w sensie skrajnym nie w sensie dyskryminacyjnym. Każdy naród ma prawo bronić swojej tożsamości narodowej, swojej ziemi, swoje kultury, wiary, tradycji i mówiąc o sobie z dumą „my naród”.
    Byle u siebie a nie rozpychać się na cudzym terenie.

    Na obcej ziemi obce narody mogą być co najwyżej gośćmi (to tacy co się ich zaprasza) a gość przyjeżdża pobaluje i wraca do swojego domu. Mogą być mniejszością narodową która ma tyle praw ile jej jest w stosunku do narodu głównego. Mniejszości narodowe nie mogą rządzić większością tak jak to ma miejsce w Polsce po 89r gdzie mikroskopijna mniejszość żydowska wspólnie z mniejszością banderowską i po części niemiecką rządzą 38 milionową Polską.

    Polska jest pod ewidentną okupacją mniejszości narodowych powiązanych z zagranicznymi współplemieńcami.
    Polska w 1989r został podbita a nie wyzwolona.
    W mafijnej propagandzie odwracanie kota ogonem o 18o stopni to przecież norma, wystarczy włączyć TVN czy ONET albo inny Polsat.

   2. Przylgniecie,przynależność do kogokolwiek/czegokolwiek ,etykietka narodowa Polaka, Niemca ,Rosjanina ,powoduje zawsze frustracje /depresje.
    Tożsamości narodowo- kulturowa, wiara, tradycja itd To stare oprogramowanie, niedorozwiniętych umysłowo jednostek ludzkich.

   3. Przytoczę zupełnie niezależny wpis od mojego zdania, a jednak nie ujęła bym tego lepiej 🙂 Co by nie było, że ja ja ja i nikt inny. 😉

    „adept7 października 2015 15:37

    Zajmuje się człowiek nie tym co trzeba…Przecież wszyscy wiedzą , że nowe nie powstanie starymi narzędziami..tak więc NOWE PO WYBORACH nie zaistnieje .. bo są to ci sami ludzie, którzy utworzyli ten bałagan. Co chcecie zmienić zachowując stare…?
    to tylko przetasowania …najgorsze co robimy to …marnujemy naszą energię ,…ba oddajemy ją tym którzy nas gnębią i oszukują ,od wieków to robią i nadal będą …..
    odbierzmy im nasze poparcie….czyli co ? dobrze wiecie ….Popatrzcie jak usilnie zabiegają teraz o wasze głosy…..jak wydają nasze resztki dobrodytu na wyborczą kiełbasę.. pustki w kasach miast i gmin..ale kasa na promocję siebie w wyborach jest. Urzedy pracy zajmują się poprawianiem statystyki.. NIE POMOCĄ BEZROBOTNYM….. WSZĘDZIE PATOLOGIA…
    Czy uważacie ,że to się da naprawić rękami tych co to spowodowali?
    Potrzebna jest radykalna zmiana …
    nowe podejście i inaczej…..
    Musimy zacząć od siebie…i zrozumieć jak jesteśmy jako Istoty Duchowe potężni…
    Mamy Wolną Wolę… nie oddawajmy NIKOMU, za żadne skarby ..zachowajmy też godność i szacunek.( skoro wciskają nam kit wyborczy-to po co iść na wybory..? )
    To oni mają NAM SŁUŻYĆ i zapewnić dobrobt i bezpieczeństwo…czy to robią? jakoś nie widać …
    ciągle pomrukują o „zaciskaniu pasa”
    Owieczki ,baranki jesteśmy ? napewno nie…

    No to jeszcze raz czy ci kandydaci mogą coś zmienić, czy mogą np. postawić się obecnym systemom Unijnym ,światowemu prywatnemu systemowi fiskalnemu.. i lobby wszelkiej maści ciemnych elit.?Albo czy mogą zatrzymać zatruwanie nas z nieba?
    Ci nasi „rządzący” to pachołki elit światowych…robią wszystko by zasłużyć na pochwałę.”w jadłospisie i awansach” w upodlaniu swoich rodaków..”..nawet z banderowcami się pokumali , wbrew naszym powszechnym przekonaniom., kumają się z banksterami, terrorystami, i tymi co niszczą inne narody….- na tych ludzi , na te formacje polityczne chcecie iść głosować?
    no to może zagłosujcie na niezależnych…..
    a pamiętacie sławny ruch wolnościowy solidarni…i postulaty z tamtych dni?
    co z tego dziś pozostało…ciepłe stołki dla wybrańców — sprzedali i nadal sprzedają Krainę na Wisłą..żal patrzeć…
    i myślicie sobie – ci teraz nie pozwolą sprzedawać…popatrzcie przez kogo są nominowani…służby innych krajów… a Wszyngton DC i Watykan w pierwszej kolejności…
    Popatrz na Grecję, Syrię ci co wygrali demokratycznie wybory nie są uznawani w świecie, bo nie są ICH nominowanymi.. i jak to wygląda … mały kryzys lub kataklizm wojenny…albo TSUNAMI ,albo trzęsienie ziemi ,albo samolot ……
    Ziemia jest zasobna i ma w sobie potencjał dobrobytu..ale są siły które zawładnęły całość.. zawłaszczyli sobie ludzi….i robią co chcą… i to oni chcą byś poszedł głosować..
    idź wybierz ich pachołków ..będziesz lepiej ..poniewierany i eksploatowany..
    Dobrobyt.. Tak .. ale nie z nimi…bo oni tego nie zapewnią…
    Jak DOBROBYT ,ZDROWIE , POKÓJ …..
    TO WYBIERZ WŁAŚCIWĄ DROGĘ…
    ci tutaj tego nie zapewnią….

    Pomińmy temat wyborów ….
    to nie jest teraz ważne . Najważniejsza jest WASZA ŚWIADOMOŚĆ ..wysoko mierzona…w Prawdzie i Miłości…
    Istoto Duchowa przypomnij sobie KIM jESTEŚ.. I PO CO TU NA ZIEMI JESTEŚ…
    Mało jest w pełni obudzonych Ludzi.
    Popatrz jakie to proste ŚWIADOMOŚĆ … to budzenie w sobie potęgi , że jesteś w Miłości i Świetle…

    Zapraszam na bloga KochaneZdrowie…. tam jest WIELE o naszych oczekiwaniach i możliwościach..

    Francuzi pokazali ciekawy sposób żegnania dyrektorów lini lotniczych..
    Stankov mocno się o tym rozpisał .. koniecznie zobaczcie film..
    http://www.stankovuniversallaw.com/2015/10/breaking-news-the-french-revolution-has-commenced/

    Źródłu : http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/10/wybory-2510-2015-w-polsce-czy-cos.html?showComment=1444257422811#c6147936709650039534 jest to komentarz do bloga osoby niezależnej tam, co nie znaczy że polecam autora bloga. A ten wpis warto pokazać 🙂

  1. Inka, kanclerz BRD nie rządzi sam ,to gremium partyjne opracowuje strategie , sterują nią , i kontroluje , a kanclerz jest wizytówką albo do eksponowania albo do degradacji tak aby partia nie została naruszona jak zrobią błędy to kanclerz wypije cale piwo a reszta przeczeka krytykę tak jak za komuny sekretarz to była chorągiewka a plenum KC faktycznie wszystko kontrolowało i wydawało rozkazy ,widzimy ze to ten sam scenariusz ,rdzennym Niemcom żyje się niezłe ,korzystają z wszystkiego ,maja z dziada pradziada biznesy, ziemie ,cala państwowa administracja urzędy instytucje itd, im nic nie zagraża ,a partie polityczne przetasują się wejdą w koalicje i będzie jak będzie, a gdy zabraknie kasy coś ukrócą jakiś Hartz 5 , nieco jakiś procencików na jakiś podatkach ,procencik na podatku gruntowym , a to podniesie czynsze a z czynszów tez coś skapnie ,te niewidzialne podatki to wyrachowana gra a miliardy płyną do kasy .stare pokolenie z czasów prosperity tradycyjnie chodzi na wybory , i na ślepo zakreślą swoje partie , a media wylansują jednych albo drugich w zależności od nastrojów wewnętrznych partii jak i zapotrzebowania widzów w ich nastrojach .

 7. Majestic pisze:
  10 października 2015 o 23:08

  powiadasz rodziców ?!! to z tego względu zaszyjesz się też w ciemnogrodzie ??? masz zamiar wracać do 1 gęstości ? no to wracaj ! ale pamiętaj jak za ponad dwa tygodnie zaczną pluć jadem, to powiedz ze tak chciałeś ,

  Masz absolutną racje ,szkoda ze nie poszli drogą własnych dzieci 🙂

  1. Kiedy zrozumie się iluzje tego świata, tego chorego destrukcyjnego systemu, zacznie się żyć własnym naturalnym życiem ,zasłona opada.To jest właśnie oświecenie.

  2. Qcyp a no szkoda ??? ponoć na naukę nigdy nie za późno ,Qcyp pisze:”Masz absolutną racje ” no to już i tak musztarda, wiec Szanowny Qcypie pomagaj dalej RODZICOM obojętnie jak ? aby dopięli swojego np w tym http://www.mareklapinski.pl/2015/05/rzad-po-psl-chcial-chronic-polskie-lasy-pis-zablokowal-projekt-zmian-w-konstytucji-rp-w-tej-sprawie/ a teraz fokus pokus dla „wyborców ” taki patriotyczny narodowy rodzicielski spot , jak zniesienie abonamentu https://www.youtube.com/watch?v=x7rqFaDhm0Q

 8. Dopóki nie jesteśmy wolni nie mamy nowych narzędzi, nowych technologi, musimy wybierać.Wybieramy na pułkach sklepowych z pośród tysięcy produktów idiotyczne,niepotrzebne śmieci(politycy),czy to nas czyni wolnymi?Nie!!!!Jesteśmy tylko jeszcze bardziej uzależnieni od korporacji (państwo,partia)tworzących iluzje wolności, poprzez wybór.
  Dlaczego nie żyć tym co jest nam niezbędne do życia,potrzeba sama w sobie nie jest wyborem.To odzwierciedlenie naszej Psychiki, naszej Duszy Wiedzieć LECZ NIE PRAGNĄĆ.Pragnienie czegokolwiek ukazuje pustkę i zagubienie przejawiające się w wyborze,wyborze czegokolwiek/kogokolwiek.Stając przed wyborem jesteś w pułapce,droga środka to też wybór.Każda droga,ścieżka to tez wybór!!A wiec podążanie własną drogą prowadzi do niewoli,bo została wybrana.Przestańcie wybierać a zobaczycie Prawdę.O jak że często słyszałem tutaj ,,podążaj własna drogą,,?hihihihi jestli brakowało argumentów do rozmowy.Ale nikt z was nie rozumie że to tylko wasze EGO i to ,,ja” wybiera nigdy ,WY.Hi Hi Hi?

  1. ,,WY” jesteście zintegrowani po przez Wyższą Jaźń z Wielkim Duchem a Duch tak samo jak nie sądzi tak samo nie wybiera.Karma,reinkarnacja to wybór !!Zobaczcie gdzie jesteście teraz w tej chwili a zobaczycie wasza niewole , esencje wyboru czyli FAŁSZU !?

 9. ,,Dlaczego nie żyć tym co jest nam niezbędne do życia,potrzeba sama w sobie nie jest wyborem.To odzwierciedlenie naszej Psychiki, naszej Duszy Wiedzieć LECZ NIE PRAGNĄĆ.,,
  To prawda, ale przecież nie zawsze możemy zaspokoić wszystkie nasze potrzeby.
  I pewnie to one stają się pragnieniami.

 10. ,,Każda droga,ścieżka to tez wybór!!A wiec podążanie własną drogą prowadzi do niewoli,bo została wybrana.Przestańcie wybierać a zobaczycie Prawdę.,,

  Każda dusza jest na innym poziomie Świadomości. W związku z tym podąża własną drogą.
  Powiem nawet, że nie powinna inaczej, by dążyć do wzrostu swojej świadomości.
  Po to tu przychodzimy.
  A to czy wybieramy wcześniej (przed wcieleniem) zawsze sami czy jesteśmy często do tego zmuszani to już inna sprawa.
  A rodząc się tu na Ziemi, przychodzi nam żyć w tak różnych warunkach i okolicznościach, że trudno nie zgodzić się z tym iż każdy podąża własną drogą.

   1. No to o nim świadczy że nie nadaje się na prezydenta 😉 Na serio, bo kibicowanie to w sumie bardzo dziwne zjawisko społeczne i ma swoje korzenie no nie powiem w czym 😉 Świat jest dziwny.

   2. Oba czy…
    @*1400 p.n.e. – w Fenicji powstał pierwszy alfabet. Lepsze to niż te egipskie rysunki.
    1250 p.n.e. – Żydzi z Mojżeszem na czele uciekli z Egiptu…
    1210 p.n.e. – …i dopiero w tym roku, z braku GPSu, dotarli do Palestyny.
    Asz siem ołza-viłem zy radoy 2…

   3. To normalne że Wielkie imprezy organizować będą tylko Bogaci, Świat się psuje, tak jesteś Pretty 😛

   4. gUral, Księżniczka nie była do Ciebie, tylko spojrzenie okiem Kobiety o to mi chodziło 🙂 Ale niech Bajka trwa 😛

 11. ???.
  @Do 17:30
  Tycy ynszego goia, ale se popysze 2.
  GOLD, Ty nomalnie jaja sobie robisz? */wy lata mnie zaćongniesz/ 2.
  *Prostymi mów słowami tu. T.Love – Mów do mnie
  po prostu *słowo pisane jest 1-om z trudniejszych form porozumiewania. .Moim zdaniem
  *Mów do mnie normalnie mów
  Prostymi mów słowami tu. Nu sie staram, jak mogę http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,024_jI_orig.gif
  Nobo juzem żek dasfidańja 1.

   1. Niestety nie znam żadnych dziewczyn, które mógłbym Ci polecić. Ale zawsze możemy się wybrać wspólnie gdzieś na balety albo do Biblioteki 😛 I tam poznasz swoją jedyną, w kościele są takie niewiniątka też. Zapraszam też do siebie, bo w Bydgoszczy są najlepsze dziewczyny, niestety wszystkie zajęte hihihihihihi.
    Góralku, kocha Cię cały Świat, jutro znajdziesz sobie dziewczynę, tak jak w tej piosence. W parku może? A może dalej odzywać się niewiasty skryte za monitorem komputera, polecam tego gościa ! To przykre, że na Świecie są ludzie bez drugiej połówki, a może góralku kochasz którąś ze swoich byłych? to też jest miłość, tylko często o niej nie wiemy… ja kocham Hanię, i wiem, że mimo iż nie jestem z nią, jest to miłość. Tak jak pisałeś, czas się ustatkować, najwyższa pora, też tak myślę. ! Panie Zakochany w Świecie sobie, kobietach i kwiatkach… Choć pójdziemy razem w miasto, znajdziemy jakieś dżagi dla Ciebie będziesz wybierał, że aż huczeć będzie… ! Kochany góralku. No dalej kobiety wolny facet i to dosłownie wolny ! Z serii gdybym był kobietą już byłbyś mój 🙂 3 mam kciuki za Ciebie przyjacielu. Do boju !

  1. Dzięki Karoli za te 2 filmiki, Masakra goni masakrę, Legutko ze smakiem, ale należało się jej. Przecież to nienormalne, że Merkel z nikim się nie konsultuje w tak ważnych sprawach oczy sie aż otwierają, jeszcze raz dzięki.

   1. GOLDPRESS ja też się ucieszyłam że wreszcie ktoś Merkel przygadał a to prawdopodobnie taki teatrzyk .Merkel to kobieta protegowana przez Helmuta Kohla który był pracownikiem BASF i kanclerzem 16 lat .Z pieniędzy podatników budował brukselska UE .We Francji „Spadkobiercy architektów Auschwitz” wynieśli do władzy Sarkozy.Po odrzuceniu brukselskiej UE przez naród Francuski i Holenderski 2005 r Merkel i Sarkozy wywarli presje na przywódców reszty Europy do podpisania lizbońskiego „Aktu o pełnomocnictwach”.2009 roku 27 europejskich przywódców politycznych przyjęło traktat lizboński „Wspólnota Narodowa”.To może Sarkozy i Merkel dzięki temu sami mogą o wszystkim decydować ??

   2. To jest chore, tak jak piszesz, kiedy będzie normalnie? Moim zdaniem ta cała E jest tylko dobra dla Emigrantów, i że otwarte granice są, ale to powinno być na całym Świecie, ale nie kosztem praw człowieka, oni tak sobie decydują, bo im się w dupach poprzewracało, nie mają wartości religijnych czy tam Boskich, gdyby kierowali się dobrem, to inaczej by to wyglądało, ale to nie są dobzi ludzie, fakt wybrani przez naród, Merkel ciemny naród. Można powiedzieć, że Polska też ciemny naród, bo ma władców i rząd… UE czego Unia? Wspólnej waluty, od początku były problemy, Unia to powinno być tak jak z przyjaznią, a tutaj wchodzi do gry władza i kasa. Więc gdzie tu przyjazń? Zero wartości, Świat powinien teraz kierować się wartościami Przyjazń , Miłość, Patriotyzm, ale z tym Patriotyzmem też żeby nie zwariować, bo pamiętać wojny możemy, ale nie budować armii… nowej zbroić się, by państwo było mocne, gdyby Światem rządziła przyjazn o czy nie mają pojęcia ( bo u nich jest tylko przyjazn jak jest ktoś z kasą lub pozycją) dla zdobywania kolejnych podwładnych, gdyby Światem rządziła przyjazń, nie trzeba było by się zbroić, bo każdy kraj znałby swoją wartość, do tego można doprowadzić, tylko trzeba zrezygnować z pieniądza, ale jak to zrobić on mota w głowie. Widzę, że jesteś obcykana w tym co piszesz, więc ze mną nie pogadasz, bo ja piszę co myślę, a Ty masz wiedzę, przepraszam 🙂

   3. Chociaż może i pogadasz, bo możemy się dopełniać, jednak ja nie wiem, jak to się stało, że Sarkozy i Merkel doszli do tak głupkowatej władzy, ta wiedza jest w Tobie, tak czuje, pozdrawiam 🙂

   4. Obejrzałem Karoli cały, coraz bardziej Cię rozumiem, szok, polecam ten film każdemu, ja wiedziałem o patentach, ale nie wiedziałem jak to dokładnie się rozgrywa, wiedziałem też o Reichtagu, że to Hitler spowodował jego podpalenie i Naziści, stąd te pieniądze na ich kontach, Musimy uważać i być czujni… Ten film powinien dotrzeć do mas. Dziękuję.

  2. Dowiedziałam się ze , wszystkie wystąpienia i ich autorzy na tym posiedzeniu eurobuerelu z udziałem Merkel byli weryfikowani/akceptowani przez urząd kanclerza UE znaczy się Niemiec. Pan prof. Legutko odegrał rolę „konstruktywnej opozycji”, nie pierwszy i nie ostatni teatrzyk najprawdziwszych z prawdziwych patriotów „rwących” szaty nad losem Ojczyzny.Może ktoś ma jednak inne informacje .Kiedy na tym świecie będzie normalnie

   1. Po co ten stres, myślisz, że nie masz nic
    Każdy ma – nawet Ty
    Czasem trzeba to po prostu znaleźć
    Miłość, noc i deszcz, życie też
    Dlatego warto starać się
    Powiedz, czy naprawdę nic nie jesteś wart
    Znajdź to w sobie, tak

    Nie poddaj się, bierz życie jakim jest
    ————————————
    Odetchnij więc, zastanów się
    Znajdź jego sens, bierz życie takim jakie jest
    I ciągle szarp, i zmieniaj je
    Przed siebie idź, bierz życie takim jakie jest
    I zmieniaj je, i ciągle walcz, przed siebie idź
    https://www.youtube.com/watch?v=M7gjKUeb-lE

   1. Zaufaj tylko bełkotom, no toć wierzę 😀 Witam Małgosiu, miło, że codziennie rano witasz nas piosenkami lub ciepłym słowem i na dobranoc zawsze nam mówisz Dobrej Nocy, mama tak wychowała? Hihihi Miłego dnia z durnym mną i fajnymi nimi… Ciekawe co dziś się wydarzy, mi się chyba oberwie od Seji. Auć… 🙂

Comments are closed.