Alternews – 9.11.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

170 thoughts on “Alternews – 9.11.2015

 1. dalszy ciąg faszyzacji Polski urzedas decyduje o naszym dziecku: KIEDY NARÓD SIĘ OBUDZI Włodzimierz Ehrenkreutz (czyt. erenkrojc) z Głównego Inspektoratu Sanitarnego wyjaśnia, że za nieszczepienie dziecka, jedną ze szczepionek wymienionych w ustawie, grozi grzywna lub pozbawienie praw rodzicielskich. Nie szczepisz dziecka – możesz stracić prawa rodzicielskie lub zapłacić grzywnę .Może też zdarzyć się, że powiatowy inspektor sanitarny, lekarz rodzinny lub inne instytucje uznają, że rodzice źle zajmują się dzieckiem i wtedy sąd ograniczy lub pozbawi ich praw rodzicielskich. Jak przekonuje pan Ehrenkreutz: – Jest to dopuszczalny prawnie środek działania państwa w przypadku stwierdzenia naruszenia prawa dziecka. No ale skoro mamy Prezydenta ,który akceptuje ludobójczą ustawę szczepionkową mająca na celu eksterminację Narodu to co wymagać od jegu piesków

  1. Tę szczepienia mogą być sterylizacją dzieci.
   To zabójcza koncepcja która wykańcza naród w jednym pokoleniu
   a skutki widać dopiero po kilkunastu latach od zaszczepienia czyli zbrodniarz może czuć się całkowicie bezkarnie.
   Takie wymuszanie szczepień aż śmierdzi przekrętem.
   Może to być tylko przekręt ekonomiczny czyli jakiś koncern chce zarobić na szczepionkach.
   Może to być zbrodnia na narodzie opisana na wstępie.
   Ale z drugiej strony choroby zakaźne są groźne i powinno się działać zapobiegawczo.

   Nacisk z groźbami i zastraszaniem włącznie żydowskiego namiestnika na tym odcinku (Włodzimierz Ehrenkreutz (czyt. erenkrojc)) świadczy o tym że mafii bardzo zależy na tych szczepieniach a to bardzo źle dla narodu Polskiego.
   A w ogóle to w TV widać coraz więcej żydowskich gęb.
   Pojawiają się nowe twarze ekspertów” i wszyscy to z gęby żydzi.
   Polacy w Polsce mają prawie tak fajnie jak Palestyńczycy w Palestynie.

   1. Byłam kiedyś na szkoleniu z lekarzami i prowadzący szkolenie powiedział, że lekarze bronią się przed szczepieniami bo to bomba z opóznionym zapłonem.Dokładnie tymi słowami nazwał szczepienia.

  2. Jest też inny aspekt działania państwa w zakresie polityki „prorodzinnej”
   Chodzi o mafię zarabiającą na odbieraniu dzieci rodzicom.
   Państwo wspiera ten proceder prawnie, kadrami urzędasów i sędziami ferującymi takie wyroki no i oczywiście finansowo sowicie opłacając tych którzy przejmują odebrane dzieci. To państwo stworzyło taką mafię.
   Rodzicom Państwo do dzieci nie dopłaca albo dopłaca grosze ale takiemu mafijnemu, komercyjnemu hodowcy dzieci to samo państwo dopłaca po kilka tysięcy zł na dziecko. Za połowę tej kwoty dzieci mogłyby zostać w rodzinach.
   Poniżej artykuł na ten temat.

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-czesciej-zabieraja-dzieci/w6m20x

 2. Katastrofa Rosyjskiego samolotu na Synaju.
  Jakoś dziwnie zachodnie media (wiadomo w czyich rękach) oraz zachodni politycy na wyścigi zaczynają głosić że samolot został wysadzony w powietrze przy pomocy bomby a bombę podłożyło ISIS.
  Dziwne bo śledztwo trwa a ci ogłaszacze tej „prawdy objawionej” w nim nie uczestniczą.
  Znając zacięcie tej mafii to kreowanie rzeczywistości wirtualnej wszystko to bardzo śmierdzi.
  Z drugiej strony wiemy choć o tym mafijne media starannie milczą że w tym czasie na Synaju po stronie izraelskiej 22 mile od miejsca katastrofy odbywały się ćwiczenia
  wojskowe z udziałem lotnictwa i broni przeciwlotniczej. Wiemy też że w tych Ćwiczeniach uczestniczyli Polscy piloci i polskie F16.
  Wiemy też że latem tego roku w tym samym miejscu jeden z samolotów pasażerskich (angielski) był atakowany niezidentyfikowaną rakietą która nie trafiła w cel.
  Media też ten fakt przemilczały.
  Takie rzeczy wychodzą szerzej tylko w internecie.
  W sumie jest się nad czym zastanawiać.

  Całość śmierdzi naprawdę a bo np przypadku Smoleńska też śmierdziało na początku (Putin chce się pozbyć Lecha) ale szybko się wyjaśniło jak doszło do tej katastrofy.
  Tu śmierdzi bo Putin skutecznie paraliżuje plany mafii w Syrii i mafia jest wściekła na całego co słychać w wypowiedziach tych samych mafijnych sługusów którzy teraz krzyczą że to ISIS i bomba.
  Rosjanie dojdą do prawdy a wtedy sprawcy nie tylko bezpośredni wykonawcy (bo to tylko wynajęte cyngle) ale i ich zleceniodawcy będą musieli się bać.
  Już się pewnie boją, już się maskują, już udają że ich nie ma , że nic o sprawie nie wiedzą a wiedzą że to ktoś inny.

 3. Nie przestawajcie z podawaniem newsów z polityki. Tylko od Was dowiemy się jak jest faktycznie

  1. Bez przesady IsIs, większość alterNews to spekulacje mające tylko pobudzić, uruchomić wyobraźnię (na własny użytek). Doszukiwanie się Prawdy w tym świecie to istna zgadywanka i strzelanie po omacku. Naczelny red. nie ma monopolu na przekazy Prawdy od Istot Światła ze Słońca, on też jest tylko albo bliżej albo dalej od prawdy tego, co tu się tak naprawdę dzieje..

   1. Miałem na myśli te głębsze prawdy globalne (typu kto strąca samoloty), nie nasze prawdy polskie odkrywane co rusz i wskazywane m.in dzięki NTv 🙂

 4. Tu poczytacie sobie o aktualnościach w Syrii
  https://adnovumteam.wordpress.com/2015/11/09/syria-41-dzien-sprzatania-swiata/

  a na początku o kolejny dowód na to z kom się przyjaźnią też Polskie władze.
  ISIS to twór CIA, CIA to wprost agenda mafijna, Polskie władze popierają wszystko co robi CIA i firmujący ją formalnie (bo bez wpływu) Obama.
  ISIS współpracuje z banderowcami w obie strony banderowcy jadą mordować w Syrii a ISIS przysyła swoich na Ukrainę by mordowali na Ukrainie.
  Polskie władze wspierają banderowców na wszystkie możliwe sposoby (finansowo, politycznie, logistycznie, medialnie).

  Jak się nie obudzicie to tak jak na filmie z linkowanego materiału będą ginąć Polskie dzieci. Mafia już się do tego przygotowuje czynnie powstają pod nadzorem mafii polskojęzyczne „patriotyczne” bojówki trenujące mordowanie nieposłusznych. Mafia głośno zachwala takie „oddolne” inicjatywy tyle że te inicjatywy są tylko pozornie oddolne. Mafia by nigdy nie dopuściła do istnienia takich struktur niezależnych od mafii. Do tego mafia ma w dyspozycji firmy ochroniarskie które, podobnie jak media, za pieniądze zrobią dosłownie wszystko.

  Robi się naprawdę niebezpiecznie.
  Europa to już nie jest sielanka, Europa zamienia się w kolejne pole walki.

  1. „Jak się nie obudzicie to tak jak na filmie z linkowanego materiału będą ginąć Polskie dzieci. .. Robi się naprawdę niebezpiecznie.
   Europa to już nie jest sielanka, Europa zamienia się w kolejne pole walki.”

   – Krzyczałeś już tak rok temu w kontekście wojny w Ukrainie… 🙂
   Wg Ciebie trzeba się…obudzić i co dalej? Na czym miałby polegać ten nasz sprzeciw?

   ps. „Zachowania Watykanu świadczą o ICH totalnym odlocie… 😀 Trwa islamizacja Europy pełną parą a ONI zwołują na temat…pedofilii księży w Kościele. Jednym słowem bezwstydny upadek chrześcijaństwa przy jednocześnie pogłębiającym się najeździe muzułmańskim” (St.M.)

   Jeśli przyjąć że egzystencja na tej planecie to walka (wojna) o przetrwanie, warstwach życia na Ziemi, to każdemu dla własnego bezpieczeństwa zależy aby jego sąsiad był słaby (zawsze tak zresztą było, poza okresowymi uniami dla ciemiężenia innych słabszych).
   Aktualna wędrówka ludów muzułmańskich na Europę jest więc na rękę kontynentalnym sąsiadom: Rosji i USA, które nie będą ustawały w wysiłkach aby ten proces trwał, i wykorzystają każdą okazję aby ten proces wspierać.
   Lokalną anomalią w tej Sytuacji (osłabienie Niemiec-EU) jest dziejowa okazja dla Polski wyrwania się z tych sideł neokolonializmu (Anglia w przyszłym roku stawia na wyjście z EU za pomocą swego referendum, co powinno być sygnałem dla innych państwa – przedsmak tego daje puste krzesło na Malcie…)
   Jednocześnie nieśmiało, ostrożnie rysuje się reaktywacja słowiańskiej unii wyszehradzkiej (wcześniejsze „Heksagonale” 1989-1992) która to inicjatywa została zbombardowana w 1992 roku przez Niemcy wywołaniem wojny w Jugosławii, po czym pozostałe państwa członkowskie z przerażeniem wycofały się z inicjatywy środkowoeuropejskiej widząc czym grozi kumanie się za placami hegemona Deutschlandu
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Inicjatywa_%C5%9Arodkowoeuropejska

   1. Powiem tak chociaż ta polityka zaczyna mnie nudzić. Może dlatego że doszedłem do końca zrozumienia fałszywej rzeczywistości kreowanej przez mocarstwa i kościół.Widziałem w tv jak radni przygarniają psy do siebie,widziałem w Nysie wspaniałych ludzi gdzie dobro dzieci im leży na Sercu. Popłynęliśmy z prądem zła zachodniego (hedonizm) i na dodatek wmawia się nam ze bogacenie się kosztem innych (kapitalizm) jest czymś dobrym.Ja taką dobrocią się brzydzę gdzie w restauracjach brzuchate indywidua jedzą sute dania a za oknem człowiek nie ma na chleb, często obwiniany jest za swoją dobroć,szlachetność fałszywym postrzeganiem przez pryzmat pieniądza stabilizacji i bezpieczeństwa które jest nonsensem nie tylko politycznym ale również rożnego rodzaju zjawisk naturalnych meteoryty,trzęsienia ziemi itd.
    Szczyt bezpieczeństwa to jego brak a wiec wyeliminowanie pieniądza odpowiedzialnego za zło w naszym życiu i naszych przyszłych reinkarnacji.

 5. Ależ już nie jesteście potrzebni!Rzecznik PiS przekaże nam co jest grane ,Miłej emerytury hihihihihi

 6. To może być fałszywka albo i nie.
  W każdym razie jest sensacyjna. I jedno jest pewne że takie scenariusze się tuką po głowach decydentów wiadomej mafii.

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/11/10/ukrainskie-wikileaks-john-mccain-i-micheil-saakaszwili-knuja-zestrzelenie-amerykanskiego-samolotu-w-syrii-by-obwinic-rosje/

  Przypomnę że już jeden oficjel zapowiadał w wczoraj że Rosjanie zaczną wkrótce ponosić straty w Syrii. A to oznacza wprost że mafia przygotowała dla Rosjan kolejną „niespodziankę”. Wykonawcą będzie oczywiście jakiś ISIS ale jak widać organizatorem, decydentem, dostawcą sprzętu jest mafia która korzysta z możliwości logistycznych Ussraela i sojuszników (wasali) w tym Polski.

  Niebawem się dowiem co mafia wymyśliła i czy podany news to tylko propaganda czy prawda upubliczniona by sparaliżować działania mafię.

 7. Oscar – ci ci się wyjaśniło w spr tzw „katastrofy smoleńskiej” kacapski pomiocie?? Nic tam nie jest wyjaśnione a z czasem coraz więcej wskazuje na zamach. Wasza narracja pada na pysk więc starajcie się lepiej mącić bo pytin nie pogłaszcze.

  1. Jeszcze katastrofie w Smoleńsku.
   „Nic tam nie jest wyjaśnione a z czasem coraz więcej wskazuje na zamach”
   A co wskazuje „coraz więcej na zamach” ?
   Bo sztuczna mgła nie, bomba termobaryczna nie, pancerna brzoza też nie, hel też nie, naprowadzanie na śmierć też nie… to co do cholery wskazuje ?

   Bo na katastrofę wskazują konkretne i udowodnione fakty.
   Była mgła, nie było urządzeń pozwalających na lądowanie we mgle, były ostrzeżenia o mgle, był polityczny mus lądowania bo Lech przygotował ostry atak na Rosję w Katyniu, był Błasik w kokpicie, pilot lądował na ślepo (słyszeliśmy nagrania ze skrzynek), był wąwóz przed lotniskiem, były strzeżenia urządzeń „pull up, pull up), nie było zapisu w czarnych skrzynkach o awarii technicznej samolotu…był fakt że kolega pilota który nie zaryzykował życiem swoim i pasażerów w Gruzji został publicznie zgnojony przez PIS… czyli pilot miał pełną świadomość albo zaryzykuje życiem albo go zgnoją… pilot zaryzykował przy pełnej tego faktu świadomości Błasika (był w kokpicie i nie był kompletnie pijany tylko 08% czyli nic), pilot lądował, słyszeliśmy jak wyciągają podwozie, słyszeliśmy jak odliczają wysokość poniżej 100 m, słyszeliśmy nagłe trzaski i krzyki przerażenia, potem słyszeliśmy ciszę.

   To pytam gdzie ten zamach… gdzie „to wszystko co wskazuje coraz bardziej ”

   Fakty są niezależne od największej nawet politycznej chcicy.
   Inna sprawa że mafijne media potrafią kreować „fakty” zgodnie z polityczną chcicą mafii i robią to na okrągło 24 godziny na dobę.
   Niektórzy nie potrafią się z tego mafijnego matrixu wyrwać, przebudzić, otrzeźwieć, wrócić do rzeczywistości.

   1. Dobrze by było by jakiś ekonomista zbilansował dokładnie ile czasu wszyscy Polacy powinni pracować by zaspokoić swój podstawowy koszyk potrzeb (socjal, zdrowie, edukacja).
    Reszta to już praca dla luksusy ponad standardowe.

    A samowystarczalny naród jest silny i wiele przetrwa bo wszystko potrafi jako zbiorowość narodowa.

    Dzisiaj Polski naród niewiele albo prawie nic nie potrafi jak koncerny zabiorą swoje zabawki a ta niesamodzielność narodu to właśnie systemowe zniewolenie. To świadome działanie mafii, tak zniewala się narody. Mafia może wszystko a zniewolone narody nic.

   2. No i dodam że za Gierka naród prawie wszystko potrafił a technologia, wydajność pracy znacznie poszła do przodu.
    Dzisiaj papier toaletowy i sznurek do snopowiązałek to już nie problem.

   3. sorry powyższe 2 wpisy powinny być pod wpisem
    „Trochę prostej i oczywistej filozofii …”

   4. Jesteście wszyscy fantastyczni i doskonali w „uświadamianiuu” kogoś na podstawie przeczytanych książek i obejrzanych źródeł. Jesteście doskonali i fantastyczni również w prześmiewaniu , wyszydzaniu i pokazywaniu że ja jestem lepszy. Może przyszedł czas abyście w sposób praktyczny opisali tym waszym zdaniem nieuświadomionym jak zrobić i co zrobić żeby stać się lepszym. Może jakieś z życia wzięte sposoby opiszcie – jak wy się „wznosicie”, w jaki sposób, a nie tylko bla bla bla które wszędzie można przeczytać jak nauki kościoła. Może opiszcie w zwykły każdemu dostępny sposób jakąś SWOJĄ technikę a nie z linków. TA TECHNIKA MOŻE BYĆ BARDZO PROSTA TYPU: „KIEDY ZASYPIASZ MIEJ NA UWADZE CZEGO CHCESZ DOŚWIADCZYĆ PODCZAS SNU”. Wklejać linki każdy potrafi i potem rodzi się kolejna dziedzina która jest niedostępna dla ogółu poprzez możliwość chamskiego scharakteryzowania jej słowami wyjętymi z ust internetu. Może czas najwyższy nie teoretyzować na podstawie wyciętych linków, tylko zaproponować własne rozwiązania praktyczne w różnych płaszczyznach DUCHOWOŚCI. Ogólnik wszyscy znają i ta paplanina jest tylko powtarzającą się niesprawdzalną dla nikogo mantrą. Może czas najwyższy udostępniać swoje/osobiste spostrzeżenia fizyczne/praktyczne. I nie besztać za złe zrozumienie, tylko tłumaczyć „jak ja to widzę”, i dociekać, gdzie jest błąd w praktyce, odnajdywaniu, zauważaniu?

   5. Ja próbowałem podawać rady praktyczne przed wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi.
    Pisałem …tylko nie PO nie PIS, nie PSL i uzasadniałem dlaczego.
    Naród mnie posłuchał.

    A to oznacza że trzeba dalej uświadamiać naród by zrozumiał kto go gnębi i kto mu zagraża… bo jak widać naród a zwłaszcza solidaruchy nadal nie rozumieją dlaczego im tak ciężko.

    Trzeba edukować i wskazywać drogę.
    A naród trzeba uczyć czytania ze zrozumieniem.

   6. Oskar: „Naród mnie posłuchał.”

    Aleś mnie rozbawił.. masz zapędy niekiepskie… Dżizas 😀
    W różnych czasach pojawiają się różne archetypy takich zachowań.. wyobraziłam sobie ciebie jako słupnika. Siedzisz na słupie i besztasz naród..straszysz, edukujesz zasłyszanymi półprawdami… no i Ok. Słup jest Twój.

   7. sorry to oczywista pomyłka miało być
    „Naród mnie NIE posłuchał”.

    A co do monopolu to go nie mam, bo nikt w demokratycznym internecie nie ma monopolu.
    Chodzi o to by mieć rację a nie monopol .

   8. .. ludziom się tylko wydaje, ze są pomyłki, przypadki.. a jak to mówią, człowiek strzela a Tao strzałę niesie 😀

   9. „próbowałem podawać rady praktyczne przed wyborami .. uzasadniałem dlaczego. Naród mnie posłuchał”

    – to nie jest, już przestaje być zabawne…. 🙁

    „sorry to oczywista pomyłka miało być „Naród mnie NIE posłuchał”

    – to na jedno wychodzi… 🙁

   10. Oskar: „Chodzi o to by mieć rację a nie monopol .”

    Oskar czy Ty siebie czytasz? A skąd wiesz, ze masz rację? To jest tak złożony labirynt, ze nawet Putin nie wie kto nim gra (ja też nie wiem – dlatego to obserwuję z ciekawością, jak niezły thriller)… a ty tu z „racjami” wyskakujesz..

   11. Oskarze jednak wyrocznie lubią mieć „monopol”.
    Lubią autorytatywnie stwierdzać.
    Wielu innych oraz Iza niejednokrotnie pokazała jak się to robi.

   12. „rozszczepienie osobowości” powiadasz :o)))
    a może też raczej obesja u ciebie !?
    „Uzi, jak Ciebie to tak obsesyjnie męczy who is who to ..”
    Iza jak ciebie tak obsesyjnie męczy who is who tooooo

   13. Ale co Qcyp przemyślał ?

    Coś pewnie przemyślał .. ale możliwe Qcypie że nie jesteś świadomy tego, że krzywdzisz innych/siebie .. np. min insynuacjami. Może byś tak TO przemyślał. 🙂

   14. SKORO TAK SIĘ KTOŚ PODSZYWA

    TO OZNAJMIAM
    ŻE OD TEGO MOMENTU
    JEŚLI KTOŚ BĘDZIE
    PISAŁ NA TYM FORUM NA NICKU WIKTORIA
    TO NA PEWNO NIE BĘDĘ TO JA.

   15. a Ty nicku wieloraki z masochizmu tu piszesz? Już taki jeden był w historii „nie chcem ale muszem..”

   16. Ty Iza należysz do innego boga a Ja do innego.Zresztą, wielokrotnie pisałaś że jesteś złą kobietą ?A wiec czyń zło aby doświadczyć dobra hihihihihihi?A JA BĘDĘ TYLKO KOCHAŁ?

   17. Qcyp pisze:
    12 listopada 2015 o 15:36
    A JA BĘDĘ TYLKO KOCHAŁ?
    Podziwiam Cię Qcyp !! 😛 😀 😀 😀 🙂

 8. Trochę prostej i oczywistej filozofii jak mógłby wyglądać świat w tym Polska gdyby nie wiadoma mafia.
  Od strony technologicznej stać Polskę na wyżywienie i wyposażenie we wszystkie dobra socjalne (mieszkanie, sprzęt, samochody, opiekę zdrowotną, edukację) wszystkich obywateli Polski. Aby tego wykonać Polacy musieli by pracować nie więcej niż obecnie.
  Aby nie było ludzi bez dochodów należało by znieść systemowe bezrobocie.
  To prosty zabieg polegający na stosownym skróceniu czasu pracy do takiej wartości aby każdy chętny mógł znaleźć pracę.
  Warunkiem jest likwidacja pasożytów gospodarczych których jedynym zadaniem jest wyzysk pracowniczy oraz wyzysk konsumencki tylko po to żeby wyprowadzać zyski zagranicę aby kilku oligarchów się obrzydliwie wzbogaciło.
  Trzeba by tez zlikwidować lichwę bo równie obrzydliwe bogacenie się na potrzebujących i naiwnych (nie zdających sobie sprawy z ogromu ryzyka na które naraża ich lichwiarz konstrukcją umowy o pożyczce).
  Trzeba systemu w którym wartość dodana wytworzona w Polsce pozostawała w Polsce i bogaciła Polaków a nie zagranicę (pozwalając inwestorom zagranicznym zarabiać w Polsce ale uczciwie z wzajemnymi korzyściami, bez wyzysku, nie z zyskiem jednostronnym, na Polskich warunkach).
  Trzeba by też zrzucić z Polski wszystkie ograniczenie produkcji np kwoty produkcji rolnej, ograniczenia w produkcji leków, …
  Trzeba by przywrócić Polakom POLSKI system dystrybucji dóbr (handel).
  No i zacząć od przywrócenia Polakom Polskich mediów (różne nurty ale Polskie) a ograniczyć media polskojęzyczne.

  Z prostych szacunków wynika że aby zaspokoić wszystkie podstawowe potrzeby wszystkich Polaków wszyscy Polacy powinni pracować nie dłużej niż 4 godziny dziennie.
  Reszta czasu to czas na samorealizację czyli robienie tego co się kocha a nie tego co się musi aby przeżyć.
  Czas wolny to jak kto woli albo dodatkowa praca by więcej zarobić, albo nauka, rozrywka, rozwój…

  Technologicznie jest to możliwe, reszta to kwestia systemu, organizacji, ustroju państwa.
  Niestety Polska nie wolna jest kolonią wiadomej mafii a ta w walce o władzę nad światem potrzebuje każdą ilość niewolników do wydojenia.
  I taki system nam zainstalowały solidaruchy w 89r.
  Większość z nich to pożyteczni (dla mafii) idioci ale część miała i ma pełną świadomość że czynią z Polaków niewolników wielkiego zagranicznego kapitału. Ci drudzy to wprost obca agentura (członkowie mafii) lub zdrajcy narodowi (kolaboranci tej mafii).

  W sumie to droga Orbana.
  Niestety mafia instaluje podobno (informacja z dzisiaj) w Polsce 1200 czołgów USSraela a to przekreśla jakiekolwiek myśli o samodzielnym odzyskaniu suwerenności.
  Jedyna szansa to globalna klęska i rozpad mafii … ale to już jest tylko w zasięgi Putina , Chińczyków… Polacy w tej sprawie nie są żadnym graczem, żadną siła i żadną myślą inspirującą.

 9. Słysze różnych publicystów populistów karierowiczów, redaktorów i komentatorów, i dziwię się, że nikt w pustym fotelu maltańskim nie widzi pierwszego suwerennego w dziejach działania na korzyść Polski w porozumieniu prezydent + premier. Złota Merkel już się boi, co będzie jak pisowski rząd przymknie kurek od dojarki…
  Pierwszy raz od niepamiętnych czasów polityka rządu polskiego ma sens, suwerenny i asertywny, bez lęku co inni powiedzą (na wzór innych państw wyszehradzkich).
  Jaki interes ma Polska w posiedzeniu na Malcie?? Nie pojechanie tam to 2 pieczenie na 1 ogniu. Po 1. nie chcą widzieć Tuska (upokorzenie go tym samym nastąpi na arenie tym pustym krzesłem) ,
  po drugie: co Polaków obchodzą uchodźcy, to problem bogatych kolonizatorów (Francja, Niemcy, Anglia) którzy wywołali „wiosnę” afrykańską” poczynając od Tunezji kilka lat temu – to akurat była Francja za pozwoleniem Niemiec (był taki nieformalny szczyt parę miesięcy jeśli nie tygodni przed wybuchem rewolty w Tunezji, na którym w Berlinie spotkali się Sarkozy , Merkel i Miedwiediew – informacja od guru politycznego St.Michalkiewicza, mówi o tym głośno na swych prelekcjach).

  ktoś ma reprezentować Polskę na Malcie. Jak Państwo myślicie, kogo wybierze PIS? 🙂
  Mam na myśli dwa państwa…waham się, ale ostatecznie stawiam na to drugie… 😉

  Wróćmy na podwórko: Duda’rtanian i trzej pistoletowie sprawiedliwości: Maciar, Kamol, Ziobro aby przeżyć (ucząc się na błędzie Papały) muszą stworzyć jednostkę „SamobójaBis’ alternatywnie dla samoobrony przez SeryjnymSamobójcą
  Predator kontra Obcy
  Jedyną samoobroną jest atak bezpardonowy w tym przypadku (MON, SS, UB, SB wszytko to przeciw Maciarowi i jego koordynatorom) zanim ich skorumpują pod przymusem z lufą u skroni

  1. Po owocach ich (Dudę i PIS) poznamy.
   Jak na razie można tylko się zgodzić z wyborczymi deklaracjami socjalnymi.
   Zobaczymy jak będą je realizować (czy mafia im na to pozwoli).
   Jest jednak druga czarniejsza i znacznie bardziej niebezpieczna strona polityki PIS.
   To polityka międzynarodowa, polityka wschodnia.
   W tym zakresie PIS to partia wojny, partia bezwarunkowego poparcia wszystkich zbrodni mafii i wszystkich zbrodniarzy mafii (od Czeczenii poprzez Jugosławię, Irak, Afganistan, Libię aż do Syrii, od islamistów do banderowców).
   Już PIS sprowadza do Polski masowo wojska USA a jeszcze nie przejął władzy.
   Już kilkaset (600) czołgów USA ma się znaleźć w Polsce.

   Wszyscy wiedzą że tam gdzie wchodzą wojska USA dzieje się tak wspaniale jak w Iraku, Afganistanie, Kosowie, Libii…wcześniej w Wietnamie i dziesiątkach innych „stabilizowanych” państw.
   A bieda przy wojnie to naprawdę niewielkie zagrożenie (popatrzcie na filmy z Syrii wcześniej z Iraku, Libii, Jugosławii).

   PIS popycha Polskę do wojny a to gigantyczna zbrodnia przeciw narodowi Polskiemu. Oczywiście solidaruchy zrozumieją to dopiero wtedy gdy będzie za późno gdy wojna już zmiażdży Polskę i solidaruchów.

   A Wojna z Rosja może się odbywać tylko w Europie wschodniej.
   USA nie ma innego dostępu do Rosji.
   Przez Azję środkową nie bo tam wrogie państwa, góry, dzicz i brak dróg oraz innej infrastruktury. Przez Azję wschodnią nie bo tam Chiny.
   Przez Alaskę nie bo tam zimno i też brak infrastruktury.
   Przez biegun północny nie bo tam zimno i brak infrastruktury.

   Jedyna droga dogodna do ataku na Rosję to szlak Napoleona, Piłsudskiego, Hitlera… czyli front Europejski przez Polskę Rumunię potem Ukraina ..i na Moskwę na Petersburg…na Ural bo za Uralem jest ukryty potencjał gospodarczy Rosji.
   I takie przygotowania są czynione, 1200 czołgów USA jest instalowane we wschodniej Europie, tarcza rakietowa we wschodniej Europie..nakazy by państwa wasalne do USSraela się zbroiły na potęgę… propaganda nienawiści do Rosji szaleje. A PIS w tym szaleństwie to prawdziwa awangarda a Macierewicz to szpica tej awangardy i jeszcze dowodzi armią.
   Na Ukrainie podpisano ustawę legalizującą pobyt obcych wojsk na terenie Ukrainy, zalegalizowano uczestnictwo w Armii obcokrajowców (najemników pewnie islamistów z Syrii).
   Przygotowania do napaści na Rosję idą pełną parą.
   Obama nie wyda rozkazu do ataku ale następny prezydent wyda taki rozkaz.
   Wybory już za niecały rok. Tyle świat ma czasu by powstrzymać to szaleństwo.

   1. zewsząd WIDZISZ węszysz jakąś mafię wymieszaną z jakimiś solidaruchami, to trąca…obsesją prześladowczą ?

   2. Oskar myslisz ze o wojnie decyduje jeden czlowiek np prezydent?lub Myslisz ze o wojnie decyduje tylko jedna klika zlozona z wiadomej mafi? lub kilku mafii?.Nie.O wojnie decyduje spoleczenstwo.Od poziomu oglupienia tego spoleczenstwa zalezy wybuch lub nie wojny.
    Dowod?Wojne w iraku amerykanow popierala wiekszosc spoleczenstwa tam oklo 20 proc bylo przeciw.
    Wojny w Syrii nie popiera amerykanskie spoleczenstwo bo inaczej pelna armia USA juz by tam byla dawno.
    Wojna w Europie to nie taka prosta sprawa.Trzeba tu zrobic prawdziwy syf zeby ludzie poszli na wojne.
    W Niemczech juz sie to dzieje dzieki Merkel.Do nas pewnie przyjada emigranci ale tylko tylu ilu sie pomiesci na nieczynnym poligonie.

   3. „””to trąca…obsesją prześladowczą ?””” Gregory to bez znaczenia ,to jak przecinek , jak zwykle przekleństwo które praktycznie nic nie znaczy ,treść i przekaz w niej zawarty jest istotny , znamy Oscara ,to jego oznaczenia, czasu, wydarzeń ,faktów ,i jest to dobre bo można się odnieść do „ataku” na Oscara jak tez widzieć ofensywę Oscara która wynika z czystej obserwacji w faktach , zapewne gdyby czas solidarności w swoim wydźwięku zwiększył rzeczywisty potencjał kraju Oscar by na pewno to inaczej wyświetlił ,mieliśmy ścieranie światowych i globalnych interesów każdy chcial ugrać coś , ale jedna i druga strona zapomniała o Narodzie ,a wyścig został niemal ten sam zmieniły się koszulki tory przeszkód był gnój jest i raczej będzie .Oscarowi trzeba jedno wytlumaczyc ludzie pracy w czasach solidarności nie mieli zamiaru czegoś tam likwidować ,to nie było ich życzeniem tak samo jak fałszywy komunizm -socjalizm ludzie nic złego nie widzieli w wspólnej pracy dla dobra Narodu , było ukryte bezrobocie teraz tez jest i te oficjalne ,i będzie ten gnój bez końca http://www.monitor-polski.pl/prawda-o-polsce-i-polakach-ktorej-rodacy-nie-chca-znac-i-wola-falszywe-ale-upojne-klamstwa/#more-11722

   4. To już dzisiaj Wałęsa, Donek, Michnik, Bronek, Jarek, Lecha, Macierewicz, Borusewicz, wcześniej Kuroń, ten „pierwszy premier”, .. i setki innych topowych solidaruchów które na czołowych stołkach III RP w ramach PO i PIS (po różnymi nazwami) swoimi decyzjami robiły z Polski kolonię wiadomej mafii a większość z nich to właściciele pozmienianych nazwisk to już nie są solidaruchy ?
    To nie ich masy solidaruchów wykreowały na władze najpierw solidarności a potem władze „reformujące” w wiadomy sposób Polskę ?
    To dokładnie te same gęby ci sami patrioci których wprost uwielbiały tłumy prostych solidaruchów.

    Nie jest elegancko tak wypierać się swoich własnych działań.
    A „ty” kogo popierałeś w latach 80tych … jakie wielkie nazwiska tamtych czasów były dla ciebie wzorem patriotyzmu …
    A „ty” rozwalałeś osobiście strajkami Polską gospodarkę ?
    A „ty” na kogo głosowałeś przez te 25 lat rozwalania gospodarki ?
    I „ty” czujesz się dzisiaj całkowicie niewinny temu co się stało w Polsce po 89r ?
    To przecież z „twojej” głupoty z twoich decyzji czerpie mafia legitymację do rządzenia Polską.

    „Ty” – oznacza tu każdego solidarucha który powinien sobie sam odpowiedzieć przed lustrem na pytania czy to on się nie przyczynił do tego co jest w Polsce dzisiaj.
    Macie lustra ? Próbujcie sobie odpowiedzieć na te pytania.
    Odpowiedź „chciałem dobrze” też jest niedostateczna.

  2. A moze jakby pojechala tam nasza choragiewka Kopacz to pojechalaby z zamiarem obrony Polski a w trakcie okazalo by sie ze nie bedzie zadnej obrony przezd tym najazdem islamu.Takze nie ma tego złego.A reprezentacja nas przez inne panstwo oznacza wygloszenie tego co zamierzamy.Bo decyzji tam nie maja zamiaru podejmowac.podobno.

 10. Wiecie jaka jest najsilniejsza broń Rosji ?
  To wam powiem tylko ciii… nie mówcie nikomu bo doniosą wrogom Rosji.

  Ta broń to zdolność jasnowidzenia czyli przewidywania tego co zrobi przeciwnik oraz w drugą stronę zdolność odebrania przeciwnikowi zdolności przewidywania co zrobi Rosja.

  To nie czary to realna, prawdziwa broń o bardzo złożonej technologii.
  Ta broń nazywa się wywiad i kontr wywiad.

  Karabiny, rakiety, samoloty, wytrenowane wojsko to tylko narzędzia wykonawcze.
  Ale to co najważniejsze czyli decyzje o tym jak i kiedy użyć tych narzędzi czyli mózg to
  pochodne wywiadu a ochrona własnych zamiarów to dobrze działający kontr wywiad.

  To dlatego Putin wyprzedza zawsze o krok Ussrael. Jak tylko oni zaczynają knuć kolejną zbrodnię to Putin już o tym wie… wie kto kiedy i gdzie.
  Ussrael się przygotowuje i Putin też tyle że Putin widzi co robi „w tajemnicy” Ussrael a Ussrael nie widzi tego co robi Putin.
  Tak było na Krymie, tak jest w Syrii.

  Wywiad i kontrwywiad to najskuteczniejsza broń Putina.
  Wywiad jest jak przewidywanie przyszłości i daje gigantyczną przewagę nad przeciwnikiem który tej przyszłości nie potrafi przewidzieć gdy jest skutecznie oślepiany przez kontrwywiad.

 11. Pisalam kiedys , ze bedzie w Polsce FEMA . Reptois i Anu potrzebuja wiecej krwi , bo ich matrix sie kurczy . Kurczenie matrix bedzie kreowalo wszystko na co jeszcze ziemia pozwoli . No jedno jest pocieszajace , ze matrix sie napewno wali i oni zaczynaja byc swiadomi tego dlatego mysla o FEMA.
  Napewno ziemia nie pozwoli na atom i na tornados i na inne dosyc agresywne mordestwa na ludzkosci ale FEMA to jest biorobotow panoszacych sie po ziemi sprawa .
  A , ze sa troche organic w swojej naturze to im wiele uchoodzi ze strony ziemi .
  Ziemia ma najwyzsza swidomosc wszystkiego co sie na niej dzieje jezeli ktos ma watpliwosci to szkoda .

  1. Nie tylko Ziemia, która jest składową fraktalną Wszystkości/Tao. Tao nie staje po niczyjej stronie; daje początek zarówno dobru jak i złu. Chodzi o wybór Kalina i każdy wybór jest dobry ale niesie konsekwencje.. czyli po owocach.. i wtedy dokonuje się zmiana.
   Przeciwieństwa się dopełniają, oto wielka tajemnica.. niestety w Jaźni człowieka nadal jest podział i walka.. hmm trzeba wymazać słowo „niestety”. Ewolucja nie ma ślepych uliczek.. wszystkie drogi są równe.. nawet te ślepe wydawałoby się.
   Sorry za wynurzenie..

   1. Ewolucja nie istnieje . Matrix zrobil reinkarnacje w time cyklach i dlatego wszyscy mysla , ze istnieje ewolucja .
    Kreacja organiczna istnieje i to na bazie swiadomosci organicznej planetarnej czuwa nad kazda drobina , czasteczka w sposob inteligentny (balck matter) jest wypelniaczem universe .
    Nie ma pojecia dobra i zla w organicznej kreacji to jest matrix – astral podzial .
    Jak zaczeto robic cos przeciwko innym to zaczeto to nazywac zlem . A zaczeto uzywac podstepu jak zaczelo sie w universe odlaczac pewna rzeczywistosc od organicznej egzystencji matrixowe syntetyczne mind glowkowanie jak wykorzystac sytuacje dla swojego dobra i podtrzymania swojej egzystencji .Od tego wogole zaczelo sie pojecie EGO . Wiec pierwotnie EGO nie nalezy do organicznego czlowieka tylko do zmanipulowanego czlowieka i syntetycznego .
    TAO trzeba zweryfikowac a pozatym ma duzo twarzy .
    W tej sytuacji” Kazdy wybor jest dobry” jest nie do przyjecia taki Satement , poniewaz kazdy wybor operuje na prawach matrix narazie .
    Nie ma wyborow w organicznej rzeczywistosci .
    Zdania wydrukowane Iza i powielane przez madrosci roznych to manipulatorow czasu cyklicznego sa bardzo dyskryminujace rzeczywistosc .
    Jak bedziesz uzywala slow to poczuj kazdy wyraz jak piszesz .

   2. A potrafisz wyjsc poza myslenie Jahwe, poziomu nagrody i kary? Ktos rozpoczął we mnie proces wejscia w ciemnosc słowami gdy ludzie tracą kontakt z Tao wtedy pojawia sie wyźsza moralnosc. Dobro i zło. A przypominam ze najwieksze zbrodnie dokonano w imie dobra. I cholewka nikt nie chce byc zły w tej grze. Ok ja bede zła… bo to zła kobieta była… moje czucie wychodzi poza ocene..i przynosi wiedze. Poza dobrem i złem. Zła kobieta.

   1. Nie znam tekstow religijnych i malo czytam . Wiec nie moge sie powolywac na zadne teksty .
    Tak mowiac skromnie to mnie myslenie jako takie juz nie interesuje . Tylko kojarzenia momentow daja mi troche wartosci i energia ze srodka . Zaluzmy , ze szeszynka jest przejeta i dziala na ponad 3 procentach organicznego czucia swiata to wiec pozostale procenty naleza do syntetycznego mind . Syntetyczny mind nie jest wiedza ale polemika w itelektualizacji swiata w pojeciu wlasnie dobra zla 🙂 .

  2. Kalina pisze:Na pewno Ziemia nie pozwoli na atom i na tornado’ s

   Pozwoliła( Fukushima,Czarnobyl) i pozwoli aby odrodzić się z nowym lepszym gatunkiem ludzi.

   Kilka lat temu przeczytałem książkę na temat ABTUCTION. Wrażenie było niesamowite.Byłem zahipnotyzowany , trudno to wytłumaczyć.Patrzyłem na ulice i nie widziałem ludzi, za to wszędzie INSEKTY.My ,,ludzie” jesteśmy gorsi od reptylian/anunaki/draco razem wziętych.A wszystkie nasze problemy Psychiczne zwalamy na Ziemie ,na obce cywilizacje .Kiedy tak naprawdę ,TO MY JESTEŚMY PROBLEMEM.
   Mack John E. – Uprowadzeni. Bliskie spotkania IV stopnia
   http://tezeusz.pl/155100,mack-john-e-uprowadzeni-bliskie-spotkania-iv-stopnia.html

   1. Ziemia przejela swoja linie czasowa w grudniu , 2012 kiedy to CERN mial byc uruchomiony do dzialania i ONA to zstopowala .
    Fakushima Kiedy byla ?
    To byly ostatnie podrygi panoszenia sie matrix w takiej formie .
    Qcyp Ta wizja swiadczy o tym , ze zostales zmanipulowany . Wroc do swojej osobowosci . Masz rozdwojenie pewne w sobie .
    To jest dobra rada a nie krytyka ciebie Absolutnie mi niechodzi o krytyke .

 12. Przyjdzie Czas TO SE WRÓCĘ! Wiem Że My nie możemy się krytykować ot troszeczkę, najwyżej podszczypać?

  1. Konstruktywna krytyka ma sens. Kopanie dla kopania jest sadyzmem i domena psycholi. I oni tez musza byc w tej grze.

   1. NIE – krytyka krytykanctwo. To domena pyszałków ale i oni muszą być w tej grze.
    Dzielenie się przemyśleniami, odczuciami, spostrzeżeniami, swoim widzimisię – TAK.

   2. Qcyp a ty TEŻ MASZ COŚ JESZCZE DO ZROZUMIENIA pytam bo (ty też) piszesz tak jakbyś już wszystko wiedział (miał monopol) ?

   3. Qcyp a galaktyka? Co sie ograniczasz? 😀 Przestrzen jest nieskonczona ;). Tak czy siak na razie Ziemia i zwykle zycie. Rąbanie drwa i noszenie wody.

   4. Qcyp a fraktalnie im wyzej chcesz sie wzniesc tym nizej musisz zejsc. Dlatego Ziemia jest taka wazna. I doswiadczenia tutaj. Wszystkie!

 13. Kalina, Drodzy Państwo
  Chciałem zaproponować jedno alternatywne spojrzenie na JEDNOŚĆ
  „Wciska” się z każdej strony żeśmy JEDNO. Zgadzam się z tym, Jedno Jestemy
  Lecz jeśli ma to NewAge’owski przekaz, status quo którego Ktoś…Coś…stara się utrwalać i utrzymać w umysłach populacji HomoSapiens – zwłaszcza tych przebudzających się skorych wyjść z Matrixa, to sytuacja ewolucyjna jednostki jest w black d… lub „uwięziona jak k… w klozecie (chcąc przytoczyć słowa klasyków).
  Analogicznie mrówka, chcąc być wolna, uwolnić się z pracoholizmu mrowiskowego na rzecz…mrówkojada i.in zdarzeń katastrofalnych, oddala się na 1km od Jedności Mrowiska (jej Matrixa) ,czuje wolność, tożsamość indywidualną, wyzwala się. Co prawda ginie (inaczej w podobnym czasie żywota) gdzieś „osamotniona” w poczuciu MiłośćWolnośćSamotność tu&teraz, lecz wolna od mrowiska nazajutrz rodzi się…pszczołą! 🙂 Co prawda znów jest robotnicą, ale praca jest już lżejsza, a życie ciekawsze, rozleglejsze horyzonty zdarzeń. ITD, ETC, ITW (i tak wyżej)…………………. 🙂
  Główne filozofie orientalne podpowiadają żeby uwolnić się od kurczowego trzymania się status quo. A czym dla Człowieka Istoty Kosmicznej jest Matrix na Tej planecie?…ostatecznie

  1. Zeby prawde znac trzeba do niej dazyc prawie calez zycie od dziecka :: A to sie wiazalo z nieakceptacja niczego co bylo podane na talerzu .
   Dostawalam lanie codziennie ale zupy nie lubilam i nie zjadlam i koniec . Tylko galaretke bym jadla 🙂

   1. Właśnie jasiek jedzenie przy stołach 🙂 idziesz, rwiesz ,zbierasz i jesz ,pijesz ,śpisz gdzie popadnie!!!! 🙂

 14. (: pisze: Qcyp a ty TEŻ MASZ COŚ JESZCZE DO ZROZUMIENIA pytam bo (ty też) piszesz tak jakbyś już wszystko wiedział (miał monopol) ?

  Raczej do zobaczenia przez działanie hihihihihi MAMmmmmmmm?
  KOCURZE

 15. Iza45 pisze:Qcyp a galaktyka? Co sie ograniczasz? ? Przestrzen jest nieskonczona ;). Tak czy siak na razie Ziemia i zwykle zycie. Rąbanie drwa i noszenie wody.

  Dla kogo i po co to wszystko ?

  1. Jest taki film głupkowaty ale z jedną moim zdaniem mądrą myslą Interstaller. Na ciałach subtelnych-duchowych wszystko jest cacy i wszystko rozumiemy, w czasie poza czasem dokonało sie ale teraz to trzeba ucielesnic. I po to tu jestesmy, po to tzw materia.

   1. O coś innego mi chodzi…ulep konia z pozycji – nazwijmy to na potrzeby dyskusji – z pozycji Boga

   2. A może w ten sposób: ulepiłem konia, ale muszę go sprawdzić, czy ma to wszystko co zakładałem. Dopiero jak go sprawdzę zdecyduję czy będzie mną, czy nie lub czy będę w nim lub też nie.

  2. Niektórzy są tu aby pomóc wam przestać tą ,,wodę dźwigać” skoro możecie ją pić i myć się w bezpośredni sposób.
   Wszystko co dobre, przychodzi/jest łatwe.

   1. OK masz rajcie ,,WY” to podział ,odcięcie się. Skoro inni dźwigają rąbią a ja się przyglądam/dziwie hihihihihi

    Dlaczego przecież tyle jest chrustu wszędzie!!!!!!

   2. Iza45 pisze:”Wam? Qcyp halo tu Ziemia. Houston mamy problem ?” koza weszła na plan filmowy nie będzie lądowania na czas ! Ps podeślijcie kilka wagonów cementu bo burza piaskowa nad Nevadą całą scenerie księżycową wymiotła , odbiór !?

  3. Qcyp pisze:”Dla kogo i po co to wszystko ?” ??? tysiace razy pisałem ze wszystko to iluzja zapomniałeś o tym ? kosmosy, światy żyją tętnem swiadomosci bo tylko ona daje poczucie bytności energie w energiach , wypełniacze energii stabilizatory energii iluzje czasu przestrzeni , dlatego ma to wszystko możliwość przenikania siebie nakładania formowania przekształcania ,ten cały teatr istnieje dla pootrzymywania złudzeń tej iluzji w wszystkich kompozycjach i wariacjach ,tak jak tutaj teraz na ziemi wielowymiarowe dusze schodzą na plan gęstej energii aby się dosłownie gnoju ziemskiego nawąchać ,zmiany, przebudowy, wzniesienia, upadki itd to w ostateczności idiotyzm absolutu ,zobaczmy jak „Ojciec” P, Tadeusza buduje nowy świat ile składowych ile zależności potrzeba aby coś takiego zrobić a teraz obecnie ? jest to samo u zarania było podobnie , energia energia czy nowe generacje komputerów ich wewnętrzny świat nie jest podobny w jakimś sensie do tego w czym sami jestesmy zaprzęgnięci w oceanach płynącej energii ? w paradoksie nicości ,niebytu, niema nawet opcji obserwatora i jest to logiczne bo stan nicości niema określenia a określenie to stan swiadomosci to wyznaczenie przynajmniej jednego wektora ale u podstawy niebyt i tak to wyklucza, nawet pustka niema prawa zaistnieć ,istniejący świat iluzji musiał siebie określić i stworzyć ten fundament podstawowy czyli jeden wektor to dało obserwatora ,efektem świadectwo a świadectwo to swiadomosc ,zapaść zaś to czas gdy końcowy efekt czyli swiadomosc dobrnie do pierwszego wektora i powie sobie cały ten gnój nie istnieje bo cala iluzje stworzyły następne wektory czyli bezsens .

   1. Że to iluzja to ja to wiem! Dlatego postawiłem te pytania do Izy.
    Wiec raczej do Izy kieruj odpowiedz nie do mnie.:)Dlaczego tak się biczuje i dla kogo, skoro to tylko wariant, jeden z trylionów możliwości .Ale cóż jak widać masochistów jest ogrom i brną w materie bardziej niż ona od nich ,,cokolwiek?”oczekuje.
    Pozdrawiam Słowianina z ziemianki ogrzewanej jądrem Ziemi bez rąbania drwa.?

  1. .. to ja mam coś na wesoło. i w sumie ciekawa symbolika.. dla wiedzących. Google w dzisiejszym logo ma bociana z okazji 11.11. Orła zastąpił bociek.. 😉 Dobry znak..

  2. Proponuję podwyżki tych śmiesznie niskich i upokarzających świadczeń. Oprócz tych świadczeń powinniśmy również wypłacać emerytury wnukom poległych Niemców na naszych ziemiach, jako rekompensatę za stawiony im opór. Wnukom i prawnukom poległych na naszych ziemiach Rosjan – emeryturę w wysokości 300 % niemieckiej, za wkład ZSRR w permanentne oswabadzanie naszych ziem. Na koniec chciałbym, jeszcze aby uznano mój wniosek o podniesienie świadczeń wszystkim, którzy będą tego chcieli. Ostatni gasi światło.

 16. Okno można dużo łatwiej naprawić niż człowieka .Świetna kwestia z filmu Sibil.„Rozszczepienie osobowości”ŁATWO ROZPOZNAĆ zawsze atak bądź ucieczka w zależności jaką osobowość się dotknęło.

  1. Rzeczywiście to chore niewinną i jakże pouczającą „zabawę” nazywać rozszczepieniem osobowości.

   „Atak” lub „ucieczka” to naturalna reakcja każdego .. k a ż d e g o człowieka w sytuacji zagrożenia więc nie pitol że tak się rozpoznaje tzw. rozszczepienie osobowości .. i proszę mi nie insynuować iż atakuję bądź uciekam .. panie Qcypnyguruwyrocznio .. pozdrowienia dla @UZI i @laseczki z dwoma kulkami !

   1. Właśnie każdego! Dlatego macie tyle psychicznych problemów KAŻDEGO cóż znaczy KAŻDEGO TU CHODZI O CIEBIE A NIE O INNYCH.
    Dopóki się nie odsłonisz nigdy nie ujrzysz prawdy o sobie a w konsekwencji Miłości.

  1. Tak Qcypie ZNOWU TO TWOJE CHORE ‚WY’ !
   JESTEŚ ZDROWY A JEDNOCZEŚNIE CHORY .
   .. opowiedz nam o swojej mamusi/tatusiu ?

 17. Jak by kogoś interesowało co naprawdę dzieje się w Syrii , jakie były początki wydarzeń to powinien dokładnie, ze zrozumieniem i do końca przeczytać poniższy artykuł.

  http://www.geopolityka.org/analizy/eva-bartlett-dekonstrukcja-narracji-nato-o-syrii

  Po przeczytaniu okaże się że wszystkie klocki się układają w jednolitą logiczną całość.
  Widać też analogie do majdanu na Ukrainie i wcześniejszych rewolucji kolorowych.
  Jest też o tym czym są w rzeczywistości tak często przywoływane organizację o pięknych humanitarnych nazwach.
  Artykuł pozwala zrozumieć w jakim świecie żyjemy i z kim się służbowo bo z wybory polskojęzyczny władz się „przyjaźnimy.
  Chwila zadumy i już domyślamy się czemu Polacy ciągle są tacy biedni choć są „zieloną wyspą” i nieustającym sukcesem gospodarczym jak sugerują polskojęzyczne media.
  W tym kontekście warto też się zastanowić kim są ludzie zaciekle broniący takich „sojuszy” i takiej „demokracji”. Teraz najważniejsi ludzie to PIS i Duda a oni gorąco popierają tych o których mówi artykuł.

  Ale uwaga artykuł jest za trudny dla prostaków potrafiących napisać tylko jednozdaniową wypowiedź pełna wyzwisk, obelg i insynuacji.

 18. Orzeł był godłem Polski i może kiedys powinien być, może będzie. Na dziś (od 70-75 lat) to bociek, symbol emigracji i demografii…

  1. Jeśli już to FENIKS zwany też ŻAR PTAKIEM, rysowany często jako KOGUT z tęczowym ogonem (-> ludowe wycinanki) bądź jako nawiązanie do posiadanych umiejętności jako KRUK (skradfzione przez nazistów z berlina GODŁO PIASTÓW). Godło Polski kiedyś znaczeniowo nawiązywało do Drzewa DOBRA i ZŁA ale zostało splugawione „rozdeptanym i ukrzyżowanym gołebiem” czyli dzisiejszą jego „wizualizacją”.

 19. To jest poprost skandal !

  Wyrok z dnia 28 października 2015 r. sygn. akt K 21/14

  po rozpoznaniu, z udziałem wnioskodawcy oraz Sejmu, Prokuratora Generalnego i Rady Ministrów, na rozprawie w dniu 20 października 2015 r., wniosku Rzecznika Praw Obywatelskich o zbadanie zgodności:
  art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2012 r. poz. 361, ze zm.) w zakresie, w jakim ustala w pierwszym przedziale skali podatkowej kwotę zmniejszającą podatek w wysokości 556 zł 02 gr, z art. 2 i art. 84 oraz art. 64 ust. 1 i 2 w związku z art. 31 ust. 3 Konstytucji,
  orzeka:
  I
  Art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2012 r. poz. 361, 362, 440, 596, 769, 1278, 1342, 1448, 1529 i 1540, z 2013 r. poz. 21, 888, 985, 1036, 1287, 1304, 1387 i 1717, z 2014 r. poz. 223, 312, 567, 598, 773, 915, 1328, 1563, 1644, 1662 i 1863 oraz z 2015 r. poz. 73, 211, 693, 860, 1322 i 1333) w zakresie, w jakim nie przewiduje mechanizmu korygowania kwoty zmniejszającej podatek, gwarantującego co najmniej minimum egzystencji, jest niezgodny z art. 2 i art. 84 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
  II
  Przepis wymieniony w części I, w zakresie tam wskazanym, traci moc obowiązującą z dniem 30 listopada 2016 r.
  ponadto postanawia:
  na podstawie art. 39 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 1 sierpnia 1997 r. o Trybunale Konstytucyjnym (Dz. U. Nr 102, poz. 643, z 2000 r. Nr 48, poz. 552 i Nr 53, poz. 638, z 2001 r. Nr 98, poz. 1070, z 2005 r. Nr 169, poz. 1417, z 2009 r. Nr 56, poz. 459 i Nr 178, poz. 1375, z 2010 r. Nr 182, poz. 1228 i Nr 197, poz. 1307 oraz z 2011 r. Nr 112, poz. 654) w związku z art. 134 pkt 3 ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o Trybunale Konstytucyjnym (Dz. U. poz. 1064) umorzyć postępowanie w pozostałym zakresie.

  Koniecznie przeczytaj Uzasadnienie w/w wyroku a zobaczysz jak nas wydymają na miliony obniżając podatek.

  Powiązanie z tym ma : Odprawy po zmianach w rządzie. Zapłacimy za to nawet 200 tys. Zł
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/odprawy-po-zmianach-w-rzadzie-zaplacimy-za,251,0,1826555.html

  I oczywiście to że:
  Wrok z dnia 28 października 2015 r. sygn. akt K 21/14
  po rozpoznaniu, z udziałem wnioskodawcy oraz Sejmu, Prokuratora Generalnego i Rady Ministrów, na rozprawie w dniu 20 października 2015 r., wniosku Rzecznika Praw Obywatelskich o zbadanie zgodności:
  art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2012 r. poz. 361, ze zm.) w zakresie, w jakim ustala w pierwszym przedziale skali podatkowej kwotę zmniejszającą podatek w wysokości 556 zł 02 gr, z art. 2 i art. 84 oraz art. 64 ust. 1 i 2 w związku z art. 31 ust. 3 Konstytucji,
  orzeka:
  I
  Art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2012 r. poz. 361, 362, 440, 596, 769, 1278, 1342, 1448, 1529 i 1540, z 2013 r. poz. 21, 888, 985, 1036, 1287, 1304, 1387 i 1717, z 2014 r. poz. 223, 312, 567, 598, 773, 915, 1328, 1563, 1644, 1662 i 1863 oraz z 2015 r. poz. 73, 211, 693, 860, 1322 i 1333) w zakresie, w jakim nie przewiduje mechanizmu korygowania kwoty zmniejszającej podatek, gwarantującego co najmniej minimum egzystencji, jest niezgodny z art. 2 i art. 84 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
  II
  Przepis wymieniony w części I, w zakresie tam wskazanym, traci moc obowiązującą z dniem 30 listopada 2016 r.
  ponadto postanawia:
  na podstawie art. 39 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 1 sierpnia 1997 r. o Trybunale Konstytucyjnym (Dz. U. Nr 102, poz. 643, z 2000 r. Nr 48, poz. 552 i Nr 53, poz. 638, z 2001 r. Nr 98, poz. 1070, z 2005 r. Nr 169, poz. 1417, z 2009 r. Nr 56, poz. 459 i Nr 178, poz. 1375, z 2010 r. Nr 182, poz. 1228 i Nr 197, poz. 1307 oraz z 2011 r. Nr 112, poz. 654) w związku z art. 134 pkt 3 ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o Trybunale Konstytucyjnym (Dz. U. poz. 1064) umorzyć postępowanie w pozostałym zakresie.

  Może ktoś zrobi z tego Ciekawy Artykuł

  1. Bardzo dobry artykuł nt działania wiadomej mafii.

   http://votan9.neon24.pl/post/127289,bankowy-tytul-egzekucyjny-hanba-dla-kolejnych-wladz-iii-rp

   Bardzo dobry wstęp do artykułu wystarczy go przeczytać by zrozumieć skalę absurdów prawnych która wprowadzono w najjaśniejszej za sprawą wielkiego zwycięstwa i wyzwolenia najjaśniejszej spod okupacji komunistycznej.
   Pytania kto wprowadził to prawo z czyjego polecenia i w czyim interesie są już za trudne dla przeciętnego solidarucha (ale ci nieprzeciętni powinni się nad tym zastanowić).

   Sorry że tak najeżdżam na solidaruchów czyli na 10 000 polaków czyli na 1/3 narodu Polskiego ale to ich „zwycięstwo” doprowadziło do tej ewidentnej klęski jaką jest gospodarcza i polityczna kolonizacja Polski przez wiadomą mafię, odebranie Polakom wyspecjalizowanej opieki zdrowotnej… Polska jest na ostatnim miejscy na świecie w zakresie dostępu do specjalistycznej opieki medycznej) .

   Solidaruchy powinny już dawno obalić takie zbrodnicze władze .. a nie obalają.
   Co jest grane ? Patriotyzm się wyczerpał ?

   1. Już wiem co jest grane.
    Brakuje zagranicznego organizatora, dostawcy finansów, oprawy medialnej…
    „Idżta” prosić do Sorosa może do CIA może wam to wszystko dadzą. W latach 80tych dawali.
    A może idźta prosić Arabów Saudyjskich, mają góry pieniędzy , może dadzą tylko musicie krzyczeć allachakbar i obciać kilka głów nożem oraz ukamieniować swoje niewierne żony, siostry i córki.
    Do Watykan nie idźcie , Watykan niczego nie daje poza „Bóg zapłać” a raczej bierze (zgodnie z konkordatem i ekstra poprzez komisję majątkową).
    A może w końcu sami się weźmiecie za porządkowanie Polski
    z korzyścią dla Polski dla wszystkich Polaków ?

   2. Tak pisze Trader21 warto go poczytać bo to trzeźwy facet i ma już wyrobioną w sieci pozytywną opinię „trzeźwego faceta”.

    http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/69542-ekspansja-chin-nabiera-tempa#

    Widać dwie strony konfliktu.
    Stary postkolonialny, a teraz mafijny świat (tzw zachód) i reszta świata.
    W tym kontekście warto sobie zadać pytanie po której stronie konfliktu leży racja i którą stronę moralnie jest wspierać ?

    Kogo wspierają Polskojęzyczne wasalne władze to wiadomo nie od dzisiaj.
    Kluczowe dla przyszłości Polski jest kogo wspierają solidaruchy i reszta narodu polskiego. Jaka jest świadomość solidaruchów i reszty narodu Polskiego.
    Od tego w dużym stopniu zależy przyszłość Polski.

 20. Sorry ale dzisiaj mam dzień refleksji po wczorajszych oficjalnych uniesieniach patriotycznych.
  Jak wiemy wszystkie powstania narodowe kończyły się klęską.
  Powstanie Warszawskie też.
  Kolejne powstanie Solidaruchów wprawdzie obaliło PRL ale czy zakończyło się zwycięstwem Polski i Polaków ?
  Ostatnie 25 lat pokazuje ze to była kolejna z cyklu przegranych dla Polski i Polaków rewolucji.

  Straty materialne na majątku narodowym dużo większe niż w każdym z powstań i wszystkimi razem wziętymi (tym Warszawskim też).
  Straty na „najlepszych synach narodu) jeszcze większe bo kto został zmuszony do emigracji jak nie ci najbardziej zaradni, odważni, wykształceni Polacy.
  Straty sięgają ponad 3 mln zdolnych aktywnych Polaków.

  A to nie wszystko są jeszcze gigantyczne straty w postaci ofiar skrajnie zdegenerowanego systemu edukacji narodowej (skrajnie niski poziom edukacji i komercyjne nauczanie czyli sprzedawanie tytułów za czesne) .
  A i to nie wszystko są jeszcze gigantyczne straty populacyjne narodu Polskiego na skutek wprowadzonej po rewolucji solidaruchów polityki prorodzinnej.
  Skutek tej polityki to ok 5-8 mln nowych obywateli mniej za ostanie 25 lat.

  Jak widać skutki kolejnego powstania solidaruchów są dla Polski dużo bardziej poważne niż wszystkie poprzednie powstania razem wzięte (razem z wywózkami, konfiskatami majątków, wyburzaniem Warszawy, masowymi egzekucjami itp).

  Jeszcze to nie są skutki nieodwracalne ale w szybkim tempie zbliżamy się to tej granicy nieodwracalnego upadku Polski i rozcieńczenia się narodu Polskiego.

  Polskojęzyczne władze postsolidarnościowe ciężko pracują by tego dokonać.
  Już sprowadzili do Polski 500 tys Ukraińców teraz pracują nad sprowadzaniem islamistów a o cichym udzielaniu polskiego obywatelstwa korzennym nawet nie wspominam choć warto o tym wiedzieć.

  Tego powinni uczyć w szkołach na lekcjach historii i lekcjach patriotyzmu obywatelskiego.. a nie uczą.

  1. Wiesz Oscar na to jest prosty rozkład logiczny. Komuchy siłą walczyły z solidaruchami – bo byli za głupi na inne rozwiązanie niż siłowe, a solidaruchy walczyły z komuchami słowem. Teraz wszyscy ze sobą walczą słowem i intrygami dworskimi, i nikt nie potrafi znaleźć w tym celu. Jaki wniosek? Im większa dezinformacja tym lepiej, ale uważam, że wpływy innych nacji nie mają nic tu do rzeczy. Problem w tym, że Polaków z krwi i kości jest promil, a reszta to hybrydy innych wpływów.

   1. Oj tutaj muszę się zgodzić Ci prawdziwi Polacy nie mówią o polskości,patriotyzmie itd a po prostu są.

   2. Marsz NIEPODLEGŁOŚCI PRZEBIEGAŁ WYJĄTKOWO SPOKOJNIE.Odchodząca ekipa złodziei nie miała śmiałości użyć prowokacji. Przez 5 lat Polacy byli prowokowani do zamieszek!

   3. To nie problem prowokacji – tak uważam, tylko rozumienia prowokacji. Czy sprowokowany ma całkowitą świadomość tego do czego jest prowokowany i czy prowokujący ma pełną świadomość do czego prowokuje. Jeśli prowokujący wie do czego prowokuje to powinien wiedzieć jakiego koloru jest „kot” pogrzebany. Może zawile, ale tęcza ma tak wiele kolorów…

 21. Antoni Macierewicz na celowniku izraelskich mediów. Za Protokoły Mędrców Syjonu
  Izraelskie media wypominają Antoniemu Macierewiczowi kontrowersyjne wypowiedzi z przeszłości. Chodzi o tak zwane Protokoły Mędrców Syjonu, które miałyby dowodzić, że Żydzi przejęli władzę nad mediami i rynkami na świecie. Rzecznik przyszłego ministra obrony uważa, że te oskarżenia to kłamstwo i żąda przeprosin.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Antoni-Macierewicz-na-celowniku-izraelskich-mediow-Za-Protokoly-Medrcow-Syjonu,wid,17969378,wiadomosc.html

  1. mionister obrony czytał protokoły..oooo.. czyżby dlatego był tak znienawidzony przez wszystkie media?
   To juz wiadomo o co chodzi.
   i kto sie tak boi…

 22. ostatni raz kiedy Polska chciała uchwalić taką odważną konstytucję tzw 3 Maja jak dziś zaproponował Kornel Morawiecki, nazajutrz rozdrapano ją zaborami….
  Polska silna , tzn niezależna, autonomiczna, to Polska niebezpieczna dla hegemonów

Comments are closed.