Alternews – 9.12.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

33 thoughts on “Alternews – 9.12.2014

 1. To właśnie dzięki Polsce i jej wielkiemu Sojuszowi z USA (więzienia CIA w Polsce) świat zwróci w końcu uwagę na problem nieuprawnionego , niehumanitarnego torturowania więźniów i pogwałcenia prawa człowieka…

   1. Ten usmiech jest troche glupi z mojej strony niesadzisz Gregory ,ale ten bedzie Ok 🙂

  1. Tak, ale w jakim świetle stawia to naród polski?
   Dwóch sprzedawczyków, którzy byli wówczas u sterów władzy, a którym bym chętnie publicznie w pysk napluł, do końca zapierało się że nic takiego miejsca nie miało, a dziś jeden z nich (ten który własną głowa ręczył) teraz obłudnie przyznaje, że o wszystkim wiedział, tylko uległ amerykanom, bo obiecywali że będą się grzecznie zachowywać.
   Zhańbili i cofnęli nasz kraj do średniowiecza. Kompletne moralne dno i trzy metry mułu!

   1. …Nie pisałem tamtego na poważnie… (zwyczajowy sarkam)
    Na poważnie to… świat już nie będzie miał wątpliwości co co obozów w Polsce: obozów tzw „anty..terrorystycznych” oraz polskich faszystowskich obozów śmierci… (cyt: B.Obama 31.05.12r) .Generalnie, polska specjalność

   2. „…oraz polskich faszystowskich obozów śmierci… „ za które to zapewne płacimy żydom odszkodowanie, które parlament po cichu uchwalił i na to są środki bez problemu, podczas gdy polski matki dzieci niepełnosprawnych aby jakieś ochłapy dostać musiały sejm okupować. Koszmar jakiś…

   3. Robert pisze:
    „Zhańbili i cofnęli nasz kraj do średniowiecza. Kompletne moralne”
    – Po prostu kontynuacja „polskiej” racji stanu od 1990 r… Dziś jest logiczną (konieczną) konsekwencją wczoraj. Skąd możemy wiedzieć (tylko,aż… domysł) co dzieje się w tej chwili pod kulisami, i wypłynie jutro…a dzieje się na pewno, tylko jeszcze nie zostało ujęte w raportach i wTVn, więc jakby tego „nie ma…”

    „którym bym chętnie publicznie w pysk/”
    – przejaw skrajnego, nadgorliwego patriotyzmu, który nic nie zmienia, poza chwilowym ulżeniem sobie, w konsekwencji kończy się masochizmem i wylądowaniem w sali…przesłuchań…

   4. „…– przejaw skrajnego, nadgorliwego patriotyzmu…” nie, przejaw zwykłego ludzkiego wqurwienia. Bo takie mendy mają się za moralne wyrocznie i niestety stanowią prawa dla zwykłych ludzi.

  2. „ubój rytualny ma charakter religijny, jest praktykowany od wieków przez wyznawców judaizmu i islamu”. – Współcześnie ubój rytualny, mimo że najczęściej prowadzony jest w uprawnionych rzeźniach, w dalszym ciągu jest czynnością o charakterze liturgicznym – zaznaczyła.
   zaznaczyła sędzia trybunału konstytucyjnego.
   Nie tylko prawa ludzi są lamane w naszym kraju.Od dziś będą odprawiać krwawe rytualy na zwierzętach w Polsce zgodnie z wyrokiem:
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1025897,title,Wyrok-TK-ws-uboju-rytualnego,wid,17091543,wiadomosc.html
   Kilka dni temu w jakichś gł.newsach widziałam dwóch Żydów mowiacych ze oni wiedzą jaki będzie wyrok Trybunału w sprawie uboju.

   Religia satanistyczna jest ważniejsza od ochrony praw zwierząt ,jak widać.
   a adekwatnie co do więzien ,kasa jest ważniejsza od prawa człowieka w naszym kraju.Oficjalnie.

   1. Ofiary rytualne są znane od prawieków.
    Są to najróżniejsze ofiary dla Bogów by uzyskać ich przychylność.
    Mówiąc dzisiejszym językiem jest to próba przekupienia Boga by był dla nas łaskawy.
    To klasyczny mechanizm łapówki (albo handlu wymiennego… dary za pomyślność).
    A datki, transakcje, łapówki, ofiary… są najróżniejsze.
    Czasem są to pieniądze, czasem dary natury a czasem ofiary ze zwierząt lub ludzi.

    Jakie dają świadectwo Bogu i wierzących w tego Boga „ofiarodawcom” to widać gołym okiem po rodzaju tych darów.
    A kim musi być Bóg domagający się ofiar z mordowanych na żywca zwierząt (może i ludzi), kim muszą być wyznawcy ?
    (pomijam już mechanizm łapownictwa).

    Przerażające, zbrodnicze średniowiecze, albo czasy wcześniejsze.
    Poziom Indian z Amazonii, Buszmenów z Australii czy Słowian z czasów przed chrześcijańskich.
    I tacy ludzie idą po władzę nad światem.
    Jest się czego bać.

   2. Caly czas rytualnie sprzedaja wszystko w tym kraju . Maltretuja ludzi w jakis wiezieniach niby terrorystycznych mam na mysli politycznych , morduja w nie ludzki sposob zwierzeta zeby nasycic sie energia symboli astralu. Ciekawe co jeszcze wymysla dla przypodobania sie silom czarnym .

   3. Jesli by nastal nwo to podejrzewam wszystkie zwierzeta byly by rytualnie usmiercane,kara smierci to powieszenie za noge ,przeciecie tetnicy i podstawiony kielich.Obozy koncentracyjne jak w Korei Polnocnej.W stanach juz naszykowane czekają tylko az zabiorą ludziom broń.Dlatego tez Korei Polnocnej nikt nie rusza,bo tam juz nwo panuje.Propaganda i zastraszanie,ludzie nie maja praktycznie nic ,no i egipskie ciemnosci w nocy.

   4. To nie jest po to zeby wszystkich oslabiac emeocjonalnie . To jest po to zeby wszystkich pobudzac emocjonalnie i prostu tak z serca wspolczuc i czuc . Poniewaz to wasze wspolczucie to swiadomosc i wiedza o tym . Jak o tym nie wiecie to nawet nie wiecie gdzie swoja milosc ulokowac . Bardzo duzo problemu robia ludzie , ktorzy umieszczaja milosc tam gdzie jej nie potrzeba umieszczac . Nie potrzeba o niej gadac w kolko i w kolko bo staje sie pustym sloganem .
    https://www.youtube.com/watch?v=FfWH8jMp2js

 2. Sami sobie czytajcie, bo ciekawe i codziennie aktualizowane.

  https://adnovumteam.wordpress.com/

  Oscar się na ogół zgadza ze „słuszną linią … ” tego bloga.
  Ciekawe też są komentarze.
  W sumie aktualny przegląd sytuacji na Ukrainie i szerzej w kontekście Ukrainy.

 3. Sz P Januszu w swojej wypowiedzi nt więzień CIA w Polsce obarczył Pan odpowiedzialnością za tą sprawę SLD i PIS. Jak wynika z raportu Senatu USA ww więzienia istniały w latach 2002 – 2003 więc na litość w jaki sposób za ten skandal ma być odpowiedzialne PIS który w tym czasie był w opozycji? Jeślibym nie wiedział że oglądam Niezależną TV mógłbym pomyśleć że to TVN, poziom ordynarnej manipulacji zupełnie POdobny. Oczekuję że Pan odwoła te kłamstwa i przeprosi.

  1. PiS jest odpowiedzialny za więzienia CIA i tortury-jako ten który sprawę zamiótł pod dywan-był premier PiS- owski,prezydent i nie zrobili nic .Podobnie są odpowiedzialni za bałagan w spec pułku lotniczym dysponującym Tupolewem,ale tu kara została wymierzona więc po sprawie.Polacy charakteryzują się nietypową cechą-uważają,że jak się nie zrobi nic,to jest się niewinnym,bo nic się przecież nie zrobiło..Mało kto zaniechanie traktuje jako naruszenie etyczne,czy grzech,a tymczasem za olewajstwo-np.losu bezpańskiego psa,czy też tortur należy zapłacic.

  1. jakaś zapłata się należny za krzywdy ! Minister powiedzial ze to dziki kraj , ten kraj tej ziemi ,miejmy nadzieje ze inne ambasady się tez przyłączą !?

 4. Być może zbliża się czas gdy tę swołocz od ubojów i ich pomagierów znów trzeba będzie wyplenić jak chwasty.

  Co do odpowiedzialności władz za współpracę z Jankesami przy tworzeniu więzień gdzie „przesłuchiwano” podejrzanych o terroryzm to całą „elita” władzy od prawa do lewa jest w to szambo umoczona i powinni beknąć równo – jedni za to że współdziałali a drudzy za to że wiedzieli i trzymali gęby na kłódkę.

 5. Raport n/t CIA wykazał co wielu badaczy spisku już powiedziało:
  1. 9/11 to „inside job”, a winnych to się znajdzie ( J. Marrs całkiem dużo o tym napisał)
  2. Majdan i obecny post-majdan to kolejna fabrykacja USA i wiernego kundla – UE
  3. Państwo ??? Islamskie – znów kłania się CFR – CIA ( pozostawiony niby w roztargnieniu sprzęt wojskowy w Iraku przez wycofujących się amerykanów), miałkość operacji przeciwko PI, ciągłe pojawianie się w internecie – który można po prostu odłączyć ekstremistom – „reklamówek” z obozów szkoleniowych i egzekucji etc, etc…

  W tej sytuacji powstaje pytanie – jak ktokolwiek przy zdrowych zmysłach może jeszcze współpracować z USA? Kompromitacja jest absolutna i potwierdza spiskowe teorie, które mainstreamowe media nazywają bredniami.

 6. Cała funkcjonalnośc tej cywilizacji jest oparta na wielkim Rytuale. Nie bez powodu święta chrześcijańskie zostaly wkomponowane w określone daty aby energia i całokształt tego zamysłu zasilał energetycznie lucyferyczne fałszywe światło pod pozorną energią miłości. Już w najblizszą sobotę 13 miliony ludzi pogrążą się w medytacjach i kontemplacjach aby zasilić tą Istotę która uwielbia być kochana ale sama kochać nie potrafi.

  Dlaczego liczba 13 jest tak ważna dla okultystów?

  1. Biblia wyróżnia liczbe 13 jako oznaczającą rebelię przeciwko ustanowionym porządkom, rebelię Szatana.

  2. W okultyzmie 6 jest cyfrą oznaczającą człowieka, 7 zaś jest cyfrą boskiej perfekcji. Tak więc osoba która w celu osiągnięcia perfekcji(boskości, illuminacji) zaczyna wspinać się po „Drabinie Jakuba”, ma do przebycia 13 stopni (6+7=13).

  Z tego powodu kalendarz „świąt” Illuminati podzielony jest na 4 okresy trwające po 13 tygodni każdy.

  16-23 grudnia – porwania, przygotowania do rytuałów

   

  21 grudnia – Dzień św. Tomasza

  Wielki sabat, festiwal ognia.

   

  22 grudnia – Przesilenie zimowe

  Orgie seksualne/składanie ofiar (rytuały pogrzebowe dla niektórych grup)

   

  24 grudnia – High Grand Climax (Wielki Finał)

  Składanie krwawych ofiar.

   

  25 grudnia – Yule/Yuletide

  Narodziny Tammuza, reinkarnacji boga słońca. W przeszłości również święto perskiego Mitry (również bóstwa solarnego).

  Jest to również data rzymskich Saturnalii, które kończyły się wielką ucztą (wielkie, świąteczne żarcie).

  1. Masada jakiej uczy się każde izraelskie dziecko jest mitem socjalizacyjnym, to jak się uczy i jak upadła, stanowi część kolektywizmu jednostki w Izraelu, gdzie każde dziecko uczy się skrajnej ksenofobii jako oficjalnej propagandy państwowej. Masada jest czymś więcej niż jakąś lekcją historii, jest zbiorowym obłędem umysłowym Izraela, gdzie najwyższym ideałem jest zbiorowe samobójstwo. (czyt.dalej)
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masada-zbiorowe-szalenstwo-izraela-2014-07

Comments are closed.