Apel do ludzi całego świata – Krystyna Maciąg

Kochani – w związku z Powitaniem Jesieni, czasem, gdy zamyka się Brama Starego Czasu, a otwierają Wrota Nowego Czasu… – gdy na szczycie Ślęży będziemy przekazywać w medytacji energię dla Matki Ziemi – zgłaszają się ludzie z różnych stron świata, by razem z nami, połączyć się w tym pięknym przekazie. Zamieszczam Apel do Ludzi Świata, którzy zechcą dołączyć do naszej medytacji na swoich kontynentach. Apel jest w dwóch językach – polskim i angielskim. Proszę – udostępniajcie go dalej…


Masyw_Ślęży_header_pl

Od wielu lat, wiosną i jesienią spotykamy się w Polsce na magicznej górze Ślęży, zwanej Śląskim Olimpem, by połączyć się w medytacyjnym kręgu i przesłać energię miłości oraz pokoju dla Matki Ziemi.

Ponieważ jest to niezwykły czas przełomu i przebudzenia, kiedy to wchodzimy w wymiar energii Nowego Czasu, chcemy połączyć się w tej wyjątkowej medytacji z ludźmi wszystkich kontynentów.

W dniu 26 września 2015 r., o godz. 11:30 polskiego czasu (GMT + 2), na szczycie góry Ślęży (współrzędne: 50 51 55 N, 16 42 32 E), przy dźwiękach bębnów, stojąc w magicznym kręgu, połączymy nasze dłonie i rozpoczniemy medytację, w której przekażemy Matce Ziemi naszą energię miłości i pokoju.

Zachęcam i zapraszam ludzi z całego świata do włączenia się w tę przepiękną inicjatywę. Obejmijmy swoimi dłońmi całą kulę ziemską, w jednym czasie! Medytujcie wspólnie z nami tam, gdzie będziecie, każdy w swoim kraju.

Niech Matka Ziemia poczuje puls naszych połączonych serc. Niech zasili tą energią miłości i pokoju swoje wnętrze, by odnowiło się oblicze Ziemi…, tej Ziemi.

Przesłaniem tej medytacji jest także rozwój świadomości ludzi, w celu stworzenia warunków do życia w nowej energii i pięknym, przepojonym miłością oraz pokojem świecie.

Zapraszam serdecznie,

Krystyna Maciąg, organizator
email: kamawroc@wp.pl

Patronem medialnym imprezy jest Niezależna Telewizja NTV:

Całość medytacji będzie nagrywana, emitowana w NTV i zamieszczana na You Tube. Pozwoli to odczuć ten piękny przekaz tym, którzy nie będą mogli w tym czasie być z nami.

Poprzednią medytację na szczycie Ślęży z Powitania Wiosny 2015 można obejrzeć pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=YbLbpz5ehik

Prosimy również o sygnał od Was, że chcecie połączyć się z nami w ten przekaz dla Matki Ziemi. Wpiszcie się proszę w poniższym formularzu. Wszystkie wpisy zostaną opublikowane, aby każdy z nas mógł zobaczyć, w jak wielkiej medytacyjnej grupie się spotkamy.

Formularz:
www.transformacja.net.pl/#participate


Mount_Sleza_header_en

 

It is for many years, that we meet in Poland twice a year in spring and autumn, on top of the magical Mount Ślęża, called the Silesian Olympus, to create a meditative circle and send the energy of love and peace to Mother Earth.

Through this special meditation we would like to connect people of all continents, for it is a remarkable breakthrough and awakening time, as we enter the dimension of the New Era energy.

On September 26, 2015, at. 11.30 of polish time (GMT + 2) on the top of the Mount Ślęża (50 51 55 N, 16 42 32 E), Poland, with the sounds of drums, standing in the magic circle, we are going to hold hands and meditate to pass our energy of love and peace to Mother Earth.

I would like to inspire and invite people all over the world to join us in this beautiful initiative. Let us embrace in one moment the entire globe with our arms! Meditate with us staying where you are, in your own country.

Let Mother Earth feel the pulse of our connected hearts. Let her fill up with this energy of love and peace her inner world to reshape the face of the Earth …, this Earth.

Another message of this meditation is to develop human consciousness in order to create proper conditions for life in the new energy and beautiful world, imbued with love and peace.

Welcoming you with love,

Krystyna Maciag, initiative organiser
e-mail: kamawroc@wp.pl

Media patronage of the event by Independent Television NTV

The meditation will be recorded, broadcast on NTV and published on You Tube. This will allow those who are not able to be with us at this moment to feel the beautiful message.

The previous meditation, that was held on the top of Mount Sleza during the Spring Welcome 2015 event can be viewed at the following link:

https://www.youtube.com/watch?v=YbLbpz5ehik

We ask you also to pass your intention to connect with us in this special day, by submitting the form below. All the submissions will be published, so that everybody could see how grate is the meditative group we are going to meet in.

The form you will find posted on the following web site:
www.transformacja.net.pl/#participate

25 thoughts on “Apel do ludzi całego świata – Krystyna Maciąg

 1. cześć,
  całkiem fajna jest ta powyższa inicjatywa. podoba mi się to co chce Pani osiągnąć. proszę o potraktowanie mojej krytyki z lekkim dystansem…

  nie jestem co do tego całkowicie przekonany ale wydaje mi się że sami sobie robicie pod górkę wysyłając miłość i pokój.
  mam na to trochę niedokładną analogie ale myślę że wystarczająco czytelną:
  -czy kupując prezent na urodziny kupisz coś co Tobie się podoba lub ładnie wygląda czy raczej coś co może się przydać solenizantce? 😉

  pozdrawiam

  1. lasz , akurat w tym przypadku „energią miłości” wyrazimy coś uniwersalnego , a w ostateczności będzie to energia dla Ludzi ,wiec Wszyscy uczestnicy zrobią sobie nawzajem prezent ,i nie jest gołosłowne bo to My mówimy o zatrutej glebie powietrzu GMO , o zabijaniu człowieczeństwa ,gdyby takie miłości byłyby ogołocone z tego stalibyśmy się jedynie piewcami miłości co osobiście potępiam,bo to rodzaj zaślepienia samolubstwa itp , zazwyczaj piewcy miłości są zawsze w kuluarach zdarzeń ,w zasadzie są tego świadomi żerują w środowiskach gdzie ktoś za nich sprząta ,oni nigdy tego nie czynią bo są świadomymi albo nie świadomymi pracownikami ciemności ,trwa to już tysiace lat !!! a smierc i zagląda zbiera swoje żniwo, a Oni swoje , swoje po to aby trzymać w nieświadomości i przygotowywać kolejnych na zagładę ,nie posiadają sumień , są obojętni ,zapatrzeni w sobie ,niestety to straszna prawda ,można rzec „wilki w owczych skórach” jeżeli ktoś jest rzeczywisty autentyczny to w swojej miłości przede wszystkim „CIERPI” z dobrem Najwyższym mówi o ranach i na wszelkie sposoby leczy je !!! ostrzega innych!!!!!!! , ale znając Ich to tylko wyjątki ,dopóki ciemność będzie miała przewagę nie uświadczymy autentycznych , ale gdy szala się przechyli nawet będzie nielogiczne Ich nazywać ciemnymi , tak wiec wspomagajmy nadchodzący przełom na Świetlistej Górze Ślęży , gdzie od dziesiątek tys lat Słowianie posiłkowali się Energią Matki Ziemi żyjąc w odwiecznej symbiozie z Nią , szkoda ze ta święta Góra podzieliła los innych Słowiańskich tradycji i wiedzy, zobaczmy ! wszystkie!!!! Słowiańskie miejsca mocy na całym świecie zostały tak potraktowane !? https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs

   1. Racja 🙂

    Ślęża to też coś więcej dodam 🙂 Dla tego jak każde takie miejsce jest skażone wyzwalaczami podprogramów jakie zmieniają energetykę. By nigdy nie zostało odkryte i użyte. …

   2. kurcza…. napisałem jedną analogie i w zamian dostałem masę metafor i niejasności… no ale cóż sam sobie na to zasłużyłem taką analogią.
    chciałbym Twoją wypowiedź usłyszeć osobiście bo mam wrażenie że moje i Twoje poglądy na ten temat są raczej zbieżne, choć pewny nie jestem bo ciężko było mi się przedrzeć przez chaos tej wypowiedzi.
    swoją drogą chętnie bym się dołączył do tej inicjatywy – jedzie może ktoś z Krakowa albo przez Kraków przejeżdża?

   3. lasz , nie bierz wszystkiego do siebie ? w taki sposób właśnie „pracujemy ” istotnym jest meritum zagadnienia i dzięki za analogie bez względu na jej intencje ? to osobista sprawa ,chaos ? być może, ale My tacy już jestesmy !? 🙂 zawsze byliśmy buntownikami oczywiscie tymi pozytywnymi ,i wiekszosc z Nas łapie ten chaos w locie w pól-zdania ,zobacz znakomita wiekszosc komentujących rozumie się niekiedy jednym wstawionym słowem w tekście ,nikogo nie wychwalam ani siebie oczywiscie ale tak jest ,intuicja Nas prowadzi otwarte serce , sumienie ,dlatego bazujemy na całym wachlarzu , wybiegamy w przyszłość jak w ocean przeszłości który jest bardzo istotny bo w nim utopiono Istotę Ludzką ,a przyszłość jaka by nie była w pozytywnym nurcie , samoczynnie sięgnie do tego co już było , do tego co już posiadaliśmy ,Nasze Ludzkie DNA mamy od zarania , ono teraz się budzi bo” ktoś kiedyś prąd wyłączył” wiec wszystko już było ,zadaniem jest naprowadzić wszystkich na właściwy rezonans a przede wszystkim ostrzegać przed fałszywym i wskazywać źródła fałszerstwa po to aby nie uronić ani jednego nieświadomego w zakłamanej rzeczywistosci, Pozdrawiam

 2. Utworzę krąg rodzinny wdomu, i w polączeniu odczujemy MIŁOŚĆ do MATKI ZIEMI w naszych SERCACH. KOCHAM WAS.

 3. Elżbieta pisze:
  „pamietam tę piękna Ziemię, którą najwyższy czas rozpocząć doprowadzać do naturalnego piękna, co zrobisz, gdy padnie ostatnie drzewo, gdy przestaną kwitnąc kwiaty na niej , gdy”

  Co zrobię?…to samo, co robię…co staram się robić…i wychodzi mi to z kazdym rokiem coraz płynniej: akceptować to Dzianie’się ,nawet „co do ostatniego kwiatu i drzewa” lecz niekoniecznie akceptować to „dzianie się” w aspekcie połączenia Mojej Świadomości z tym…czymś. Akceptacja-Obserwacja
  Ratujmy ludzkość 🙂 ratujmy planetę, kwiaty, drzewa 🙂
  Ślężę terenowcem zjeżdża ksiądz dyrektor z napisem na masce ,pod znakiem ryby, „Ratujmy kościół na Ślęży”… (wybudował na/wokół Ślęży już 4, KOŚCIOŁY
  60 m dalej w prawo (żeby nie było na niego) sprzedają się (same…:) lody,piwo i pieczona kiełbasa (2 kiełbaski +piwo =44PLNy). Podobno (wiem to od pani ze stoiskiem miodnym z mniszka i.inn. spod kościoła Matki Bożej Dobrej Rady „w prawo” od Tąpadeł, że już jest w kościele na Ślęży szklana podłoga z prześwitem w jedną stronę-w dół-pod którą wpuszczane sa już wycieczki ,na razie… za „co łaska” z przewodnikiem pokazującym podziemia. Przed kościołem cudny…baner ze szczęśliwą biegnąca po łące dziewczynką pt: ‚Dobrze darzy dobry dawca życia’ (czy coś takiego…)
  Na tablicy ogłoszeń, wycieczek: „przedziwna” definicja – co to jest new age 🙂 (wg matki dobrej rady..)

  Więc co zrobię Elżbieto, to samo…popatrzę jak się to Zmienia,a Wszechświat, i tak będzie trwał nadal pośród tysięcy codziennie spalających się na po popiół, lub rodzących się nowych planet i światów. (mam coś do przerobienia jeszcze tutaj, dlatego jestem, być może właśnie to, co mi „zarzucasz”)
  Tak jak napisał Majestic: trzeba wyjść ze zgniłego jabłka (Ziemia) które wisi nad przepaścią na włosku, przejść po gałązkach na gałąź Drzewa Kosmosu, stąd widac więcej… 😉 szerzej, wyżej. Żeby być może okazać się miało, że to spróchniała gałąź, którą zamiast ratować , lepiej opuścić przechodząc …wyżej na pień (ITD)
  Może to jest ewolucją – baczna obserwacja, Uważność Trwania, My Świadomości rozrzucone po/w jabłku, po ciemku ostatnim zmysłem smaku Szukający zdrowego ostałego kęsa miąższu pośród…postępującej zgnilizny
  Majestic… Jeśłi akceptacja Prawdy przebiega w 3 (i pośrednich stanach między nimi) etapach: 1.Wyśmianie, ignorancja. 2.Przerażenie, strach. 3.Akceptacja Prawdy
  to na jakim jesteś?…
  Gdzieś między 2 i 3 na fazie szukania Sprawców i nazwania ich? A może pociągnięcia ich do odpowiedzialności 🙂 …A jak już ICH znajdziesz, odkryjesz, nazwiesz – i przekażesz reszcie co najmniej 5 mld (które muszą być gotowe… na przyjęcie jej) tę rewelację, aby wspólnie zacząć odbudowywać Raj na Ziemi?
  Po co robisz to co robisz? na tym etapie przebijania świadomości? ku czemu się przez Nią/i Prawdę przebijasz? Co jest celem? Wydostanie się z ciemnego jabłka, stanięcie na skórce by w..świetle stwierdzić: po całości jej zepsucie? oszacować straty? 🙂 (Tu&Teraz tego nie widać? Nie CZUC? 🙂
  Zdążysz przed końcową analizą, posumowaniem przejść ogonkiem na gałązkę zanim się…całość zarwie?
  Elżbieta spyta: Jakim prawem?
  Prawem wolności własnej wyboru, tak jak każdy
  „nie wszystko kończy się wesołym szczęśliwym oberkiem”
  a reszta i tak płynie dalej jak dotąd płynąć będzie. Kosmos jest Szeroki i Głęboki. Tam gdzieś się tańczy oberka, by gdzieś indziej muzyka przestaje grać…
  Wszystko płynie,
  zawieszanie się na jednej nucie, zafałszowanej i szarpanej aż do zepsucia instrumentu,
  czym się kończy…
  Tańczą przy tej „muzyce” ale kto? głusi i ślepi obłąkańcy w liczbie 7 mld, i rośnie…masa krytyczna

  1. Gregory ja sobie niczego nie muszę udowadniać ,celem jest świadome połączenie ze źródłem namacalna swiadomosc dla wszystkich ze ono jest , ze jest autentyczne, nie zabrudzone, a zapewniam ze nawet 70 mld będzie szczęśliwych .

  2. Życzę Ci Gregory 🙂 żebyś sobie wszedł na to kosmiczne Drzewo, ba nawet pomieszkał na innej gałęzi 🙂

   Być może wtedy dostrzeżesz że ta jest nasza, choć jak każda inna, to nie tak inna od wszystkich innych by nie warta zachodu. A czy inna będzie warta?

   Więc spełnienia Marzeń, jednym słowem. Ba byś nie musiał się martwić o żadną z gałęzi jednego Drzewa i to też moje marzenie 🙂

   1. Doktorat Fizyki Murowany 😉 Jak z większości nauk dzisiejszego dnia, szczytem poznania na ile i czego się ni w ząb nie pojmuje 😉 Spytaj „Dalajlamy 6” Co Tutaj nie robi, i innych z działu Obi sam to zrobi – gdzie są? Albo gdzie nie są.

    To tak zupełnie nawiasem Greg, no kabaret 😛

   2. Masz prawo do przesady i rozbarwiania, konfabulowania i mataczenia…tylko nie pisz do mnie szyfrem… 🙂 😉

   3. Zaiste .. @Gregory .. pozdrawiam wszystkich też piszących szyfrem a takich tekstów zakićkanych ci tutaj dostatek .. niestety :o)))

   4. Masz prawo do przesady i rozbarwiania, mieszania/kićkania ..konfabulowania/zmyślania/koloryzowania i mataczenia/postępowania nieuczciwie, używania wykrętów, wybiegów, podstępów i kłamstw… krzywdzenia innych nieuczciwym pisaniem … tylko nie pisz do mnie szyfrem…hihihi

 4. Ciekawostka…

  „„Witam
  Przyszło do mnie coś takiego aby poszukać, tego prawdziwego prezydenta który jest przeznaczony i wskazany na urząd tego kraju.
  Możesz zapytać swoich kolegów i koleżanki aby przemyśleli kto powinien być teraz prezydentem Polski, mogą też sobie to wywróżyć albo wyjasnowidzić. On jest w Polsce.

  Druga kwestia o wiele ważniejsza i poważniejsza jest sławiański przywódca duchowy Polski który jest teraz w tym czasie i jest do tego wskazany i przeznaczony. Coś jak Dalajlama ale to nie takie proste.
  Gdybym miał trochę więcej siły na pewno bym go znalazł, pojechałbym do niego, porozmawiał, popracował z nim.
  Warto spróbować razem, ponieważ im więcej energii w dobrym i szczytnym celu tym jaśniej i klarowniej to wygląda jak jest.


  (http://porozmawiajmy.tv/wyjscie-ponad-osobowosc-i-wielka-tradycja-polnocy-grzegorz-skura/comment-page-1/#comment-16568)

  (http://www.monitor-polski.pl/poparcie-dla-powstania-narodowego-zaincjowanego-przez-zbigniewa-stonoge/comment-page-5/#comment-227160)

  1. Wywróżyć można tylko to co rezonuje z naszą podświadomością > ` < astral. Więc próba określania czy wróżenia w kwestii Istot jakie wykraczają poza wszystko co znamy, co jest wyrazem astrala, nie może się udać, nawet gdyby się taką osobę znało.

   To tak jak z czytaniem książki 😉 Jeden ją przeczyta i coś nawet do Niego dotrze (takiej naukowej na przykład) a do innego nie w ząb. Ale żaden z Nich nie potrafił by napisać na podstawie tego czego się dowiedział całkiem innej nieznanej książki, jedynie może odtwarzać co zna. Nie znam innych wróżbitów 😉 Ani jasnowidzów, bo gdyby byli udowadniali by nawet swoim Prawdziwymi JASNO widzeniami że nie ma żadnych alternatyw, opcji i tak dalej skoro to się stało w wiecznym TERAZ, czyli w Przyszłości z tego punktu patrząc, a są tacy? No nie.

   Ba gdyby jakikolwiek z Nich miał moc przeniknąć taką istotę, to też wielu miało by moc jej szkodzić, a nie mają i to jest dobrze, zwykła konsekwencja faktów 😛

   Przykład 🙂 Bo o czym ja piszę. Przyjdzie taka istota do wróżki uznanej, da pieniążek i dowie się że czeka ją długa podróż i same sukcesy, czyli Co? Że to nie ma nic wspólnego z potencjalną wielkością czynów i Ducha wróżonej istoty, a przekłada się na moc i wiedzę istoty jaka wróży czy szarowidzi.

   Potkną się a nie zauważą, nawet gdyby zam Azazel im Pomagał 😉 Bo ten prawdy też nie powie. A nikt inny nic nie zauważy bo to wykracza KOLOSALNIE poza poziom świadomości tu znany. I można sobie wróżyć czy astor-lożyć nawet i numerko-lożyć nic to nie da. NIC. 🙂

  2. Zresztą co ma być to będzie 🙂 I nie dla tego będzie tak czy inaczej bo ktoś by sobie szarowidział czy radośnie pytał gwiazd czy kart. Bo weź wywróż czy wyjasnowidz Stwórcę, taki przykład kogoś większego w świadomości. Nie da rady prawda? Wychodzą bzdety. 😉

  3. Ja bym się nadawał na takiego prezydenta. Poważnie. Po pierwsze nie ma we mnie obłudy, kocham swój kraj – Polskę, wiem, ze Polska to jest nieodkryta tajemnica i wymaga szczególnego traktowani aby ta tajemnica się ujawniła. Wiem, że Polacy to wspaniały naród niestety otępiony przez media, Kościół i propagandę. Zabrano nam historię, pozbawiono świadomości narodowej i ukryto głęboko korzenie, które nas wiążą z Matką Ziemią i naszymi Przodkami.
   Polakom wystarczy jasne nieskomplikowane prawo, świadomość odpowiedzialności za wszystko co się robi i mówi oraz wolność działania – a stworzą takie państwo, jakiego świat nie widział.
   Wiem co miałbym robić jako prezydent, aby Polska odzyskała najwspanialszy blask i dumę.
   Może mi nikt nie wierzy, ale ja to wiem. Więc póki co będzie taki prezydent jaki jest, taki parlament jaki jest i taka rzeczywistość jaka jest (pisze wszystko z małej litery, bo takie to jest)
   Takich jak ja jest tysiące w Polsce, tylko nawzajem o sobie nie wiemy…

   1. Stanisław, bardzo trafnie ! ” Polakom wystarczy jasne nieskomplikowane prawo, świadomość odpowiedzialności za wszystko co się robi i mówi oraz wolność działania – a stworzą takie państwo, jakiego świat nie widział.” Stare korzenie Sło -wian prawość i szlachetność zapisana w genach ,świat Słowian nie był dualny u zarania , nie znali tego ,dlatego napierające zło miało szanse powodzenia i podstępnie skruszyło diament Słowiański, aby diament obrobić potrzeba drugiego diamentu dlatego wykorzystano szlachetność Słowian( wychodzi to na naiwność patrząc na dzieje historii , ale po prostu nie znali, nie obcowali z gadzimi rasami przez setki tysiecy lat ) , kryjąc za tym mord i zagładę, Pozdrawiam

 5. Niechciana prawda:
  „prawdziwego prezydenta który jest przeznaczony i wskazany na urząd tego kraju”
  – prezydent Duda powiedział publicznie w Germany na wizycie 2 dni temu najprawdziwszą niechcianą prawdę, że” W Polsce Polacy nie mają sprawiedliwości”
  Gdyby powiedział coś innego – na zadane pytanie – byłby kłamca, gdyż każdy w Europie wie, że ostatnio 3 miliony Polaków – w szerszej perspektywie czasowej pewnie z 10 mln – nie wyjechałoby z kraju, gdyby taka sprawiedliwość ich dotyczyła, przynajmniej sprawiająca pozory, ale nie aż tak daleko posunięte jak teraz

  1. Odpowiem pokrętnie…..

   Jest rok 2020 albo jakis późniejszy, tłumy Polaków szturmują Bramy Niebieskie…. wszędzie słychać żal i rozgoryczenie, że Polski już nie ma, że obiecany Zbawiciel z niej „nie wyszedł”, że Iskra zamiast Płomieniem była li tylko Słomianym Błyskiem i tak dalej….
   – Ale przecież dałem wam swojego Najlepszego Anioła – odpowiada Stwórca na te ciążące jak młyńskie kamienie zarzuty – CZEMUŚCIE GO ZIGNOROWALI?
   – A bo on jakis taki dziwny był – pada z tłumu odpowiedź – Ani żydem nie był, ani mycki nie nosił, ani w pedalskich sukienkach nie chadzał jak wszelcy „posiadający kontakt z Bogiem uduchowieni ludzie”, ani dzieci nie głaskał „by im Bóg dażył (syfilisem, AIDSEem czy inna wenerą)…..
   – A bo o nim w żydowskich (satanistycznych, antypolskich) dziennikach nie mówili, a bo jego w żydowskich (satanistycznych, antypolskich) telewizjach nie pokazywali, a bo o nim nie mówiono w żydowskich (satanistycznych, antypolskich) kazaniach głoszonych po udających Dom Boga bluźnicach….. itd itd

   Czy w wersji drugiej, „komunistycznej”, te słowa można zapisac tak:
   „gdzie trzech polaków tam 50 żydowskich dogmatów jakimi się nawzajem przekonują do jedynego słusznego i korzystnego (dla ?? siebie jak to antypolskie pomysły) działania…….

   Kiedy Polska była w rozkwicie? Kiedy graniczyła z 4 Oceanami?

   Za szalejącego w niej (obecnie) nazizmu zwanego judaizm (JUD(z)E-izm) z klonami czy za czasów właściwej Polakom KULTURY WEDYJSKIEJ jaka była opoką biblijnego chrześcijanizmu nim zrobiono z niego obecną katoobłudną żydofarsę?

   Czemu nie ma w Polsce zaszczepienia chęci powrotu do tych czasów? Czemu się wiecznie macha im przed nosami koszerną robaczywą marchewką? Czemu nie odrzucą jej wyrzekając się tych odżydowskich rasistowskich bredni wracajac do prawdziwych MIODEM I ZŁOTEM PŁYNĄCYCH CZASÓW znanych też jako RAJ (jaki na terenie Polski został zniszczony około 5 wieku najazdem żydowskich wojsk jakich popłuczynami jest wspólczesny „naród” „angielski”, „niemiecki”, „żmudzińskie (litwa łotwa estonia)” czy inne chazarskie bambustany.

   Czemu w sytuacji gdy (być może) świta dla nas jako Narodu nadzieja (w/w) cytat to jedyną reakcją jest ….wyuczone żydowską tyresurą jego ignorowanie, Czemu zamiast wsparcia, pomocy czy zainteresowania jest tylko OSTRACYZM jaki nieudolnie skrywa buzującą we wnetrzach „duchowców” ZAZDROŚĆ czy ZAWIŚĆ iż jakiś Polak MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ KIMŚ CENNYM, że jakiś Polak MOŻE BYĆ BOŻYM WYBRAŃCEM (i nie jet to ten wiarołomny papieży pedofil)? Nie „boski” żyd, „cudowny” anglik, „pobożny” niemiec czy „wniebowziety” amerykanin ale jakiś PODLUDŹ, jakiś POLAK i to nawet NIE KATOLIK?

   Aż tak wam program „srania we własne gniazdo” (d)oświetla życie? Aż takimi jesteście cichymi fanami blasku STOSÓW OFIARNYCH na jakich będą składani ODMIEŃCY czyli ci co nie będą klękali przez żydowskimi satrapami czy ich zakapiorami?

   Trudno poczytać o tym co czerwony zydonazizm zwany bolszewizmem robił z ludźmi za żyda Lenina w Rosji?

   Trudno poczytać o tym co czarny żydonazizm zwany hitleryzmem robił z ludźmi w kazamatach Gestapo?

   Trudno po czytać o tym co ateistyczny żydonazizm zwany banderyzmem czy syjonizmem robił czy robi OBECNIE z ludźmi jacy stoją tej Rasie Gestapo na drodze w ich ŚWIATOWEJ EKSPANSJI?

   Trudno pojąc iż po wdrożeniu NWO zapanują jeszcze bardziej BESTIALSKIE CZASY niż te kiedy testowano żydonazistowskie doktryny społeczno-polityczne w różnych zakątkach tego świata?

   Że wszelkie „promowane inicjatywy” to tylko ściemy obliczone ma narnowanie czasu, obliczone na WYSSANIE Z TŁUMU POMYSŁÓW do zagospodarowania przez „światlejszych” …

   ŻE TO JEST CELEM TYCH WSZYSTKICH „duchowych” „PRZEMIAN”:

   „Po raz kolejny oglądnąłem sobie ten filmik i tym razem zauważyłem pewną hm… no właśnie.
   Już opisuję, co zauważyłem:

   Mike Maloney twierdzi że ilość waluty w obiegu jest niewystarczająca, aby spłacić wszystkie długi i od matematycznej strony patrząc ma rację. Każdy spłacony dolar rządowego długu jest unicestwiany wraz ze zniszczeniem wyemitowanych wcześniej obligacji rządu centralnego USA ale do spłaty i tak pozostaje oprocentowanie tych obligacji, których na końcu NIE BĘDZIE CZYM SPŁACIĆ.

   Zastanówmy się przez chwilę: skoro nie będzie czym płacić, to zapłacimy tym co nam jeszcze zostało: naszymi lasami, rzekami, drogami, kolejami, portami, domami, żonami, dziećmi …

   A może właśnie o to chodzi, żeby na koniec cała planeta przeszła na własność drukarzy waluty ?
   Kiedy dłużnik przestaje obsługiwać swoje zadłużenie to zabiera mu się mieszkanie, samochód, telewizor, traktor i wszystko inne co tylko wpadnie komornikowi w ręce. W przypadku niewypłacalności państw kończy się jak w Grecji, czyli np. na wyprzedaży wysp, portów albo chociażby greckiej sieci energetycznej, której właściciel (państwowa ciągle jeszcze firma DEN) regularnie do tej pory wypłacała swojemu właścicielowi dywidendę.

   W takim scenariuszu globalny reset długów nie oznacza oddłużenia lecz wywłaszczenie a dług nie jest zobowiązaniem lecz instrumentem służącym do wymuszonej prywatyzacji mienia publicznego.”
   (http://independenttrader.pl/389,ukryte_sekrety_pieniadza_-_cz2.html)

   o jakich mówią wszelkie kłamliwe, preparowane w anglii channelingi?

   O WYWŁASZCZENIE WAS Z WASZEGO MAJĄTKU WASZYMI WŁASNYMI RĘKAMI.

   W połowie sierpnia niejaki Parker nawoływał do wielkiej CERNOwej medytacji, teoretycznie dla jego pwstrzymania ale praktycznie po to by MODŁAMI „duchowej tłuszczy” WSPOMÓC JEGO DZIAŁANIE (bo z pełna mocą działał już na tydzień wcześniej niz ta parkerowa „nasiadówa). Obecnie od około tygodnia CERN jest wyłączony po serii ciągłych awarii i co wyskakuje JAK KRÓLIK Z REŻIMOWEGO KAPELUSZA?

   „hathorowie” i ich nawoływanie do:

   „5 września 2015, utworzymy „punkt splotu wydarzeń” (w org.: a nexus point). Poprzez globalną medytację wezwiemy wiele różnorodnych, działających na rzecz życia form anielskich, do aliansu chroniącego życie i jego wzrost na tej planecie.
   (https://krystal28.wordpress.com/2015/09/03/o-naturze-aniolow-i-medytacja-5-9-2015-o-23-30/)

   Czy oni chcą PRZYWOŁAĆ ANIOŁY? czy może nawołują channelo-idioten do kolejnej akcji zasilania MATRIXA SWOJĄ ENERGIĄ by ściągnąć do tego świata żydowskie bożki (piekielne bestie) jakich sie nie udało ściągnąć w połowie sierpnia CERNem.

   A może chcą was wykorzystać jako WSPÓLNIKÓW W MORDERSTWIE tego wymienionego we wcześniejszym poście „DUCHOWEGO OPIEKUNA POLSKI” jaki wedle wszelkich proroctw jest ich OPONENTEM? Może to jemu świat zawdzięcza to iż JESZCZE NIE MA GLOBALNEJ WOJNY?

   Zbliża się 23 września, zbliża się szmita i czas wielkiego OKRADANIA GOJÓW Z ICH MAJĄTKU na „boża wolę”. Skoro popsuł się „REZIMOWY KLUCZ do ICH raju” jakim miał być CERN to myślicie iż NIE BĘDĄ PRÓBOWAĆ WYKORZYSTAĆ INNEGO
   jak ta wielkia „zbożna” inicjatywa „hathorów” 5 września?

   Nie będą do samego końca, do swojego kolejnego upadku strzyc zjudaizowanych BARANÓW i BAŁWANÓW ?

 6. Witam,
  Jestem gotowa i bardzo szczęśliwa móc medytować w sprawie uczczenia Matki Ziemi i jej zespolenia z człowiekiem, by czysta forma miłości przebiegała poprzez krąg ludzi, kochających Ziemię, ich żywicielkę, inne , równe nam istoty żywe, znaczy zwierzęta oraz cały Kosmos i jego Wielką Siłę. Modlę się wciąż o siłę dla Ziemi naszej, by każda istota, każda energia mogła odczuwać Energię Miłości, którą powinniśmy słać wokół. Posiadamy wielką moc, wykorzystujmy ją, sięgajmy po nią, by kochać, pomagać, ozywiać, to, co powoli umiera…Połączona siła daje większą moc niż wielkie elektrownie siłowe, zrozummy to i walczmy o dobro.choć to może nie być łatwe…
  pozdrawiam

Comments are closed.