Barbara Wolski (Kanada) – połączenie skype

http://expansions.pl

11 thoughts on “Barbara Wolski (Kanada) – połączenie skype

  1. Preparat o którym mówi pani Barbara to ostropest plamisty. Rzeczywiście jest znakomity.

  2. a w naszych aptekach mozna kupic Silimaron, odpowiednik Milk Thiestle (o ktorym mowa w audycji) rowniez do nabycia na aukcjach znanego portalu a nazwa tegoz na”a” 🙂

  3. Sylimarol tez jest świetny tani i z Polski. Działa osłonowo i regeneracyjne na wątrobę.

  4. W końcu Pan Janusz powiedział coś co wyznacza sensowny kierunek ruchu obywatelskiego. Są dwie drogi. Jedna w kierunku siłowego rozwiazania skierowanego przeciwko rządowi a druga polegająca na walce z rządem ze szczebla władzy. Rejestracja partii i uzyskanie odpowiedniej ilości głosów w wyborach to dobry kierunek…..pytanie tylko czy będą chętni do poniesienia kosztów związanych z tym wyborem.

  5. Kochana Pani Basiu,jest pani cudowna osoba .Opowiada pani o tylu niesamowitych i bardzo waznych rzeczach.Slucham pani z zapartym tchem .Serdecznie pania pozdrawiam i rzycze duzo zdrowka .

  6. Pani Barbaro,
    Chciałabym się bardzo z Panią skontaktować na priv. ale Pani adres mailowy ze strony nie działa. Temat jest bardzo ciekawy, a ja mam tyle pytań. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie, Urszula

  7. Pani Ulu, miałam problem z logowaniem na serwerze. Już odpisywałam. Myślę ze miedzy innymi do Pani. Pozdrawiam ciepło.

Comments are closed.