DECODING – Zapraszamy na cykl warsztatów pod patronatem NTV

„DECODING”
Odkrywanie i zmiana przekonań

Zapraszamy na cykl warsztatów pt. „Harmonijne wnętrze”, które poprowadzi Jadwiga Sartys. To warsztaty rozwoju osobistego dla osób które podjęły  decyzje o zmianie w życiu.

Decoding to  metoda pracy z przekonaniami, to uświadomienie sobie wzorca zachowania oraz sposobu w jaki wzorzec jest realizowany w codziennym życiu i jakie są tego skutki. To pierwszy krok ku zmianom.

Na warsztatach będziemy  przyglądać się sobie i  Naszej życiowej historii. Przyszliśmy na świat żeby doświadczać z bagażem spraw do załatwienia w środowisko, które nam miało pomóc. Uwierzyliśmy we wszystkie historie opowiedziane i pokazane przez najbliższych, przyjęliśmy je jako swoje prawdy i zgodnie z nimi żyliśmy. Ale czas się obudzić !

Odkryć to  czego nie byliśmy  świadomi  i zmienić swoje przekonania o Sobie i Swoim Życiu. Czas przebudzenia to czas zadawania pytań. Sposobem na zobaczenie naszej przebytej drogi życiowej i jej celów jest nasz życiorys, dobrze przeanalizowany jest kluczem do naszych podświadomych przekonań i wzorców myślowych.

Na warsztatach głęboko zaglądniemy wewnątrz  siebie, odkryjemy to co było nie świadome, uwolnimy zablokowane emocje, uświadomimy sobie gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy.

Stworzymy nową intencję na lepszą wersje Siebie. Na każdych zajęciach będziemy „malować” nowy obraz Nas i Naszego życia.

Jeśli chcesz widocznych zmian w życiu to zasadą jest, ile dasz  tyle weźmiesz. Biorąc udział w całym cyklu warsztatów zwielokrotniasz    swoje szanse  na  szybkie osiągnięcie swoich celów i  wykorzystanie potencjałów.  Możesz również  uczestniczyć  w dowolnie  wybranych warsztatach  decyzja należy do Ciebie.

Warsztaty to wyjątkowa okazja, aby   poprzez kontakt z innymi    dotrzeć  do  wiedzy  o Sobie – kim jestem?

Zapraszam do zmian na lepsze


Warsztaty Decoding odbędą się w 8 cyklach w Sobótce pod Wrocławiem i w Warszawie. Jedna część warsztatów trwa weekend. Poniżej terminy i tematy warsztatów.

Terminy warsztatów „Decoding” w Sobótce koło Wrocławia w Hotelu Ślęża:

      I.  19 – 20 listopada 2016
    II.    4 –  5  lutego 2017
   III.   4 –  5  marca 2017
   IV.    1 –  2  kwietnia 2017
     V.    6 – 7  maja 2017
   VI.    8 – 9  lipca 2017
VII.   5 – 6  sierpnia 2017
VIII.   4 – 5 listopada 2017

Miejsce warsztatów:

Hotel Ślęża mieści się w samym Rynku przy ul. Świętego Jakuba 4, 30 minut samochodem z Wrocławia. Z dworca PKS jeżdżą autobusy z Wrocławia do Sobótki ok 50 min. Przystanek końcowy jest 2 minuty pieszo od rynku Sobótki, w którym mieści się Hotel Ślęża. Dla uczestników warsztatów Hotel Ślężą oferuje niższe ceny na noclegi:

Pokój 2 osobowy- 75 zł od osoby,
Pokój 1 osobowy 100 zł.

W kwotę wliczone jest śniadanie. Obiad- 25 zł, kolacja 25 zł od osoby.


Terminy warsztatów „Decoding” w Warszawie:

13 – 14 V 2017 r.
15 – 16 VII 2017 r.
21 – 22 X 2017 r.

KAWKOWO:
23 – 25 czerwca 2016 – Decoding: „Wszystkie moje związki”
18 – 20 sierpnia 2016 – Decoding: „Moje talenty, moje marzenia”

Na warsztatach sprawdzisz swoje przekonania dotyczące partnerstwa, zdrowia, miłości, seksu, pracy i pieniędzy.

Zobaczysz  nowy obraz Siebie  i odkryjesz sens minionych zdarzeń,
co pozwoli Ci na:

-pożegnanie  poczucia winy z powodu wcześniejszych  wyborów
-zrozumienie  zachowania w określonych sytuacjach  swojego i swoich bliskich
-większą akceptację Siebie i innych
-docenienie Swojej wartości
-poczucie  wewnętrznego spokoju i radości  w życiu
-zbudowanie lepszych relacji w związkach   partnerskich
-stworzenie własnej drogi i podążanie w kierunku realizacji  marzeń

Jeżeli w tym momencie dzieje się w Twoim życiu coś, co zakłóca Twoje szczęście przyjdź i uświadom sobie  tego   przyczynę .

Jeśli czujesz ,że przez wiele lat kontynuujesz jakiś  wzorzec swojej rodzinny i jesteś już tym zmęczony  – zapraszamyWarsztat I

Moje narodziny i dzieciństwo – to historia której nie pamiętamy, ale znamy z opowieści bliskich. Czy byłem oczekiwanym dzieckiem, czy czułem się kochany, jak się o mnie troszczono jak zachowywali się moi rodzice i dziadkowie?

Jakie miałem relacje z rodzeństwem? Jakie relacje obserwowałem pomiędzy moimi rodzicami, sąsiadami rodziną? Jakich reakcji –manipulacji musiałem nauczyć się od nich, aby przeżyć. Jak wzmocnić przekonania ,że życie na tej Ziemi naprawdę może być rajem, a ja mogę czuć radość i spokój.


Warsztat II

Moja szkoła, moja edukacja – wpływ autorytetów na moje życie. Do czego dałem się przekonać przez społeczeństwo, telewizje nauczycieli ,rodziców kolegów z podwórka?

Czy decyzje które podejmowałem na resztę życia były zgodne ze mną? Czy zrezygnowałem z siebie  dla rodziców, partnerów…? Moje pierwsze szkolne miłości, stworzone relacje, zakochania, odrzucenia… Wybory których dokonałem, czego mnie nauczyły i czy odrobiłem już moją lekcję? Dlaczego wybrałem taką drogę edukacji, a nie inną? Jakich ludzi spotkałem na swojej drodze i jakie mieli dla mnie przesłania?

Czego teraz pragnę? Co mogę jeszcze zmienić ? Jak mogę wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie?


Warsztat III

Moi rodzice i ich przekonania – odkrywanie powielanych wzorców moich przodków. Ja i mój ród jako skarbnica wiedzy o mnie.

Jakie obrazy zachowań moich rodziców widziałem w codziennym życiu? Czy miałem wzorzec pełnej kochającej się rodziny? Czy oszukuje się do dzisiaj, że rodzice byli wspaniali? Czy były w rodzinie uzależnienia od osób, alkoholu jedzenia, słodyczy, leków…. które  wyparłem, ale powielam.

Czy był wzajemny szacunek w rodzinie? Jaki to miało w pływ na moje relacje z moimi partnerami? Jak mogę zmienić relacje ze swoją rodziną? Co  potrzebuję zmienić ,aby zacząć żyć własnym życiem.


Warsztat IV

Życiowe role jakie gram – dziecka, partnera, brata, siostry, rodzica, szefa, pracownika ,żony męża, kochanki… Jakie role najbardziej mi odpowiadają? Do których z nich nie jestem stworzony, a udaję ,że dam radę?  Które role są dla mnie wygodne ? W których rolach mam władzę ?Jak długo będę  grał  role w których nie lubię Siebie? Czy mam poczucie winy ,że nie jestem dość dobrym partnerem ,mężem ,ojcem matką…? Czy mam ochotę dowiedzieć się prawdy i zacząć być Sobą?


Warsztat V

Koło Nie – FORTUNY Naprzemienne odgrywanie ról ze samym Sobą i innymi. Koło ofiary, prześladowcy ratownika i uzależnienie od emocji z grania tych ról – najtrudniejszy program w naszych relacjach. Czy zdaję sobie sprawę z tego, że mogę być uzależniony od mojego partnera? Czy mama dbała o rodzinę, ale ciągle powtarzała jak się bardzo poświęca? Czy jesteś osobą która pomaga – ratując innych, a potem od nich dostaje za to po głowie? Czy zawsze wiesz lepiej i trudno Cię przekonać?

Czy trafiasz na silne osoby które Ciebie nie szanują? Czy czujesz się pomijany? Czy dajesz się wykorzystywać ? Czy narzekasz na świat i innych obwiniając ich za swoje nieudane życie? Czy troszczysz się o innych kosztem siebie? Czy chętnie pomagasz?


Warsztat VI

Wszystkie moje związki –moje przekonania dotyczące mężczyzn, kobiet, małżeństwa, miłość, seksu. Czy masz udany związek? Czy mówisz, że chcesz być w związku, a w nim nie jesteś? Czy to prawda, że wolisz być sam? Czy szanujesz siebie? Czy czujesz się dobrze z samym Sobą ? Co możesz zmienić, aby polepszyć swoje relacje w obecnym związku?

Czy masz naprawdę szacunek do kobiet, mężczyzn. Jaki miałeś wzorzec Twoich rodziców? Bo to oni pokazywali Tobie jak wygląda się małżeństwo, a resztę zobaczyłeś w telewizji.


Warsztat VII

Moje talenty, moje marzenia – poczucie szczęścia, realizowanie celów i pragnień. Utrwalenie wspierających przekonań które spowodują, że życie nabierze nowej barwy. Poczucie życia dla Siebie z uszanowaniem losu swoich przodków i zakończenie drogi Happy Endem. Pisanie nowego rozdziału Mojego Życia pt. „Idę własną drogą – będę szczęśliwy ku radości moim przodków”.

Odnalazłem w sobie zrozumienie i akceptację. Mam świadomość bycia Sobą i doświadczenie Siebie w każdej sytuacji w prawdzie. Realizuję swoje pasje i marzenia doświadczam cudu jakim jest życie w spokoju i miłości. Jestem obserwatorem i kreatorem. Patrzę na świat z akceptacją i zrozumieniem.


Warsztat VIII

„Jak wewnątrz tak na zewnątrz”. Dom pokazuje Nas nasze wnętrze, jest jak nasze lustro. Może Nas osłabiać lub wzmacniać. Dom pokazuje nasze życie i sprawy do załatwienia. Materia pokazuje stan ducha i kieruje nas ku zmianom. Im szybciej te znaki dojrzymy tym lepiej dla nas.

Wykonując ogromną pracę nad swoim rozwojem osobistym możesz przyśpieszyć i uzyskać lepsze efekty, upiększyć i wzmocnić swoją przestrzeń życiową.

Czy masz ograniczenia, aby mieszkać wygodniej i  lepiej? Czy  wierzysz,  że możesz mieszkać w domu swoich marzeń?

A może chcesz się pozbyć domu, a on z jakiegoś powodu nie chce się sprzedać?

Sprawdź  jakie przesłanie dla ciebie ma Świat materii i co ci chce przekazać?


Więcej informacji o  metodzie i warsztacie na: www.decoding.pl

Szczegółowe informacje o warsztacie:  decoding@boto.com.pl

Uczestnictwo w zajęciach: 450zł od osoby ( w cenie warsztatu poranne zajęcia z jogi oraz  koncert  relaksacyjny mis i gongów ).

Dla osób, które będą chciały uczestniczyć we wszystkich 8  warsztatach  20% zniżki. W szczególnych   przypadkach istnieje możliwość  uczestniczenia  w warsztatach  jeden dzień w cenie 225 zł (po uzgodnieniu z organizatorem ).

Informacje i Zapisy: decoding@boto.com.pl

dodatkowe informacje : Jadwiga Sartys nr tel.: 603 851 917

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób. Wpłata zaliczki w wysokości 100zł stanowi o rezerwacji miejsca na warsztaty. Przed wpłatą zaliczki prosimy najpierw zadzwonić do organizatorki warsztatów w celu potwierdzenia wolnego miejsca na wybrany warsztat. Zaliczka jest bez zwrotna.

Wpłat prosimy dokonywać na konto:

Organizator: Boto Nieruchomości
Konto: PKO BP SA
24 1020 5226 0000 6902 0138 2522

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko osoby, która będzie uczestniczyć w warsztatach, nr tel kontaktowy, termin i miasto, w którym będą odbywać się warsztaty. Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach.


 

9 thoughts on “DECODING – Zapraszamy na cykl warsztatów pod patronatem NTV

 1. Biznes się kręci! Janusz Zagórski obejmuje patronat medialny nad warsztatami, które odbędą się w zaprzyjaźnionym hotelu w Sobótce. Nieźle. HARMONIA pełną gębą! Ceny KOSMICZNE! Pani od warsztatów i właściciel hotelu z pewnością poczują się w obowiązku odpalić działkę na projekt „Republika Ślężańska”. Pochwalicie się widzom? Gdzie wasza transparencja? Tym którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi radzę obejrzeć „Gotówkę Clintonów” – program, który omawia ten sam mechanizm na przykładzie krytykowanej w NTV amerykańskiej pary prezydenckiej.
  https://www.youtube.com/watch?v=0Y5U5L79Vco

  //
  Co za brednie. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
  – Organizatorem warsztatu nie jest Janusz ani NTV tylko biuro BOTO.
  – Zawsze gdzieś trzeba wynająć salę na zajęcia… jakoś nikt nie chce zasponsorować i na to trzeba wyłożyć kasę, i organizator to robi wcześniej (zaliczka na wynajem) lub później (rozliczenie końcowe). To dotyczy organizacji przez każdego organizatora i każdych zajęć, i wszędzie.
  – Pani od warsztatów może sobie ustalić dowolna cenę, to jej warsztaty i jej sprawa, i ona sobie robi nabór. Jak przegnie z ceną to nie będzie chętnych i tyle.
  – Uczestnictwo we wszelkiego rodzaju kursach i warsztatach jest dobrowolne. Nikt nikogo nie zmusza do udziału w nich i pozbywania się kasy.

  Wedle powyższego pytanie o transparentność itp. jest bezzasadne, a przynajmniej skierowane nie pod ten adres. A prywatny podmiot jakim jest BOTO nie ma obowiązku do publicznej spowiedzi z prowadzonej działalności ani przed NTV, ani przed Tobą.

  Z samego patronatu medialnego dla NTV też niewiele wynika poza umieszczeniem stosownej informacji na stronach i audycją tematyczną z panią prowadzącą warsztat. A przy okazji tych działań promocji Republiki Ślężańskiej – to jest cel nadrzędny dla Janusza i NTV Sobótka.

  Twój wpis jest szukaniem na silę dziury w całym, typowym dla płatnych troli i sianiem hejtu. Przytoczony film „Gotówka Clintonów” ma się nijak do działalności i misji NTV oraz samego Janusza.

  Voytek – [Admin]

  1. Mirek, Hakuna Matata !
   My tu mamy większe zmartwienia – patrz latające bąble powietrza w chińskim programie kosmicznym

   ____
   😀

 2. dziwne jak pojawia sie fspanila intencja tzw. warsztaty -z pieknym zyciowym tematem -nikt tego nie uczy rodzice -gonia za kasa??? szkoly glupoty wciskaja??? religie strsza bogiem??? politycy strsza podatkami i wymuszaja oraz powoduja ciagle konflikty i wojny??? i tak dalej kto uczy tego od pieluchy ktory otwiera oczy gdy ma lat 30-40 a moze przezywa tu na tej ziemi nie wie oco chodzi ??? i pojawiaja sie tacy wszechwiedzacy mirkowie co wszystkie inicjatywy i intencje mieszaja z blotem i krytykuja ??? to znakomita opcja tych odchozacych do lamusa HISTORII wszak chodzi o rozwoj o samodzielnosc -odpowiedzialnosc i odpowiedni wybor??? slow brak i szkoda pisac -popieram wszelkie inicjatywy tu u Janusza -ZROBIL I ROBI ROBOTE WIELU LUDZI PRACUJE PRAWIE 24 GODZINY NA DOBE SPI NA STOJACO a tu trawiaja sie takie orzelik co potrfia tylko krytykowac??? ha ha ha

 3. Ogladalam tylko 23 sekundy ten link https://www.youtube.com/watch?v=0Y5U5L79Vco

  //
  Zeby poznac szachrajstwo Clintonow trzeba by bylo troche posluchac wiecej rzeczy . Sadowe oskazenia Pani Clinton i inne dotacji szachrajstwa , ktorego Oni dokonali Panie Miroslawie . A to porownanie to jak dla mnie krytycznym okiem kompletna zenada . 🙂

  1. Archons przez ich technologie kreuja wszystko to co nie ma sie blisko przy Ziemi . Fale radiowe nie tylko sa uzywane do mind control i do piszczenia w uszach i trzaskach w glowie, mind harassment ale do kreowania calej postaci nawet jak sie jest dead :)Nie wiadomo czy Clinton zyje wedlug nas nie zyje a kto to wiec jest?, cos w rodzju wywloki technologicznej ? I tak wyglada , ze konspiracja pokazala dwoch dupkow Trump i Clinton to czysta zenada , ze ktos taki wogole ma glos dla swiata i dla ludzi . Dwoch cwanych human archons jedno atakuje drugie zeby cos uzyskac ale sami nie wiedza co bo technologia tak poszla daleko w ich mind , ze totalnymi marionetkami sie jej stali.
   Tak to jest ponad zrozumienie wielu osob wiec kiedy sie siedzi troche bardziej w alienacji z planeta jest sie wiec w rozdwojonej komorce jednej matki ziemi , ktora zostawia swoja chora polowke zainfekowanej rzeczywistosci i ratuje co zdrowe oddzielajac sie od padlizny czym predzej i to zjawisko wlasnie teraz istnieje nawet dla kompletnych laikow staje sie nagle oczywiste . Virus w kreacji ktory cale tysiace lat Ziemie atakuje i jej zdrowa organiczna piekna ,czuciowa , delikatna kreacje . To tak jak matka wreszcie zostawia swojego skurwiela syna , ktorego urodzila z intencji tylko tworzenia nie majac calego obrazu istoty , ktora sie z niej wyklula to sa archons( reptois anunaki ) i caly ten wachlarz ET,s , ktory Ziemie w konsekwencji swojego archonskiego charakteru psychopatyczno-technicznego mind bil latami po glowie i nic wiecej nie umial tylko pasozytowac na niej i na Anthropos- zwierzetach nazwanych human . Anthropos jak to mowi John Lash 10 zostaje w starych parametrach a Antrophos 11 przechodzi w calej galeri swojej swiadomosci w istocie organicznej w nowa czesc I to jest to rozdzielenie ziemskie , ktore mysmy zauwazyly juz dosyc dawno i widze , ze zaczyna sie potwierdzac przez wielu obecnie ludzi , ktorych cenilam i cenie za ich wspolprace z ziemia i jej tworcza natura . Wystarczy glebokie szamanskie zrozumienie calej istoty intencji istnienia .
   Tak naprawde wedlug mnie wszystkie te warsztaty sa niepotrzebne wystarczy zrozumiec i pojac tantre ziemi i polaczenie jej ze soba i podjecie walki o swoja egzystencje zaltwiajac psychopatyczna chora padlizne swiata , ktora w swoim zatraceniu moze narobic wiecej szkod i mordow dokonanych na nieswiadomych milionach mieszkancow i srodowiska w , ktorym zyja .
   Nie bedziemy grac sztuk tylko dla siebiie trzeba by bylo zagrac sztuke dla tych co moze z niej uciekna w poplochu az gacie pogubia . Muzyke uskutecznic i traba w pysk jak bronia nie mozna .
   Akceptujac padlo tej rzeczywistosci nic nie zmieni . To , ze dupki na gorze sa w takiej dwuznacznej sytuacji to tylko dzieki tym , ktorzy trabe rzucili kiedys w ich gebe i moze niektorzy z nich nie zyja jak William Cooper na przyklad i jest wiele innych mam liste zalatwionych sensualnych ludzi .

 4. „Organizatorem warsztatu (może lepiej byłoby napisać „warsztatów”, ponieważ jest ich aż osiem!) nie jest Janusz ani NTV tylko biuro BOTO.”

  Przecież nie napisałem, że Janusz Zagórski jest organizatorem warsztatów tylko, że objął patronat medialny nad imprezą:
  „Janusz Zagórski obejmuje patronat medialny nad warsztatami(…)”

  co raczył Pan potwierdzić:
  „Z samego patronatu medialnego dla NTV też niewiele wynika (…)”

  za co uprzejmie dziękuję! To tak a propos czytania ze zrozumieniem.

  Rozumiem i szanuję zasady wolnorynkowe, więc nie musi mi Pan wyjaśniać kto ustala ceny, w jaki sposób to robi i jakie są prawa i obowiązki klienta. To, że stworzyliście sieć różnej maści fundacji, firm i instytucji, które, zapewne zgodnie z prawem (cytuję):

  „(…) nie ma[ją] obowiązku do publicznej spowiedzi z prowadzonej działalności ani przed NTV, ani przed Tobą [przede mną](…)”

  pokazuje, że w praktyce nie różnicie się od ludzi których tak często krytykujecie, tzn. Rockefellerów, Rothschildów, itp. Jak widać, działacie w ten sam, równie arogancki sposób, ale na dużą mniejszą skalę. Poza tym brak obowiązku tzw. „spowiedzi” (notabene, wynikający z prawa, które również krytykujecie) nie oznacza braku moralnego obowiązku, a już na pewno nie oznacza transparentności. Przecież zachodnie instytucje i fundacje, które (i znowu muszę to powiedzieć) krytykujecie również działają zgodnie z prawem.

  Owszem, do zarobionych pieniędzy macie prawo, ale nie kłamcie, że jesteście bardziej oświeceni i bardziej transparentni. Przejrzystość finansowa miała być jednym z fundamentów NTV, jako projektu w pełni społecznego, o czym niejednokrotnie mówił Janusz Zagórski. Potwierdzeniem, że tak było jest ciągle dostępna na stronie informacja o wielkości miesięcznych darowizn, ostatnio zaktualizowana ponad dwa lata temu. Interesujące dlaczego?
  http://niezaleznatelewizja.pl/o-telewizji/wsparcie-finansowe/

  „Twój wpis jest szukaniem na silę dziury w całym, typowym dla płatnych troli (…)”
  Świetnie! Do niedawna byliście otwarci, podobno nawet na krytykę. Dzisiaj, za poglądy, które pozwoliłem sobie wyrazić, obrażacie ludzi używając inwektyw. Niestety, to samo mówicie o systemie – odkleił się od ludzi, zamknął na krytykę, zrobił arogancki, dba tylko o własny interes.

  No i na koniec spytam czy oglądał Pan program o Clintonach zanim napisał:
  „Przytoczony film „Gotówka Clintonów” ma się nijak do działalności i misji NTV oraz samego Janusza.”
  Przyznaję, ostatnie zdanie robi wrażenie. Oświadczenie pierwsza klasa! Zabrzmiało naprawdę mainstreamowo!

  //
  Można się zgodzić ze stwierdzeniem o braku przejrzystości finansowej w zakresie dobrowolnych wpłat (darowizn). Dlaczego tak jest – nie wiem, brak czasu nie może tego tłumaczyć. Oczywiście można też odesłać do rejestrów fundacji osobę zainteresowaną ale nie o to przecież chodzi. Skoro pytanie zostało postawione vox populi to Janusz powinien się w tej kwestii (najlepiej na antenie) wypowiedzieć. Mam nadzieję, że całość nie skończy się na usunięciu podanej powyżej w linku strony.
  To tyle co ja mogę w tej kwestii od siebie dodać.

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.