Dr Robert Schoch w Polsce! 11 sierpnia 2019 we Wrocławiu

DR. ROBERT SCHOCH W POLSCE!
WROCŁAW – 11 SIERPIEŃ 2019 (godz. 12:00-17:00)

Dr. ROBERT SCHOCH to sławny amerykański geolog i geofizyk, profesor Boston University, autor wielu książek naukowych i popularno-naukowych takich jak Zapomniana Cywilizacja oraz Tajemnica Wielkiego Sfinksa wydawnictwa Amber. Dr Schoch był obszernie cytowany w mediach z uwagi na jego pionierskie badania, które przy pomocy analizy geologicznej zweryfikowały datę budowy wielkiego Sfinksa w Egipcie, a także ze względu na jego prace na temat starożytnych kultur i monumentów na różnych kontynentach. Dzięki analizom geologicznym wysnuł wiosek, który burzy nasze dotychczasowe wyobrażenia o cywilizacji egipskiej – technologicznie zaawansowana cywilizacja powstała i upadła w Egipcie na długo przed budową piramid.

Teorie dr Roberta Schocha zostały zweryfikowane i potwierdzone dzięki nowym, zaskakującym dowodom znalezionych w Turcji na stanowisku znanym jako Göbekli Tepe, tzw. najstarszą świątynią świata, zbudowaną 12 tysięcy lat temu! Co więcej, badania sejsmiczne przeprowadzone u podnóży piramid wykazały wyraźne dowody istnienia komory znajdującej się pod lewą łapą Sfinksa.

Już 11 sierpnia, Dr Robert Schoch przyjedzie z wykładem do Wrocławia. Dołącz do nas i zapoznaj się z najnowszymi badaniami oraz odkryciami jednego z najsłynniejszych badaczy. Spotkanie te zrewolucjonizuje Twoje spojrzenie na znaną nam historię! Zarejestruj się już teraz. Prelekcja Dr Schocha odbędzie się w języku angielskim z równoległym tłumaczeniem na język polski.

Temat wykładu: Większość egiptologów datuje powstanie wielkiego Sfinksa na czasy egipskiego Starego Państwa, czyli na około 2500 lat p.n.e. Dr Robert Schoch, na powierzchni Sfinksa oraz na ścianach otaczającej go budowli natknął się na ślady erozji i wietrzenia. Mogły one powstać jedynie na skutek intensywnych opadów deszczu i dużych spływów wodnych trwających przez dłuższy okres czasu. Jednakże, Sfinks znajduje się na obrzeżu Pustyni Saharyjskiej, która przez ostatnie 5000 lat pozostawała obszarem skrajnie suchym. Kiedy zatem został zbudowany ? Z przeprowadzonej przez siebie analizy geologicznej dr Schoch wyciągnął wniosek, który, jak sam przyznaje, jest kontrowersyjny: technologicznie zaawansowana cywilizacja powstała i upadła w Egipcie na długo przed budową piramid. Wielki Sfinks w Gizie jest pozostałością po tej prehistorycznej kulturze.

„Wszystkie obecnie dostępne dowody wskazują mi, jako geologowi, że wielki Sfinks w Gizie powstał znacznie wcześniej niż w zazwyczaj przyjmowanym okresie tj. około 2500 roku p.n.e. Mogę ocenić – na podstawie dowodów, jakimi dysponuję – że powstanie tego gigantycznego posągu można datować na co najmniej 7000 lat p.n.e., a być może jeszcze wcześniej”

Teorie dr Roberta Schocha zostały zweryfikowane i potwierdzone dzięki nowym, zaskakującym dowodom znalezionych w Turcji na stanowisku znanym jako Göbekli Tepe. Znajdująca się tam budowla składa się z kunsztownie wyrzeźbionych, zorientowanych astronomicznie 10- i 15-tonowych skalnych filarów. Istnienie tej budowli sięga niemal 10 000 lat p.n.e., wywracając do góry nogami wszystkie nasze wcześniejsze założenia odnoszące się do pochodzenia cywilizacji. Co więcej, stanowisko zostało celowo zagrzebane pod ziemią około roku 8000 p.n.e. Pytanie brzmi: dlaczego?

Patronat Medialny: Wydawnictwo Amber, NTV Niezależna Telewizja, Magazyn Czwarty Wymiar.
Koszt uczestnictwa w seminarium 195 zł
Można płacić na miejscu gotówką lub kartą płatniczą
Informacja i Rezerwacja:
Janusz Zagórski, tel. 533-885-883.
schochwpolsce@gmail.com

2 thoughts on “Dr Robert Schoch w Polsce! 11 sierpnia 2019 we Wrocławiu

Comments are closed.