Dziennikarka-skandalistka – Jerzy Zięba o programie w Polsacie

Janusz Zagórski w rozmowie telefonicznej z Jerzym Ziębą, który dzieli się swoimi refleksjami po udziale w programie „Skandaliści” emitowanym w komercyjnej stacji tv Polsat.


13 thoughts on “Dziennikarka-skandalistka – Jerzy Zięba o programie w Polsacie

 1. Nic dziwnego . Ochydne interwiu ( nie wiem jak jej tam na imie to niewazne ale byla beznadziejnie agresywna i durna i totalnie zakluty mind ) I am sorry dla Pna Jerzego , ze musial dyskutowac z ograniczonym edukacyjnie mlodym pokoleniem prymusow universyteckiej farmacji ) . Nic nowego szajka rzadzi swiatem i Polski oktopus dziala na tych samych zasadach Moi ulubieni kongresmeni amerykanscy sa w potrzasku tak mysle sobie Jak Jason Chaffetz , ktory chce oposcic moze kariere polityczna ( sadze , ze mu grozili za agresje w stosunku do pedofili amerykanskiej polityki Obama Clinton )Tak samo Try Gowdy rodzina byla szykanowana i jej grozono . Coz moge powiedziec . Matrix walczy o wladze wszystkimi swoimi mackami .

 2. Tak dla odmiany … o MAJOWEJ RADOŚCI ŻYCIA…. PRZECIW CIERPIENIU I ŚMIERCI …. SZCZĘŚCIE, RADOŚĆ , WIEDZA…… 🙂 :))))))

  MAJ……

  https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18221558_10209713666658448_6663243818183821556_n.jpg?oh=13fecf58ebacf2f58c1be9dbabb8cf49&oe=59BFFAF5

  MAJ.. to energia ziemi , bardzo silna energia teluryczna , to ona wzmacnia cały nasz system życia , umożliwia wpisanie depozytu wiedzy z minionego roku do tegorocznej realizacji.

  Szczególnie w maju powinniśmy jak najczęściej chodzić bosymi stopami po ziemi, ale najlepszy jest poranek gdy jest jeszcze rosa , a już idealny o wschodzie słońca.. lub wieczór o jego zachodzie. Wówczas absorbujemy przez stopy , ich wszystkie receptory bardzo dużą dawkę energii.

  Powinniśmy się do tego mistycznego zespolenia z ziemią nieco przygotować.

  1.Oczyszczanie .. zarówno wegetarianizm jak i oczyszczanie organizmu piciem naparów z pokrzywy jest bardzo dobre.
  Ale również poranne i wieczorne prysznice są wskazane, ideałem jest oczywiście kąpiel w morzu, a jej substytutem kąpiel w słonej wodzie w wannie ( minimum 1.kg. soli Kłodawa / nie jodowana na wannę wody), to już wieczorem.
  Oczyszczanie to również proces mentalny , wieczorowa refleksja nad minionym dniem, postanowienie korekt naszych myśli i czynów.. taka malutka medytacja. .. ale co postanowiliśmy wprowadzamy w życie.

  2.Maleńka gimnastyka…. czyli udrożnienie kanałów przepływu energii , szczególnie punktów limfatycznych w stopach , nogach , biodrach.

  STOPY…. co najmniej 2 x dziennie po 50 obrotów stopą jedna i drugą , jeden raz w prawo , drugi raz w lewo , aż dobrze poczujemy uruchomioną kostkę między stopą ,a łydką… pomimo lekkiego zmęczenia radość 🙂

  Następnie po 30 skłonów stopy w gorę i w dół, przepływ energii poczujemy w łydkach aż do bioder.

  Korzystne jest również uruchomienie stawów rąk przed dłońmi i barków…. ( bo niby jak obejmować ukochanych jak strzyka w kościach… 🙂 :))))

  Opuszczamy ręce do dołu i kręcimy obydwoma dłońmi po 30/40 razy co najmniej 2x dziennie , uruchamiamy w ten sposób również stawy łokciowe.

  Teraz pora na barki , one zazwyczaj są spięte…. kręcimy stawami barkowymi co najmniej 30/40 x do tyłu.. rozprężamy napięcie.

  3. spacer po trawie, albo stopy na ziemi w trakcie siedzenia… najlepiej 1h. dziennie, jak jest możliwe można dłużej..

  Akumulatory życia zostaną doładowane w bardzo prosty sposób,bez kosztownych zabiegów, nasza witalność wzrośnie, radość wróci , chęć podzielenia się energią z innymi zaowocuje harmonią….

  MAJ…. to jest czas szczególny w tym miesiącu łączy się ze sobą w tańcu splatania energia SŁOŃCA i KSIĘŻYCA.

  One płyną w nas, harmonia i dobry ich przepływ to gwarancja naszego zdrowia. … ale też uaktywnienia kolejnych możliwości duchowych.

  Powodzenia…

  Kiara.

  1. Skarzaty- swiadomosc ziemi przekazala cos takiego , ze Ziemia jest obecnie wzburzona .
   Mozliwosci duchowe nigdy nie lacze z niebem . Poniewaz caly dawny system piramid dzialal na tej zasadzie , ze zsal z ziemi esensje do astralnej manipulacji niebianskich watchers i ich pieprzonych poziomow hierarchi manipulacji ludzkim mind .
   Teraz sie to robi przez monumenty , modlitwy do Boga i inne praktyki rytualne i medytacyjne. Laczenie sie z ziemia jest tylko Ziemia i Ja w moim przypadku Nie ma zadnych kanalow i przelotow .
   Trzeba zawsze oscylowac w srodowisku , ktore mozna poznac zmyslami i czuciem .

   1. Energia/prąd teluryczny jest w całej ziemi, w jednych miejscach mniejszy w innych większy.. największy jego potencjał jest w miejscu „CZAKRY MOCY ZIEMI.”… PRZEZ NIĄ PRZECHODZI AXE MAJEUR…. ( centralna oś energetyczna ziemi) ona znajduje się oczywiście we FRANCJI… w CERGY st. CHRISTOPH.

    A, zatem wszystkich , którzy mogą zapraszam do doładowania swoich akumulatorów życia w maju właśnie tam!

    Tam jest cudowna i niesamowita energia najsilniejszy jej potencjał , bo skumulowany również przez bioarchitektorę.
    najbardziej energetyczne są słoneczne dni, czas , to wschód słońca, południe i zachód słońca.

    Tu nie potrzeba wiary…. a WIEDZY.

    Kiara.

    ŚWIAT NAUKI.

    wtorek, 31 lipca 2012

    PRĄDY TELLURYCZNE.

    Freddy Silva jest badaczem, którego interesują miejsca charakteryzujące się szczególną, naturalną energią. Zazwyczaj w takich miejscach budowano rozmaite miejsca kultu, doceniając w ten sposób ich ważność.
    Silva dostrzegł także związek pomiędzy tymi świętymi miejscami a np. kręgami zbożowymi, które często powstają w ich pobliżu. Istnienia takiej energii nie trzeba przyjmować na wiarę.
    Przeprowadzono setki doświadczeń z rozmaitymi instrumentami naukowymi, które mierzyły zmiany energetyczne wewnątrz miejsc uznanych za święte lub magiczne.

    W Anglii np. ustawiono magnetometry wewnątrz kamiennych kręgów, który wskazywały na coś w rodzaju lejka energetycznego, gdy pole magnetyczne rosło wraz ze zbliżaniem się do wnętrza takiego kręgu.

    Wyglądało to, jakby kamienny kromlech przejmował pole magnetyczne ze swojej okolicy i koncentrował je w swoim wnętrzu.
    To skoncentrowane pole magnetyczne nie było obojętne dla ludzi, którzy stawali w środku takiego kręgu.

    Niemalże wszystkie magiczne i święte miejsca na świecie są zbudowane w punktach aktywnych energetycznie.

    Takie miejsce powstają wówczas, gdy pole geomagnetyczne jest zachwiane przez prądy telluryczne, które w różnych punktach ziemi płyną blisko jej powierzchni.

    Niektóre z nich uaktywniają się pod wpływem plam słonecznych. Towarzyszy temu specyficzne pole elektromagnetyczne, które wpływa na pole energetyczne człowieka co stymuluje jego świadomość.

    Naukowcy z Princeton dokonali szeregu pomiarów w takich miejscach, zwracając głównie uwagę na częstotliwość energii jaka przez nie przepływała. Szczególnie spektakularny wynik takich pomiarów osiągnięto w pobliżu egipskich piramid, które magazynują w sobie olbrzymią energię i wielu ludzi odwiedza piramidy szukając takiego duchowego doświadczenia.

    To magazynowanie energii jest naturalną funkcją tworzywa z którego budowano struktury czy świątynie w takich miejscach.
    Zazwyczaj stosowano do ich budowy kamień, który w sposób naturalny ma dużą zawartość kwarcu, przez co napełniał się on energią jak pamięć komputera dzięki maleńkiemu ziarenku kryształu jakie znajduje się w procesorze.

    Świątynie budowano w ściśle określony sposób po to, aby osiągnąć dzięki nim określony cel.
    Pomagał w tym kształt budowli, który determinował jej przeznaczenie i sposób w jaki transportowała ona energię ziemi, wpływając na ludzkie stany świadomości.

    Tą zależność odkryli Rosjanie którzy zakładali uczestnikom eksperymentu elektroencefalografy w gotyckich katedrach Europy.
    Okazało się wówczas, że częstotliwość fal mózgowych rosła wówczas o 4000% ponad stan normalny. W jaki sposób znacznie bardziej prymitywni od nas ludzie zdobyli taką wiedzę? Wciąż pozostaje to dla nas zagadką.

    W tekstach staroegipskich a także w indyjskich Puranach można znaleźć wzmianki o legendarnych miastach wiedzy, które zostały zniszczone przez Potop. Jedno z takich miast odkrył nawet Graham Hancock u wybrzeży Indii, na głębokości ponad 100 m pod wodą.

    Na ścianach indyjskich świątyń można odczytać, że są to miejsca w których człowiek zamienia się w boga.
    Oczywiście dotyczy to zmiany świadomości.
    I rzeczywiście – do dziś ludzie przeżywają w takich miejscach rodzaj szamańskiego doświadczenia, kiedy część ich świadomości ulega transcendentalnej przemianie, opuszcza własne ciało by doświadczyć istnienia ciała astralnego.

    Wiele zależy od tego w jaki sposób przynosi się w takie miejsce swoje własne pytania, przez co doświadczenie każdego z osobna będzie się diametralnie różnić od siebie.
    Generalnie chodzi o to, aby dotrzeć do informacji, które pomogą żyć pełniej i sensowniej.

    Takie doświadczenie pozwala mocniej schwycić w ręce swoje własne życie, by przestać w nim dryfować i wreszcie obrać właściwy kierunek. Jest to dążenie, które ludzie starają się zrealizować przez tysiące lat. Bez tego życie stacza się w chaos.

    Badając rozmaite święte miejsca na ziemi Freddy Silva zauważył ciekawą zależność.
    Zazwyczaj budowano je niezwykle intensywnie tuż przed jakimiś kataklizmami, z których zbliżania się nawet nie zdawano sobie sprawy.
    Budowa świątyń w takich miejscach była instynktowna, jako coś w rodzaju polisy ubezpieczeniowej na dalsze życie, które wkrótce miało poważnie się zmienić.

    Wygląda na to, że w dzisiejszych, chaotycznych czasach potrzebujemy wszystkich tych miejsc. Wg Silvy powstawanie kręgów zbożowych nie jest przypadkowe, bo ludzie przestali budować nowe świątynie.

    Nie wszyscy mają to samo dobroczynne doświadczenie metafizyczne wewnątrz takiego miejsca. Znana jest historia Napoleona, który po zdobyciu

    Egiptu kazał się zamknąć na noc w piramidzie. Nigdy nie wyjawił co tam zobaczył lub czego doznał, ale po otwarciu drzwi piramidy wybiegł z niej w panice jak szalony.

    Dlatego trzeba zwracać uwagę na to, co dzieje się w głowie, kiedy przebywa się w takich miejscach. Następuje w nich bowiem magiczne połączenie ze Wszechświatem możliwe dzięki imaginacji.
    Słowo imaginacja wywodzi się od magii jaka dzieje się w momencie, gdy stanie się w takim magiczno-energetycznym punkcie.
    Pomaga ona wyjść z więzienia lewej półkuli i zacząć korzystać z prawej, która opiera się na intuicji i uczuciach i pozwala lepiej zrozumieć świat jaki mamy dookoła siebie aby być gotowym na to, co ma nastąpić.

    Autor: Eternity

    http://portalnaukowy.blogspot.fr/2012/07/prady-telluryczne.html

 3. Jestes kochany Jerzyku Zieba bardzo bym cie chciala uscisnac az mi lezka poplynele po policzku . Duzo duzo usciskow od Polko-Australijki .Dziekuje ci Janusz za programy z Jerzym Zieba i Wojtku tobie tez .

 4. Tak, przeglądając internet i komentarze, to jest chyba jednak porażka niejakiej Gozdyry.
  Program rzeczywiście obrzydliwy, choć w pewnym sensie bardzo pouczający, ponieważ stanowiący wzorcowy w stanie czystym (wydestylowany wręcz) przykład manipulacji jaką potrafią posługiwać się media. A że trafiło na godnego przeciwnika? No cóż… Ryzyko zawodowe… 😛 Oczywiście spodziewałem się, że pan Jerzy nie pójdzie do takiego programu „na żywioł”, ale mimo wszystko gratuluję mu zachowania spokoju. Ja wiem co niejaką Gozdyrę rozwścieczyło najbardziej – mianowicie to, że pan Jerzy ją całkowicie „olał” kiedy próbowała mu przerwać w momencie gdy poważnie i merytorycznie ustosunkowywał się do pytania ze strony studentów, na którym miał się „wyłożyć” (wyszło tak jakby powiedział – cicho durna babo, teraz ja mówię! 😛 ) A jej smutna mina po programie? No cóż, wydaje mi się, że mimo wszystko musiało do niej dotrzeć, że grając rolę pieska ujadającego pod dyktando ze słuchawki, wizerunkowo straciła najbardziej ona. Bo osoba wydająca polecenia pozostaje całkowicie anonimowa przecież. W świetle tego wszystkiego naprawdę zastanawia mnie kto wpadł na wyjątkowo podły pomysł użycia w taki sposób tematu Tomasza Kality? Bo przecież ten materiał, którego tendencyjnie dobranym fragmentem się posłużono, jest dostępny w sieci, każdy się może z nim zapoznać i samodzielnie ocenić. Więc wydaje mi się, że „pociągający za sznurki” po prostu w ten sposób wpakowali niejaką Gozdyrę na minę, podsuwając jej ten fragment. Bo czyż niejaka Gozdyra sama z siebie może być aż tak głupia? (nie żebym jej żałował bynajmniej… 😛 ) Ale naprawdę, naprawdę obrzydliwe jest to bezkarne wycieranie sobie gęby dr Wakefieldem. Bo pytam się gdzie były te wszystkie Gozdyry (tfu…) które powielają kłamstwa na jego temat, kiedy dr Wakefield był w Polsce? Dlaczego nie powiedziały mu wprost w oczy – pan jest kłamcą i oszustem?. Nie… Gozdyry interesują się ile bilet na imprezę kosztował… A prawda? „…tutaj nie ma miejsca na prawdę, tu jest miejsce na zysk. I na władzę” (cytuje za https://www.youtube.com/watch?v=ERdWY0wl1yI ) Więc zróbmy wszyscy coś – stwórzmy fundację, czy co tam potrzeba (pan Jerzy będzie wiedział – zna temat dokładnie przecież) żeby dr Wakefield odzyskał formalnie prawo wykonywania zawodu! Żeby takie Gozdyry, tudzież inny pomiot nie mogły sobie więcej nim gęby wycierać! Może należy stworzyć projekt crowdfundingowy pt. „Pełna rehabilitacja Andy Wakefielda”, czy coś podobnego, bo nie wolno tego dłużej tolerować. Trzeba pokazać że w masie jesteśmy w stanie przeciwstawić się tej oszczerczej propagandzie. Wszak „do triumfu zła wystarczy tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili” W to powinno się zaangażować NTV i pozostałe niezależne telewizje internetowe.

 5. Niestety te niekorzystne dla dziennikarki opinie wybijają paradoksalnie program „do góry”. Ona o tym doskonale wiedziała. A za gnojenie ludzi bierze niezłą kasę. „Oni” uważają się za wygranych. Załatwili sprawę tak jak chcieli. To wszystko jednak było potrzebne. Niech ludzie zaczną się zastanawiać co jest grane. Myślę, że środowisko lekarskie, które „zaczyna postrzegać leczenie inaczej” zabierze w końcu głos.
  Pozdrawiam

 6. Do Agnieszka Gozdyra… Pani Agnieszko prosze wejsc do Dzieciecego Szpitala Onkologicznego i przyjrzec sie jak umieraja male dzieci przytulone do swoich zabawek. Zobacz kobieto jak Jezus i Maria Uzdrowicielka odbieraja dzieciom prawo do korzystania z radosci zycia i to za posrednictwem Polskiego Systemu Medycznego. Widac jak skrzetnie wykorzystuje Pani Wyznaniowe Ciemnosci by trzymac Polakow z dala od Wiedzy i Swiatla Madrosci.Zobacz kobieto jak wyznaniowa obluda,falsz i zaklamanie tlumacza boskie okrucienstwo,a ktore to Polski System Medyczny swiadomie wykorzystuje. Oczywiscie ze wszystko to jest za przyzwoleniem i aprobata Polskiego Rzadu! Wszystko to spowodowane celowa bezradnoscia Polskiego Systemu Medycznego ?! Kim jestes Agnieszko Gozdyra,ktora ma upodobanie w ludzkich cierpieniach? Janusz Zieba choc nie jest lekarzem wie wiecej o medycynie niz niejeden polski lekarz.To wlasnie Janusz Zieba zwraca uwage na to by nie usmiercano Polskiego Narodu (depopulacja)! Janusz Zieba widzi jak dziala Medyczny System Faszystowski w Polsce i jako Polak postawil sobie za cel uswiadomic Narod Polski przed zabojczym zagrozeniem jaki ten System wprowadza. Do Pani Agnieszki Gozdyra… Prosze ujawnic tych,ktorych Pani reprezentuje ,a ktorym tak bardzo zalezy by Polska i Polacy przestali istniec ! Jaka z kolei Pani posiada wiedze medyczna by stawiac tak absurdalne i w swoim aroganckim zachowaniu pytania? Kim tak naprawde Pani jest Pani Agnieszko wiedza tylko ci,ktorzy Pani pseudo TV- program ogladaja. Wczesniej czy pozniej Lis wyjdzie z Nory i ujawni swoje oblicze. Czy Polacy zasluguja na to by ich oszukiwano i trzymano w Niewiedzy..?

  1. Jerzy Zieba…przepraszam za pomylke i nie powinno to sie zdarzyc… Jeszcze raz…nie Janusz lecz Jerzy Zieba… -Lumen

 7. Kochani, widziałam reklamòwkę filmu „Zaszczepieni” na tvn , niestety nie pamiętam ktòrym. Ma iść teraz, w poniedziałek. Mam nadzieje, ze go znowu nie odwołajà.

 8. Gdzie ten Zięba poszedł????Czy on rezonuje z TAKIM ELRMENTEM ????Przecież ta cała tv ,,polska”plus medycyna alopatyczna powinna odpowiadać przed specjalnym trybunałem jak hitlerowcy za degradacje PSYCHICZNĄ i fizyczną Polaków.

 9. Dla Pana Jerzego Ziemby najwyższe wyrazy podziękowania za całokształt pracy dla nas WSZYSTKICH.

  To trudna i odpowiedzialna działalność oby zawsze rozkwitała pięknym pozytywem.

  Kiara.

Comments are closed.