Elektryczny Kosmos, cz. 2 – 14.11.2014

Druga część rozmowy z dr Krzysztofem Michalikiem nt. teorii elektrycznego kosmosu.


97 thoughts on “Elektryczny Kosmos, cz. 2 – 14.11.2014

 1. Bardzo mi sie podobalo Panie Krzysztofie i wszystko mi prawie pasuje w pana interpretacji wrzechswiata .

  1. Kalina, ja od dawna propaguje taki pogląd ,i jest oczywistym ze tak jest, można śmiało powiedzieć ze materii niema nie będzie i nie było , świat ma naturę elektryczna od mikro do makro ,nauki akademickie to stek bzdur dla idiotów lansowane przez setki lat , tak samo jak lądowanie na księżycu ,idioci oprócz swoich teorii nic nie wnieśli ,praktycznie to nie idioci to cwane bestie w procesie dezinformacji i manipulacji idiotami są ci którzy dają się nabierać na te teorie .nawet w tych wyliczankach zgubiono 90 % energii świata sil istniejących w kosmosie wytlumaczenie jest proste świat to płynący prąd współistniejący ze sobą Tesla wyraźnie powiedzial żyjemy w oceanie energii , gdyby go nie wykończono planeta ziemia nie miałaby nawet centymetra skażonej powierzchni ,a ludzie mieliby możliwość życia w światach równoległych itp , dziwki Tesli mogliśmy zrobi skok cywilizacyjny o dziesiątki tysiecy lat , oczywiscie cześć wiedzy Tesli jest realizowana w czarnych programach ale nakierowana na destrukcje i oczywiscie przeciw ludzkości .Pan Krzysztof wykłada swoja wiedzę z niesamowitym spokojem co daje możliwość automatycznej podświadomej weryfikacji ,niedawno mieliśmy wykłady odnosnie teorii względności , napisałem komuś ? ze to bzdura , elektryczny kosmos jako całość , można ując w kilku przykładach eksperyment na bazie wiedzy Tesli w Filadelfii i jeszcze w jednym miejscu to tylko te które były widowiskowe , przenikanie ufonautów przez „materie ” wyciąganie ludzi z aut z budynków itp i wiele innych wręcz namacalnych faktów , świadczących o tym ze „materia” to tylko złudzenie dla obserwatora zbudowanego z tej samej energii „materii ” . Wspaniale ze wreszcie ten temat wypłynął ,będzie to podstawa do zrozumienia zakazanej i ukrywanej wiedzy a zawartej w Słowiańskich korzeniach opartych na Wedach , jest to jedyny namacalny kierunek uzyskania swiadomosci rzeczy jakimi są w istocie ,zobaczmy nawet pierwiastek wiedzy odnosnie Głagolicy mamy w niej zawarte wszystkie aspekty , które są tępione w oficjalnej „nauce” a które mimowolnie i samoczynnie się ujawniają bo są rzeczywistością. Pozdrawiam

   1. Dobra wiec zajme sie Glagolica Toszka podala mi pare informacji na ten temat . Slucham tez wykladow z Nag Hammadi.
    Druga sprawa mnie nurtuje jezeli chodzi o HAARP . Prawdopodbnie HAARP zaczal swoja full prace w 2007 roku popatrz na to videohttps://www.youtube.com/watch?v=PH3BGJHBoO0 Harrp modeluje niebo duzo wczesniej jak jest pokazane na video . Daje mi to do myslenia odnosnie roznych chanellings i NEW AGE wszystkie idee przyszly z aktywizacja HARRP na Ziemi Dlatego ten wielki niby spirytualny rozwoj tak nagle . HA HA HA . Wole sobie spokojnie chodzic po lesie i malowac krajobrazy jak sie rozwijac spirytualnie w taki aktywny sposob .

  2. Do “Kalina”

   Pan Krzysztof też mnie bardzo zainteresował tym tematem ale zawsze ważny jest sposób
   prezentacji bo można było to zepsuć. Pan Krzysztof pokazał ogromną erudycję,
   inteligencję i elokwencję, zwłaszcza, że było to na żywo i miał jakiś problem z łączem. Podejrzewam, że musi być bardzo dobrym wykładowcą informatyki
   skoro w innej dziedzinie i ograniczonym czasie tak ciekawie to przedstawił.
   Wiesz jak poznać, że jego prezentacja była bardzo ciekawa? To widać po chorej zawiści jaką wzbudził
   u jednej osoby niejakiego Krzysztofa Rogali, którego nikt nie zna. Czekam na kolejny program.
   Zawsze czułam, że elektryczność ma duże znaczenie w naszym życiu. Pozdrawiam.

   1. Jasne ..chodzi tylko o salwę głupku…mówiliśmy o tym pajacu zanim NTV zaczęła istnieć. jak chcesz więcej to zajrzyj na nasze przetłumaczone artykuły. Nikt nie zna…no podpisał się głupi idiota „anonim”

   2. Anonim
    Nie przejmuj sie ta zawadijaka odrazu mi podpadl jego wpis przeciwko Panu Michalikowi .

   3. @Krzysztof Rogala Masz rzeczywiście czasami , niewyparzony język i powinieneś przeprosić . Proszę Cię , zrób to i nie zaogniaj dalej sprawy. Pozdrawiam Cię .

 2. Popieram Kalinkę, nie posiadam wiedzy Pana Krzysztofa Michalika, ale temat ten kręcił mnie zawsze. Dlatego też jasny, zrozumiały, transparentny przekaz trafi do wielu, do mnie na swój sposób trafia, jestem humanistą.
  Czekam na następne wykłady.

  Pozdrawiam serdecznie

 3. Nie to nie jest wiedza pana Michalika i to nie on wszystko wymyślił, piszemy o tym szeroko na forum. Uważam że przyzwoitość wymagałby powiedzieć o twórcach tej teorii i głównych naukowcach a nie pośrednikach. Tak się złożyło że współtworzymy polską wersję wraz zaprzyjaźnionymi osobami strony http://www.thunderbolts.info współpracując z Wal’em Thornhillem tłumacząc ich artykuły i opracowania oraz www. holoscience.com Tym bardziej że widza tego Pana pochodzi z naszych min z ich artykułów, zero przyzwoitości jak zwykle. Top nie JEST TWOJA TEORIA CZŁOWIEKU ale grunt to się wykreować na jego odkrywcę.

  nasz dział
  http://davidicke.pl/forum/model-elektrycznego-wszechswiata-f89.html

  proponuje poczytać artykuły głównych twórców tej teorii o wiele lepiej wyjaśnione

  1. All right.Big dill . !
   To moge bic brawa wam za elektryczny universe , wiec bije :).
   Tylko dlaczego cicho siedzieliscie a nie przekazujecie swoich tlumaczen dalej .
   Pozatym nie lubie jak sie nie bierze poprawki na to , ze tamci ludzie mieli wiekszy dpostep do roznych materialow .

   1. Tamci ludzie to też my 🙂 Wcielamy się tutaj od milionów lat i byliśmy już prawdopodobnie tutaj nie raz 🙂 Chodzi przecież o przekazanie ludziom tej wiedzy a nie o jej autorstwo . Dajmy spokój takim dywagacjom na które szkoda naprawdę czasu . Ważna jest wiedza w tym zakresie , która może coś zmienić i polepszyć w naszym życiu na Ziemi .

   2. @Kalina
    Świetnie napisane, ha ha ha ten człowiek K.Rogala nie może przeżyć, że ktoś tak ciekawie i kompetentnie
    opowiedział o czymś co on uważa za swoje. Twoje brawa pewnie podniosły jego samoocenę
    i chyba przyprawiły o ekstazę bo chyba ma z tym problem 😀

   3. Anonim
    Cos mi sie wydaje , ze w nim wszystkie komorki nerwowe maja problem i mind ich nie moze uchwycic 🙂

  2. Krzysztof To nie można już dojść samemu do tej wiedzy, jako naukowiec ? Dlaczego uważasz , że to jest niemożliwe ?

   1. Już sam fakt ,że jako naukowiec , mówi o tym ,narażając się pewnie na różne opinie w środowisku naukowym – jest z Jego strony odwagą .

   2. Masz absolutnie rację. K. Rogala chyba pomylił prawo własności do swojej lodówki z prawem własności do powszechnej wiedzy, czyli traktuje wiedzę tak jak lodówkę czy telewizor. Doprawdy „mondry” to człowiek :D:D. Pan Krzysztof ma blisko 60 lat a K. Rogala pisze coś, że już wiedział przed powstaniem NTV. Oczywiście wg K.Rogali Pan Krzysztof tej wiedzy przed K. Rogalą nie miał. Zamulił chamstwem forum, obacz jak napisał do @Anonim, w jednym zdaniu dwie inwektywy bo popsuł fajną dyskusję merytoryczną promowaniem siebie.

   3. @Gaja
    Kalina ma rację, P. Krzysztof, wiedzę zdobywał sam i jest jego wiedzą, nie czytał z gotowców, tylko
    na żywo z pamięci wykazał się dużą wiedzą. Z Tobą też się zgadzam, tym facetem kieruje 100%
    zazdrości, bo nie ta wiedza, nie ta inteligencja itd. Kto go zna?
    Gaju w pełni się z Tobą zgadzam w kwestii odwagi P. Krzysztofa jako naukowca. prezentując te tematy w telewizji.

  3. Gdybyśmy nie byli „elektrycznymi” Istotami , nie moglibyśmy przecież eksplorować Multiversu . Prawie wszystkie procesy w naszym ciele fizycznym , odbywaja się przecież , na bazie półprzewodnictwa .

  4. Przecież to jest prezentacja ? temat nie nowy i się rozwija ,przecież to Tesla powiedzial ze Universum jest oceanem energii ,co w tym złego ze temat zaistniał ? uważam ze gorzej by było nic nie mówić , a temat byłby tylko dla wtajemniczonych , takie tematy aby były powszechne i dotarły do karzdego trzeba prezentować, każdy kto chce więcej sięgnie samoczynnie do źródeł ,bez Publicznej debaty to „psa” WARTE ,i tak akademicka „nauka” górą !

   1. Majestic Tak Skarbie , to ten liścik z romantycznym serduszkiem w tle 🙂 Buziaki na cały dzień -dla Ciebie i dla Wszystkich , bo to jest również do Wszystkich , ten mój słodki liścik 🙂

  5. Przecież o tym ,że jesteśmy dziećmi Swiatłości , mówiły od dawna religie , bo ta wiedza jak widać nie została do końca wymazana z naszej pamięci 🙂 A o tym że jesteśmy spowolnionym Swiatłem a właściwie spowolnioną Świadomością , która po spowolnieniu jej wibracji inwoluowała w Światło a ono po spowolnieniu jego wibracji inwoluowało w Elektrum /Pole Elektromagnetyczne / a ono po spowolnieniu jego wibracji inwoluowało w Materię , która przybrała różne formy , z których to form jedną jesteśmy my ludzie 🙂 – mówił Ramtha .:) Tak więc ta wiedza , jest od dawna znana , ale teraz potwierdza ją właśnie nauka 🙂

   1. Gaju „nauka” nic o tym nie mówi ,”uczeni” udają ze są uczeni i do tego biorą za to kasę , utrzymując ciemnotę w ciemnocie ,aby to oficjalnie i medialnie było prezentowane , patrząc wzorem wszystkich dekad wstecz to raczej niedoczekanie , widziałem prezentacje UCZONEGO który zaciekle udowadnia ? i pokazuje technikę wycinania otworów w diorycie ! przed tysiecy lat , najpierw wymyślił sobie rurkę z miedzi z epoki kamienia łupanego całkiem idealna? ( powinna być raczej kość mamuta ha ha ) ale to UCZONY takim wszystko wolno ,podsypując ja piaskiem żłobił coś tam w tej skale ? aby poskromić wszystkie teorie spiskowe , zapomniał nawet ze cześć otworów jest w poziomie !? a to problem z piaskiem ale to UCZONY takim wszystko wolno , mało tego oryginalne otwory maja skok a tamte oryginalne maja nieosiągalny nawet obecnie , jest to ruch posuwisto -obrotowy, ale to UCZONY takim wszystko wolno, Pozdrawiam

   2. Majesti Kilka lat / może 2 lub 3 lata/temu był też „Nobel ” wręczony z tytułu badań , dotyczących spowalniania światła .

   3. Gaju, gdzie to się wykłada, uczy ? „Trochę mówi , bo stworzyli kryształ ze swiatła.” czyli jest, a niema , wszyscy są szczęśliwi bo niema, a jest ?

   4. @Majestic To jest ” Mroczne Królestwo Ego „, które nie chce się poddać . Wszystko się jednak zmienia gdyż jest tylko energetyczną fluktuacją. Tak więc nadejdzie też kiedyś – kres „ego” . Głeboko w to wierzę Majesticu .

   5. Do GAJA – Pan Krzysztof specjalnie dla nas widzów NTV napisał po polsku na blogu materiały z wieloma linkami do źródeł. Ważne bo reszta strony jest po angielsku. Zobacz proszę jaki duży ma dorobek (opcja Professional Profil). Daję Ci adres (opcja Blog): https://krzysztof-michalik.com/home/

   6. Adrianie – ja się zwróciłam z pytaniem do Krzysztofa Rogali , ale to już nie jest istotne.

   7. @Majestic – takich osobniki o których piszesz per UCZONY to nazywa się „naukofcy”. Oni rzeczywiście przynoszą szkodę nauce. Ale nie potępiaj w czambuł całej oficjalnej wiedzy akademickiej, bo pisząc „nauki akademickie to stek bzdur dla idiotów lansowane przez setki lat” głosisz po prostu nieprawdę. Tak się składa, że pisząc swoje komentarze korzystasz z praktycznej implementacji owego dorobku. A w zamian nie możesz zaproponować nic lepszego. Chciałbym bardzo zobaczyć w działaniu np. komputer zbudowany w oparciu o lansowaną tu „wiedzę” 😛 Żaden uczciwy naukowiec nie będzie twierdził, że dysponuje prawdami niepodważalnymi, a jego wiedza jest kompletna. Fizyka jako nauka wyrasta wprost z obserwacji zmysłowych (możemy przyjąć że zaczęła się od Archimedesa), a zmysły (nawet wspomagane różnymi protezami) jak wiadomo są zawodne, a efekty obserwacji subiektywne, więc modele tworzone w oparciu o nie są siłą rzeczy niedoskonałe. I nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie twierdził, że jest inaczej. Ale totalna negacja wszystkiego do niczego nie prowadzi. Może zamiast tego lepiej spróbować znaleźć miejsca, w których szeroko pojmowana nauka mogła zostać zmanipulowana i spróbować to wykazać? Jednym z takich przykładów bezczelnej próby manipulacji jest właśnie to co piszesz na temat tych otworków – pod czymś takim żaden poważny inżynier by się nie podpisał, ale że to głoszą archeolodzy – no to oni sobie mogą takie bzdury bezkarnie opowiadać, nikt im za to dyplomu nie odbierze. 😛 To jest bardzo jaskrawy przykład, w innych naukach jest nieco trudniej podobne rzeczy wykazać, gdyż w tym celu trzeba już dysponować jakąś konkretną wiedzą. Pamiętaj, że najgroźniejsze kłamstwa, to prawdy nieco tylko zniekształcone. Najczęściej diabeł tkwi w szczegółach, nimi łatwo manipulować, pomijać lub przeinaczać świadomie, bądź mniej świadomie, ale skutki tego są znaczące. Tym bardziej że niektórzy cynicznie to wykorzystują wychodząc z założenia, że „gawiedź i tak wszystko kupi”. 😛 Dlatego tak się nieraz pieklę o różne rzeczy tutaj…

  6. Szanowny Panie,
   muszę zareagować bowiem pisze Pan ewidentną nieprawdę w odniesieniu do mnie, tym samym obrażając mnie. W żadnym momencie nie powiedziałem, że ja „to wszystko wymyśliłem”! Przeciwnie, na wstępie wyraźnie podkreśliłem nazwiska twórców idei elektrycznego kosmosu, powołałem się kilkakrotnie na Thunderbolt Info (!!!) wbrew szkalującym mnie Pana informacjom. Ponadto na blogu, wyraźnie podaję dla Telewidzów NTV i innych czytelników precyzyjne źródła nb. dużo rozleglejsze niż Thunderbolt.Info, bardzo starannie przestrzegając zarówno praw autorskich jak i etyki naukowej, która ma dla mnie ogromne znaczenie. Nie będę dalej tego komentował bo Pana wypowiedź jest kłamliwa, co zwalnia mnie z dalszej polemiki. Jeśli pisze Pan o przyzwoitości, to po udowodnieniu Panu podania kłamliwych informacji – rzeczoną przyzwoitością byłoby przeproszenie mnie ! Ale to wymaga cywilnej odwagi.

   1. Promocja na NTV z całą pewnością „uwzniośli pańską karierę” naukową, szczególnie że widzami są ludzie na poziomie przedszkola którzy uwierzą w każdą ezoteryczną i pseudonaukową bzdurę, jeszcze się pan o tym przekona. Faktycznie wspominał Pan thunderbolts.info nie mnie nie oglądałem tego o końca bo automatycznie każdego który tu wstępuje i godzi się na to mam za głupca, faktycznie nie zasłużył Pan mój niesprawiedliwy wpis za który przepraszam, obejrzałem to dopiero do końca. Zaniża to jednak pańską wiarygodność jako naukowca, bo na co pan liczy ? na to ze Ci ludzie cokolwiek zrozumieją ? Liczy Pan na poklask bo jest Pan „osobą zaufania publicznego” Bo jak pan się przekona tutaj kariery Pan nie zrobi i sam fakt że już pan to zrobił jakoś nie budzi mojego zaufania ? Dla mnie to bardziej oznaka upadku a nie rozwoju. Równie dobrze może Pan zrobić ten wykład w szkole podstawowej albo gimnazjum. PS my też przestrzegamy praw autorskich na które mamy zgodę żeby nie było. Ci ludzie promują oszustów a Pan przyczynia się swoją osobą do uwiarygodnienia ich dezinformacyjnej działalności. I ja nawet nie wspomniałem o Davidzie Icku bo który nie ma z tym nic wspólnego, też proszę to mieć na uwadze bo wcale mi o to nie chodziło. Tym samym pełniliśmy ten sam błąd.

   2. Ktoś kto nie rozumie na czym polega istota bycia osobą zaufania publicznego w kontekście oszczerstw i pomówień naruszających moje dobra osobiste zasługuje na to co jutro po kontakcie z adwokatem zrobię. Dałem Panu 2 szanse na wycofanie się z bredni i pomówień. Nie wykorzystał pan danej szansy. Mój dość duży dorobek naukowy, międzynarodowe nagrody, nie będzie zależał od NTV i w niczym mi ona nie pomoże, co każda w miarę inteligentna osoba – poza Panem – rozumie. Wręcz przeciwnie. Proszę oczekiwać stosownych zawiadomień, oświadczenie w tej sprawie już złożyłem. Pozostałe osoby, które Pan obrażał same podejmą decyzję co z tym zrobić. Pan dla mnie nic nie znaczy, poza Pana być może rychłą odpowiedzialnością karną i cywilną. Bez odbioru !
    Bez szacunku,
    Dr Krzysztof Michalik

  7. P.S. : Panie Rogala, tak przy okazji, nie jesteśmy i na pewno nie będziemy po imieniu! Poza predylekcją do kłamstwa – niezależnie od motywów (polskie piekło, zawiść itd – nie interesuje mnie to) obnaża to poziom Pana kultury. Jako naukowiec jestem osobą zaufania publicznego, a to oznacza KK. Jak napisałem oczekuję przeprosin.

   1. Panie Rogala . A ja sobie nie życzę zeby ktos mnie
    obrazal twierdzeniem ze moj poziom intelektualny
    jest na poziomie przedszkola i ze jestem glupcem niezdolnym
    do zrozumienia czegokolwiek .
    Pańskie wypowiedzi świadczą o PANU i PAŃSKIM poziomie
    nie tylko intelektualnym wiec
    nie chce nawet od pana przeprosin .

   2. Lecz PAN swoje kompleksy gdzie indziej. Starszyć to sobie Pan może. To tylko świadczy o wyjątkowoych kompleksach i niskim poczucie pańskiej wartości. Na całe Pana zuafnie pracują prawnicy? Słabe to pana poczucie własnej wartości…że jeden wpis i już prawnikami Pan straszy. Twierdzi Pan że występ na NTV i kanale yt nie zniszczy pańskiej wielkiej kariery ale wpis już zburzy pańską wiarygodność wielkiego pożytku publicznego. Chwalenie się nagrodami to taka norma…ale nie robi na mnie wrażenia. Widać taka misja NTV trafił Pan w dobre miejsce. Żone też PAN podaje do prawnika za niedobory obiad? Widać tylko poklask Pana interesuje skoro na nikim międzynarodowe nagrody wrażenia nie robią…jakoś trzeba zaistnieć w sieci. Poproś PAN moderatora to usunie obraźliwy wpis bo od tego się zaczyna. Wielki człowiek i wielkie kompleksy. Czekam na kolejne groźby. Od wielkiego naukowca którego karierę zniszczył mój wpis. Przykro mi jeśli na ezoterycznej stronie która nie jest telewizją nie rozumiem metodologii naukowej…do której należą prawnicy i pokuratorzy.

   3. Panda Popieram i Podpisuje się pod tym !!! Ps,do kury nędzy ,to rozbój i chamstwo w biały dzień!!! i chyba tak jest „(polskie piekło, zawiść itd „

   4. Przepraszam szczerze…naprawdę. Proszę nie podawać mnie do sądu…bo stracę swoją wiarygodność jako naukowca…już nikt mi w reptilian nie uwierzy, stracę czytelników…majątek i samochód i jacht…To oni mnie do tego namówili, tak szczerze odpowiem prawnikowi pańskiemu z ręką na sercu, bo to ich wina. Prokurator zrozumie…że pańską wiarygodność naukową podważył gość od reptilian kiedy wystąpił PAN w NTV która mówi o reptilianach korzystając z metodologii naukowej i czanelingów. Będzie masakra…już się boje…zemsty reptilian oczywiście… Zadowolony ?

  8. Do: K.Rogala
   Pan K.Michalik sam wiele lat zdobywał wiedzę poza informatyką i to jest jego wiedza. Chyba nie studiowałeś i nie masz bladego pojęcia jak z tym jest.
   O zazdrosny pan K.Rogala, że coś tam pisze na te tematy na swoim forum, a tu znalazł się naukowiec Pan K.Michalik , który śmie robić ciekawy wyklad i chce się go słuchać, bo chyba Pan K.Michalik ma taki dar super wykładowcy.
   A pan K.Rogala może i ma jakąś tam wiedzę na te tematy, ale chyba tylko pisać o tym potrafi i niech pan sobie pisze dalej, dla tych co wolą czytać i niech pan nie będzie taki zazdrosny,bo to wstyd, żałosne.
   A Pan K.Michalik niech dalej ciekawie opowiada dla tych którzy wolą jego słuchać, czekam na kolejny program.
   A coś p.K.Rogala wielkiego poza jakimś blogiem zrobił? Bo Pan K. Michalik nie tylko, że ciekawie mówi i jest erudytą, to w swojej trudnej dziedzinie ma duże osiągnięcia! Vide Wikipedia http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Michalik_%28informatyk%29
   Naukowcy kiedyś wynajdą lekarstwo na zawiść wierzę w to.

   1. Zapytaj Billa Gates,a który siedzi w kieszeni koncernów farmaceutycznych. Jest erudytą….a jakie ma osiągnięcia…ho ho Microsoft zbudował…nie robi to na Tobie wrażenia? A powinno…ile nagród ile tytułów ile kasy…! Tez informatyk…a ile zrobił dla biednej Afryki…będzie mnie biednych. Cudotwórca prawdziwy. Wiesz co jakoś jemu nie zazdroszczę. Poza tym bloga nie prowadzę. Macie osobliwy tok myślenia. Podziwiać…Tytuły, kasa, metodologia naukowa, nagrody międzynarodowe…wow. Wybaczcie biednemu zacofanemu głupkowi…przykro mi strasznie
    …to się więcej nie powtórzy. Wiesz co…nawet jakbym dostał 10 nagród od Komorowskiego zdrajcy…to nadają się jedynie do wbijania gwoździ. Dostaliscie za darmo setki filmów i artykułów…PAN Michalik dał dwie audycje po 30 minut…o tematach znzych od lat nie mówiąc nic nowego i odkrywczego. My ropętaliśmy awanture w kraju o zakup toksycznych szczepionek z Jane burgermeister min. Doceń to to co dostałeś za darmo i …nie za to nagród Komorowski nie daje. To tyle. Nie chce mi się z wami gadać.

  9. @Krzysztof Rogala
   Ty K.Rogala a to jest może ,,TWOJA TEORIA CZŁOWIEKU”?
   wytrzeźwiej albo lecz się.

 4. Potop na ziemi i mars który traci swoje oceany to ten temat już poruszył Devid Icke może troszkę z innej strony

   1. Przyzwoitość nakazuje nie wkładania komuś w usta czegoś czego nie powiedział. Gdyby znał Pan etykę i metodologię naukową, to wiedziałby kiedy i na kogo należy się powoływać. O katastrofie wspomniałem zaledwie pod koniec programu. Przy okazji o potopie wcześniej niż David Icke wspomina Biblia, a o katastrofie choćby Velikovsky. Gdyby Pan pisał prawdę, to napisałby Pan, że mimo bardzo krótkiej wypowiedzi pod sam koniec programu na temat katastrofy wcześniej kilka razy (!) wymieniłem jego nazwisko! Ponadto mniej mnie interesują źródła wtórne jak często kompilacje Davida Icke’a mimo zainteresowania jego osobą, a głównie teksty źródłowe, przede wszystkim naukowców. I podobnie jak w poprzednim komentarzu z tym samym słowem „przyzwoitość” (cóż za zbieg okoliczności) gdy Pan pisze o przyzwoitości używając mego nazwiska, to w świetle tej kłamliwej wypowiedzi, bowiem nie wykorzystałem żadnej wypowiedzi D. Icke’a, ta właśnie przyzwoitość nakazywałaby przeproszenie mnie. Z tych samych powodów nie zamierzam z Panem polemizować bo nie ma o czym, natomiast oczekiwałbym jedynie słowa „przepraszam”.

   2. Panie Profesorze, jest wielu ludzi jacy czekają na kolejny Ciekawy, kto wie może inspirujący dla kogoś odcinek, nic w przyrodzie nie ginie.

    Osobiście pozdrawiam serdecznie.
    SeJa

  1. Nie wiadomo odnosnie Marsa .Moze ma inna strukture jak ziemia . Moze proboja go robic tak jak ziemie forma organiczna . Ziemia- Human to jedno . Mars- ET,s to jedno . Jezeli sa experymenty nad tym zeby sie uczlowieczyc to prawdopodbnie sa experymenty zeby uziemnic Mars . No nic tak sobie pomyslalm prosta droga myslenia bez zawilosci .

  2. Do: Mag – Pan Krzysztof niestety z braku czasu zaledwie poruszył ten temat na koniec wykładu, mam nadzieję że też powie nieco więcej o tym bo ma bardzo rozległą wiedzę i ciekawie mówi.

 5. „Zrodzony ,a nie stworzony” z gliny ,na obraz i podobieństwo Nasze.
  Tym był Jezus – pierwszym klonem ,ulepionym z krzemionki ,glinki z sensorami i transmisjami danych zawarta w chipach ,których cała INFRAstruktura została oparta na krzemie. Oni = InVader , tak bowiem nazywani są obcy najeźdźcy ,którzy na nas napadli i są naszymi oprawcami , oni nie potrafią synchronizować obydwu spektrów częstotliwości http://mistykabb.wordpress.com/2014/11/16/rozszczepienie-swiadomosci/

  1. Baśka no pięknie 🙂 Tylko co to ma wspólnego z Osobą Jezusa? Poza jednym, Przechwycono, zafałszowano by jeśli nie Oni to nikt i nigdy prawdy nie poznamy. To że Jezus = Religia >> to też jest Mega manipulacja i też w to wierzysz i powtarzasz. 😉 Ja nie jestem religijna nie myśl sobie ale kitu se wcisnąć nie dam, poza tym się zgadzam.

   1. Katolicyzm i odłamy nie ma nic wspólnego z Chrześcijaństwem, a te nic z Religią jakąkolwiek. I to że jakaś chora opętana czy nawiedzona zakonnica namalowała jakiś obrazek bo ktoś się podał za Jezusa to nie ma nic z Nim wspólnego, za mądra jesteś żeby tego nie odróżnić.

   2. Ale nikt nie ma prawa kwestionować że Jezus = Religia > Katolicyzm lub pochodna. Takie są dyrektywy prania mózgu od niemowlęctwa, więc nie dociera. Skoro Katolicyzm to Chorus i Izyda, znaczy Jezus to Chorus i tak dalej. Dyrektywy programu nie przewidują wyzwolenia z religii, możesz jedynie zmienić obiekt poddaństwa gdzie i fanatyzm antyreligijny jest pożądany, bo determinuje i usprawiedliwia religie i wojny. Poza tym sami dyskryminują swoje twory by WSZYSTKICH zgromadzić w NEW AGE. Już nie ważne że we wrogości do pierwotnych religii, to motor. Ważne że z dala od prawdy.

   3. I bynajmniej nie chodzi tu o nikogo, nawet nie o Jezusa. A o to Kim Ty jesteś, o Twoją relację z Sobą i Światem, bo jeśli zaprzeczysz prawdom, to i sobie zaprzeczysz i nigdy nie odkryjesz swego potencjału, ani się tym bardziej z mentalnej niewoli nie wydostaniesz. Zawsze będziesz w sumie sługą, ofiarą lub wyznawcą czegoś tam na własną zgubę. 😉

   4. Wrogiem prawdy o sobie w imię wolności. A prawdy ukrytej pod wielopoziomowym kłamstwem.

    To dopiero majstersztyk. Nikt prawie nie rozumie w ogóle o czym mowa. Nie dociera, reset i religia, reset i religia, reset i religia. 🙂

   5. @SeJa – to samo co napisałaś o religiach dotyczy nauki. Zauważ co tu się dzieje – po skrajnościach. Totalna negacja – oficjalna nauka jest be, to same kłamstwa… Albo przeciwieństwo tej postawy (choć tu nie reprezentowane, ale na racjonalista.pl już i owszem) – tylko oficjalna nauka, na wątpliwości nie może być miejsca, każdy kto ma jakieś wątpliwości to oszołom… A tego co się tu porobiło przy okazji audycji p. Krzysztofa to już kompletnie pojąć nie mogę. Planeta Ziemia – totalny psychiatryk… 😛 Tylko co my tu robimy?

 6. Nigdy nie jedzcie tofu !!!!!!!!Wasz thyroid gland bedzie kompletnie of .
  Japonczycy jedza tofu jako dodatek do ich bogatego jedzenia seewed .

 7. Trzeba by napisać list do brzuchatego reptila/icka/ że jego reptilek odwala maniane w Polsce.
  A może to jest metoda gwiazdy bbc, mieszanie ludzi z błotem,jeśli tylko jest coś nie po ich myśli.
  Prawo rezonansu działa wspaniale ,frustraci przyciągają frustratów.

   1. Dajcie se sian obydwoje, ludzie o tak się nie zmieniając, najpierw bbs albo piłarz a jakieś teorie, ludzi co wy robicie?

  1. no, no… to sobie poczytałam…. 🙂 ze mną ta sama osoba prowadzi wojenkę o „boskość” i nietykalność oraz nieomylność swojego idola w innym miejscu.
   tam też używał niewybrednych słów dla poparcia swoich argumentów.

   widać to z kim przystajesz….. ma jednak uzasadnienie , bo wczesno, prymitywne reptyljańskie obyczaje przeniknęły w wypowiedzi tego pana.

   może czasami lepiej jest nie kliknąć w klawisz i napić się wrzącej herbaty by słowa nabrały obróbki cieplnej a zdania oglądy.

   Kiara.

  2. Wszechświat nie jest elektryczny. On jest również elektryczny. A wyładowanie to tylko widoczny objaw przepływu energii. A ta różne formy przybierać może przecież… 😉

   1. No, tak jak w pierwszej części powiedział szanowny Gość 🙂

    Pytanie czy myć ręce czy nowi 😉

    Ja bym nawet powiedziała iż elektromagnetyczny obok grawitacyjnego. Gdzie obok, nie znaczy równe w żadnym sensie. 😛

 8. Kiedyś @Alina 7/powiedziała coś o Krishnamurtim ,wskazując jako bym ja Qcup podążał tą drogą .A może to własnie krisznamurti doszukiwał się zrumienienia swoich myśli i szuka takich ludzi jak ja.

  1. Nie pisałam, że idziesz tą drogą, a ze względu na częste „podpieranie” się Krisznamurtim, wyrażałam zdziwienie, co do większości Twoich opinii i postaw, będącym w sprzeczności z tym, co głosił.
   A odnośnie Twoich słów: […] A może to własnie krisznamurti doszukiwał się zrumienienia swoich myśli i szuka takich ludzi jak ja.
   Krótko odpowiadam; Krisznamurti miał to „gdzieś” ani nie szukał ludzi, ani nie doszukiwał się zrozumienia swoich myśli – to ludzie „włóczyli się” za nim i okrzyknęli guru. Jak napisałam on miał to w „…”.

   1. @Alina7 jak można podpierać się Krishnamurtim jeśli w fundamentalnych sprawach takich jak pieniądz i polityka nie ma pojęcia?
    Krishnamurti często negował Gandhiego ale to właśnie Ghandi miał sposób na zwykle,ludzkie, egzystencjalne problemy.
    Żadna z was trolinki nie podjęła tematu ,prócz negowania jego osoby nie wiedząc a w większości podążając podobnymi drogami(słowami)wypowiadanymi z innych ust nie prowadzących do donikąd.Pozory wszystkich ,,mistrzów”stwarzają brak zainteresowania słuchaczem,lecz tak nie jest.Słuchacz,wierny, jest im bardzo potrzebny gdyż ich iluzoryczna energia spala ich od wewnątrz.Ten fałsz musi zostać oddany,przekazany, rozpowszechniany, wtedy takiego fałszywego guru siła wzrasta.Inaczej jest z Gandhim,Jezusem gdzie ich postawa życiowa,po prosu ich życie podnosi,wzmacnia uczłowiecza i jednocześnie czuje się własną potęgę,chęci życia i działania.Wszyscy inni są pasożytami energetycznymi czyniącymi więcej zła niż dobrego.

  2. Ci, którzy się wywyższają, będą poniżeni, a ci którzy się poniżają, będą wywyższeni.
   Mateusz… 😉

 9. Wykład Pana Krzysztofa jest niezmiernie obrazowy i prosty w odczycie dla laika , za co dziękuję.
  Relacje Marsa i Wenus … to bardzo ciekawa historia, czekam z niecierpliwością na naukowe wytłumaczenie.

  Kiara.

 10. Witam.Sz.p Michalik,czy mógłby pan ustosunkowac się do zagadnienia, nazwę to obserwacji z Perspektywy Odległosci.Wyjaśnie to na prostym przykładzie -patrząc z Ziemi widzimy Słońce wielkości m.więcej piłki do kosza / wg. obowiązującej nauki nasza gwiazda ma ok 1.4 mln km średnicy i jest w odleglości ok 150 mln. km/ ale z perspektywy Słońca nasza Ziemia to mikroskopijna kropeczka i swiatło z tak olbrzymiej kuli,,biegnie,, we wszystkich kierunkach w tym oczywiście w ziemskim kierunku i tu…. napotyka naszą planetkę o sr niecałej 13 tys.km.Pytania narzucają się same .I czy słyszał lub czytał pan o Teocentryzmie i dowodach tam przedstawionych?Pozdrawiam.

  1. tak to bardzo interesujące zagadnienie,również przyłączam się z prośbą do spostrzeżeń w tym kierunku.

  2. Popieram taką prośbę, gdyż od czasów Kopernika niemal cała astronomia, geologia, archeologia i fizyka są zakłamane.
   Pytań jest wiele, lecz na początek 7 podstawowych. Są one tak tak sformułowane, aby nie kluczyć i nie stosować uników, lecz odpowiedzieć jasno i prosto, najlepiej Tak lub Nie. Bark odpowiedzi, przynajmniej dla mnie, będzie także odpowiedzią.
   1. Czy Ziemia, jako teren (grunt) po którym stąpamy np. na wielkich równinach, jest;
   – płaski,
   – wypukły
   – czy wklęsły?
   2. Czy zwykłe niwelatory, pokazują:
   – prawdziwe odczyty,
   – czy błędne?
   Zależnie od typu, przy odległościach kilkudziesięciu czy kilkuset metrów wskazują na coś, co producenci określają jako „błąd pomiaru”, no i dlaczego błąd ten nie jest stały, lecz rośnie wraz z odległością? Przecież ktoś musi tu kłamać.
   3. Czy Ziemia widziana z góry jest:
   – płaska,
   – czy jest wypukłą kulą?
   Doświadczenia z balonami (niezależnymi od Matrixa, szczególnie NASA), w najwyższych warstwach atmosfery, filmującymi Ziemię kilkoma kamerami, lecz z różnymi obiektywami, pokazują ten sam obraz Ziemi; płaskiej lub kulistej?
   4. Czy Ziemia jest kulistą sferą, podzieloną wewnątrz na wiele płaskich dysków?
   5. Czy Ziemia jest nieruchoma, czy też się obraca wokół własnej osi?
   6. Czy logo ONZ przedstawiające mapę Ziemi jest jedyną prawdziwą mapą?
   7. Czy Ziemia krąży wokół Słońca, czy też odwrotnie, małe Słońce krąży ponad płaską powierzchnią Ziemi?

  3. „…od czasów Kopernika niemal cała astronomia, geologia, archeologia i fizyka są zakłamane”
   A Kopernik była kobietą… 😛
   Jezusie, Maryjo… pomocy!!!

   1. Ha ha ha jakby kobieta mogla wytworzyc takie brednie Co ty wygadujesz Robert ?. Swiat jest plazmatyczny / Plazmatyczna forma jednej z ramion naszej galaktyki i zawieszona w niej ziemia ksiezyc i slonce To jest ta Trinity prwdopodbnie .
    Teraz juz rozumiem dlaczego na Fobos maja kontrolujaca syntetyczna Gate a nie na naszym ksiezycu . Poniewaz caly nasz niby uklad solarny to archonski kontrolujacy frik i dlategp astrologie trzeba wyrzucic do kosza .
    No tak to jeszcze jedna z wielkich naszych hipotez forum . Ale odloze ja w zakladki bo cos mi pachnie dobrze ta hipoteza 🙂

   2. @Kalina – Einstein też była kobietą… 😛 Zresztą „wszystko tu popieprzone… lampa w podłodze…” 😛

 11. Zbyszek wywołałeś tym wpisem Specjalistkę Kaline ? jest jeszcze jeden faktor Nasza percepcja , czy Nasze projektory nie przerabiają tego analogu na fotoschop ?

 12. Ziemia jest shape sifting ,ona sie tez przycztnila w duzej mierze do naszej kreacji . Dlaczego by nie miala miec takiej Power zeby zmieniac ksztalt .

 13. To co napisze jest konsepcja astrologiczno- fizyczna(calkowicie zaprojektowana i zorganizowana manipulujaca elekryczna sila majaca wplyw na Ziemie od momentu jak Archons egzystuja w naszej ludzkiej rzeczywistosci )
  Chcialam tutaj jeszcze dodac . jezeli obstawa planetarna naszego trinity ukladu organicznego jest syntetyczna czyli mars z ksiezycami , saturn …….i tak dalej ) . wniosek nasuwa sie automatycznie taki , ze muszi byc w ich tworzeniu jakas wartosc elektryczna .Jak skonczyli umacniac swoj system wiezienia astrologicznego to zabrali sie za Ziemie na dobre , zeby ja dolaczyc do wykreowanych tworow syntetycznych ich planet . Dlaczego mysle , ze Ziemia jest w wiezieniu astrologiczno- syntetycznym -elektrycznym co nazywamy magicznym i tak dalej .Ziemia sama w sobie jest tylko forma organiczna o ksiezycu sie nie wypisuje bo nie wiem i o sloncu tez nic nie wiem . Ziemie dotykam widze i moge ja zanalizowac a reszta to moze byc zwodzaca . Zostal wiec wytworzony sztucznie tez system astrologii numerowej i magi . Wszystko to kreuje subtelniejsza elektrycznosc ale jest elektrycznoscia nie da sie ukryc .
  No i pieknie mozna wyjasnic nam jaka nauke zwodnicza i magiczna stosowal na ludzki mind Hermetism.
  The Magician, The Magus, or The Juggler (I) is the first trump or Major Arcana card in most traditional Tarot decks. It is used in game playing as well as in divination. In divination it is considered by some to succeed The Fool card, often numbered 0.
  The Magician displaying the Hermetic concept of „As above, so below.

Comments are closed.