Harmonia Kosmosu 2018

UWAGA! Program HK: http://niezaleznatelewizja.pl/program-harmonii-kosmosu-2018/

Posiłki są we własnym zakresie ale na pewno będzie można zakupić na miejscu coś smacznego i zdrowego.

Poniżej kilka ważnych spraw organizacyjnych dotyczących HK:

KONTAKT

• Osoby zgłaszające się na HK jako prelegenci są proszone o kontaktowanie się z nami pod adresem: harmoniakosmosu.program@gmail.com – Jeżeli jeszcze nie dotarła do Was odpowiedź na Wasze zgłoszenie, to nadejdzie ona niedługo.
• Osoby zgłaszające się jako wystawcy proszone są o kontakt pod adresem ntvwroclaw@gmail.com
• Zapytania odnośnie innych spraw można kierować pod adres: harmonia.kosmosu@gmail.com

KOSZTY I OPŁATY

• Wejściówki – Opłaty za uczestnictwo.
Można zakupić na miejscu – tylko za gotówkę lub przelewem na konto Alterpedia, ul. Św. Jakuba 4, 55-050 Sobótka, nr konta: 75958500072014022006250005. Odbiór biletów na miejscu. W tytule przelewu proszę wpisać za jakie dni jest to opłata, np.: „HK – opłata za udział – karnet 3 dni”, lub „HK – oplata za udział – sobota i niedziela”.

Cena za karnet trzydniowy wynosi 80 zł
Cena tylko za piątek: 25 zł
Cena tylko za sobotę: 30 zł
Cena tylko za niedzielę: 30 zł

• Pole namiotowe – pole, na którym odbywa się HK.
Opłata tylko na miejscu, gotówką: 5 zł od osoby / dobę.
W niedzielę wieczorem po zakończeniu HK trzeba opuścić pole namiotowe. Pozostałe noclegi prosimy rezerwować we własnym zakresie.

• Parking samochodowy, kampery, budynek sanitarny.
Nie można wjeżdżać i parkować samochodów oraz kamperów na terenie pola, na którym będzie odbywała się HK.
Można będzie to zrobić na terenie Ośrodka Wypoczynku Świątecznego, który jest obok, gdzie obowiązuje cennik tego ośrodka, więcej informacji na www.sulistrowice.eu
Tam również będzie dostępny budynek sanitarny z prysznicami, za korzystanie z którego ośrodek pobiera opłatę 7 zł / osoby / dobę.

DOJAZD – AUTOBUSY Z WROCŁAWIA: http://www.sleza.sobotka.net/index.php?go=40

Pozdrawiamy serdecznie,

Ekipa NTV i Fundacja Alterpedia

4 thoughts on “Harmonia Kosmosu 2018

 1. W kazaniu o wielkiej roli Polski: https://www.youtube.com/watch?v=iTy2AmeYL_A – słyszymy, że w czasach ostatecznych Bóg powierza losy kościoła ludziom świeckim, ponieważ Jego słudzy nie będą chcieli Go słuchać. Dowiadujemy się także, że tylko te państwa OCALEJĄ, które dokonają Intronizacji. Pada także wyjaśnienie, że pod pojęciem INTRONIZACJI należy rozumieć UZNANIE PRAWA BOŻEGO jako PRAWA NADRZĘDNEGO nad prawem państwowym, którym mają kierować się sprawujący władzę.
  A teraz spójrzmy na Intronizację z PERSPEKTYWY ludzi ŚWIECKICH aby spróbować zrozumieć tę KONIECZNOŚĆ i w tym celu spróbujmy odpowiedzieć sobie:

  CZY INTRONIZACJA MOŻE MIEĆ COŚ WSPÓLNEGO z HARMONIĄ KOSMOSU? 🙂 jeśli tak, to:
  CZY ISTNIEJE NAUKOWY SPOSÓB z-ROZUMIENIA RELIGIJNYCH PRZEKAZÓW?

  Żeby móc zrozumieć przekazy religijne (czy jakiekolwiek inne) poprzez pryzmat nauki, konieczna jest w tym celu jak najlepsza synchronizacja ze źródłem kreacji, z którego pochodzą wszystkie trafiające do nas przekazy/informacje, ponieważ informacja jest częstotliwością a z częstotliwością związany jest rezonans, który polega na „POBUDZANIU do drgania ciała niedrgającego przez ciało drgające, kiedy istnieje ośrodek przenoszący drgania oraz częstotliwości drgań tych ciał są równe” .
  Tak mówi PROSTA definicja, która pomaga nam zrozumieć zjawisko rezonansu, który WSPÓLNIE STWARZAMY i w którym wspólnie uczestniczymy.
  Brak synchronizacji sprawia, że przestajemy się wzajemnie ROZUMIEĆ i wtedy pojawia się problem z wzajemnym DOGADANIEM się, co staje się zarzewiem konfliktów. O takiej właśnie sytuacji mówi historia wieży Babel, która jest błędnie interpretowana przez umysły, które ugrzęzły w materii i które wszystko BŁĘDNIE postrzegają przez pryzmat materii, ponieważ:

  PODSTAWĄ WSZECHISTNIENIA jest CZĘSTOTLIWOŚĆ, tzn, że np. biblijna „wieża”, którą w Polsce wspólnie budujemy, bądź „góra”, oznacza wysoką częstotliwość kreacji, natomiast „dolina” oznacza niską częstotliwość. Jeśli z tej perspektywy zaczniemy patrzeć np. na „dolinę suchych kości”, w której „kości na powrót ożywają”, to szybko zrozumiemy, że chodzi tu o takie obniżenie częstotliwości kreacji planety, które powoduje BRAK REZONANSU pomiędzy umysłem zbiorowym ludzkości oraz świadomością kosmiczną. Natomiast proces systematycznego podnoszenia częstotliwości kreacji, dostrzegalny choćby poprzez zjawisko wzrastającego Rezonansu Schumanna, aby cywilizacja mogła POWRÓCIĆ do WZORCA PIERWOTNEGO życia czyli życia ZGODNEGO z BOŻYM ZAMYSŁEM, można określić „powrotem suchych kości do życia”.

  BRAK HARMONII z KOSMOSEM, czyli brak rezonowania z kosmiczną świadomością, oznacza „oddalenie” się cywilizacji od prowadzenia jej przez Boga, ponieważ wszech-świat jest ŚWIADOMY i wszystko we wszechświecie KOMUNIKUJE się za pomocą rezonansu częstotliwości: https://www.youtube.com/watch?v=dy8LcUiXDWU

  Przekonał się o tym np. Edgar Mitchell, który wtedy jeszcze (chyba) nie rozumiał tego zjawiska, kiedy będąc w kosmosie doznał duchowej transformacji, którą opisał, jako „odblokowanie jakiegoś kanału w mózgu”: https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/edgar-mitchell-astronauta-ktory-wiedzial-za-duzo/1ny5ncf
  Dokładniejsze wytłumaczenie tego zjawiska, wymaga osobnego potraktowania tego tematu. Wrócimy do niego w kolejnych komentarzach, ponieważ musimy przygotować się na tego typu GLOBALNĄ transformację DUCHOWĄ, czyli na zmianę świadomości zbiorowej całej ludzkości POD WPŁYWEM REZONANSU ze świadomością wszech-świata, do której doprowadza Bóg – Nieskończona Kreacja i która w swym oddziaływaniu jest POTĘŻNA!
  Chodzi o potężny rezonans w ujęciu globalnym, który totalnie odmieni częstotliwość kreacji świata, w którym żyjemy oraz zmieni nas samych, zmieni naszą świadomość w analogiczny sposób, o jakim mówił Edgar Mitchell, tyle, że ze znacznie większą mocą, o czym zostaliśmy poinformowani słowami: „moce niebieskie zostaną wstrząśnięte”.

  To właśnie przed tym zjawiskiem w skali GLOBALNEJ ludzkość musi zostać OSTRZEŻONA i na TO zjawisko musi zostać PRZYGOTOWANA.

  Teraz najważniejsze jest, abyśmy sobie PRZYPOMNIELI lub UŚWIADOMILI, że:

  Jeśli widzimy różne rodzaje materii, to tak naprawdę odbieramy naszymi zmysłami różną częstotliwość, którą interpretujemy, jako materię i czas najwyższy, żeby wreszcie DOSTRZEC, iż JEDYNĄ PRAWDZIWĄ FIZYKĄ jest FIZYKA CZĘSTOTLIWOŚCI, natomiast fizyka ciał stałych, cieczy… itd, jest fizyką iluzji i stąd biorą się problemy nauki w ujednoliceniu teorii fizycznej natury wszech-świata.
  Pewną uproszczoną analogią tej sytuacji jest telewizja, w której również widzimy obiekty stałe, solidne, inteligentne istoty…itd, jednak wiemy, że podstawą istnienia tego, co widzimy w TV jest częstotliwość, którą wystarczy „wyłączyć”, aby to wszystko, co wyglądało, na stabilne, solidne, trwałe, inteligentne… itd, zniknęło w jednej chwili. Ale czy to ma oznaczać od razu „koniec świata”? 🙂 Oczywiście, że nie! – to tylko ZMIANA CZĘSTOTLIWOŚCI która powoduje, że „coś starego znika” i w to miejsce manifestuje się „coś nowego”! 🙂
  Oczywiście MY nie możemy dokonać takiego „pstryk”, jak w przypadku zmiany programu w telewizorni, bo to by oznaczało KATASTROFĘ dla świata i zamieszkujących go istot. My dokonujemy tego w formie PROCESU, który jest „rozłożony w czasie”. Można to nazwać OCZYSZCZANIEM świata z częstotliwości, które przestały nam służyć oraz wprowadzanie w to miejsce NOWYCH, WYŻSZYCH częstotliwości, które stają się dla nas NOWYMI WZORCAMI = NAWYKAMI ŻYCIA, ponieważ FIZYKA ŻYCIA opiera się na WZORCACH CZĘSTOTLIWOŚCI = NAWYKACH, które są ZAPROGRAMOWANE w naszym umyśle zbiorowym, w naszej pod-świadomości. Jednak jest ich tam ZBYT WIELE aby samemu dokonywać tej „podmiany”. Dlatego DOKONUJE TEGO za nas Bóg – Nieskończona Kreacja, do której – jako kreowane prze NIĄ częstotliwości – należymy i dlatego jesteśmy WŁASNOŚCIĄ Źródła Kreacji – Boga, ponieważ WSZYSTKO jest Jego WŁASNOŚCIĄ.

  A ponieważ wszystko dzieje się w ramach tej nieskończoności i NIC nie dzieje się poza tą nieskończonością, w związku z tym WSZYSTKO jest POD NIEUSTAJĄCĄ KONTROLĄ BOGA – SZEFA WSZYSTKICH SZEFÓW. Z tego punktu widzenia możemy Boga nazwać NAJLEPSZYM SZPIEGIEM jaki ISTNIEJE ponieważ NIC i NICZEGO nie da się przed Bogiem UKRYĆ! 🙂

  Właśnie z tego powodu – drodzy bracia i siostry z ciemnej strony mocy – byliście absolutnie BEZSILNI w realizacji Waszych najbardziej zbrodniczych planów wobec Narodu Polskiego, pomimo, iż mieliście armię tych Waszych „pierwszorzędnych fachowców” rodem z piekła, a mimo to byli oni BEZSILNI w ich diabelskich zapędach, które stopniowo wychodzą na jaw i ostatecznie zostaną ujawnione w całości.
  Nam, Polakom, wystarczyło ZAUFANIE pokładane w Bogu i to sprawiało, że cała Wasza energia wkładana w realizację największych nikczemności, szła się … ! 🙂

  Dotąd pokazaliśmy Wam, jak SKUTECZNĄ BRONIĄ jest Bóg w defensywie, a teraz nastał moment, kiedy pokazujemy Wam, jak POTĘŻNĄ BRONIĄ jest Bóg w OFENSYWIE.
  Symbolicznie tę wspomnianą wielką rolę Polski, można przedstawić, jako rolę INSTRUKTORA sztuki walki, który UCZY ludzkość SZTUKI WALKI BEZ WALKI.
  W tym celu POZWALA przeciwnikowi „sprowadzić się do parteru”, aby następnie POKAZAĆ AKCJĘ OBEZWŁADNIAJĄCĄ zademonstrowaną na przeciwniku, który był tak pewny siebie i swojego zwycięstwa…

  Stąd:
  „Będą momenty, kiedy będzie się już wydawać, że wszystko jest już stracone. Będzie to znakiem początku odnowy”
  oraz:
  „Kiedy wszystko będzie się wydawało stracone, wtedy zadziała Matka Boża”
  ponieważ:
  ZWYCIĘSTWO PRZYJDZIE PRZEZ MARYJĘ !!! 🙂

  Tak więc, Drodzy Bracia i Siostry z ciemnej strony mocy:

  albo:
  UZNAJECIE BOGA ZA JEDYNEGO PANA i ODDAJECIE SIĘ MU DO DYSPOZYCJI MÓWIĄC: Mów Panie, bo sługa Twój słucha i już TYLKO BOGU SŁUŻYCIE,
  albo:
  NATYCHMIAST OPUSZCZACIE POLSKĘ ponieważ GWAŁTOWNIE WZRASTAJĄCA CZĘSTOTLIWOŚĆ MIŁOŚCI w GRANICACH POLSKI POWODUJE GWAŁTOWNIE NARASTAJĄCY, PIEKIELNY BÓL w CIELE KAŻDEJ ISTOTY która ODRZUCA BOŻĄ MIŁOŚĆ
  i:
  JEDYNĄ UCIECZKĄ OD TEGO BÓLU JEST UCIECZKA POZA GRANICE POLSKI

  natomiast:
  W POLSCE POZOSTAJĄ TYLKO ISTOTY SŁUŻĄCE WYŁĄCZNIE JEDNEMU PANU – BOGU NAJWYŻSZEMU i PRACUJĄCE NA JEGO CHWAŁĘ
  🙂

  cdn.

 2. Ta ,,cywilizacja ”jest z definicji skazana na zagładę .Pasożyty poniosą klęskę bez 2 szansy. ZIEMIA odrodzi się z całkiem inna rasą ,mająca poszanowanie do Natury Wszechświata. .PRAW STWÓR Y WIELKIEGO DUCHA ????

 3. Ta ,,cywilizacja ”jest z definicji skazana na zagładę .Pasożyty poniosą klęskę bez 2 szansy. ZIEMIA odrodzi się z całkiem inna rasą ,mająca poszanowanie do Natury Wszechświata. .PRAW STWÓRCY WIELKIEGO DUCHA ????

Comments are closed.