I Zlot Sympatyków NTV i Powitanie Wiosny 2014

Szczegółowe omówienie I Zlotu Sympatyków NTV (22 marca 2014, Wrocław) oraz imprezy towarzyszącej – „Powitanie Wiosny”, która odbędzie się 23 marca w ośrodku na przełęczy Tąpadła.

 

15 thoughts on “I Zlot Sympatyków NTV i Powitanie Wiosny 2014

 1. A CO Z KONKURSEM PIOSENKI ANTY RADZIECKIEJ VEL ROSYJSKIEJ ,SERCE BY SIĘ RADOWAŁO,NIEPRAWDAŻ? hihihi A MOŻE JAKIEŚ SKECZE ,JAK TO AMERYKAŃSKI, KORPORACYJNY, GRUBY BANKIER POWALA PUTINA I KLĄTWA NA GOJACH ZOSTAŁA DOKONANA .

 2. Prośba.W czasie spotkania z Dariuszem Kwietniem proszę o zwrócenie Darkowi uwagi,że powinien naprawić licznik ilości gości wchodzących na jego blog,bo jak tak dalej będzie naliczać zgodnie z matematyczną prawidłowością,to będzie miał więcej wizyt na blogu od Google.Darek może nie przyjechać na zlot-przygotowuje się do obrony ojczyzny przed zidentyfikowanym wrogiem.

 3. Będzie ciekawie, mamy kilka pytań do Pana Kwietnia odnośnie jego „eksploracji” i mitów z tym związanych. Będzie ciekawie…

  1. Tylu bredni o Ślęży i okolicy nie słyszałem od nikogo innego jak od Pana Kwietnia.
   Gadzina, ufo, podziemne laboratoria i inne kwiatki z palca wyssane.
   Takie mielenie jęzorem bez dowodów nijak ma się do prawdziwej eksploracji.

 4. Trochę mało informacji….ciekawe kto od kiedy i za ile przygotował inwazję sił „samoobrony” na Krymie? Niestety zapominamy, że jest to walka także propagandowa bandytów z zachodu z bandytami ze wschodu; poza tym
  Ludzie na Ukrainie mieli odpowiedni poziom wkurwu bynjmniej nie z woli Sorosa czy Omidjara….

 5. A ja Zagórskiemu radzę dobrze przygotowac kasę fiskalną i wydawać paragony za wstęp i sprzedawanie książek i wogóle oczekiwać kontroli skarbowej.

 6. Nie wiem czy osoba Dariusza Kwietnia wniesie cokolwiek merytorycznego do dyskusji o tajemnicach II WS, moze za to wprowadzic zbedna dezinformacje oraz wprowadzac badaczy na falszywy trop.
  Tezy i opowiesci Darka wielokrotnie zostaly zdyskredytowane wiec po co narazc impreze na posmiewisko ze strony ludzi interesujacych sie tematyka II WS?
  Posiada bardzo zla opinie w swiecie eksploratorow gdzie przedstawiany jest jako „bajkopisarz” i „oszust”.
  Do tego topostac kontrowersyjna w negatywnym znaczeniu tego slowa, kwiestionowane jest jego zdrowie psychiczne i wolnosc od uzalezen.

  Pozdrawiam milosnikow NTV.

 7. Tak się składa, że Darka znam nieco i metody jego „eksploracji” a dokładnie opowiadania niestworzonych opowieści nijak mających się do prawdy.
  Więcej w linku, w jakim rozwiewam mity na temat jego „sekretnych informacji” na temat Śleży i nie tylko. W terenie działamy od kilkunastu lat, gdyby ktoś naprawdę chciał poznać tajemnicę ślężańskich zakątków zapraszam do starszych postów na naszej stronie.

  http://zobten.blogspot.com/2014/02/kwiecien-plecien-czyli-prawda-i-mity.html

Comments are closed.