III Rocznica powstania Niezależnej Telewizji – 3.02.2015

3 lutego 2012 Niezależna Telewizja nadała swoją pierwszą audycję ze studia we Wrocławiu poświęcona protestom przeciwko ACTA. Refleksjami o trzyletniej działalności NTV dzieli się z widzami Janusz Zagórski w swoim krótkim wystąpieniu.

28 thoughts on “III Rocznica powstania Niezależnej Telewizji – 3.02.2015

 1. Pogratulowac!!!Dziekuje i zycze po polsku 100 lat w dostatku i szczesciu!!!albo i jeszcze dluzej!pozdrawiam

 2. Panie Januszu, jestem pod wrażeniem! Niezależna Telewizja czyni niesamowite rzeczy! Również dziękuję za odwagę głoszenia PRAWDY! Pamiętam ks. Jerzego Popiełuszkę, który za to, że głosił prawdę o tym co się dzieje w Polsce w latach 80-tych został porwany przez funkcjonariuszy ówczesnej SB i brutalnie zamordowany. Niewygodni dla służb rzekomo strzegących dobra narodu są ci ludzie, którzy bez ogródek mówią jak jest. Oczywiście w obecnych czasachWas może nie zamordują ale jesteście na świeczniku i psikusy mogą Wam robić ci, którzy działają zawsze z ukrycia. Jednak cieszę się z tego że jesteście i poruszacie ciekawe tematy dotyczące różnych poziomów życia ludzkiego. Trzymajcie tak dalej i zawsze bądźcie NIEZALEŻNI!

 3. Dziękuje bardzo za Waszą prace i wkład. Nie znam lepszej strony internetowej o tak szerokim wachlarzu zagadnień niż ta. Jestem waszym oddanym widzem i drobnym darczyńcą. Życzę wytrwałości i zdrowia abyście dalej zachęcali coraz więcej oglądających was osób tym kim jesteście i tym czym reprezentujecie i wasi telewizyjni goście.

 4. Bardzo serdecznie gratuluje 🙂 Dziekuje za to co robicie 🙂 Jestescie WIELCY!!!
  Wszystkiego naj naj naj dla calej ekipy 🙂

 5. Wszystkiego dobrego dla całej ekipy ntv 🙂 🙂 🙂 . Robicie ” dobrą robotę ” a ja oglądam was prawie od samego początku 🙂 . Hej , oby tak dalej 🙂 .

  1. Panda pisze:
   5 lutego 2015 o 09:41

   W podzięce dla Was 🙂
   https://m.youtube.com/watch?v=r8KrpwqxE4g

   *****

   A, kto siedzi w ciele tego dziecka, kto za nią śpiewa…… taki wokal nie jest możliwy dla kilkuletniej dziewczynki. a jest.. zatem…

   To jest coraz częstszy przypadek, chodzi o dźwięk wibrację głosu , o efekty dźwiękowe.
   Nie można ich uzyskać nawet najpiękniejszym śpiewem, bo nie w nim są a w antenie DNA osoby , która ma ten unikalny klucz.

   Kiara.

 6. Czego życzyć telewizji niezależnej jeśli nie .. autentycznej niezależności !?

  niezależny:  «wygłaszający bezstronne opinie, niekierujący się interesem żadnej grupy społecznej .. niepodporządkowany komuś, czemuś, rozporządzający sobą, decydujący o sobie; samodzielny, niezawisły, niepodległy, wolny, usamodzielniony .. niebędący wyznaczonym, zdeterminowanym przez coś, powiązanym z czymś» »

 7. Korzystając z okazji
  Trzymamy Janusza za słowo, że jest możliwy cdn …transformacji Ntv WL w NC w Gminie, kiedyś…

 8. Fajnie, fajnie – gratulacje 🙂
  A gdzie tort i świeczki?
  A tak przy okazji – co z piątkowym ufo – nie przyleciało?

 9. Panda, jasne że ta dziewczynka ma tylko 9 lat ale weź pod uwagę to, że w poprzednim życiu prawdopodobnie była śpiewaczką operową.
  Pozdrawiam.

  1. Ryszard , wzięłam to pod uwagę 🙂
   Dlatego m.i.n zadedykowalam utwór w jej wykonaniu
   naszej ekipie i sympatykom ntv 🙂
   Tez Cie pozdrawiam .

 10. Całej Ekipie NTV , dziękuję za wszystko i życzę dalszych sukcesów. Jesteście moją ukochaną i jedyną Telewizją , jaką oglądam . Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie .

 11. .. ale ten czas leci.. no to dużo wiatru w żagle i dalszej (r)ewolucji 😀 .

Comments are closed.