Szczepionki – Wyciek ważnych dokumentów. Dlaczego opóźniają dostawy

14 thoughts on “Szczepionki – Wyciek ważnych dokumentów. Dlaczego opóźniają dostawy

 1. Z tymi “szczepionkami” będzie dokładnie tak samo jak z tymi respiratorami, które miał załatwić Szumowski. W sumie to i dobrze dla nas ludzi.

 2. Ja myślę że to co się dzieje było dokładnie zaplanowane, by ludzi wystraszyć, że może zabraknąć szczepionek, by pośpiesznie się zapisywali

 3. Oficjalnie podawano, że szczepionka nie modyfikuje DNA bo mogłoby stać się to wyłącznie w obecności pewmych enzymów, których w szczepionce nie ma. Czy jest to enzym T7, którego obecność w szczepionce ma być utajniona i nie wymieniana w dokumentach?

 4. Czy stare dziady z deep state szukają sposobu na powstrzymanie starzenia i długowieczność a, że są już po osiemdziesiątce i coraz ktoś z nich umiera więc grunt pali im się pod nogami a testowanie i szczepienia są badaniami na ludzkim (żywym) DNA? Dlaczego każda partia szczepionek jest inna?

 5. Szczepionki, Szczepionki, Szczepionki, ja chcę 7, albo 19… Co dwa tygodnie inną, w rękę i w dupkę…..

 6. A ja pójde o krok dalej ,ogólnie na temat tej szczepionki.Jest to moja dalece idąca teoria-spiskowa?
  Uważam że dodane są do niej geny obcych-dalszy krok tkzw. hybrydyzacji.

 7. Jeżeli wierzyć, że wydarzenie które odbyło się 18 października 2019 roku w Nowym Jorku zwane Event 201 przedstawiało faktycznie plany pandemi. To niedawno główni architekci ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos opublikowali raport pt: „The Global Risks Report 2021” i jeżeli wierzyć też w ten dokument to:
  Na 85 stronie tego raportu przedstawione są predykcje wydarzeń, które mogą mieć miejsce w ciągu kolejnych 10 lat:

  1. Przypadkowa wojna – „Potyczka międzypaństwowa eskaluje do wojny, ponieważ rządy nie kontrolują działań w przypadku braku dokładnych informacji. Osłabiony multilateralizm prowadzi do braku opanowania”.

  2. Powstanie anarchii (lub powstanie anarchistyczne) – „Młodzi aktywiści, mający dość korupcji, nierówności i cierpienia, mobilizują się przeciwko elitom. Media społecznościowe napędzane przez SI są wykorzystywane do szerzenia dezinformacji, podsycając chaos społeczny”.

  3. Wykorzystany interfejs mózg-maszyna – „Firmy, rządy lub osoby fizyczne wykorzystują rozwijającą się technologię „czytania w myślach” do pozyskiwania danych od osób fizycznych w celach komercyjnych lub represyjnych”.

  4. Upadek ugruntowanej demokracji – „Demokracja staje się autorytarna poprzez stopniowe wydrążanie się z korpusu prawa. Zamach stanu, raczej legalny niż brutalny, osłabia system, wywołując efekt domina w innych systemach demokratycznych”.

  5. Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.

  6. Edycja genów dla udoskonalania człowieka – „Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami o nieokreślonych konsekwencjach etycznych”.

  7. Kontrola neurochemiczna – „Złośliwe stosowanie neurochemikaliów farmaceutycznych w celu kontrolowania przeciwników. Rządy zaczynają używać tych leków do nieśmiercionośnego egzekwowania prawa”.

  8. Topnienie wiecznej zmarzliny uwalnia starożytne mikroorganizmy – „Ogrzewająca się planeta prowadzi do topnienia wiecznej zmarzliny w Arktyce. Starożytny wirus, nieznany we współczesnej nauce, jest uwalniany do powietrza, gleby i systemów wodnych”.

  9. Wdrażanie broni jądrowej na małą skalę – „Nowa technologia pozwala na rozprzestrzenianie mało wydajnych głowic bojowych, rozmywających ramy odstraszania i prowadzących do światowej wojny jądrowej”.

  Proszę zwrócić uwagę na punkt 5: Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.
  Całkiem możliwe, że cała ta pandemia to tylko przykrywka do tego co wydarzy się z naszą planetą w przeciągu 10 lat.
  Jeżeli Pan Janusz czyta komentarze to może warto tym się zainteresoać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *