Sensacyjne oświadczenie firmy Pfizer. Koniec badań nad szczepionką na Cov – Jerzy Zięba

14 thoughts on “Sensacyjne oświadczenie firmy Pfizer. Koniec badań nad szczepionką na Cov – Jerzy Zięba

 1. Przerażenie bo w Kanadzie tworzą już miejsca internowania tych, którzy nie chcą się szczepić Czy to prawda?

  1. To nie jest prawda przylatujacych zamykaja na 3 dni w hotelu i badaja czy nie maja coronaswirusa oplata za hotel 3 dni od osoby 2 tys dolarow

 2. No tak. Niekiedy musi dojsc niestety pierw do tragedji aby cos sie zmienilo. Szkoda rze tak durzo ludzi gleboko spi. Ale nareszcie te moloch bitches beda usuwane. Nas nazywaja bydlem i smieciami. Oni sa te most criminal and stinky scum in this world. Niech spadaja. Znam terz chistorje o niektorych z nich kto by mi nikt nie uwierzyl by uslyszal. Jest to ochlon z piekla i za wszystko goszko zaplaca. Ani nie maja pojecia jak. Pozdrawiam!

 3. Dziękuję Panom za to, że jesteście i dajecie świadectwo prawdzie. Szkoda tylko, że dociera ono ciągle jeszcze do zbyt małej grupy ludzi… Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

 4. Z okazji rocznicy telewizji Ntv, życze samych sukcesów. Dziękuję za wspaniałe informacje. Dzięki panu Jerzemu Ziębie ominęła mnie operacja i szkodliwe leki (czytam ulotki) przeciwko osteoporozie.😘😘😘

 5. Zdumiewające ile wiedzy panowie znow przekazali słucham Janka i Jerzego od 9 lat.

 6. Panie Jurku! No jest Pan genialny!!! Od lat jestem Pańską wierną słuchaczką, mam książki – i komu tylko mogę – polecam filmiki z Panem! No KTOŚ TEN CIEMNOGRÓD MUSI W KOŃCU OGARNĄĆ!!!:-) OBY TAK DALEJ – wszak PRAWDA SAMA SIĘ (w końcu) OBRONI!!!!!! 🙂 Serdeczności Wszystkie – Ewelin z Opolskiego:-)

 7. Panowie to ważne co mówicie ale proszę podawajcie też źródło informacji , Chciałabym sprawdzić. Po prostu . Np te informacje gdzie firma pfeizer powiedziała ,że osoby z placebo dostały szczepionkę.

 8. Wolnosc slowa i wypowiedzi na FB. Udostepnilam post i dzisiaj dostalam taka informacje.
  W Twoim poście wykryto fałszywe informacje
  Niezależni weryfikatorzy informacji z AFP Europe uważają, że Twój post zawiera częściowo fałszywe informacje. Aby powstrzymać rozpowszechnianie fałszywych wiadomości, dodaliśmy powiadomienie do posta.

  AFP EUROPEWeryfikacja informacji
  Nie, Pfizer nadal prowadzi badania nad szczepionką przeciwko Covid-19. Maseczki nie powodują raka płuc
  Ponad milion osób wyświetliło nagranie z Jerzym Ziębą, popularnym w sieci przedsiębiorcą przedstawiającym się jako znawca tematów medycznych, w którym stwierdził że „Pfizer zakończył badania nad szczepionką przeciwko Covid-19”. Stwierdził też, że „noszenie maseczek powoduje …
  Wszyscy weryfikatorzy informacji współpracujący z Facebookiem muszą należeć do International Fact-Checking Network i postępować zgodnie z zasadami tej organizacji.
  Dowiedz się więcej o tym, jak Facebook współpracuje z niezależnymi weryfikatorami informacji w celu ograniczenia dostępu do fałszywych informacji.

 9. Potwierdzam szerokie zainteresowanie szczepionka wśród służby zdrowia w Polsce. W moim ośrodku 850 osób na 1060 zatrudnionych. Kontrola umysłu w pełni.
  Powikłania tez były na szczęście żadnych zgonów. Oczywiście brak podpisanej zgody na udział w eksperymencie medycznym tylko zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Pozdrawiam wszystkich Świadomych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *