USA – Gubernatorzy pod sąd, i inne wieści – Ewelina Frihauf


Kontakt do Eweliny: klubnabosso@gmail.com

4 thoughts on “USA – Gubernatorzy pod sąd, i inne wieści – Ewelina Frihauf

 1. Skandaliczne traktowanie zarazonych cowidem pensjonariuszy Domów Opieki i straszne żniwo śmierci tych ludzi, wyrzucanie ze spitali nie przetestowanych, zarażonych ludzi do domów opieki żeby zwolnić łóżka, co skutkowało błyskawicznym rozprzestrzenianiem się wirusa w takich domach, gdzie nie było możliwości skutecznego odizolowania chorych od zdrowych, ani nie było dostępu ani do testów, ani do zaopatrzenia w środki ochrony dla personelu bo były braki a priorytetem były szpitale, kompletny brak profesjonalnego wyposażenia medycznego choćby typu proste maski tlenowe i koncentratory tlenu do wspomagania oddychania, więc personel domów opieki, w zdziesiątkowanym składzie, bo ludzie się oczywiście zarażali i chorowali, nawet nie miał jak tym chorym pensjonariuszom pomóc a przyjęcia do szpitali odmawiano im z zasady, a nawet do lekarza nie było dostępu, bo lekarze mieli zakaz chodzić do ‘zarażonych’ domów, mogli tylko udzielić porady przez skypa,
  trudno uwierzyć w takie realia, ale tak dokładnie było.
  Tylko te sytuacje, oraz Statystyki i liczby zgonów były przez władze ukrywane … itp… .
  tak było nie tylko w Nowym Yorku.
  Ten sam skandal miał miejsce w Wielkiej Brytani i w Szwecji.
  Dziesiątki tysięcy zmarłych pensjonariuszy i masakrycznie wysoka zachorowalność i śmiertelność wśród pracowników domów opieki (i ich rodzin) traktowanych jak mięso armatnie, do opieki nad tymi ludzmi, bez zabezpieczenia i wyposażenia.
  Znam ten koszmar od podszewki. Pracuję w domu opieki w UK. To co przeszliśmy trudno nawet opisać słowami, do dziś niektóre z moich koleżanek borykają się z syndromem PostTraumatic Stress Disorder.
  Chociaż te skandale w końcu trafiła na łamy prasy i mediów, ale politycy, stali za rozporządzeniami i przepisami które tą koszmarną sytuację stworzyły, robią co mogą by zamieść wszystko pod dywan i wciąż unikają odpowiedzialności. Jak Zwykle.

 2. I.Nie miałem okazji oglądać w NTV audycji o aromatach prowadzonych przez Panią Ewelinę.
  II.Pamiętam jak mówiło się, że ten wirus jest zaraźliwy pośrednio między najbardziej zaraźliwymi a najmniej zaraźliwymi odmianami Grypy. Czyżby na terenie US też (?)zmutował? I zamiast zakażeń są liczne zgony?
  III.Kiedy Ludwik XVI dał się zaszczepić na czarną ospę do Francji wtargnęli kloszardzi z Brukseli i zburzyli Bastylię a Ludwika XVI ścięto. Oby taka procedura medyczna nie okazała się skuteczniejsza niż zgilotynowanie.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_23_03_03_ 2S-SS_day_CG.
  USA – Gubernatorzy pod sąd, i inne wieści – Ewelina Frihauf 17 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl (03:05).

 3. I.Pani Ewa Pawela mówi o tym, że przy jej nagraniach umieszcza się jej zdjęcie, kadr na którrym bardzo niemądrze wygląda. Kiedy występuje u Pana Rafała Mossakowskiego nie.
  II.Pani Devi Kyle Minogue została namówiiona, żeby pokrojiła Ciasto/Tort z wizerunkiem Jej Twarzy. Być może po tym zdarzeniu Devi Kyle miała poważne problemy-kłopoty ze Zdrowiem, nawet była operowana.
  III.Mi zrobiono zdjęcie z zamkniętymi oczami, po tem miałem bardziej „przechlapane”, większe kłopoty niż przed wykonaniem tego zdjęcia-fotografii.
  IV.Pani Ewelina Frihauf ma piękne Imię i w ogóle jest Piękna, będzie wspaniałą, fascynującą Osobą, jako Kobieta, Pani dojrzała. Oby uniknęła takich kłopotów o jakich wspomniałem wcześniej. Jakichkolwiek kłopotów.
  V.Nie wszystkie „błędy” w mojich tekstach są umyślną prowokacją lub przesłaniem. Z tym może być też jak z niemądrymi wyrazami Twarzy na zdjęciu-kadrze Pan Ewy Paweli i Innych Osób. które chccą coś przekazać.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_26_08_58_ Fr_ee_day_CG.
  POST SCRIPTVM: Przepraszam za te podwójne litery. Bardzo trudno jest wcisnąć klawisz. (09:03).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *