Zamach na resztki suwerenności

17 thoughts on “Zamach na resztki suwerenności

 1. I.Kiedy Pani, która była kiedyś „Profesjonalistką” jak w filmie-serialu pod nazwą: „Zmiennicy”, Reżyser Pan Stanisław Sylwester Bareja, nazwała mnie „Aniołkiem w d… j…m” dobrze wiedziałem o co Tej Pani chodzi ale nie miałem bladego pojęcia dla czego mówi to o mnie.
  II.1.Kiedyś po pracy Kolega, inny niż ten od zdania w podpisie, zapytał mnie – nie stwierdził, tylko zapytał- czy u mnie w domu jest agencja towarzyska dla homoseksualistów. Ujął to dosadniej.
  Nie miałem bladego pojęcia dla czego o tym mi mówi.
  2.Kolega ten został zelżony na publicznym kanale CB dla kierowców. „Rozmówca” wykrzyczał mu, że Go, Kolegę, „zaj…e”. Doradziłem Koledze, żeby odpowiedział, że nie korzysta z takich usług.
  3.W samochodzie Kolegi poprzebijano wszystkie opony. Nie mieliśmy jak dostać się do Pracy.
  4.Okaleczono Dziecko w Rodzinie Kolegi podczas Porodu.
  5.Oskarżono Ojca Dziecka, że On jest winien, że Dziecko takie się urodziło. Małżeństwo rozstało się.
  III.1.Pracownik Prokuratury powiedział mi, że Państwo z Prokuratury pytali w mojej sprawie Policji. Państwo z Policji powiedzieli, że jestem ”osobą lekkich obyczajów”.
  2.Dowiedziałem się o tym przez przypadek.
  3.Ten Pan Prokurator już nie pracuje w naszej Prokuraturze, a przynajmniej nie na tym stanowisku.
  IV.Pan Doktor z którym rozmawiałem powiedział mi, że jeśli nie chcę kontaktów homoseksualnych, to tak na prawdę chcę ich. Tak Go pewnie nauczyli jego Nauczyciele lub tak się pisze w prasie – czasopismach fachowych.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_26_09_39_ Fr_ee_day_CG.
  Zamach na resztki suwerenności 26 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl .
  POST SCRIPTVM: Przepraszam za Prywatę. (09:48).

  1. “FAZ o decyzji TK: Czy UE stanie się państwem?” – (27-03-2021)

   …Ze Wspólnych Długów Powstanie Wspólne Państwo…

   Olaf Scholz jako jeden z niewielu zrozumiał, jakie konsekwencje będzie miała ta decyzja. Scholz mówił o „momencie Hamiltona” (w 1790 r. dzięki porozumieniu Alexandra Hamiltona i Thomasa Jeffersona USA po raz pierwszy zaciągnęły dług jako Konferedacja. Ten fakt uważany jest za kluczowy moment na drodze do powstania amerykańskiej państwowości – Dla Unii Europejskiej…

   https://m.dw.com/pl/faz-o-decyzji-tk-czy-ue-stanie-si%C4%99-pa%C5%84stwem/a-57023377

  2. “PiS Sprzedał Każdą Kroplę Wody w Polsce” – (25-04-2018)

   …Pojawiają się alarmistyczne doniesienia o tym, że utworzona firma Wody Polskie stała się właścicielem każdej kropli wody na terenie Polski. Wody powierzchniowej, podskórnej i głębinowej. Ba, ponoć nawet woda deszczowa, gromadzona bez zezwolenia to złamanie prawa…

   https://www.salon24.pl/u/ae911truth-org/861720,pis-sprzedal-kazda-krople-wody-w-polsce

   “Na Tajwanie Władze Ograniczają Dostęp Do Wody Pitnej” – (29-03-2021)

   …Tajwan stoi w obliczu największej suszy od 50 lat. Rząd wydał pierwszy od sześciu lat czerwony alert dotyczący zaopatrzenia w wodę ostrzegając, że zbiorniki w regionie centralnym spadają do niebezpiecznie niskiego poziomu. Władze zadecydowały, że “użytkownicy nieprzemysłowi” w Taichung i hrabstwie Miaoli, stracą dostęp do wody (!) dwa dni w tygodniu…

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-tajwanie-wladze-ograniczaja-dostep-do-wody-pitnej

  3. W imie obiektywizmu i Ku Przestrodze:

   “Polacy się skończyli. Niemcy zastąpią ich Gruzinami” – (31-03-2021)

   Przez lata to właśnie pracownicy sezonowi z Polski i Rumunii zbierali warzywa dla Niemców.

   https://nczas.com/2021/03/31/polacy-sie-skonczyli-niemcy-zastapia-ich-gruzinami/

   “Gruzini Zbiorą Niemieckie Szparagi” – (30-03-2021)

   https://m.dw.com/pl/gruzini-zbior%C4%85-niemieckie-szparagi/a-57051237

   “Pracownicy sezonowi: Praca w Niemczech? Nigdy więcej!” – (29-07-2020)

   …Mariana Costea przez dwa miesiące pracowała na farmie w Bawarii. Dłużej nie wytrzymała: niepłacone nadgodziny, brudne zbiorowe kwatery, brak środków ochronnych przed koronawirusem. – Nie wytrzymałam tego, że w jednym pokoju spało nas osiem, osiem osób korzystało z jednej łazienki, a 30 z kuchni. – mówi Rumunka w reportażu „Systematyczny Skandal”

   Opowiada, że w minibusie z zaledwie ośmioma miejscami rano na pole i wieczorem z powrotem do kwater przewożono 14 lub 15 osób…

   https://m.dw.com/pl/pracownicy-sezonowi-praca-w-niemczech-nigdy-wi%C4%99cej/a-54359183

   ====

   “Prawnik radzi: to musisz wiedzieć przed podjęciem pracy w RFN” – (28-03-2021)

   …Obywatel Polski może wykonywać pracę na terenie Niemiec bez pozwolenia na pracę. Oznacza to, że może zostać zatrudniony przez pracodawcę niemieckiego (czyli takiego, który ma swoją siedzibę na terenie Niemiec, ale może być to też firma prowadzona przez Polaków, co jest częstym przypadkiem) na podstawie normalnej umowy o pracę zgodnie z niemieckimi przepisami prawa…

   https://m.dw.com/pl/prawnik-radzi-to-musisz-wiedzie%C4%87-przed-podj%C4%99ciem-pracy-w-rfn/a-57003955

 2. Ciąg Dalszy
  po zapoznaniu się
  I.Pani Ewa Rzeuska uważa, że Mąciciele są może nie cacy ale godni szacunku, podziwu a PSL jest be.
  Pan Redaktor Gadowski uważa, że Generał Kiszczak może nie był cacy ale godzien szacunku
  a Generał Jaruzelski według Pana Redaktora był be. Określenia cacy i be według mnie oddają opinie na temat tych Osób, Środowisk.
  Zwolennik PO zabił członka PiS ale takiego, który był w PSL. Powiedział, że nienawidzi Pana Kaczyńskiego ale może go szanuje i podziwia jako utalentowanego Taktyka.
  II.Finezja Mącicieli zasługuje na tyle uznania na ile zasługuje potraktowanie biedaków przez „Eugeników” (!!) w US przed Wielką Wojną lub Rodzin Żołnierzy amerykańskich przez Uczonych przybyłych z III Rzeszy. O tych „Eugenikach”(!!) opowiada film, którego Reżyserem jest WCz Grzegorz Braun.
  III.Po zabójstwie Pana Niemcowa powiedziano, że Rosja w pewnych miejscach „brzydko pachnie”. Rosję i Inne Głowy Działu potraktowano podobnie jak tych biedaków w US. To co można by nazwać Wisienką na Torcie, to jednak Kwiatek u Kożucha albo jeszcze gorzej.
  IV.Zapytałem Pani Ewy, czy chodzi o to żebyśmy byli Ostrzeżeni. A może chodzi o to, żeby zanim coś nam się zrobi, powiadomić nas o tym. Mówi o tym Zdalny Obserwator. Niedawno ujawnił jak się nazywa.
  V.Sam SAM, Pan Redaktor Stanisław Andrzej Michalkiewicz powiedział w nieco innym kontekście zastosowaniu, jeśli ma się być sprzedawanym to już lepiej samemu się sprzedawać. PSL idzie za Jego radą.
  VI.Powiada Pani sztuczne nawozy. To uderzy w Przedsiębiorstwa Rolne ale Gospodarstwa Rodzinne powinny powrócić do Rozrzutników obornika, mam nadzieję, że im się to uda. Zielony Ład ma popierać Gospodarstwa Rodzinne. Bardziej ekologiczne.
  VII.Powiada Pani zamach na resztki suwerenności. Pan Redaktor Michalkiewicz nazywa to „erozja suwerenności” i jest to zamierzony skutek Drugiej ważnej Zasady EU – Zasady Lojalnej Współpracy. Pierwsza to Przeniesienie Władzy.
  VIII.Za ile sprzedali się Ci, którzy głosowali w Referendum Akcesyjnym do EU w 2003roku?
  Tylko dwa (2) okręgi wyborcze głosowały za Polską. Teraz nie tylko Papieże nie bardzo mogą oddychać. Unia Europejska jest Państwem Federacyjnym od Traktatu w Maastricht, który wszedł w Życie 1 listopada 1993 roku. Chcąc przeżyć przejawia Pani brak patrjotyzmu wobec nowszej wspanialszej Ojczyzny.
  IX.Trzeba się bronić? Kolega Ruchomy Cel mam nadzieję że, jeśli zechce, będzie mógł znaleźć linki do Ustawy 1066 i drugiej Ustawy o udostępnianiu Interwentom Sprzętu potrzebnego także w związku z tą ustawą. Sprawy te poruszał między innymi JKM.
  X.Osobiście wolę WCZ Panią Posłankę/Posełkę Jolantę Beatę Fedak, oby zmartwychwstała ku Zbawieniu. Przepraszam a jaką siłę głosu ma PSL, jeśli by chciał zaszkodzić?
  XI.Wspomniała Szanowna Pani o Wyborach, także Prezydenckich. Dobrze by było, jeśli Kolega Ruchomy Cel dotarł do linku z wypowiedzią JE Premiera Morawieckiego o „Właścicielu Polski na Zachodzie”. Może jest jeszcze dostępny link do materiału z wypowiedzią jaką wygłosił były CEP Pan Mirosław Mariusz Piotrowski na temat ostatnich Wyborów Prezydenckich w Polsce.
  X.Nie chcę, żeby Pani lub Komukolwiek, kto zdobywa Wiedzę i dzieli się Nią opadły ręce. Próbuję popierać PSL. Ten sam SAM, Pan Redaktor Michalkiewicz mówi o Dwu Żabkach a ten sam Zdalny Obserwator w nie co innej wersji o Dwu Myszkach i Obaj namawiają do wytrwałości.
  XI.”A Polska winna trwać wiecznie”. Pozdrawiam Państwa.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_03_28_20_37_ Dominika_CG. Dziś ○ 20:49 Pełnia Selene-Lvnae-Księżniczki-Królewny-Miesiączki (Miesiąca-Księżyca). Niedziela Palmowa.

 3. Kancelaria Premiera zaapelowała o ściągnięcie aplikacji STOP COVID. We wpisie opublikowanym na Twitterze zapewniono, że aplikacja jest bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *