Pokonać lęki – otworzyć się na światło – Agnieszka Ziembińska

One thought on “Pokonać lęki – otworzyć się na światło – Agnieszka Ziembińska

 1. I.1.Misterja – może pierwsze a jeśli nie to na pewno kolejne Lekarstwo gorsze od Choroby.
  „Powodują trudności a po tem dają rozwiązanie trudności jeszcze gorsze od nich”- „żółte strony”.
  2.Może gdyby nadużyć Matriarchatu nie zastąpiono Patriarchatem, „wylewając Dziecko z kąpielą” było by inaczej. Dionizosowi po drodze z Chrystusem-Logosem ale czy z Panem Jezusem?
  3.Patriarchat to nie dostojny Starzec dbający o Cześć i Dobre Imię Kobiet, Pań, Panienek, Panien.
  Patriarchat to rozwydrzony młodzieniec, który zniża się „plamiąc _się_ z Kobietą”. Albo i gorzej.
  4.Znane wczesne misterja to misterja Orfików, Pitagorasa, Kapłanów Egipskich. Orficy byli zwolennikami Platona, wymordowali zwolenników Arystotelesa. Mówi o tym Pan Doktor Stanisław Krajski.
  II.1.Pan Profesor Bogusław Wolniewicz miał powiedzieć, że Filozofowie nie rozwijają filozofii tylko zajmują się sobą.
  2.Mówi o tym sam SAM, Pan Redaktor Stanisław Andrzej Michalkiewicz i dodaje, że uprawianie filozofii było możliwe, kiedy jeden Uczony , na przykład Arystoteles mógł zgromadzić i opracować całą obecną wiedzę.
  3.Ale co znaczy określenie: „nie filozuj” albo „dorabianie filozofii”. Przecież, czyż, nie jest filozofią podejście, sposoby, do gromadzenia, opracowywania, wyciągania wniosków i dzielenia się Wiedzą? Oczywiście lepiej jeśli starają się dowieść Prawdy a nie dowodzi się, że poznanie Prawdy jest nie możliwe.
  III.1.Prorok Muhammad, żył w związku z Kupcową. Muzułmanie stwierdzili ostatnio, że w związku małżeńskim. Miał z Nią synów. Dla czego nie zostali Kalifami? 2.Dla czego syn Proroka z małżeństwa z Marią Koptyjką ztracił życie i nie został Kalifem? 3.Dla czego Prorok Muhammad zmarł w wieku 54 lat. Czy nie za wcześnie? Nawet jak na epokę, tamtą? Nie tylko Ali powinien być uznany za męczennika z Rodziny Proroka.
  IV.Skoro instytucja małżeństwa mogła prowadzić do takich skutków to może nie powinna ona decydować czy ktoś będzie Marabutem, czy nie. Wolałbym, żeby takim warunkiem było, czy kandydat jest nieobrzezany, czy jego Ciało jest nie zbezczeszczone. Coś takiego było u Izraelitów, nie chodzi o obrzezanie ale o inne cechy na przykład nie złamane kości. Kandydat miał być bez fizycznych ułomności. Według mnie „nie powinna go tknąć brzytwa” jak u Nazirejczyków, tych których Muzułmanie tak szanują. Ex Orientem Lvx. Niszczenie owłosienia to nie higiena. Szczególnie u Pań.
  Dobrze, że Szanowna Pani ma długie Włosy. W tej sprawie JCM Iwan IV Groźny Rurykowicz miał rację. Pozdrowienia dla Obojga Państwa.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_02_16_57_ Fr_ee_day_CG.
  Pokonać lęki – otworzyć się na światło – Agnieszka Ziembińska 1 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl .
  POST SCRIPTVM: W odcinku Starożytni Kosmici -„Szamani”, mówi się rozkawałkowaniu i ponownym złożeniu Ciała Szamana. Na Syberii Pani Psychiatra lub Psycholog/Psycholożka ma męża Szamana.
  POST POST SCRIPTVM: Jeśli to ma jakieś znaczenie. Większość komentarza napisałem przed zapoznaniem się z Państwa Wypowiedziami, może to ważne. (17:03).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *