Ekonomiczny Akt Konstytucyjny – droga do wolnej, nowej Polski – Piotr Jankowski, Wojciech Dobrzyński

6 thoughts on “Ekonomiczny Akt Konstytucyjny – droga do wolnej, nowej Polski – Piotr Jankowski, Wojciech Dobrzyński

 1. Mimo ze bardzo cenie panow Dobrzanskiego i Jankowskiego, ich koncepcja podzialu emisji pieniadza na wymienialna i krajowa (niewymienialna) jakos dziwnie sprzyja zydowskiej strategii opanowania Polski. W strategii tej chodzi wlasnie o to zeby “wyluskac” wszystko to co jest cenne w Polsce w sensie surowcowym tak aby miec wylaczny dostep do tych zasobow a reszte zostawic Polakom niech sie sami rzadza bez mozliwosci wychylenia nosa z wlasnego panstwa. Trzeba zadac pytanie kto bedzie wlascicielem pieniadza wymienialnego? Czy aby nie jakas specjalna kasta nie wiadomo skad?
  Emisja pieniadza krajowego do obrotu wylacznie wewnetrznie to oferta podobna do przywiazania panszczyznianego z wiekow srednich, gdzie to czy chlop mogl sie przemiescic do innej wsi zalezalo wylacznie od Pana.
  Zalazki tej koncepcji widac juz bylo w koncepcji pieniadza lokalnego proponowanej przez p.Dobrzanskiego, w ktorej nieznane gremium mialoby powolac do zycia jakas walute lokalna nie oparta na zadnych zasobach tylko na zawolaniu “fiat!” tego szacownego gremium.
  Teraz juz p.Dobrzanski nie mowi o tym , chyba sam sie zorientowal ze to nie jest zadna wolnosc tylko niewola. Zamienia to jednak na jaks tajemnicza “walute wewnetrzna”, ktorej rola jest jednak taka sama jak poprzedniej: przywiazanie Polaka do ziemi oraz ograniczenie wolnosci gospodarczej (np. sprzedazy zagranice).
  Te antywolnosciowe koncepcje jakos dziwnie koreluja z uzywanym nazewnictwem: narodowy bank, narodowa waluta, suwerennosc pieniadza itp.
  Jezeli koncepcja podwojnej emisji pieniadza nie zostanie lepiej wyjasniona przez obu Panow to niestety bede mial pewnosc ze to nie jest tylko pomylka ideowa lecz celowa strategia zniewolenia narodu uzywajaca znowu chwytliwych hasel wolnosciowych.

 2. I.1.Na TVN24BiŚ ewentualnie TVN24 wyświetlono film o zmianach na Świecie.
  2.Na końcu Osoby tam wypowiadające się podsumowały : używa się tych samych słów, pojęć na zupełnie inne sprawy, na zupełnie inną rzeczywistość. Osoby te były zrezygnowane może nawet załamane takimi zjawiskami i tym faktem.
  II.1.Masoni nadawali Konstytucje, żeby Monarchia nie była Monarchią.
  2.Teraz Illuminati odbierają Prawa Konstytucyjne, żeby wyeliminować Klasę Średnią i w ogóle Państwa Narodowe.
  3.W Obszarze Wisły (dawna Polska) jest aborcja na życzenie a nawet przymus aborcji, jeśli lekarze/medycy się uprą.
  4.W Obszarze Wisły (dawna Polska) jest eutanazja na życzenie a nawet przymus eutanazji (w przypadku Sióstr i Braci Mniejszych bardziej jawny, w przypadku Ludzi – mniej jawny, w przypadku Sióstr i Braci najmniejszych – ostentacyjny, tak można wygrać wybory).
  5.Konstytucja z 1997 roku miała być zmieniana po 20 latach. Nowy tekst Konstytucji powinien być zatwierdzany w Referendum (powszechnym, ogólnym, ogólnokrajowym). Konstytucję zmieniano _narpiew_ w 2009 roku, po tem w 2006 a najnowsza wersja była zmieniana w 2001 roku. W tej kolejności. Oceniam po wersjach Konstytucji, które mi zprzedano lub podarowano. Nic nie wiem o żadnym Referendum zatwierdzającym te zmiany.
  III.Kołtun to skutek stanu zapalnego i wysięku ale nie powoduje tego, że całe Pasma Owłosienia z dnia na dzień (z nocy na noc) stają się martwe i aż za łatwo wychodzą. To jest skutek za długo robionej trwałej ondulacji, rodzaju fryzury. Lub potraktowania Owłosienia (Włosów , Zarostu) jakimś lakierem lub innym środkiem chemicznym.
  IV.Na monitorze Komputera wyskoczył Panel, którego nie dało się obejść, że trzeba podpisać nową umowę, a nie przedłużyć starą i zgłosiła się ekipa, która „zamontowała światłowody”. Wcześniej nie _wieszszały_ się nawet całe Filmy, teraz wieszszają/zawieszszają się nawet Teledyski.
  V.Co stoji na przeszkodzie, żeby w Obszarze Wisły, podobnie jak w Zjednoczonym Królestwie, można było używać jednocześnie i rodzimej waluty ( na przykład głównie gotówki), i euro (na przykład głównie kart kredytowych lub płatniczych).
  VI.1.Polską Prowincję Kościelną „zlikwidowano” w 1820 lub 1825 roku.
  2.Krzyżacy przełożyli Biblię na Mowę Pruską a Panowie Polscy i Panowie Litewscy podzielili się Jaćwieżą (Sudovią) ale nawet nie przełożyli Biblii na Mowę Jaćwięską / Jaćwieską / Jadźwieską / Jaźwieską.
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_16_07_19_ Fr_ee_day_CG.
  Ekonomiczny Akt Konstytucyjny – droga do wolnej, nowej Polski – Piotr Jankowski, Wojciech Dobrzyński 15 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja. pl .
  POST SCRIPTVM: to pewnie kłopot ale jeśli było by to możliwe proszę o umieszczenie mojego nietaktownego komentarza pod innym Wpisem, Materiałem Filmowym. Nie mam żadnych pretensji w tamtej sprawie ale nie mam już u siebie tego pliku. A tak przynajmniej byłby ślad u Państwa z NTV. Czy to się uda, czy nie, przepraszam za kłopot. Wtedy nie zauważyłem jak ten Pan, Gość Pana Janusza wygląda. (07:28).

 3. PILNE! Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”. Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkimi wojnami światowymi wydają się być jak Myszka Miki. „Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *