Zatrzymajmy paszport szczepionkowy – bombardujemy mailami eurodeputowanch – Elżbieta Wierzchowska

niedlapaszportów@protonmail.com

https://naukaiprawo.stronazen.pl/

19 thoughts on “Zatrzymajmy paszport szczepionkowy – bombardujemy mailami eurodeputowanch – Elżbieta Wierzchowska

 1. “Paszporty szczepień już od czerwca – Kolejna foliarska teoria spiskowa okazała się prawdą” – (15-04-2021)

  …Idea zielonego certyfikatu vel paszportu covidowego, jest tym bardziej irracjonalna, że według obecnego poziomu wiedzy naukowej, osoby zaszczepione i tak nadal mogą zarażać innych koronawirusem. Co więcej, mogą zarażać równiez tzw. ozdrowieńcy, czyli osoby, które przechorowały zakażenie i zyskały odporność. Nie trzeba chyba dodawać, że zarażać mogą też osoby przetestowane z wynikiem negatywnym, bo testy RT PCR mogą dawać zarówno fałszywie dodatnie jak i fałszywie ujemne wyniki i wykonanie pojedynczego testu o niczym nie rozstrzyga w kontekście zarażenia SARS-CoV-2.

  A skoro już ustaliliśmy, że zaszczepieni, ozdrowieńcy i przetestowani negatywnie, mogą zarażać to przed czym właściwie będą chronić paszporty covidowe? Bo na pewno nie przed Covidem. Poza tym paszport covidowy, jeżeli będzie ograniczał swobody ludzi niezaszczepionych, nawet przy dostępności szczepionki również wtedy będzie wykluczeniem i żartem z dobrowolności procedury medycznej zwanej szczepieniem.

  Bez cienia przesady można stwierdzić, że wprowadzenie “zielonego certyfikatu” to posunięcie w stylu segregacji w polskich miastach pod niemiecką okupacją gdy pojawiły się lokale i środki komunikacji miejskiej tylko dla Niemców, czyli “Nur für Deutsche”. Przypomnijmy, że ta dyskryminacja obowiązywała w transporcie publicznym, parkach, kawiarniach, kinach, teatrach, itp.

  BRZMI ZNAJOMO…

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/paszporty-szczepien-juz-od-czerwca-kolejna-foliarska-teoria-spiskowa-okazala-sie-prawda

   1. Dlaczego sól fizj. jest przepuszczana przez probówkę?? Probówka nie jest w zamknięciu sterylnym! To jest podstawowy błąd tej prezentacji. Jeśli to wszytko prawda to proszę wpuścić krople soli fizjologicznej bezpośrednio z otwartej ampułki do testu z pominięciem nośnika(pustej probówki). Wtedy będzie to niepodważalny dowód.
    Przy takiej prezentacji zawsze ktoś może zarzucić, że w probówce znajdował się jednak wcześniej materiał genetyczny i stąd test wyszedł dodatni a cały pokaz to manipulacja.

  1. Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. (?)

   Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci…

   Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie…

   Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata (!) która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym” (?)

   Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg…

   Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkimi wojnami światowymi wydają się być jak Myszka Miki…

   Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła…

   https://zmianynaziemi.pl/comment/565251#comment-565251

   EXCLUSIVE – Former Pfizer VP: “Your government is lying to you in a way that could lead to your death.”

   https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death

   =======

 2. Bardzo was proszę-zróbcie tak aby można było wysłać ten protest w prosty sposób.To jest zbyt skomplikowane na dużej grupy ludzi.
  Proszę.

 3. Bardzo ciekawe ale raczej tego nie powstrzymamy AGENDA trwa co robić , Ja nawet w rodzinie nie jestem wstanie ludzi przekonać żeby się nie strzypawkowali tym produktem — ale mówię tak jak do ściany ,,,, masakra

 4. Dzień dobry, próbowałam wysłać maile na zagraniczne adresy i niestety wróciły wszystkie z błędem i informacją, że taki adres nie istnieje

 5. I.Program to znaczy Produkt potrzebny do pomocy przy Pracy, Spędzaniu Wolnego Czasu, Zabawie, Doskonaleniu – Ćwiczeniu Zdolności-Talentów-Umiejętności a nie do ogłupiania a także zniewalania w sposób gorszy niż odebranie Wolnej Woli. Środki/sposoby ogłupiania i zniewalania nie powinny się tak nazywać. „Rozrywka” to jest wtedy, kiedy Rosyjscy Żołnierze rozerwali Końmi młodą Czeczeńską Terrorystkę. Dla Mącicieli, czyli także i „judenratów”, i „policji żydowskich” Terroryści to nie zradykalizowani Dżichadyści (może „zagniewani Barbarzyńcy”) tylko spokojni, przyzwoici lub pożyteczni Mieszkańcy.
  II.Miłość to Uczucie Wyższe. Jeśli ktoś to łączy z kopulacją, „pełnym stosunkiem” i innym plugawieniem to coś takiego dyskwalifikuje użycie Słowa Miłość wobec takich zachowań – postaw
  To nie jest Miłość, a tym bardziej nie jest „taka miłość do krwi”.
  III.Działania w sprawie Amantady jakie podjął Pan Doktor Włodzimierz Bodnar zostały przysłonięte – przykryte przez sprawę z jaką związany jest Pan Adam Piotr Bodnar. W sprawie Amantadyny pojawiają się nowe Osoby. Może to nie zaszkodzi a nawet pomoże sprawie.
  IV.Gazy cieplarniane CO2 Metan zwalcza się nie tylko dla straszenia, zysku, wprowadzania w błąd. Bez CO2 Lasy łatwiej zapalają się i lepiej płoną. Bez CO2 i Metanu odczuwalne Zimno jest bardziej dotkliwe niż kiedyś przy tej samej temperaturze. Organizm broni się przed oddychaniem i przestaje się myśleć wykonuje się wbrew sobie każde polecenie. Tak/podobnie było z groźnym gwałcicielem i mordercą w US, dokonywał zbrodni po tym jak robiło mu się gorąco i duszno. Zagłada Istot Biologicznych. Po to się walczy z Klimatem – „ze zmianami klimatycznymi” niby z „anomaliami klimatycznymi”-„ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi” – tak, przeciw Istotom Biologicznym i Planecie. SAM: „Jak zwalczają Klimat to Klimat się broni” – tylko jak długo. Przepraszam, jeśli nie W Temacie. Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice.
  Pozdrowienia dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna.Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej.
  2021_04_17_14_14_ Sabat_CG.
  Zatrzymajmy paszport szczepionkowy – bombardujemy mailami eurodeputowanch – Elżbieta Wierzchowska 15 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (14:16).

 6. Ciąg Dalszy
  Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o Zagładę.
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. 2021_04_17_14_44_ Sabat_CG.

 7. Ciąg Dalszy
  Jeśli dla kogoś Zagłada jest zgodna z prawem, to Osoby, które leczą, przeciwdziałają Zagładzie łamią prawo. Jeśli dla kogoś leczenie, przeciwdziałanie Zagładzie jest zgodne z prawem, to Zagłada jest bezprawna, nie zgodna z prawem. Kiedy zkończą się szczepienia? Czy dopiero na sam koniec, czy już kiedy zabraknie starszych Osób?
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. 2021_04_17_15_06_ Sabat_CG. Tym razem “z Chełma”.

 8. Ciąg Dalszy 3
  Racją bytu Robotów lub Robotoidów, tak jak Narzędzi Krzemiennych, jest Istnienie Istot Biologicznych. Jeśli nie ma Istot Biologicznych to nie ma po co tworzyć nowych Robotów lub Robotoidów. To nie znaczy, że jakoby trzeba było te już istniejące niszczyć lub wyłączać. Najwyżej Im się zkończy paliwo lub energia.
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. 2021_04_17_15_29_ Sabat_CG. Tym razem „z Chełma”.

 9. Jak można porównać korzyści do ryzyka zaszczepienia się, jeżeli pełne raporty bezpieczeństwa i skuteczności tych preparatów mają być opublikowane dopiero w 2024 roku. Mało tego, na chwilę obecną firmy farmaceutyczne nie muszą podawać, chyba do końca lipca b.r., jaka jest substancja czynna tych pseudo szczepionek. Tak naprawdę nie wiemy, co tam jest i czym nas szczepią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *