Sposoby walki z elektrosmogiem w naszych domach – Ewa Pawela – Janusz Zagórski

21 thoughts on “Sposoby walki z elektrosmogiem w naszych domach – Ewa Pawela – Janusz Zagórski

 1. Janusz masz cholerną wadę. Cięgle wtrącasz się i przeszkadzasz. Aż się słuchać nie chce. Rozbijasz myśli słuchaczy. Już Ci wiele razy zwracano uwag a Ty, jak widać, masz wszystko gdzieś. Tylko na tym tracisz. A ja zmykam tymczasem.

  1. Bardzo słusznie Stanisław, że zmykasz.Jak Ci się nie podoba to zmykaj, Załóż własną telewizję i prowadź wg własnego pomysłu, Telewizja Janusza i jego sposób prowadzenia podoba się wielu osobom, wszystkim nie da się dogodzić

 2. Nie wątpię w to co Pani Ewa mówi, słyszałem, to w jej pierwszej audycji w NTV o tych problemach.Niby wszystko znane nauce mimo to mam pytanie do Pani Ewy, co z futrem i czapka w czasie letnich upałów. Przy trzydziestu pięciu,sześciu stopniach Celsjusza, czy czterdziestu stopniach, tez futro z czapka futrzana, czy może w celu ochłodzenia pomieszczenia, będzie Pani ogrzewała mieszkanie?

  1. P. Andrzeju na 35, 40 stopni C, jakby Pan uważniej słuchał poprzednich wykładów, np. maty bambusowe, a jak to nie pomoże to okłady z lodu dla Pana. – Maria

 3. To jest matrix jak głowa węża, ale do zdeptania z tak odważnymi OSOBAMI JAK P. EWA I P. JANUSZ. – serdecznie pozdrawiam życzę zdrowia – Maria

 4. Niby “Nie w Temacie”

  “Operacja Psychologiczna Covid-19 – Metody Łamania Psychiki i Tworzenia Podporządkowania”

  …Techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić…

  https://www.bibula.com/?p=124588

 5. Powtórzone.
  I.Mistrz Umberto Eco ujawnił, w Dziele pod tytułem: „Wahadło Foucaulta”, że Joannici, czyli Kawalerowie Maltańscy mieli w swym składzie Katolików, Protestantów i Prawosławnych, to akurat słuszne – Ruch Ekumeniczny. Ale Pan Eco pisze także o tym, że Joannici Niemcy z otoczenia JCM Pawła I zamordowali Go wstęgą od Odznaczenia. Oglądałem film brytyjski, w którym Piękna i Mądra Pani Prowadząca udowadnia, że Paweł I był, prawie wprost, głupi i trzeba Go było zastąpić JCM Aleksandrem I. No jakżesz można było w ogóle pomyśleć, żeby Przywrócić Państwo/Królestwo Polskie a JCM Paweł I miał takie „zbrodnicze” zamiary.
  II.1.Zakon Bazylianów, podobnie jak Joannici ma w swym składzie Prawosławnych, Unitów-Grekokatolików i Katolików
  2.Jak tylko Cywilizacja Turańska/II Rzeczypospolita ztracił życie, pozbyto się go w 1997-04-03,( Papież Święty Jan Paweł II Wielki ztracił życie, pozbyto się go 2005-03-04 (było jeszcze zimno)) oskarżono Bazylianów o Lefebryzm i zakazano używania Języka Staro-Cerkiewno-Słowiańskiego w Liturgii, w czasie Obrzędów. Od czasu JCM Iwana IV Groźnego Rurykowicza, który mimo swojich lub wynikłych z trucia Go ważnych wad doczytał Pismo Święte, zakazane było jakie kolwiek usuwanie Włosów lub Zarostu. Tylko Mnisi mogli być „postrzygani w mnichy”. W 2009 lub 2010 roku, Duchowny z którym rozmawiałem miał fryzurę, która była pierwszym krzykiem mody w latach 1933-1945, czyli w ogóle jej nie miał. Tak jakby był w KL a nie KLasztorze.
  3.Unici podobnie.
  4.Prawosławni. Jakiś czas temu JE Prezydent RP Andrzej Duda uczestniczył w Uroczystościach na Grabarce, podejmował Go Arcybiskup Sawa. Teraz nie udaje mi zobaczyć Arcybiskupa Sawy. Prawosławni Duchowni są tak wystrzyżeni jak katoliccy i używają Języka Ukrajińskiego.
  5.Czy po to rozbito Terytorium/Obszar Kanoniczny Patriarchatu Moskwy i Wszechrusi, i utworzono Cerkiew Ukrajińsko-Bizantyjską, żeby na Ukrajinie też zakazać Języka Staro-Cerkiewno-Słowiańskiego i posłać tam „fryzjerów”?
  6.Czy po to wprowadza się „Wolność” na Białorusi?
  7.A może w Rosji też zakazano Języka Staro-Cerkiewno-Słowiańskiego i posłano tam „fryzjerów”?
  Nie udaje mi się obejrzeć Obrzędów Prawosławnych z Moskwy, mimo, że nadal mam ten kanał.
  8.Od jakiegoś czasu znikły Wróble. Czyżby JKM Henryka I „Ptasznika” Ludolfinga uznano za Patrona Europy a Świętym Cyrylowi i Metodemu Apostołom Słowian odebrano to Miano, ten Tytuł?
  9.Czyżby na tym polegało pojednanie między Polskim Kościołem Katolickim a Rosyjską Cerkwią Prawosławną? Podpisane w 2012 roku? 7 VIII 2012 roku w Warszawie.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  Pani Ewo, Pani „Dzień Gorącego Lata”,
  Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej.
  2021_04_24_15_17_ Sabat_CG.
  Sposoby walki z elektrosmogiem w naszych domach – Ewa Pawela – Janusz Zagórski 23 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . 15:18.

 6. Ciąg Dalszy
  Po zapoznaniu się
  I.1.W serialu Starożytni Kosmici mówi się o Lie Lines lub Ley Lines. Jest tam też mowa o szczególnej Linii a właściwie okręgu, który łączy, przebiega mniej więcej przez Giza w Egipcie, Tihuanaco lub Puma Punku w Peru, Wyspa Wielkanocna i jeszcze inne. 2.Mówi się o tym, że Budowle są orientowane według różnych położeń Bieguna Północnego w różnych czasach. 3.Nie mówi się, kiedy, jeśli w ogóle, ta szczególna Linia była może Równikiem Ziemi i nie mówi się, gdzie wtedy był Biegun Północny.
  II.Oprócz innych atrakcji u mnie w domu, mieszkaniu, przy stanowisku komputerowym i internetowym jest bezprzewodowa Myszka. Może długo leżeć poza podstawką i nie jest rozładowana a kiedy indziej, rzadko, jest rozładowana mimo, że krócej leżała poza podstawką.
  III.Jeden z Komentatorów nie zauważył, umknęło mu, kiedy mówi Pani o słomie, słomiankach.
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?), ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_25_05_22_ Dominika_CG.

 7. Ciąg Dalszy
  do Powtórzone
  II.4.A. JE Pan Prezydent RP Andrzej Duda złożył też wizytę w Meksyku. Po wizycie Pana Prezydenta w Meksyku wyprzedano Samochody Służbowe Policji. Media nie dodały ale domyślam się, że w Meksyku zlikwidowano Komendy i Posterunki Policji a po tem otwarto inne Komendy lub Posterunki.
  Ciąg Dalszy 3
  I.Dla czego Ateistami czyli Bezbożnikami nazywano Antyklerykałów także Antyteistów a nawet wyznawców ubóstwiających Wielkich Przywódców – Ludzi czyli właściwie Teistów.
  II.Dla czego oczekuje się na Pojazdy/Silniki Antygrawitacyjne a nie Agrawitacyjne. Na takie, które usuwają Grawitację a nie na takie, które uwalniają od Grawitacji, czy osłabiają wpływ Grawitacji. W Serialu Starożytni Kosmici, niedawno, Nanjowsze Odcinki bądź Ostateczny Dowód, ktoś zwrócił Uwagę, przecież Grawitacja jest potrzebna, dobrze jest uwolnić się od wpływu Grawitacji lub zmniejszyć go, kiedy to jest przydatne. Pojazdy UFO prawdopodobni są uwalniane od wpływu Grawitacji ale nie jest ona usuwana. Słusznie Pojazdy takie nazywa się w „dětskich hrach” Grawy a nie AntyGrawy. Można by je też nazwać Agrawy ale Grawy jest krócej. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?), ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_26_21_08_ DanSelene-Devi_CG. (21:12).

 8. Jutro 05:33 będzie ○ Środek Pełni Selene-Lvnae-Księżniczki-Królewny-Miesiączki („Miesiąca”, „Księżyca”). Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?), ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_26_21_38_ DanSelene-Devi_CG.

  1. Czy ta kobieta ma co pół roku się wyprowadzać do nowego mieszkania, to kosztowne. Sama przeprowadzka i wynajęcie samochodu do przeprowadzek, kaucja i prowizja jest kosztowne. I tak mogą tą panią namieży po pół roku lub kilku miesiącach w kolejnym mieszkaniu każdego kto używa telefonu, komputera, laptopa.

 9. Znając nazwy grantów tak wysoce płatnych, znaleźć określony projekt odpowiedzialny za to i pozwać do sądu za tyle lat tortur. Znaleźć ludzi którzy są torturowani i domagać się przestrzegania i szacunku dla Praw Człowieka i dla Konstytucji Polskiej.

 10. Nieogrzewane mieszkanie ( zimno ) , czarne ochronne kamienie ( symbol cienia i uwięzienia, bo na szyi jak łańcuchy ) i wszelakie przepięcia w instalacji domowej i sprzęcie elektronicznym, wskazują, że Pani może mieć mocne podczepienia od sił ciemności, w tym kosmitów , a nie ziemskich agencji pracujących nad bronią. To nie jest tak, że oni źli nas dopadli , bo to my swoim zachowaniem ( myśli/stereotypy ) zapraszamy ich do naszego życia. Bez wglądu w głąb w siebie, na nic walka i ochrona, bo to ich pułapka. Jak ktoś chce być ofiarą to i kat się znajdzie.

 11. Trzeba mieć wytrwałość i wiarę we własne siły Twój portal jest tego przykładem. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegos zdolny i osiągnać to za wszelka cenę!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *