Braco – brama do nowego wymiaru – Dr M. Kamp i Dr O. Bonifer

30 kwietnia o 19:00 live ze słynnym uzdrowicielem Braco

https://www.youtube.com/channel/UCX9Cmc4Px9ceqJ7UihkTNKw

8 thoughts on “Braco – brama do nowego wymiaru – Dr M. Kamp i Dr O. Bonifer

 1. 1.[…]?. Zkasowana, znikniona myśl. Nie wiadomo, czy będzie przywrócona.
  2. […]?. Zkasowana, znikniona myśl. Nie wiadomo, czy będzie przywrócona.
  3. […]?. Zkasowana, znikniona myśl. Nie wiadomo, czy będzie przywrócona.
  4.Myśl o „wagonach zkoksem, z węglem” ale niedawno rozszerzona. […]?. Zkasowana, znikniona myśl. Nie wiadomo, czy będzie przywrócona. Poprzednio, że Życie staje się jak sterowanie „wagonem z koksem” a nie przejażdżka sprawnym, wygodnym pojazdem.
  5.Myśl wczoraj, z Imieniem Kobiecym. […]?. Zkasowana, znikniona myśl. Nie wiadomo, czy będzie przywrócona.
  W przeciągu kilkunastu lat około 40 wypowiedzi zakneblowanych – zamordowanych. IIe myśli trudno określić.
  6.Drwale to Rzeźnicy Drzew, tych z Lasów, przeznaczonych na Drewno. A ci, którzy zamienili Park Krasickich w Ogród (?) Krasickich. To mordercy Drzew. Że dwa warczące r w słowie to już nie można używać. Morderstwo. Zabójstwo może być tylko nieumyślne.
  7.W Kwietniu mróz zamiast Deszczu. Ciekawe, czy w Maju też.
  8. „Prawda w cale nie obroni się sama. Prawdy trzeba bronić”. Gdyby nie zastępowano Wody Pitnej (Wiedza-Prawda) podczyszczonymi ściekami (Wiedza ale fałsz) żeby tylko wyglądały jak Woda Pitna i gdyby wolno było „łaknąć i pragnąć Sprawiedliwości”, czyli oddychać to Prawda była by czymś oczywistym. A teraz? A zkąd wiadomo, czy to nie jakaś inna Nieprawda tylko wygodniejsza dla kogoś innego. „Nie cała Prawda to cały fałsz”/”Nie cała Prawda to cała Nieprawda” (John Burrouhgs kolega Jima Pennistona. Starożytni Kosmici.).
  9.Jakiś czas temu szedłem na zakupy, mijałem kolejny sklep. Myśl: „że trafię do jeziora siarki”, moja Odpowiedź: „Siarka jest dobra na skórę(mydło siarkowe)”. Zkarcono mnie usłyszałem zagłośny klakson, kierowcy Autobusu celowo zajechano drogę.
  10.W Serwisie Informacyjnym Sekcji Polskiej Rozgłośni Radia Watykańskiego, wypowiedź jakiegoś Duchownego, może samego Papieża: „Istota Ludzka potrzebuje Myśleć, Marzyć, Poznawać Piękno” – głośny klakson już przy słowach Myśleć oraz Marzyć. Kogoś oburzają takie słowa, ciekawe kogo?
  11.W 2012 zaraz po przejechaniu granicy z Republiką Czeską jakiś „lojalny wobec Władz(?)” wszedł do przedziału i bez pytania zasztabował okno. W Czechach otwarte okno nikomu nie przeszkadzało.
  12. „Błogosławiony, który nie mając nic do po­wie­dze­nia nie ob­le­ka te­go w słowa.” – Julian Tuwim. /„Błogosławiony, który nie mając nic do po¬wie¬dze¬nia nie ob¬le¬ka te¬go w słowa.” – Julian Tuwim. Podobny komentarz przeczytałem pod swojim komentarzem na Facebooku. Może nie mam nic do powiedzenia ale widocznie „Gracz”, ten którego jestem „Pionkiem” ma coś do powiedzenia.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_28_18_18_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.
  Braco – brama do nowego wymiaru – Dr M. Kamp i Dr O. Bonifer 27 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *