Janusz Zagórski i Wolni Ludzie 1 maja o 12:00 na szczycie Ślęży

7 thoughts on “Janusz Zagórski i Wolni Ludzie 1 maja o 12:00 na szczycie Ślęży

  1. KAŻDE PRZYZWYCZAJENIE MOŻE STAĆ SIĘ DRUGĄ NATURĄ CZŁOWIEKA

   “…Kiedy człowiek przyucza się do jakiejkolwiek rzeczy, ta rzecz staje się dla niego przyzwyczajeniem, a każde przyzwyczajenie może stać się drugą naturą człowieka. Nie ma niczego takiego, w czym człowiek nie może odczuć istoty. I nawet wówczas, kiedy nie ma w człowieku w tym żadnego odczucia, przyzwyczajenie może doprowadzić do jego pojawienia się…”

   http://kabbala.pl/gdy-przyzwyczajenie-staje-sie-druga-natura-czlowieka/

   W jednej ze swoich audycji Pani Ewa Pawela udowadnia interesującą w tym kontekście rzecz:

   …Konformizm I Przyzwyczajenie Do “Wygodnego” Życia “Ponad Wszystko” Jest Formą Szatanizmu…

   KONFORMIZM

   Zmiana zachowania na skutek rzeczywistego bądź wyobrażonego wpływu innych ludzi.

   Podporządkowanie się wartościom, poglądom, zasadom i normom postępowania obowiązującym w danej grupie społecznej.

   W tym rozumieniu jest to zmiana związana z faktem, że członek grupy miał początkowo inne zdanie czy inaczej się zachowywał niż grupa, a następnie je zmienił w kierunku zgodnym z oczekiwaniami grupy.

   Konformizm według Stanisława Miki to również zgodność, zbieżność istniejąca między członkami grupy, jeśli chodzi o zachowania, normy i postawy.

   Jako przeciwieństwo zachowania konformistycznego podawany jest nonkonformizm lub antykonformizm…

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Konformizm

   W takim kontekście także wypowiedź Jezusa Chrystusa staje się zrozumiała:

   “…Cóż Pomoże Człowiekowi, Jeśli Nawet Cały Świat Posiądzie, a Na Duszy Swojej Poniesie Szkodę…”

   (Ewangelia wg św. Mateusza 16:26)

   http://www.biblia-internetowa.pl/Mat/16/26.html

  2. “Pastor Chojecki Pójdzie Siedzieć – Skandaliczne Zachowania – Grzegorz Wysok wRealu24” – (Wideo z 29-04-2021)

   https://www.youtube.com/watch?v=B6EcR8Us-H8

   “Zeznania Euniki i Kornelii Chojeckich w Procesie Pastora Pawła Chojeckiego” – (Wideo z 30-04-2021)

   Pastor Paweł Chojecki oskarżony przez rządową Prokuraturę m.in. o obrazę uczuć religijnych katolików i zniewagę prezydenta Polski, Andrzeja Dudy.

   https://www.youtube.com/watch?v=weyOnuMB4cc

 1. I.Właśnie kiedy zasiadałem do Komputera/Stanowiska Internetowego natrafiłem na nagłówek w MSN, obowiązkowe lub przymusowe szczepienia na „COCID-19”.
  II.Zagrożenie dla Wolności to przypisanie Chłopa do ziemi, areszt domowy, cookies, RODO, regulaminy, nowa „netykieta”.
  III.W związku z mojimi snami to co się teraz dzieje to jest co najmniej zagrożenie dla Zdrowia i Życia/Istnienia.
  IIII(IV).Udanego Spotkania/Zetkanja, może Biesiady, a może i Beltane lub Beltaine, a może i Nocy Walpurgii na Ślęży.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie?
  Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_30_02_00_ Fr_ee_day_CG.
  Janusz Zagórski i Wolni Ludzie 1 maja o 12:00 na szczycie Ślęży 29 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (02:06).

 2. Jaka ja jestem szczęśliwa, że zobaczyłam dziś Pana na górze Ślęża i resztę wspaniałych ludzi którzy prowadzą nas ku lepszym czasom. Dziękuję Panu za wspaniałą pracę jaką Pan wkłada, aby ocalić nas przed nas samymi. Otworzył mi Pan umysł do drogi przebudzenia. Jestem wdzięczna że prawda którą poszukuje jest coraz bliżej mojego serca dzięki Pana osobie, Panie Januszu i pozostałym członkom ekipy. Jesteście wspaniali. Dołączam do was serducho i dzielę się tą prawdą z pozostałymi ludźmi którzy poszukują drogi do serca.

  Pozdrawiam

  Pielęgniarka ze Śląska 🤗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *