Unieważnić bezprawną uchwałę rady miasta Wałbrzycha w sprawie przymusowych szczepień – D. Dominiak

12 thoughts on “Unieważnić bezprawną uchwałę rady miasta Wałbrzycha w sprawie przymusowych szczepień – D. Dominiak

  1. “Głupi Głupiego Głupim Pogania – Czyli Jak Wyprano Ludziom Mózgi”

   Proces infantylizacji społeczeństw, trwa od bardzo dawna. Planowano go z wybitną perfidią, a przy okazji wcale się z tym nie kryto. Pora zacząć rozkładać na czynniki pierwsze to, co zapowiadano już kiedyś, bo teraz mamy wiele okazji, aby przekonać się na własnej skórze, że daliśmy się złapać w pułapkę…

   To fragment pracy Edwarda Bernaysa zatytułowanej „Propaganda”:

   …Świadoma i inteligentna manipulacja zorganizowanych przyzwyczajeń i opinii mas, jest ważnym elementem demokratycznego społeczeństwa…

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/glupi-glupiego-glupim-pogania-czyli-jak-wyprano-ludziom-mozgi

   ====

  2. Już teraz wszystkie podatki to ok. 70% dochodu (ZUS , VAT, abonament RTV itp.). To jak UE dołoży nas “swoje” to co nam zostanie z pensji?

 1. AlexJones spekuluje ze rozwod gejtsa z melinda ma podloze w postaci Epsteina. Nie wytrzymala (wytrzymal?) ponizenia i hejtu zwiazanego z tym ze sa dowody ze ten oszust i depopulator w sumie spedzil az miesiac w kilku rezydencjach epsteina.
  Mozliwe tez ze slowo szczepionka padalo z ust tego sqrwiela jakies 6666 razy dziennie – i biedaczka juz nie dala rady tego sluchac.

  W kazdym razie gdy wyjdzie na swiatlo dziennie i MAINSTREAMOWE ze Gejts za tym stoi – ludobojstwem (sad w Peru juz to przyznal , dodajac sorosa), w Polsce co bedzie? Bydlo bedzie szczypalo sie dalej.

  A walbrzychu zapewne przymusowo

 2. Przepraszam bardzo, ale ten gosciu i reszta rady z walbrzycha w ZDROWYM NORMALNYM spoleczenstwie (gdyby takie bylo, ale niestety nie ma) powinni zostac doprowadzeni do kata na kary smierci.

  Powod tego jest bardzo prosty – kazdy kto w sposob zorganizowany masowy, nawoluje, konspiruje, organizuje lub naklada prawie przymus ingerencji w cialo ludzkie nie zasluguje aby zyc w spoleczenstwie gdyz jest niebezpiecznym szalencem.

 3. Niejaki Dworczyk jest posłem z Wałbrzycha.
  Wszystko chyba jasne
  Przy okazji…
  Dyrektor DODR we Wrocławiu został przez namaszczony
  Sam dyrektor DODR mi to powiedział

 4. a może tak skonsolidować działania Tam działa Paweł Nogal, który jest z Wałbrzycha i też podejmuje tam działania oraz tez jest grupa ludzi działających w tej sprawie. Najważniejsze by działania było skuteczne, bo one będą wzorem dla innych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *