Wrocławski Sejmik E-Parlamentu Wolnych Ludzi – zainicjowany – 2.07.2021

15 thoughts on “Wrocławski Sejmik E-Parlamentu Wolnych Ludzi – zainicjowany – 2.07.2021

 1. Janek, zdecyduj się czy chcesz się dostać do parlamentu czy zmienić system głosowania. Kiwanie się na boki do niczego nie doprowadzi. Albo zbieraj głosy na przeprowadzenie referendum w sprawie systemu e-demokracji bezpośredniej albo zakładaj partię i startuj na posła/senatora. Inaczej nie da się tego załatwić w obecnym stanie prawnym. To, co proponujesz w ogóle nie ma umocowania w polskim prawie, które posiada inne ścieżki dania obywatelom głosu. Wprowadzenie systemu e-głosowania może nastąpić tylko na skutek głosowania w parlamencie.

 2. Dziekuje za postawe otwarta do Polonii, wiele srodowisk niezaleznych w Polsce tego nie rozumie i probuje dzielic Polakow na tych lepszych w Polsce i gorszych zagranica.
  Co do rozbicia srodowiska polonijnego np w Wielkiej Brytanii to sie zgadza ale poprzednie i obecne partie o to dbaly przez 30 lat zeby tak bylo. Na przyklad Sikorski jako minister spraw zagranicznych za czasow PO zamknal klub polski w Edynburgu , ktory funkcjonowal tutaj od 1946 roku, kiedy urzad miasta Edynburga przekazal budynek Polakom nieodplatnie, w zarzadzie ambasady polskiej. Sikorski oczywiscie sprzedal budynek swoim zydowskim kolegom i od 2010 roku przestal istniec jako miejsce spotkan Polakow.
  Zeby zorganizowac podobny klub potrzebne sa pieniadze i kolejne rzady warszawskie o tym wiedza, a polska arystokracja albo jest biedna albo niezainteresowana w inwestowanie w narod tak jak to mialo miejsce po 1918 roku.

 3. CZY JESTEŚ GOTÓW…?
  Tłumaczenie tekstu piosenki Boba Dylana – “ARE YOU READY”
  http://www.popolsku24.pl/piosenka,bob-dylan-are-you-ready.html
  “Bob Dylan – ARE YOU READY” – (Video)
  http://www.popolsku24.pl/piosenka,bob-dylan-are-you-ready.html
  GDY ON POWRÓCI…
  Tłumaczenie tekstu piosenki Boba Dylana – “WHEN HE RETURNS”
  http://www.popolsku24.pl/piosenka,bob-dylan-when-he-returns.html
  Boba Dylana – “WHEN HE RETURNS”
  https://www.youtube.com/watch?v=Av8dgro6lJs

 4. Normalność często oznacza tylko inną formę bezrefleksyjnej rutyny. Kiedy, jeśli nie teraz, jest właściwa pora na krytyczne zastanowienie się nad tym zjawiskiem?

  1. PLANdemia Na Giełdzie?

   Zarządzający Akcją “Pandemia” Na Żywo “inwestują” (spekulują) na giełdzie papierów wartościowych spadki lub wzrosty cen, “przewidywanych” odpowiednio do wydawanych swoim propagandzistom (politykom) poleceń i “rozporządzeń”.
   Bo jeśli nawet… to kto im coś udowodni?

   1. RODZINA ZASTRZELONA POD CZĘSTOCHOWĄ – Trwa obława na zabójcę – JEST UZBROJONY i NIEBEZPIECZNY – (10-07-2021)
    Jak podała częstochowska policja, o zabójstwo podejrzewany jest 52-letni JACEK JAWOREK.
    Częstochowska policja opublikowała wizerunek podejrzanego i prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć istotne dla śledztwa informacje. Zgłaszać się można bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie pod numer telefonu 47 858 12 55 lub na numer alarmowy 112.

    https://nczas.com/2021/07/10/rodzina-zastrzelona-pod-czestochowa-trwa-oblawa-na-zabojce-jest-uzbrojony-i-niebezpieczny/

 5. “TO MUSI SIĘ STAĆ” – Słowa Jezusa Chrystusa o Apokalipsie.
  Ale czy ludzie wyciągną odpowiednie wnioski z narastających klęsk żywiołowych?

  Teologowie sprytnie wyrywają wersety, a nawet całe księgi z kontekstu Biblii i budują w naszych umysłach niewłaściwy intelektualny wizerunek Boga.
  Dzisiaj mówi się wiele lub tylko o miłości Boga, ale nadchodzi czas, że ludzie będą szukać ratunku w śmierci przed Jego gniewnym obliczem.

  “Oto idą dni, kiedy mówić będą do gór: Padnijcie Na Nas
  A do pagórków: Przykryjcie Nas.
  Błogosławione niepłodne i łona, które nie rodziły, i piersi, które nie karmiły” – (Słowa Jezusa Chrystusa o Apokalipsie)

  http://objawienie365.blogspot.com/2014/03/rozdzia-61617.html?m=1

  SIŁY NATURY – (Wideo Kanał)

  FORCES Of NATURE
  https://www.youtube.com/c/ForcesOfNature/videos

 6. “PAŃSTWO TO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA
  PAŃSTWO TO INSTYTUCJA DIABELSKA, INSTYTUCJA KTÓRA POWINNA PRZESTAĆ ISTNIEĆ
  Czy jakakolwiek inna organizacja ma prawo kraść i rozdawać łupy według własnego uznania, dla własnych korzyści majątkowych i politycznych, nazywając to podatkiem? Czy jakakolwiek organizacja ma prawo mordować ludzi nazywając to wojną? Czy jakakolwiek organizacja ma prawo zabierać rodzicom dzieci, indoktrynować, zastraszać, demoralizować i traktować je jak swoją własność nazywają to polityką społeczną?
  PAŃSTWO TO INSTYTUCJA DIABELSKA, INSTYTUCJA KTÓRA POWINNA PRZESTAĆ ISTNIEĆ. Politykę, która jest niczym innym jak przymuszaniem ludzi do robienia rzeczy, których nie chcą, gdzie rolę agresora pełni polityk, który działa sam lub częściej z bandą, która zapewnia mu wsparcie należy traktować na równi z każdym innym terroryzmem. Nie ma różnicy między rządem, a mafią wyłudzającą haracze i siejącą w społeczeństwie zamęt oraz destrukcję”

  https://zmianynaziemi.pl/comment/583122#comment-583122

  1. MASZYNOWA STANDARYZACJA DZIECI
   WELLCOME LEAP jest odnogą DARPy, która ma rozwinąć i wprowadzić na rynek TECHNOLOGIE WOJSKOWE POD PŁASZCZYKIEM DZIAŁAŃ CHARYTATYWNYCH.
   Jedną z rozwijanych przez Wellcome Leap inwazyjnych technologii medycznych jest program wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), noszonych czujników mobilnych i technologii mapowania mózgu dla ciągłego monitorowania noworodków do trzeciego roku życia. Program nazywany „THE FIRST 1000 DAYS: PROMING HEALTHY BRAIN NETWORKS” inaczej “1KD”, ma na celu wykorzystanie małych dzieci, zwłaszcza niemowląt jako obiektów testowych. “1KD” koncentruje się na opracowywaniu “OBIEKTYWNYCH, SKALOWALNYCH SPOSOBÓW OCENY ZDROWIA POZNAWCZEGO DZIECKA” poprzez monitorowanie rozwoju i funkcji mózgu niemowląt i małych dzieci, umożliwiając medykom “ROZKŁADANIE STATYSTYCZNE RYZYKA U DZIECI” I “PRZEWIDYWANIE REAKCJI NA INTERWENCJE” w rozwijającym się mózgu.
   WELLCOME TRUST, brytyjska organizacja charytatywna z siedzibą w Londynie. która była na równi z Billem Gatesem zaangażowana w programy wokół-epidemiczne Covid-19 (w tym szczepionkę Oxford-Astra Zeneca) w zeszłym roku (2020) uruchomiła własną globalną agencję badawczą. Inicjatywa trustu o nazwie WELLCOME LEAP posiada 300 milionów dolarów kapitału początkowego i ZATRUDNIA DWÓCH BYŁYCH DYREKTORÓW DARPA ORAZ INNE KLUCZOWE PERSONY ŚWIATA GLOBALISTÓW.
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/maszynowa_standaryzacja,p1977580919

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *