Festiwal wolności i zdrowia Primum non nocere Piotr Jawornik

30 thoughts on “Festiwal wolności i zdrowia Primum non nocere Piotr Jawornik

 1. UKRYWANIE CZĘŚCI PRAWDY – “KETMAN”
  To taktyka praktykowana nie tylko w Islamie.
  “FALARICA: TAKIJJA, KETMAN, KŁAMSTWO W ISLAMIE”
  Istotną część islamu stanowi PRAKTYKA zwana „takijją” (arab. „taqijja” – dosł. „ostrożność), POLEGAJĄCA NA UMYŚLNYM WPROWADZANIU W BŁĄD w sprawach dotyczących religii, lub nawet na wyparciu się swojej wiary, w celu ochrony islamu i muzułmanów.
  Takijja ma swoje korzenie w historii szyizmu, którego zwolennicy doświadczali prześladowań, dlatego też aby uniknąć represji, uciekali się oni do tej zasady.
  Przykład zastosowania takijji stanowi stwierdzenie, iż słowo „islam” znaczy „pokój”, padające często ze strony muzułmanów. Jest to kłamstwo, ponieważ „ISLAM” oznacza dosłownie „PODPORZĄDKOWANIE SIĘ”, zaś „pokój” to po arabsku „salam”. Co prawda obydwa słowa posiadają wspólny rdzeń (slm), jednak ich znaczenie jest całkowicie inne.
  W komentarzu do Koranu znajdujemy słowa Al-Askariego: „Ten, kto ukrywa swoją religię, ten ochronił swoją wiarę. Ten, kto otwarcie głosi swoje przekonania, ten zniszczył swoją wiarę”[2]. W tym kontekście należy zwrócić uwagę na fakt, iż kłamstwo w islamie posiada korzenie w Koranie:
  – sura Al-Imran, 28: „Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, te nie ma nic wspólnego z Allahem, chyba, że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa (…)”.
  – sura Al-Imran, 54: „(…) Allah jest najlepszy spośród knujących podstępy”
  Również Mahomet, uważany przez muzułmanów za doskonałego człowieka i wzór do naśladowania, zalecał okłamywanie innych. Z hadisu[3] dowiadujemy się o tym, iż chciał się on pozbyć przywódcy żydowskiego plemienia Banu Nadir z Medyny, a zarazem poety, Ka’ba Ibn Al-Aszrafa, spiskującego przeciw niemu i kpiącego z niego w swoich utworach. Mahomet spytał swoich towarzyszy: „Kto zabije Ka’ba Ibn Al-Aszrafa, który szkodzi Allahowi i Jego apostołowi?” Na ochotnika zgłosił się Muhammad Ibn Maslama, który powiedział, że może wykonać zadanie, jednak w tym celu będzie musiał okłamać ofiarę. Uzyskawszy zgodę Mahometa, udał się on wraz ze swoimi ludźmi do jego domu. Ibn Maslama powiedział poecie, iż nienawidzi Mahometa i chce go opuścić. Wobec tego Al-Aszraf WPUŚCIŁ ICH DO SIEBIE i ZOSTAŁ PRZEZ NICH ZAMORDOWANY.

  https://myslkonserwatywna.pl/chmielowiec-takijja-ketman-klamstwo-w-islamie/

  1. Zamachowiec z Norwegii Anders Behring Breivik wspomina polską pisarkę Ninę Witoszek:
   “Witoszek ostrzega, że ludzie, którzy wychowali się w systemie komunistycznym, teraz mogą odczuwać pewnego rodzaju deja vu w Europie Zachodniej. WOLIMY BEZPIECZEŃSTWO PONAD WOLNOŚĆ. JEST TO PIERWSZY KROK DO DOBROWOLNEJ NIEWOLI” – można przeczytać w manifeście. Pada też nawiązanie do “Umysłu zniewolonego” Miłosza, w którym polski noblista opisywał “KETMAN”. Norweg zauważa, że muzułmanie stosują tę metodę, by oszukiwać wyznawców innych religii, choć w skrajnych sytuacjach może być to użyte i przeciw współwyznawcom.
   Nawołuje też do zniszczenia Unii Europejskiej w takim kształcie, jak jest teraz. Tłumaczy, że Unia zmienia się w ZSRR.
   Swój dokument szaleniec zatytułował “2083-A EUROPEAN DECLARATION OF INDEPENDENCE”. Norweg zamieszcza w nim m.in. praktyczne porady, jak powinien uzbroić się prawdziwy wojownik.
   https://wiadomosci.wp.pl/szokujace-informacje-o-polsce-w-manifescie-zamachowca-6031639183160449a?nil=&src01=f1e45&src02=isgf

   1. Porażka Polityki Dotyczącej Kowidowego Terroru.
    Niemiecki “Frankfurter Rundschau” Komentuje:
    „Dwie SZCZEPIONKI NIE ZAPEWNIAJĄ BEZPIECZEŃSTWA.
    Według badań, dwanaście na sto osób zaraża się, nawet jeśli są one uodpornione szczepionką firmy Biontech/Pfizer. Chorują mniej ciężko – ale mogą zarażać innych.
    Tak więc: osoby zaszczepione nie powinny być automatycznie klasyfikowane jako niegroźne.
    W pewnych sytuacjach potrzebują również pewności, jaką dają testy. Dlatego też muszą one pozostać nieodpłatne”.

    https://m.dw.com/pl/niemiecka-prasa-o-obowi%C4%85zku-test%C3%B3w-pora%C5%BCka-polityki/a-58679046

    1. “Królestwo Boże Zasadza Się Nie Na Słowie, Lecz Na Mocy (Ducha)”
     (Pierwszy list św. Pawła do Koryntian 4:20)
     http://www.biblia-internetowa.pl/1Kor/4/20.html
     “Gdyż Ewangelia Zwiastowana Wam Przez Nas, Doszła Was Nie Tylko w Słowie, Lecz Także w Mocy i w Duchu Świętym, i z Wielką Siłą Przekonania”
     (1 List do Tesaloniczan 1:5)
     Link 1
     http://www.biblia-internetowa.pl/1Tes/1/5.html
     Link 2
     http://bibliepolskie.pl/zzteksty_wer.php?s=712115774139484&book=52&chapter=1&verse=5&tlid=31&e=
     “Duch Ożywia. Ciało Nic Nie Pomaga. Słowa, Które Powiedziałem Do Was, Są Duchem i Żywotem”
     (Ewangelia wg św. Jana 6:63)
     Link 1
     http://www.biblia-internetowa.pl/Jan/6/63.html
     Link 2
     http://bibliepolskie.pl/zzteksty_wer.php?book=43&chapter=6&verse=63&tlid=8

  2. PRZYGOTOWANIA DO CZIPOWANIA LUDZI
   “Przepowiednia Billa Gatesa Sprzed Roku Spełniła się w 100% – Co Zapowiada Teraz” – (Wideo z 25-07-2021)
   https://www.youtube.com/watch?v=0kWFtdtyHDA
   ARGUMENTEM HANDEL FAŁSZYWYMI ZAŚWIADCZENIAMI
   Kwitnie Handel Fałszywymi Zaświadczeniami o Szczepieniu – Zapłacić Trzeba Nawet 1600 zł”
   https://nczas.com/2021/07/25/kwitnie-handel-falszywymi-zaswiadczeniami-o-szczepieniu-zaplacic-trzeba-nawet-1600-zl/
   #billgates #gates #komentator
   PRZYGOTOWANIA DO CZIPOWANIA LUDZI
   “Przepowiednia Billa Gatesa Sprzed Roku Spełniła się w 100% – Co Zapowiada Teraz” – (Wideo z 25-07-2021)
   ARGUMENTEM HANDEL FAŁSZYWYMI ZAŚWIADCZENIAMI
   “Bill Gates rok temu zapowiedział to, co dzieje się teraz” – (24-07-2021)
   https://nczas.com/2021/07/24/bill-gates-rok-temu-zapowiedzial-to-co-dzieje-sie-teraz/
   O CO CHODZI DOCELOWO…?
   “Nowe badania dowodzą, że fizyka kwantowa może powodować mutacje w naszym DNA”
   Mechanika kwantowa jest z natury dziedziną interdyscyplinarną, która skupia fizyków jądrowych, biochemików i biologów molekularnych. Przełomowe badania potwierdziły, że odgrywa ona rolę w procesach biologicznych i powoduje mutacje w DNA.
   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowe-badania-dowodza-ze-fizyka-kwantowa-moze-powodowac-mutacje-w-naszym-dna

   1. “Eksplozja Obok Siedziby Koncernu BAYER – Kłęby Dymu Nad FIRMĄ FARMACEUTYCZNO-CHEMICZNĄ” – (27-07-2021)
    Nieopodal siedziby koncernu doszło do eksplozji. Potężny wybuch wstrząsnął całą okolicą.
    Do wybuchu w Leverkusen doszło nad ranem.
    Nad terenem należącym do koncernu widać olbrzymi słup dymu.
    Mieszkańcy na zewnątrz proszeni są, aby schowali się w domach.
    Ulice wokół terenu, na którym doszło do wybuchu, są obecnie w dużej mierze zablokowane.
    Utrudnienia są również na niemieckich autostrad 1 i 59.

    https://nczas.com/2021/07/27/eksplozja-obok-siedziby-koncernu-bayer-kleby-dymu-nad-firma-farmaceutyczno-chemiczna-video/

 2. “Naukowcy chcą zrozumieć… Dobre sobie. Naprawdę gorzko żałuję, że nie wybrałem kariery niczego nierozumiejącego naukowca, kultywującego swoją ignorancję za sute granty, w klimatyzowanym biurze. To może ja panom naukowcom podpowiem. Jak powszechnie wiadomo, większość obywateli charakteryzuje się inteligencją równą chodakowi i pamięcią muszki owocówki. Ja jednak mam pamięć całkiem dobrą. Oprócz tego, zanim w coś uwierzę, wolę pięć razy sprawdzić.
  Dlatego kiedy rozkręcał się ten cały covidowy obłęd najpierw sprawdziłem, co to właściwie za cholerstwo i czemu tym tak epatują. Wnioski były oczywiste. Jako regularnie trenujący, zdrowy mężczyzna bez nałogów i nadwagi nie miałem żadnych powód do obaw. Dlatego dalej funkcjonowałem tak, jakby nic się nie działo. Ale lud prosty, nieskory do zdobywania wiedzy – uwierzył. Naprawdę i szczerze uwierzył w straszliwość i nieuniknioną śmiertelność „nowego wirusa”. Pamiętam wyludnione ulice Warszawy, po których można było przejechać na rowerze praktycznie całe miasto, nawet nie zważając na sygnalizację świetlną. Pamiętam przerażenie w oczach nielicznych przechodniów, kiedy mijałem ich, „niezeszmacony”, chociaż wtedy nawet nie było jeszcze takiego „obowiązku”.
  Ludzie naprawdę się bali. I czekali na katastrofę. Trupy na ulicach, służby wchodzące w skafandrach do wymarłych domów. Nic takiego się jednak nie wydarzyło. Śmiertelność wirusa oscylowała na poziomie zwykłej grypy a większość zgonów dotykała ludzi bardzo wiekowych. Pojawiły się też informacje o różnych rządowych machlojach, pojawiły się rządowe absurdy. Zamykanie lasów, lockdawny, „godziny dla seniorów”, szmaty… A masowych zgonów jak nie było, tak nie było. W ten sposób upłynęły dwa lata absurdalnej dychtomii. Media i „rząd” straszyły „śmiertelną pandemią” a ludzie rozglądali się dookoła i nic takiego nie widzieli. W końcu więc nawet do tych bezmózgów dotarło, że robi się ich w balona. Do tego część się „zaszczepiła” i uważa, że dostali przepustkę do wiecznego życia. Konkluzja zaś jest taka, że covidowa hucpa będzie już coraz trudniejsza do wciśnięcia, bo od początku oparta była na łgarstwie i chęci zarobku korporacji medycznych. Który to wniosek dedykuję naukowcom. Do zapoznania się i utajnienia”

  https://zmianynaziemi.pl/comment/584236#comment-584236

  1. C-19 TO WOJNA INFORMACYJNA
   “Osobiście nie czytam polskojęzycznych mediów mainstreamu a moje oba profile na FB są zablokowane. W sprawach ważnych będę pisał na koncie twittera: https://twitter.com/klimczewskipawe
   Tymczasem w odpowiedzi na maila Pana Profesora Ryszarda Rutkowskiego zachęcam, aby w tej wojnie przyjąć taktykę “omijania twierdz”. Gdy w trakcie Pierwszej Wojny Światowej Niemcy zbudowali kolosalny czołg nie do zdobycia i rozbicia Francuzi omijali go dużym łukiem. Po kilku dniach czołg zapuścił się głęboko za linię frontu “zwyciężając dzień i noc bez walki” a tam zabrakło mu paliwa na powrót. Gdyby Francuzi nie aresztowali załogi ta zapewne umarłaby z głodu.
   Komunikaty niejakich Ciemięg czy Simonów mają na celu tylko podwyższanie ciśnienia słuchaczy a ich wartość intelektualna, sprawcza czy prawna jest zerowa. To bełkot stróża, co dzieci z parku chce przegonić, bo hałasują.
   Nie idźmy kursem kolizyjnym z Nautilusem, bo potem usłyszymy, że: “byli na kursie i na ścieżce”…
   Idźmy drogą odbudowywania relacji między ludźmi bez pośrednictwa lewiatana BigTechu. Może być to na początek weekend bez social-mediów, czego Państwu życzę.

   Email:kontakt@pawelklimczewski.pl

  1. Berlin – Rekord przypadkòw seksualnych nadużyć wobec dzieci, w tym gwałtòw (blisko 1000 zarejestrowanych przestępstw). Plaga wykorzystywania seksualnego dzieci i młodzieży przy użyciu internetu (cybergrooming) i dramatyczny wzrost przypadķòw handlu pornografią dziecięcą.
   https://mobile.twitter.com/agnieszkawolsk9/status/1418839124514152453
   “Rekordzahl an Fällen von sexuellem Missbrauch von Kindern in Berlin”
   https://amp.welt.de/vermischtes/article232695595/Berlin-Rekordzahl-an-Faellen-von-sexuellem-Missbrauch-von-Kindern.html?__twitter_impression=true

 3. I.1.Być może w Wieżowcu na najwyższych kondygnacjach nie powinno się otwierać okien.
  2.Wszędzie indziej tak.
  II.1.W Wieżowcu powinna być
  A.Sieć wodociągowa.
  B.Sieć kanalizacyjna.
  C.Centralne ogrzewanie – Sieć ciepłownicza.
  D.Termoizolacja.
  2.Wszędzie indziej powinno być lokalne lub indywidualne
  A.Ujęcie Wody, Źródło, Studnia.
  B.Ubikacja lub Łazienka.
  C.Ogrzewanie.
  Nie powinno być
  D.Termoizolacji przynajmniej takiej jak w Chłodni na Owoce.
  E.Klimatyzacji. Powinna być zamiast tego Wentylacja.
  III.1.Klimatyzacja i Termoizolacja taka jak powyżej są po to, żeby zakazać Oddychać.
  „Błogosławieni, którzy łakną i pragną Sprawiedliwości”. Łaknie się Pokarmu. Pragnie się Napoju, czystej , pitnej Wody. Łaknie i Pragnie się Powietrza czyli Sprawiedliwości.
  2.Sieć wodociągowa a nawet kanalizacyjna są po to, żeby zakazać Pić Wody Pitnej i innych Napojów.
  „Woda jest brudna”? Jeśli Woda jest brudna to, to jest Ściek najwyżej Pomyje a nie Woda i czegoś takiego się nie pije. Wspomniane dwie sieci: wodociągowa a także kanalizacyjna są po to, żeby odciąć Mieszkańców od nadającej się do Picia Wody Pitnej. Podczyszczone ścieki , które tylko wyglądają jak Woda Pitna a nie są nią nie nadają się do Picia. 3.Ogrzewanie takie jak przy użyciu na przykład Dozowników Firmy Herz takich jak u mnie w Domu, nie pozwala na ustawienie dogodnej Temperatury. Może prowadzić do Udaru, Wylewu, Zawału.
  4.Owoce, Warzywa powinny być dojrzałe. Często Słodkie, lekko Kwaśnie lub Przaśne.
  IIII(IV). Była Akcja Zdrowa lub Czysta Woda a teraz są skażenia. Jest Akcja Czyste Powietrze i jest Smog.
  Jest Akcja Żywność Ekologiczna a czy jest Żywność Ekologiczna, Zdrowa? V.Dziś było Otwarcie Igrzysk Olimpijskich. O 16:15 Czasu Letniego, czyli 15:15 Czasu Polskiego (Zimowego) jak było cicho to w tym głównym czasie Godziny Potępienia ktoś puścił głośno Melodię Ludową lub Disco Polo. Ktoś się cieszy, że pozbyto się Pana Jezusa, żeby nie przeszkadzał w Niepodzielnym Panowaniu Śmierci i Zniszczenia (i Marnotrawstwa? (IP) kefaa7.) Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_07_23_21_35_ Fr_ee_day_CG.
  Festiwal wolności i zdrowia Primum non nocere Piotr Jawornik 22 lipca 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 4. Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pani Ewy i dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Marlin-Merlin-Morliny. Bhraonáin-Brehon-Pharao-Per-aa – Faraon. CSSR-CSsR. Pijar – PR – PR (I, II, III, IV). Haram – Harem – Herem/Cherem. Seestern – Gwiazda Morza – Stella Maris. CCCP: CCC – Godło Imperivm Osmańskiego – Porty Ottomańskiej, P-Portugalia, P-Polak w KL. {Wiedzieć– Wodzić – Woda 2021_07_06_22_02_ 2S-SS_day_CG.}Szanowny Pan Giza (powód do dumy) – Szanow[n]a Pani Maria Sakkari. Oby Pani Iga Świątek dalej wygrywała. Mimo tego co się stało. Pan Jerzy Broszkiewicz „Mister Di”. Di_eu-Di_Eu-Di_EU, Di_abeł. k JCM Manko Kapak –JCM Paczakuti [(?)Superata]. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które strasznie straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? {Aborcja rozszerzona (?!)2021_07_06_07_04_ 2S-SS_day_CG.} [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy obdarty ze skóry przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!”. „ A nawet jeszcze lepsiej, jeszcze dobrzej (dobrziej)” – SAM. Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”.

 5. Ciąg Dalszy 1
  VI.Jeśli Sadownik nie może sięgnąć do jakichś Gałęzi to nie znaczy, że trxeba je ścinać. Niech Owoce z takich Gałęzi zostaną dla Ptaków i tym podobne.
  VII.Jeśli Owoce Czereśni lub inne są uszkodzone, to trzeba je użyć nie jak Owoce Deserowe tylko jak Owoce na Przemysł, na przykład na Mus jako dodatek do Jogurtu lub Innej Galanterii mleczarskiej.
  VIII.Mleka a szczególnie Miodu lepiej nie podgrzewać, bo przestaje być naturalnym Lekiem.
  Cukrowi podgrzewanie nie szkodzi a nawet jest smaczniejszy.
  IX.Domyślam się, że Akcja przepędzania Osób brzydko, nie przyjemnie pachnących z Obiektów a szczególnie Pojazdów Komunikacji Masowej miała także utrudnić sytuację tych, którzy nie nienawidzą swojego Życia i nie niszczą Owłosienia. Owłosienie, a nawet Paznokcie, jest nie miej potrzebne Organizmowi niż Zęby. Panią Profesor Zytę Gilowską podpuszczono, żeby powiedziała : „Wyrwać śmierdziucha” a teraz PiS ucieka się do takich sposobów , które budzą oburzenie. Dlaczego Władze Polskie nie są tak przynajmniej traktowane, szanowane jak wtedy, kiedy było, kiedy Państwo miało kilka „śmierdziuchów” więcej. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_07_23_21_35_ Fr_ee_day_CG.

 6. Ciąg Dalszy 2.
  X.Ciąg Dalszy 1 zkończyłem pisać już po 22:00. XI.Owłosienie to oczywiście wszystkie Włosy oprócz Zarostu na Twarzy (u mężczyzn) plus (+) tenże Zarost na Twarzy (u mężczyzn). XII.1.W PRL mieliśmy Telewizor marki „NEPTUN”. Miał siedem (7) kanałów najwyżej, maksymalnie, docelowo. Było już TVP1, po tem doszło TVP2. 2.Premier w PRL (Polska Rzeczpospolita Ludowa, potocznie Polska Ludowa) miał na Biurku Cztery (4) Telefony. Domyślam się, że gdyby PRL miał więcej szczęścia, jak na przykład ChRL, to na Biurku Premiera byłoby docelowo, planowano, Siedem (7) Telefonów.
  3.Wniosek: Takich Ośrodków Medialnych jak TVP, TVN, Polsat, Dzieła Ojca Rydzyka (w tym TV TRWAM) powinno być nie Cztery (4) ale docelowo Siedem (7) a tu się jeszcze, być może, Nie przyznaje, nie przedłuża Koncesji TVN. . 4.Oczywiście było by (7) Ośrodków, gdyby Głowie Działu Polski, lub Masy Upadłościowej po Polsce, nie niszczono zaciekle „śmierdziuchów”, czyli także całkiem nowych, Dorodnych i Zdrowych Zębów Mądrości. XIII.Takie Osoby jak Pan Paweł Bednarz (Trybun Ludowy) powinni być Rzecznikami Praw Obywatelskich. m. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_07_23_23_18_ Fr_ee_day_CG. Jutro 24 Lipca 2021 roku o godzinie 04:37 będzie ○ Środek Pełni Selene-Lvnae-Księżniczki-Królewny-Xiężniczki-Miesiączki („Miesiąca”, „Księżyca”). (23:26).

 7. Chiński producent pojazdów elektrycznych XPeng Motors zaprezentował prototyp autonomicznego aerosamochodu X2, który MOŻE WYSTARTOWAĆ BEZ PILOTA. Przy swojej masie własnej 360 kg maszyna latająca jest w stanie przewozić towary o łącznej masie do 560 kg.
  560 Kg. płynu typu “Power Clean” mocno czyszczącego (żrącego) lub innego “Kreta” do czyszczenia kanalizacji w jednym takim “autonomicznym dronie” może być “dylematem” nawet dla obrony przeciwlotniczej…

  https://zmianynaziemi.pl/comment/584347#comment-584347

  1. “PRZEWIDYWANIA” BOGATYCH SPEKULANTÓW – Prosty schemat:
   “WZROŚNIE CENA DREWNA GDY ZAPŁONĄ LASY – OBSTAWIAWY AKCJE…”
   “WZROŚNIE CENA WODY GDY JEJ ZACZNIE BRAKOWAĆ – OBSTAWIAWY AKCJE…”

   1. “PIENIĄDZ UMOŻLIWIA WSZYSTKO”
    Księga Kaznodziei Salomona 10:19
    http://www.biblia-internetowa.pl/Kazn/10/19.html
    “Władza Demoralizuje, a Władza Absolutna Demoralizuje Absolutnie” – (John Emerich Acton)
    Nieograniczone możliwości reżyserowania wydarzeń na Świecie przy jednoczesnym “inwestowaniu” (spekulowaniu) na giełdzie papierów wartościowych (finansowej).
    To sprawa, że bogaci “manipulatorzy” uważają się za “Bogów Tego Świata”.
    https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/221394126_1715100192007557_6674177208066044679_n.jpg?itok=Ytlhrjpm
    “Konsorcjum George’a Sorosa i Billa Gatesa, Wykupiło Laboratorium Tworzące Testy Na COVID-19”
    https://zmianynaziemi.pl/comment/585017#comment-585017
    “Jeszcze Nigdy Nie Było Tak Wielu, Tak Bogatych Ludzi Na Świecie”
    https://zmianynaziemi.pl/comment/585200#comment-585200

 8. Ciąg Dalszy 3
  XI.Nawet 95 proc. chorych Polaków nie wie, że ma wirusowe zapalenie wątroby typu C.
  Być może nikt w Polsce/Obszarze Wisły nie jest zdrowy. Podejrzewam, że chodzi o chorych na wirusowe zapalenie wątroby typu C. Jedna z odmian „żółtaczki”. Przed mojim najnowszym pobytem w Miejscu Odosobnienia (jeszcze jedno MO), powiedziano, że Osoba zarażona żółtaczką typu C ma przed sobą 20 lat życia. Podobnie Osoba biorąca Insulinę ma przd sobą 20 lat a po tem następuje Zapaść Insulinowa i jak mówił Bat’ko Pax Tecvm, czyli Zgon. Zółtaczka typu C, Insulina to może nie trzeba pełnego wyszczepienia całego Społeczeństwa. Jak ktoś umrze to dla Niego już nie jest ważne, czy jego Ciało spocznie w Jerozolimie, czy w Gilead, czy na Półwyspie Synaj. Co komu po Potomstwie, jeśli umrze i On, i to Potomstwo. XII.1.Rok 2019: „prawdziwy” polski Rolnik (pewnie Polska Kościelna/Cesarscy) z Podlaskiego: Susza – nie ważne, byle tylko PSL nie było. 2.2021_07_18: Wiceprezes Rady Ministrów JE Pan Jarosław Kaczyński: „Jesteśmy reprezentantami [polskiej(?)] Wsi”. Chodzi o PiS. 3.2021_07_19: Wielce Czcigodny Poseł na Sejm RP Pan Władysław Marcin Kosiniak-Kamysz: „PSL jest Centroprawicą/Ugrupowaniem Centroprawicowym”. To po to ztraciła Życie Wielce Czcigodna Pani Posłanka/Posełka na Sejm RP Jolanta Beata Fedak z domu Pietruńko. XIII.1.Działa antygradowe to Broń Pogodowa wymierzona przeciwko Polsce/Obszarowi Wisły. Co jest gorsze Grad, czy Susza taka, że Drzewa uschną. 2.Grad ma padać. Tam gdzie Grad jest szczególnie dokuczliwy, trzeba Teren pozostawić wolny od działalności rolniczej i tym podobnej, tym bardziej przemysłowej i tym podobnej. To są Złoża Gradobicia i taki teren ma być szczególnie chroniony przed skażeniami chemicznymi, przed wpływem techniki. W takich miejscach powinny być Ujęcia Wody dla Miast lub Ujęcia Wody dla Zakładów Produkujących Napoje, inne Produkty Spożywcze a szczególnie Dostarczające Pojemników z Wodą Spożywczą. 3.Tereny Podtopione mają być. Jeśli Rolnik nie jest w stanie na jakimś terenie gospodarować z powodu podtopień, nadmiaru Wody, to znaczy, że tam ma być Bagno, Bajoro, Oparzelisko, Trzęsawisko i tym podobne. 4.Trzeba introdukować Bobry. Chciałem, żeby na styku terenu, który jest jeszcze nadający się dla Bobrów i terenu, gdzie brakuje Wody. Mojemu Stryjkowi zza Brandywiny/Baranduiny (Pilica) Bobry zatopiły Łąkę ale jeśli rozmnożą się to może młodsze Bobry sprawią, że Jego Brat, Ten od wypalonych przez słońce Truskawek (bo wytępił/ „wyrwał (wszystkie) Chwasty” – dosłownie), będzie miał pod dostatkiem Wody dla Siebie Rodziny i Zwierząt Gospodarskich. 5.Mój Bat’ko powiadał: „Szkoda to jest jak Krowa do Studni nasra (zrobi kupę), bo nie ma ani Wody, ani Obornika (naturalny nawóz z „gówna” Krowy). Teraz ktoś lub Ktoś dba, żeby była Susza a jak zaoszczędzi dużo Wody to robi się Powódź. Tylko, raz z dwóch Dobrych Rzeczy, zamiast dwóch Dobrych Rzeczy, jedna Szkodliwa – zkażona Woda w Studni. Tak tu odwrotnie zamiast Jednej Dobrej Rzeczy – Pod dostatkiem Wody – Dwie Szkodliwe: Raz Susza a raz Powódź.
  XIIII(XIV).1.Deszcze i inne Opady mają padać bez przeszkód. Do tąd aż Pradoliny Rzeczne staną się na powrót Dolinami Rzecznymi. I dalej. 2.Szczególnie cenne Obiekty mają być chronione, zabezpieczone przez Kesony podobne do Ściany ze Szkła/ Muru ze Szkła, jaki wybudował w nadzorowanym przez Siebie Hotelu Gangster Pan „Bugsy” (Benjamin “Bugsy” Siegel (February 28, 1906 – June 20, 1947)) (może Król_ik Bux to nawiązanie do Tej Osoby). 3.Mają z nowu płynąć „Starodawne Rzeki” takie jak Erydanos/Erydanvs. 4.Potraficie odbierać Ziemię Mieszkańcom, Rolnikom, Przedsiębiorcom pod Inwestycje to będziecie potrafili wynagrodzić podobnie w przypadku rozszerzenia się Koryta Rzecznego. Wolicie Pustynię Polsko-Bałtycką?.5.Co do odbierania Ziemi pod Inwestycje. Podobno Centralny Dworzec Komunikacyjny ma powstać na dobrych lub najlepszych Glebach? Nową Hutę, obecnie część Krakowa, też wybudowano na najlepszych Glebach. To może nie trzeba było wyburzać Pomnika „Czterech Śpiących” w Warszawie?. XV.P.Ruchomy Cel:1.Bardzo lubię bajki o Krtku z CSSR.
  2.O „Krecie” nie mam zdania. Wolałbym, żeby był skuteczny ale żeby to nie było szkodliwe dla Środowiska naturalnego. 3.Możecie mnie posądzać lub oskarżać, że jestem „Kretem”, przysięgi wierności nie składałem ale To Miejsce NTV niezaleznatelewizja.pl jest jedynym miejscem, gdzie jeszcze co kolwiek mogę wykrzyczeć a P. zaciera ślady po mojim dorobku intelektualnym. I działa na rzecz tych, którzy ograniczają mi dostęp do NTV i pewnie bardzo się cieszą z P. czujności. {xeczy łi u2, A} Takie Osoby jak Pan Paweł Bednarz (Trybun Ludowy) powinni być Rzecznikami Praw Obywatelskich. Jeśli nie samym RPO to Rzecznikiem Praw Dziecka, o ile Ocaleje lub nie zostanie w inny sposób uziemiony/zneutralizowany/„unieszkodliwiony”. . „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_07_26_10_27_ DanSelene-Devi_CG.

 9. 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH ZA INFORMACJE – KTÓRE POMOGĄ ZATRZYMAĆ JACKA JAWORKA LUB ODNALEŹĆ JEGO CIAŁO – (26-07-2021)
  Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112. Policja gwarantuje anonimowość, jednocześnie przypomina, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat. Przestrzega też, że poszukiwany może posiadać broń palną i zachowywać się agresywnie.
  Śledczy nie wykluczają żadnej opcji – biorą pod uwagę, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo, ale też ukrywać się nadal na terenie Polski lub Niemiec, gdzie pracował przez dłuższy czas jako budowlaniec.
  Za Jaworkiem wystawiono czerwoną notę Interpolu – Międzynarodowej Organizacji Policji Kryminalnej. Nota jest informacją dla organów ścigania na całym świecie o konieczności zlokalizowania i tymczasowego aresztowania poszukiwanej osoby.
  10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy w domu jednorodzinnym wezwani do awantury domowej policjanci znaleźli ciała 44-letniego małżeństwa oraz ich 17-letniego syna.
  Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest brat 44-latka, Jacek Jaworek, który w ostatnim czasie mieszkał z rodziną po opuszczeniu zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności w związku z uchylaniem się od płacenia alimentów.

  https://nczas.com/2021/07/26/policja-zakonczyla-dzialania-w-terenie-ws-poszukiwan-jacka-jaworka-wystosowano-za-nim-list-gonczy-w-calej-europie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *