Kanada, USA i Australia – Zaciska się pętla – Leszek Szostak

29 thoughts on “Kanada, USA i Australia – Zaciska się pętla – Leszek Szostak

 1. “Antylitania Na Czasy Przejściowe”
  Z tej mąki nie będzie chleba,
  Z tych prac nie będzie korzyści,
  Z tych świątyń nie widać nieba,
  Z tych snów już się nic nie ziści.
  Z tych ziaren nie będzie mąki,
  Nie będzie ciała z tych słów,
  Z tych modlitw nie będzie świątyń,
  Z tych czasów nie będzie snów.
  Nie będzie wina z tej wody,
  Z tych pieśni nie będzie dróg wzwyż,
  Z tych dusz nie będzie narodu,
  Każdy sam poniesie swój krzyż.
  Nie będzie kielicha na krew,
  Nie będzie wody do rąk,
  Nie będzie ech na ten zew,
  Z tej męki nie będzie ksiąg.
  To antylitania chwili
  Przejściowej, lecz nie – bezkarnej:
  Byli już tacy, co śnili
  Chleb, Księgę i Krzyż – na marne.
  (Jacek Kaczmarski – 25.6.1992)
  https://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/antylitania-na-czasy-przejsciowe/
  “Antylitania Na Czasy Przejściowe” – (Wideo – Gintrowski, Kaczmarski, Łapiński)
  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=eNzCit7d9Kw

 2. Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągowe i Kanalizacji wystosowało do swoich pracowników pismo, w którym oświadczyło, że będzie przeprowadzać segregację sanitarną…
  Przedsiębiorstwo skorzysta z wszelkich dostępnych narzędzi i rozwiązań w zakresie oddzielenia pracowników zaszczepionych od niezaszczepionych i tym samym osoby niezaszczepione mogą zostać skierowane na urlop bezpłatny…
  https://nczas.com/2021/10/14/wodociagi-zapowiadaja-segregacje-sanitrana-na-mocy-proponowanych-zmian-ustawy-siarkowska-to-sa-jakies-jaja/

 3. BARDZO WAŻNE: Przedsiębiorca pogrzebowy John O’Looney ujawnia: “Mam do czynienia z ofiarami morderstw. Szczep DELTA” jest szczepionką. Widzę wzór zgonów bezpośrednio związanych ze szczepionkami. Mogę powiedzieć, że wariant Delta jest powszechnie uznawany w NHS (Narodowa Służba Zdrowia) jako uraz poszczepienny. To nie jest wirus.” ‼️

  W KH w listopadzie 2019 była już dodatkowa kostnica, bo wiedzieli, że coś “złego” ma się tam wydarzyć.

  BBC chciało przeprowadzić ze mną wywiad w styczniu 2020 roku. Odpowiedzi były już z góry ustalone i chcieli, żebym założył pełny kombinezon ochronny.

  Rozmawiałem z moimi kolegami. Wszyscy zastanawialiśmy się w następnych miesiącach, że nie było więcej zgonów jak zwykle, jednak wiele z nich zostało oznaczonych jako zgony COVID.

  Postanowiłem dać bliskim możliwość pożegnania się z ich zmarłym, tzn. umyłem i ubrałem ich wszystkich. Pomogła mi moja żona i balsamista. I nikt z nas nie był chory nawet przez jeden dzień.

  W maju mieliśmy krótką falę wzrostową. Prawie wszyscy zmarli wyszli ze szpitali…. Zakładam, że tysiące ludzi zginęło w wyniku stosowania midazolamu.

  Każdy zgon był notowany jako zgon COVID, łącznie z ofiarami wypadków.

  Człowiek, który dzwonił do nas, przedsiębiorców, w sprawie numerów: “Nie wiem, po co to robię, nie ma żadnych zgonów w COVID i wszyscy mówią to samo”.

  Nie mieliśmy więcej zgonów niż wcześniej, aż do 6 stycznia, kiedy to rozpoczęto szczepienia. Od tego momentu śmiertelność była wyjątkowo wysoka. Czegoś takiego nie doświadczyłem przez 15 lat pracy jako przedsiębiorca pogrzebowy. Zaczęło się od tego, że zaczęli wbijać igły w ramiona. To, co zostało nazwane 2. falą, trwało około 12 tygodni. To było straszne i tym razem mieszanka wszystkich grup wiekowych. Były to liczby pandemiczne, ale tylko wtedy, gdy zaczęto szczepić, a nigdy wcześniej. I większość z nich została ponownie nazwana zgonami COVID. Podejrzewam, że większość z nich to zgony spowodowane uszkodzeniem szczepionki, przedawkowaniem midazolamu i uszkodzeniami ubocznymi. Wyłania się z tego wyraźny wzór.

  Potem nastąpił najspokojniejszy okres. Prawie nikt nie zginął. W ciągu ostatnich trzech tygodni liczba zgonów ponownie wzrosła. Ponownie wszystkie grupy wiekowe są reprezentowane i większość z nich jest zaszczepiona. 4 główne przyczyny śmierci to zawał serca, zakrzepy krwi, udar mózgu i niewydolność wielonarządowa.

  Teraz dzieci będą chorować i umierać w bezpośrednim następstwie tych zastrzyków. Zostaną one wtedy szybko oznaczone jako nowy wariant. Następnie za pośrednictwem mediów będą nas prosić, abyśmy się zaszczepili w celu ochrony dzieci. Taki jest jego plan. Czekam na to. W promieniu 60 mil nie zmarło ani jedno dziecko z powodu COVID. Nie ma więc żadnego powodu, aby stosować te terapie genowe u dzieci.

  Skontaktowało się ze mną czterdziestu pięciu przedsiębiorców pogrzebowych. Wszyscy oni wiedzą, co się dzieje i wszyscy są bardzo przestraszeni i zmartwieni. Jeśli są gotowi mordować ludzi w taki sposób, w jaki robią to teraz, prawdopodobnie nie będą się zastanawiać nad uciszaniem ludzi takich jak ja.

  Wiem, że moje dni są policzone, jeśli powiem prawdę. Ale nie ma żadnej pandemii i jestem tego żywym dowodem.

  Dalej mówi o super-wielkich więzieniach, prawie jak miasta, które są budowane na całym świecie. Gospodarka jest w dołku, a mimo to znajdują pieniądze na budowę ogromnych więzień, takich jak HMP Wellingborough o pojemności 30 000 więźniów, z kostnicą i krematorium obok.

  Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
  Video w wersji oryginalnej:

  https://www.bitchute.com/video/gigUyK3yLtMU/

 4. “Norweskie Więzienia Są Zbyt Luksusowe. Komputery, Siłownie, Kieszonkowe” – (2014 banker.pl)
  Imigranci skazani na karę pozbawienia wolności – również ci przebywający w kraju nielegalnie – mogą cieszyć się takimi samymi warunkami jak inni więźniowie.
  Objęci są także opieką medyczną na wysokim poziomie oraz dostają drobne kieszonkowe.
  Trudno się dziwić, że takie warunki „przyciągają” osoby pochodzące z biedniejszych krajów, którym wygody te rekompensują brak wolności.
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Norweskie-wiezienia-sa-zbyt-luksusowe-Komputery-silownie-kieszonkowe-3137199.html
  “Norweski zamachowiec zastrzelił 5 osób z łuku i ranił 3 kolejne”
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/norweski-zamachowiec-zastrzelil-5-osob-z-luku-i-ranil-3-kolejne#comment-599136
  “JESTEM POSŁAŃCEM. Napastnik z Norwegii, który zabił ludzi strzałami z łuku, WYSYŁAŁ OSTRZEŻENIA”
  https://nczas.com/2021/10/15/jestem-poslancem-napastnik-z-norwegii-ktory-zabil-ludzi-strzalami-z-luku-wysylal-ostrzezenia-video/comment-page-1/#comment-1476682

  1. Dojdzie do tego, że pokrzywdzeni ludzie lub ich rodziny zaczną wynajmować „Mścicieli”.
   A prawdziwie zdesperowane społeczności będą organizować pieniężne “zrzutki” przeznaczone na sfinansowanie “skutecznego” wyeliminowania krzywdzicieli ze społeczeństwa.

  2. Bastøy to malownicza wyspa położona nieopodal wybrzeży Oslo. Na pierwszy rzut oka zupełnie nie przypomina ona więzienia, w którym wyrok odbywają przemytnicy, mordercy i gwałciciele.
   Warunki panujące na wyspie, przez media często określane są jako „luksusowe”, czy wręcz „przytulne”, „niczym na koloniach”. Cele więzienne wyposażone są telewizory, komputery oraz węzły sanitarne. Więźniowie mają także okazję do treningu oraz kształcenia się. Poza poczuciem wolności i niezależności, niczego im nie brakuje…
   https://m.mojanorwegia.pl/czytelnia/bastoy-luksusowe-wiezienie-5897.html

  3. “Atak Islamskiego Łucznika w Norwegii. Komisja Zajmie Się Działaniami Policji” – (17-10-2021)
   Policja przekazała, że funkcjonariusze, którzy pierwsi pojawili się na miejscu zauważyli podejrzanego, ale ukryli się w oczekiwaniu na posiłki. Sprawca, 37-letni Duńczyk Espen Andersen Brathen uciekł i prawdopodobnie w tym czasie zabił pięć osób – przyznają władze.
   Minister sprawiedliwości Norwegii Emilie Enger Mehl, która objęła swój urząd w czwartek, gdy zaprzysiężono nowy rząd, nie skomentowała postępowania policji.
   – Teraz istotne jest to, by (działania policji) zostały ocenione, a sprawa dokładnie zbadana – przekazała w sobotę szwedzkiej stacji SVT.
   https://nczas.com/2021/10/17/atak-islamskiego-lucznika-w-norwegii-komisja-zajmie-sie-dzialaniami-policji/

   1. “Domniemany Zabójca Brytyjskiego Posła To Syn Somalijskiego Oficjela i Beneficjent Państwowego Programu” – (17-10-2021)
    Domniemany zabójca brytyjskiego posła Davida Amessa, Ali Harbi Ali, jest synem członka dawnego rządu Somalii i planował przeprowadzenie ataku od ponad tygodnia – ujawniły w niedzielę brytyjskie media.
    https://nczas.com/2021/10/17/domniemany-zabojca-brytyjskiego-posla-to-syn-somalijskiego-oficjela-i-beneficjent-panstwowego-programu/

   2. A W KONTEKŚCIE “ROZBRAJANIA” SPOŁECZEŃSTWA:
    Pozostaną rurki z których można zrobić kuszodmuchawkę o średnicy wew. powiedzmy 10mm.
    Wkładasz zatrutą strzalkę-lotkę, która wypełnia dokładnie wnętrze rurki i Dmuchasz w cel.
    Długość rurki oraz dopasowanie lotki do średnicy rurki ma istotne znaczenie na zasięg I celność.

    1. Google – JAK ZROBIĆ ZATRUTE STRZAŁKI
     https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=AOaemvL5RUho1ZDo3ljNZTkibTJmybU9xg%3A1634572793540&q=jak+zrobi%C4%87+zatrute+strza%C5%82ki&oq=zatrute+strza%C5%82ki+&aqs=heirloom-srp.2.0l3
     ZATRUWANIE STRZAŁEK Korzeń Wilczej Jagody gotowany na czarną maż nadaje sie do zatruwania ostrzy.
     “MROCZNA STRONA LASU”
     Kochały je trucicielki, alchemicy i medycy. Były okrutnym narzędziem stosowanym do zabijania politycznych wrogów, spadkobierców i niechcianych członków rodziny. Służyły też jako broń przeciwko dużym drapieżnikom leśnym. Pokrzyk wilcza jagoda, wawrzynek wilczełyko, tojad mocny, szalej jadowity to tylko niektóre z roślin stanowiących mroczną stronę lasu…

     ATROPA BELLADONNA, czyli POKRZYK WILCZA JAGODA, to jedna z najbardziej toksycznych roślin w Polsce.
     Już w starożytności znany był jako Solanum mortiferum, czyli roślinę “NIOSĄCĄ ŚMIERĆ”. Rozpoznać ją można po dużych owalnych liściach oraz brunatno-fioletowych kwiatach, które we wrześniu zamieniają się w błyszczące i kuszące swym wyglądem czarne jagody. Jest rośliną silnie trującą. Dla dorosłego człowieka zjedzenie około 10 jagód kończy się śmiercią, dla dziecka dawką śmiertelną są 2-3! W średniowieczu wierzono, że pokrzyk jest rośliną, którą włada szatan, a prawdopodobnie największą moc miała wilcza jagoda rosnąca pod szubienicą… Czarownice dodawały korzeń belladonny do wina i podawały napój cnotliwym niewiastom chcąc skłonić je do rozwiązłości. Owoce służyły niegdyś do trucia wilków, stąd nazwa wilcza jagoda. Niektóre zwierzęta (np. kozy, bażanty) są niewrażliwe na działanie alkaloidów tropanowych ponieważ posiadają w swoim przewodzie pokarmowym enzymy powodujące ich rozkład do substancji mniej toksycznych.
     W małych dawkach atropina znalazła zastosowanie do bardzo różnorodnych celów. Czarna wiśnia w postaci kropli używana była do uzyskiwania efektu „sarnich oczu”- wyciąg ten rozszerzał źrenice i nadawał oczom blask, dzięki czemu kobiety wydawały się atrakcyjniejsze. Do dziś atropina ma zastosowanie w okulistyce, a dawniej była częściej używaną trucizną niż arszenik! Belladonna służyła też jako barwnik skóry, nadawała jej ciemny odcień.
     Złą sławą cieszy się też WAWRZYNEK WILCZEŁYKO (Daphne mezereum). Ze względu na rzadkie występowanie krzew ten podlega prawnej ochronie częściowej. Kwitnie jeszcze przed rozwojem liści, a ciemnoróżowe kwiaty zawiązują się rok wcześniej i przezimowują w pąkach. Cała roślina zawiera mezereinę, jednak najczęściej do zatruć dochodzi przez spożycie czerwonych jagód wawrzynka. Dawka śmiertelna to zaledwie 12 pestkowców, a ponoć 6 wystarczy by uśmiercić wilka! Owoce, liście ale też kora są trujące! Do poparzenia dochodzi nawet w przypadku otarcia o krzew. Właściwości te były kiedyś wykorzystywane przez żebraków, którzy nacierali się liśćmi i korą tego krzewu, aby wywołać trudno gojące się rany i rozlewające się wrzody. Pomagało im to uzyskiwać większe datki. Dziś krzew ten często przenoszony jest do ogrodów, ale niestety nie wszyscy są świadomi zagrożenia jakie niesie ze sobą jego obecność.
     TOJAD MOCNY (Aconitum firmum)- nie bez przyczyny nazywany jest mrocznym królem ziół i mordownikiem. Jest rośliną kojarzoną ze śmiercią. Był narzędziem przynoszącym szybką śmierć w męczarniach, dlatego stosowano go do zabijania władców, politycznych wrogów oraz niechcianych członków rodziny w walce o spadek. Zatrutymi strzałami tępiono również duże drapieżniki. Truciznę stanowi akonityna, która znajduje się w korzeniu, liściach i kwiatach rośliny. Jest na tyle groźna, że już przy zerwaniu rośliny dochodzi do podrażnienia skóry toksycznym alkaloidem, co może spowodować zapalenie i ciężkie zatrucie. Dawkę śmiertelną stanowi ok. 4 mg akonityny, a taka ilość może być w ułamku grama mordownika! Silne właściwości toksyczne akonityny WYKORZYSTYWANE BYŁY PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ NIEMCÓW. ZATRUWALI NIĄ POCISKI, KTÓRYMI STRZELANO W BIODRA WIĘŹNIÓW W OBOZIE KONCENTRACYJNYM W BUCHENWALDZIE.
     PO OKOŁO 2 GODZINACH MĘCZARNI WIĘŹNIOWIE UMIERALI.
     Warto też wspomnieć, że w Chinach… jego bulwy są jadane jako warzywo. Oczywiście po długotrwałym i odpowiednim przygotowaniu!
     Jedna z najstarszych trucizn ludzkości uzyskiwana była z SZALEJU JADOWITEGO (Cicuta virosa). W V w. p. n. e. sąd ateński skazał na śmierć Sokratesa podając mu do wypicia odwar z CYKUTY. SZALEJ BYŁ UŻYWANY DO SKRYTOBÓJCZYCH OTRUĆ. CAŁA ROŚLINA JEST SILNIE TRUJĄCA, ponieważ zawiera cykutoksynę, która zakłóca funkcjonowanie centralnego układu nerwowego. Dawkę śmiertelną dla dorosłego człowieka stanowi ok. 5 g kłącza! SWYM WYGLĄDEM PRZYPOMINA NIECO SELER, A ZAPACHEM PIETRUSZKĘ co jest często czynnikiem mylącym i prowadzi do przypadkowych zatruć. Szalej występuje na siedliskach podmokłych, przy rowach i na brzegach stawów.
     Podania i legendy są świadectwem przypisywania roślinom magicznych sił i właściwości leczniczych. Wierzono, że roślina sama w sobie nie ma mocy, nadają ją dopiero odpowiednie słowa. Lecznicza lub trująca moc ziół została zapisana w jej nazwie, czego przykładem jest pokrzyk wilcza jagoda, wawrzynek wilczełyko, tojad mocny, szalej jadowity… i wiele innych.
     https://lesko.krosno.lasy.gov.pl/widget/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/mroczna_strona_lasu/maximized#.YW2cPcMwiDY

    2. “Amunicje” do procy można także “okrasić” trucizną…
     Jednak rurki potrzebne do zrobienia “kuszodmuchawki” są powszechnie dostępne (i legalne) chociażby w formie usztywnienia plecaka jako tzw. “stelaż”

 5. “NAKAZ WYSZCZEPIANIA W WATYKANIE – ZWOLNIONY GWARDZISTA UJAWNIA ABSURDY” – (19-10-2021)
  Kierując się intuicją mojego sumienia i modląc się, zostałem poruszony, aby rozeznać sprawy w ten sposób, i raz upewniony o mojej powinności, bronię w ten sposób wolności i wstawiam się za tymi, którzy zostali poddani tak surowej próbie – napisał gwardzista. JEST PEWNE, ŻE TO, CZEGO DOŚWIADCZAMY NIE MA W SOBIE NIC LUDZKIEGO, ANI TYM BARDZIEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEGO i jest to prawdziwie nie do przyjęcia, widzieć, że coś takiego dotarło do Watykanu” – skwitował.
  https://nczas.com/2021/10/19/nakaz-wyszczepiania-w-watykanie-zwolniony-gwardzista-ujawnia-absurdy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *