Cywilizacja na rozdrożu – Między upadkiem, a odrodzeniem – Dominika Dominiak

11 thoughts on “Cywilizacja na rozdrożu – Między upadkiem, a odrodzeniem – Dominika Dominiak

  1. Zadziwia mnie, że uważacie iż to dobre siły miały wpływ na wysadzenie tego obeliska. Wybuchł on o 4:33:33, myślicie że to przypadek?? I to sami oni wyburzyli ten obelisk. Sami omawiacie, że masoni przywiązują ogromną wagę do symboli. Wg mnie wy sami mydlicie ludziom oczy…. 🤷‍♀️

  2. Przychylam sie do opinii panii Dominiki. Swiatli ,madrzy, szlachetni ludzie powinni zaczac walczyc politycznie i wchodzic do tejze polityki.! Inaczej oddajecie paleczke tym MIERNOTOM ,ktore ta polityke polska tworza. Narod Polski powinien wreszcie zaczac cos robic bo teraz jak na razie to jest darcie szat nad rzeczpospolita i zgrzytanie zebami.

  3. Panie Zagórski, czy mógłby pan łaskawie rozwinąć swoją myśl, gdy stwierdził pan, że Rosjanie i Ukraińcy są tak samo winni? Czyżby Ukraińcy adekwatnie najechali na Rosję 24 lutego? Czyżby bombardowali i palili rosyjskie miasta? Czyżby rozstrzeliwali rosyjskich cywili? Czyżby kradli rosyjski majątek i sprzedawali go jak swój? Czyżby, zaczynając od podstaw, Ukraińcy mieli porównywalne z Rosja siły wojskowe, ludność na poziomie 145 mln i olbrzymi kraj o powierzchni 17 mln km? Nie kombinuj, nie tłumacz, nie szukaj komentarzy, po prostu popatrz na to, co jest i powiedz czy widzisz w tym równowagę. A może po prostu jesteście marionetkami ruskiej propagandy, niczym więcej jak szczekaczkami powtarzającymi publicznie teksty opracowane na Kremlu? Czerwona orkiestra od 100 lat słynie ze swojej skuteczności, łatwo werbuje umysły słabe i zdeprawowane własnymi dewiacjami. Ale czego się spodziewać po ludziach z komunistyczną przeszłością? Jak już pisałem w innym miejscu miałem pecha wejść w środowiska ”uduchowionych” w 2004 r (a tak naprawdę tkwię w tym od 1991 r. od pierwszych pism w Polsce o tematyce „ezoterycznej”, taka ich mać). Zawsze niepokoiła mnie słabość psychiczna i żałosna roszczeniowość wobec świata tych niby „uduchowionych”. Dopiero inwazja ruskiego imperium zła na Ukrainę wszystko mi wyjaśniła. Już wiem, kim jesteście. Parlament Wolnych Ludzi? – proszę dodać, że chodzi o ludzi specjalnej troski. Ludzie dojrzali emocjonalnie, dojrzali duchowo?! – wierzysz, w to co mówisz? To wszystko zwykli popievdoleńcy, nigdy w życiu nie zostawiłbym żadnemu z nich kawałka cegły do popilnowania. Zrobiliście już dość zła wśród tych, co naprawdę poszukiwali prawdy. Oby Nowy Porządek Świata zrobił co trzeba z ruskim mirem i z takimi jak wy. Ebać was sierpem i młotem.
    I jak to jest – od lat wizualizujecie, medytujecie, modlicie się, wrażacie intencje – a na świecie jest coraz gorzej. To wasza zasługa?

    1. Wybiera Pan pewne słowa z kontekstu i tworzy gównoburze.Jak słucham audycji Pana Zagórskiego to on potępia Putina!!!!!i w jednej ze wcześniejszych audycjach on sam potępił kilkakrotnie Rosję . Proszę naprawdę spokojnie podchodzić do tematu. Przecież są audycje można sobie obejrzeć jeszcze raz. !!!!!Czy rzeczywiście Pan Janusz obwinia Ukrainę? Proszę jeszcze raz od 14 min odsłuchać audycję . Jest mowa o tym że i tu cytat – ,,to nie jest tak że winna jest Rosja a Zachód nie,, i przecież też powiedziane jest że on potępia agresję Rosji. Tu chodzi o pewien globalizm czyli dwie strony Zachód i Rosja. Zachód też ma krew na rękach jak i Rosja..np wcześniej Wietnam Korea Somalia , Syria i itd temat jest szeroki .

  4. Każdy materialny system podlega naturalnemu prawu cyklu życia. Człowiek może tylko ten cykl wydłużyć albo skrócić i nic więcej, i w tym aspekcie duchowść może coś niecoś pomóc lub zaszkodzić. Taki system jakim jest człowiek musi umrzeć wcześniej lub później. Podobnie jest ze społeczeństwem, ale w tym przypadku system upada i może się odrodzić. Obecna sytuacja jest trudna i może rozpocząć upadek globalizacji, a może i obecnej ludzkiej cywilizacji. To zależy jak rozwinie się upadek globalizacji. Oczywiście kacapy to barbarzyńcy, a Chińczycy to komuniści-zbrodniarzy, ale natura tworzy takie systemy, żeby globalizacja albo nasza cywilizacja za długo nie istniała. Jest takie powiedzenie co ma początek to musi mieć koniec.

  5. nawet jak założymy partię czy jakiekolwiek ugrupowanie, czy będziemy głosować na istniejące zaprzyjaźnione, to jak skontrolować później na ile uczciwe było liczenie głosów?

  6. A co jeśli liczba 500mln odnosi się do populacji USA?? I cała chryja z tym tematem to bezsensowny shitstorm?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.