Duchowość – Bretarianizm a doświadczanie świata – Mariusz Piotrowski


Posted on 14 kwietnia 2022
2625 views

6 thoughts on “Duchowość – Bretarianizm a doświadczanie świata – Mariusz Piotrowski

 1. Zajrzyjcie w swoje wnętrza i odnajdźcie swoją prawdziwą jaźń. Poszukiwania duszy
  doprowadzą was do prawdziwej wizji Najwyższego. Kiedy to się stanie, uwolnicie się od
  wszelkich zmartwień. Twierdzenie, że nigdy nie doświadczyliście Boga, jest błędne. On jest
  w was.

 2. Witam
  Świetny materiał dzięki za udostępnienie, dziękuję bardzo także Panu Mariuszowi za cenne wskazówki. Bardzo podoba mi się opowieść o tym Joginie – przepraszam nie potrafię zapisać jego imienia. Ale generalnie chodzi mi o to mniej więcej : Jedynym zadaniem tutaj jest pokochać Uniwersalną Duszę, ale żeby to zrobić musisz najpierw pokochać siebie samego (pewnie w podtekście cząstkę tej Uniwersalnej Duszy). A już jak pokochasz siebie samego , to kochasz Wszechświat (Wszystko co nas otacza na każdym poziomie). I od tego momentu nie musisz o nic prosić i o nic zabiegać , bo łaska płynie “z automatu”.
  Dzięki jeszcze raz. Serdecznie pozdrawiam. Cieszę się , ze Pan Piotrowski jest teraz w Polsce – z różnych względów :).

 3. MOSKWA, 19 kwietnia — RIA Novosti. Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przygotowuje monstrualną prowokację w obwodzie odeskim, aby oskarżyć Rosję o zbrodnie wojenne i masowe wyniszczenie ludności cywilnej, powiedział szef Narodowego Centrum Zarządzania Obroną, generał pułkownik Michaił Mizincew.
  “W tym celu w niedalekiej przyszłości planowana jest zmiana ubrań jednej z dywizji. SBU w mundurach rosyjskich żołnierzy i zrobić demonstracyjne strzelanie do lokalnych mieszkańców” – wyjaśnił.
  Według generała, ukraińskie i zachodnie agencje informacyjne opublikują zdjęcia i filmy z tej akcji z “oburzeniem Rosjan” za natychmiastową “cyniczną promocję podróbek”.
  Mizintsev podkreślił, że ta prowokacja świadczy o nieludzkim stosunku do losu ludności cywilnej. Ukrainy i ostrzegł kraje zachodnie, że w Rosji istnieje operacyjna baza dowodowa na temat zbliżających się zbrodni reżimu w Kijowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *