Francja a wojna na Ukrainie – Zbigniew Stefanik


Posted on 22 marca 2022
2467 views

15 thoughts on “Francja a wojna na Ukrainie – Zbigniew Stefanik

 1. Mozliwy scenariusz uderzenia na Polskę , choc malo realny ale czy calkowicie wykluczony?
  Bialorus prowokuje incydent na granicy z Polska, oskarżając Nas o napasc zbrojna. Łukaszenka prosi o pomoc Putina w odparciu tej ‘agresji” Wojska rosyjskie i bialoruskie błyskawicznie zajmują tzw. “przesmyk suwalski’ lub jak to woli trójkąt Suwalki -Sejny Puńsk, odcinajac ladowe poloczenie krajow nadbałtyckich z Polska a tym samym z NATO. Nastepnym krokiem to aneksja Litwy, Lotwy i Estonii.

 2. Wojna w bylej Jugoslawi byla sprowokowana i prowadzona tak jak obecna na Ukrainie przez USA i UK. Ale i tym razem rowniez Zagorski nie pozwala mowic gosciowi!!! Nie da sie tego ogladac…

  1. Oczywiscie, pani Kazahari prowadzi swoje wyklady – monologi i to jest OK, a jesli zaprasza do swojego wystapienia, goscia to POZWALA mu mowic! To jest ta zasadnicza roznica miedzy narcyzem, ktoremu brakuje zasad dobrego wychowania a pania Kazahari. Kropka Nawet to mozesz zobaczyc na ilosc ogladajcych miedzy tymi dwiema osobami. Zreszta ja pamietam jedno z wystapien Zagorskiego w tym samym miejscu z pania Kazahari, gdzie Zagorski zachowal sie arogancko, napadajac na ‘konkurencje’…Dlatego miedzy innymi znaczaco gubi sluchaczy.

   1. Gratuluje wyboru lektorki. Jej ‘wyklady” szerzace nienawisc wobec Ukraincow , popieranie zbrodniarza Putina i napasc na niepodległą Ukraine, swiadcza o niej samej. .Takiej kretaczki i manipulatorki tylko ” pozazdroscic”, Goebbels byłby z niej dumny.Jej wykład na temat prawdziwości teorii “plaskiej ziemi’ i ze N.A.S.A wyświetla specjalnym projektorem filmy na nieboskłonie , swiadzcza , ze jest to osoba chora umysłowo, kompletna paranoiczka. A co sie tyczy red. Zagorskiego , to On zaprasza na dyskusje i czasami dopytuje sie sczegolow, jak rowniez reaguje gdy sie nie zgadza z tezami z rozmówca. To jest Jego kanal i On odpowiada za tresci tam przedstawiane, a kto nie chce przystac na taka forme, moze po prostu odmówić zaproszenia. Proste czy nie?

 3. Słyszę często deliberacje o tym jakie zdanie, zamiary czy wolę ma jakiś naród bądz rząd. Zyjemy w epoce przełomowej, gdzie od dwóch lat jest jasne, do jakiego NWO zdążamy. Czy w takim świecie niezależne decyzje przywódców czy narodów są jeszcze możliwe? Mamy co prawda jeszcze różnorakość narodową, kulturową i różne systemy społeczne lecz jeden jedny system finansowy na całym świecie, prywatny i kontrolujący wszystkie banki centralne świata. System ten jest sterowany przez kilka klanów rodzinnych i jest instytucją nadrzędną dla wszystkich koncernów produkcyjnych czy zarządzających kapitałem, korporacji farmaceutycznych, kompleksu digitalno-informacyjnego, dalej, organizacji ponadrządowych(ONZ, WHO. Unicef), mniej lub więcej utajnionych stowarzyszeń (Bilderberg, Most Atlantycki, Klub Rzymski, Swiatowe Forum Ekonomiczne itd.). Na samym końcu wymienię politykę (bo to jest tylko medialny show !). Quasi-Pandemia czy wojna na Ukrainie to operacje zaplanowane. Nie wiem jaki ta wojna będzie miała przebieg i czy autentyczną rolę odgrywa Putin, lecz wiem że będzie miała katastrofalne następstwa dla Europy: spreparowane fale migrantów, niedobór surowców i paliw, superinflacja, wreszcie bieda i głód. Wszystko uzpełnione dalszym terrorem sanitarnym i pseudo-klimatycznym, wszechkontrolą, transhumanizmem i możliwą depopulacją. Zeby wprowadzić pełny totalitaryzm władcy muszą doprowadzić społeczeństwa Europy do całkowitego dna, dlatego też nawet nie spekuluję, jakie figle mają jeszcze globaliści w szufladzie. Jedno jest pewne; destrukcję rozpoczęto od świata Człowieka Białego (USA, Kanada, Australia i Europa),a kierunku już nie zmienią. Reasumując: co myślą Francuzi o wojnie, prywatna spólka globalistów z o.o zwana USA o Putinie, czy szabesgoje z PiSu o “piątce dla czworonogów” to tylko dyrdymały do gazet, nieistotne jednak dla naszej przyszłości.

 4. Odnosnie teorii plskiej – wypukłej ziemi
  – Wypukła Ziemia – „Jeśli masz oczy, patrz. Jeśli widzisz, spostrzegaj”
  https://www.youtube.com/watch?v=7U2OEU2Dx3k&ab_channel=LACHCHWAT
  – Świat według Aryusa – https://aryusslav.livejournal.com/23908.html
  – Ucieczka z krateru – https://aryusslav.livejournal.com/34217.html
  – Ziemia – Terra – Tauri
  https://bialczynski.pl/2022/01/27/racjonalista-pl-archaiczne-jezyki-i-nazwy-starozytnych-krain-joanna-zak-bucholc/#comments

  1. Lekarz specjalista w zakresie paranoi schizofrenicznej zaprasza na terapie.
   Schizofrenik paranoidalny cierpi na urojenia prześladowcze lub urojenia wielkościowe o bardzo złożonym charakterze, przypominającym często intrygi z powieści kryminalnych.
   Ze względu na oderwane od realiów teorie naukowe czy spiskowe chory zaniedbuje wszystkie sfery aktywności, dając się owładnąć objawom wytwórczym. Z tego względu schizofrenicy paranoidalni wymagają hospitalizacji i leczenia psychiatrycznego.

  2. Lekarz specjalista w zakresie paranoi schizofrenicznej zaprasza na terapie.
   Schizofrenik paranoidalny cierpi na urojenia prześladowcze lub urojenia wielkościowe o bardzo złożonym charakterze, przypominającym często intrygi z powieści kryminalnych.
   Ze względu na oderwane od realiów teorie naukowe czy spiskowe chory zaniedbuje wszystkie sfery aktywności, dając się owładnąć objawom wytwórczym. Z tego względu schizofrenicy paranoidalni wymagają hospitalizacji i leczenia psychiatrycznego.

  3. Zapomniales dodac, ze ziemia stoi na grzbiecie czterech sloni płynących przez wszechświat na żółwiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *