Metody rozbijania i neutralizowania grup wolnościowych. Janusz Zagórski w rozmowie z Martą Wilczyńską

Posted on 2 stycznia 2022
1459 views

5 thoughts on “Metody rozbijania i neutralizowania grup wolnościowych. Janusz Zagórski w rozmowie z Martą Wilczyńską

 1. Wiadomosci podawane w kolejnosci od nastarszych do najnowszych.
  KAZACHOWIE SIE ZJEDNOCZYLI PRZECIWKO NWO i WALCZA O WOLNOSC.. Policja i wojsko staje stopniowo po stronie ludzi i przylacza sie. Zobaczcie sami :
  http://blogdogcicle.blogspot.com/2022/01/state-of-emergency-in-kazakhstan-as.html
  https://beforeitsnews.com/politics/2022/01/state-of-emergency-in-kazakhstan-as-protesters-storm-government-building-internet-cut-off-3252508.html
  https://vladtepesblog.com/2022/01/05/coup-in-kazachstan-and-enough-info-on-vaxx-to-launch-major-criminal-proceedings-links-2-january-5- 2022/
  https://beforeitsnews.com/eu/2022/01/coup-in-kazakhstan-and-enough-info-on-vaxx-to-launch-major-criminal-proceedings-links-2-january-5-2022-2681510.html
  Rewolucja w Kazachstanie: ludzie zatrzymują pojazdy i sprzęt wojskowy. Strzały słyszane na całym świecie
  https://beforeitsnews.com/eu/2022/01/revolution-in-kazakhstan-people-detain-military-seize-vehicles-equipment-shot-heard-round-world-2681491.html
  https://www.bitchute.com/video/ZwcS54UYDKQ7
  Brak czasu:
  “Stworzyłbym jak najwięcej napięć i niepokojów społecznych, aby sprzyjać niestabilnemu środowisku społecznemu. Im bardziej niestabilny, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia „zdarzenia wyzwalającego”. Gdy nastąpi zdarzenie wyzwalające, takie jak zbrojna odpowiedź lub gwałtowny protest, będę miał pretekst, by wprowadzić stan wojenny. W stanie wojennym miałbym wszystkie narzędzia potrzebne do ustanowienia trwałej dyktatury.”
  Syx:
  “Rozwiązanie jest oczywiste. Odzyskaj nasze rządy. W razie potrzeby siłą. Zastąp ich solidnymi ludźmi ugruntowanymi w Dobrej Woli, Szacunku i Miłości Boga. Badź silny. Postaw na swoim!!”
  https://tapnewswire.com/2022/01/revolution-in-kazakhstan-people-detain-military-seize-vehicles-equipment-shot-heard-round-world/

  ! 5 stycznia godz 20: 31 zrodlo: Stranger Then Fiction podalo :

  !!!!!!!!! REWOLUCJA OBALA RZAD KAZACHSTANU W MNIEJ NIZ 24 GODZINY !!!!!!!!!!!

  MAJA JUZ WSPARCIE (ALBO PODPORZADKOWANIE SIE )WOJSKA I POLICJI !!!
  Stolica Astana , ktora z zalozenia miala byc stolica NWO zostala obalona przez przeciwnikow NWO !

  https://rumble.com/vs0h5m-revolution-topples-kazakhstan-government-in-less-than-24-hours.html
  Kopiujcie linka tego filmu i jesli ktos ma czas to poprosze o dorzucenie do niego polskich napisow, albo transkrypcji pod filmem. Polacy musza to zobaczyc zanim go zablokuja.

  Ruch wolnosciowy Kazachstanu jest antyglobalistyczny, antyszczepionkowy, antyamerykanski i tym razem nie ma nic wspolnego z Ameryka bedaca obecnie symbolem nie wolnosci, a zniewolenia przez krwawe oligarchie. W dzisiejszym swiecie symbolem wolnosci sa : Kazachstan i Bialorus – jak twierdza niezalezne amerykanskie media.

  Kolejna zwycieska rewolucja przeciw NWO rozegra sie wkrotce w … Bulgarii.
  Jest tam potezny ruch majacy poparcie ponad 70% spoleczenstwa. To tylko kwestia czasu.

  Co sie dzieje w Niemczech:
  https://beforeitsnews.com/politics/2022/01/ultimatum-did-german-military-just-warn-their-government-to-end-all-mandates-or-else-3252320.html
  nikita:
  „Mężczyzna identyfikujący się jako żołnierz armii niemieckiej, który nagrał wideo z groźbami, w tym z żądaniem usunięcia ograniczeń związanych z koronawirusem, został aresztowany w czwartek, podała policja”
  “To samo w sobie świadczy o tym, gdzie jesteśmy.”

  Jesli nie zruszymy tylkow; to zaczna nas szybkoEKSTERMINOWAC w obozach kwarantanny- jak podaja zrodla wywiadowcze poprzez Deborach Tavares : https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2021/12/warning-from-deborah-tavares-major-lockdowns-coming-january-2022-usa-interstate-travel-checkpoints-fema-camps-wil-paranormal-video-3612240.html
  Przygotowuja ten scenariusz juz pod koniec stycznia w Ameryce razem z zamknieciem drog przez wojsko i policje ( StanMartialLaw przygotowuja ? ).
  Zaszczepieni nie powinni sie czuc bezpieczni zwlaszcza jesli przekroczyli 40 lat, albo maja jakiekolwiek choroby przewlekle wpisane w karte medyczna, albo np ktos z lokalnej wladzy ich nie lubi, albo sa bogatymi spadkobiercami czy wlascicielami cennych nieruchomosci itd poniewaz oni rowniez beda na listach do …” kwarantanny obozowej “i pomieszczeniami do “odkazania “na wzor tych z czasow 2 wojnyswiatowej. Jedno ze zrodel wywiadu podalo, ze nieszczepieni mlodzi w takich obozach beda zrodlem pozyskiwania organow i po to ustawiali w nich te metalowe kontenery. Tego typu “obozy” byly budowane w tajemnicy, bez wiedzy spoleczenstwa i umiejscowione zwykle gdzies przy lotniskach, albo w podziemiach duzych obiektow sportowych !

 2. Aktualizacja z Kazachstanu.
  To są bitwy, które toczą się teraz w Kazachstanie.
  https://youtu.be/eDsbVhmXZ6k
  Rosja wyslala tam kilka tysiecy zolnierzy.
  https://www.rt.com/russia/545286-peacekeepers-kazakhstan-unrest-csto/
  Rewolta wybuchla bezposrednio po podwojnej podwyzce cen paliwi kolejnych restrykcjachcowidowych.
  Kazachowie mieli w zeszlym roku zime 1000- lecia – tak ostra , ze stracili wiele stad zwierzat , ktore pozamarzaly z zimna.W sieci krazyly filmy pokazujace jadacych kierowcow fotografujacych stojace zamarzniete psy i inne zwierzeta na polach. Narod jest zdeterminowany w odzyskaniu w obaleniu rzadu, przez ktory tej zimy moga nie przezyc biorac razem wszystkie czynniki pod uwage takie jak : ogromna podwyzka cen paliw i zywnosci, plus restrykcje koronkowe , plus narastajace z roku na rok ekstremalnie niskie temperatury w regionie ( o czym ludzie nie sa informowani ,bo zakluciloby to obowiazujaca narracje globalnego ocieplenia) . Kazachowie to bardzo dumny narod, w wiekszosci chrzescijanski , ktory woli zginac w walce razem, niz zdychac powoli osobno razem ze swoimi stadami zwierzat z zimna i glodu.

  “Ze względu na to, że amerykańskie firmy prawie całkowicie dławiły kluczowe dostawy energii dla Kazachstanu , jak szczegółowo opisano w niniejszym raporcie, jego rząd został zmuszony do wdrożenia nowej polityki cenowej skroplonego gazu 1 stycznia – polityki, która natychmiast podniosła cenę z 60 tenge do 80, a następnie do 120 tenge (około 3 USD) za litr — niebotyczne ceny energii, które szybko eksplodowały gniew mieszkańców Aktau i Zhanaozen w południowo-zachodniej części Mangystau , którzy wyszli na ulice, domagając się obniżenia cen — gniew, żeszybko eksplodowała w całym Kazachstanie, gdy obywatele szturmowali i palili budynki rządowe, atakowali lotniska i rezydencję prezydencką, co spowodowało ogłoszenie stanu wyjątkowego i rezygnację rządu — dziś obywatele Kazachstanu ścinają funkcjonariuszy organów ścigania, gdyszaleją walki z bronią palną. w kraju — a ostatniego wieczorusłużby bezpieczeństwaKazachstanutwierdziły, że „ dziesiątki napastników zostały wyeliminowane ”, którzy szturmowali budynki policji.”
  “… „ Firmy amerykańskie są wiodącymi producentami kazachskiej ropy przemysł, który stanowi do 44 procent budżetu kraju…”
  ” że to, co dzieje się obecnie w Kazachstanie, jest lekcją poglądową tego, co dzieje się, gdy ludzie przekraczają swój punkt krytyczny – lekcją poglądową najlepiej wyjaśnioną przez Nikitę Mendkovicha , szefa Eurazjatyckiego Klubu Analitycznego , który o tych wydarzeniach pisze dziś: „W ciągu ostatniego roku lub dwóch widzieliśmy rządowe próby flirtowania z nacjonalistami i grupami prozachodnimi poprzez wprowadzanie antyrosyjskich środków… W ten sposób rządząca elita antagonizowała rosyjskojęzyczną ludność Kazachstanu, która popiera Rosję i stanowi większość w Kazachstanie …W rezultacie rządząca partia straciła ponad milion głosów w wyborach parlamentarnych w styczniu 2021 roku…Ale nacjonalistyczna opozycja zinterpretowała to jako oznakę słabości rządzącego reżimu i usiłowała go dobić ”.

  Najważniejszym punktem do odnotowania w dzisiejszym Kazachstanie jest ten raport, który mówi, że: „ Zamieszki wydają się być w większości spontaniczne i niekontrolowane… Wygląda na to, że nie ma liderów, którzy mogliby organizować tłumy, ani żadna partia polityczna nie stała jeszcze na czele ruchu protestacyjnego… Rząd po prostu nie wie, z kim negocjować, podczas gdy demonstranci przejmują kontrolę nad wieloma budynkami publicznymi Kazachstanu, a także szturmują i niszczą biura rządzącej partii politycznej Nur Otan i ogólnokrajowych kanałów telewizyjnych ” — i należy to zauważyć z powodu faktu: „ Chociaż sytuacja dotyczy całego narodu, wśród protestujących na ulicach nie ma Rosjan, którzy porozumiewają się po kazachsku, nie Rosjanie”.

  Łącząc te kluczowe dla zauważenia fakty na temat tego, co dzieje się obecnie w Kazachstanie , podsumowuje ten raport, wyłaniający się obraz pokazuje, że podczas gdy jego „ nacjonalistyczne socjalistyczne ” siły pożerają się w przemocy, jego patriotyczni narody rosyjskie pracujące za kulisami czekają, aż rosyjski przybywają siły zbrojne, aby mogły odzyskać swój naród, aby przywrócić porządek i wykorzenić wszelką amerykańską ingerencję i wpływy – i czy narody rosyjskie w Kazachstanie wiedzą, że Federacja Rosyjska przyjdzie z pomocą wszystkim narodom chrześcijańskim…”
  https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=190549

  ” Co się dzieje w jego środkowoazjatyckim kraju, w którym mieszka 19 milionów ludzi? Powodem numer jeden i dwa, dla których ludzie zbuntowali się, były wysokie ceny paliw spowodowane globalistyczną redukcją „paliw opartych na węglu”. Innym powodem jest to, że chcą ZATRZYMAĆ szczepionki.

  Rosja wysłała kilka tysięcy żołnierzy, aby wesprzeć rząd i zapobiec jego całkowitemu obaleniu. Jest to część ich wieloletniej, 30-letniej umowy, aby wspierać się nawzajem w przypadku takiego powstania.
  Innym powodem, dla którego tak się dzieje, jest kontrola USA nad zasobami ropy i gazu w tym kraju. Krążą liczne pogłoski, że Stany Zjednoczone i bogate elity zaaranżowały potajemnie tę rewolucję w taki sam sposób, jak rozpoczęła się na Ukrainie. Gra o władzę w tym kraju Kazachstanu przebiega na tej samej linii, co tworzenie marionetkowych rządów na Ukrainie, w Polsce, Gruzji, Osetii, Mołdawii, narodach bałkańskich i trzech krajach bałtyckich w północnej Europie. To wszystko jest częścią planu, by otoczyć Rosję i zagrozić jej obronie. Rosjanie widzą to wyraźnie, ale media głównego nurtu nie powiedzą o tym ani słowa. GE”
  https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=190561
  Na pewno amerykanie liczyli na to , ze zainstaluja tam swoje rakiety, ale nie wydaje sie to prawdopodobne obserwujac antyamerykanskie silne nastroje w Kazachstanie , ktore wzrosly jeszcze po tym, jak zdublowali im ceny paliw i zywnosci narazajac ich na smierc doslownie tej zimy, biorac pod uwage ekstremalnie niskie temparatury ostatnich zim w regionie.

 3. sprostowanie
  Benjamin Fulford podal, ze w akcji w Kazachstanie bralo udzial 20 000 oplaconych i przeszkolonych bojownikow ustawionych przez USA. Reszta ludu dolaczyla na skutek oburzenia drakonskimi podwyzkami i restrykcjami kowidowymi. Sily pokojowe bylych Republik Radzieckich odnotowaly, ze nastroje spoleczenstwa byly bardzo wybuchowe tuz po ekstramalnych podwyzkach, kiedy zdecydowali sie poprzec przewrot. Wiekszosc byla nieswiadoma, ze to polityczna ustawka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *