Najnowsze badania naukowe o fenomenalnych właściwościach Świętej Rośliny – Dominika Dominiak

Posted on 28 lutego 2022
1753 views

6 thoughts on “Najnowsze badania naukowe o fenomenalnych właściwościach Świętej Rośliny – Dominika Dominiak

  1. Chaos,słowotok , bełkot naukowy,nadmiar informacji,wchodzenie sobie w słowo,zupełnie jak w TVN24.To nie jest dla przeciętnego widza.Radzę wzorować się na p.Ziębie,który spokojnie i konkretnie omawia poszczególne produkty Visanto.Panie Januszu,po co tak gnać.Dalej nie wiem co kupić.

    1. Hahaha =)) herbatki, mango, cbd, cbda oraz cbg i cbga. 5 kropli 3 razy dziennie w razie przeziebienia. Progilaktycznie dka zdriwia i odpornosci na zmiane, jak chcesz np. 2 razy dziennie po 2 – 3 krople pod jezyczek bo tam sie dobrze wchlania a nastepnie polknac ze slinką. Pozdrawiam giraco i serdecznie żółteczkiem z jajeczka od kurek po Slońcu chodzących.. !! =)) one love czynmy dibri i badzmy dla siebie mili

  2. Widać że Pani Dominika ma żyłkę do interesu, olejki.. pasta do zębów.. lek na hemoroidy… jak w TVP. Nie za to cenię tą telewizję i nie po to tu zaglądam.

  3. bardzo dużo ale bardzo mądrze z jednoczesnym częściowym tłumaczeniem p. Janusza. Ale ze słów D. Dominiak łatwo wyciągnąć to co najważniejsze, jest genialna. Niedowiarki lub trudniej kojarzący mogą zatrzymać i sprawdzić sobie na innych stronach. W sklepie p. Dominiki także tłumaczenia, proste. Pozdrawiam występujących w audycji.

  4. Zgadza sie. wykłady na tym kanale są niestety spontaniczne, a że niewiele osób dzisiaj umie mówić po polsku a prawie nikt robić wykład, jest dokładnie, jak mówi Marek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *