O stanie wyjątkowym w Ottawie, Australijskich protestach i sytuacji w USA – Ewelina Frihauf


Posted on 7 lutego 2022
3207 views

17 thoughts on “O stanie wyjątkowym w Ottawie, Australijskich protestach i sytuacji w USA – Ewelina Frihauf

 1. Panie Januszu, wystarczy wystawać pod domami polityków. Ciężarówki w Warszawie utrudnia życie ludziom. Taka akcja pod domami polityków jest o wiele tańsza. Nie trzeba robić zbiórek, które mogą zablokować. Lokalne grupy, znicze pod domami, plakaty. Każdy z nich będzie się wstydził przed sąsiadami. Oczywiście wszystkich posłów, lewica, PiS, ko, a nawet konfederacja za głosowanie o oddaniu zasobów.

 2. DRAMATYCZNA SYTUACJA W OTTAWIE !!!
  Na polecenieCia (3najwyzsze poziomypracujace dlaLucistTrust i LucyferaSaintpapa) rozpoczeto formowanie BLOKADY WOKOL OTTAWY: Wczesniej naslano uzbrojone po zeby jakies paramilitarne grupy i policje lokalna, ktora napadla na kierowcow i masowo kradla im benzyne, zywnosc, wode mineralna, a nawet prowiant ofiarowany przez lokalnych mieszkancow . Burmistrz nakazal zamnkniecie wszystkich stacji benzynowych w miescie, po to aby trukersi nie mogli wyjechac z miasta. Mieszkancy pomagali przywozac na wozkach benzyne z okolicznych miast, aby ciezarowki mogly jechac. Policja zatrzymywala wszystkich dostarczajacych benzyne i konfiskowala ja. Kierowcy nie moga sie rozgrzac w nocy na mrozie minus -35 – – 40 stopni Celcjusza, nie maja nic do picia, ani nic do jedzenia. Drogi w Ottawie i wokol sa zablokowane z powodu kradziezy paliwa przez policje ! Nie mozna wjechac do Ottawy obecnie. POTRZEBNA JEST PILNA POMOC OKOLICZNYCH MIESZKANCOW ! KIEROWCY UMRA Z ZIMNA I GLODU !!!!! ( przez jakies zamaskowane ciezko uzbrojone niezindentyfikowane grupy, wydzierajace przemoca ekwipunek kierowcom i przy pomocy wspierajacych ich zlodziejiimilicjantow ). Zamiast rozpoczac negocjacje z kierowcami ( wczoraj wieczorem byla kolejna konferencja prasowa z dziennikarzami : https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2022/02/urgent-late-night-ottawa-trucker-s-o-s-convoy-press-conference-2650992.html ) ROZPOCZYNAJA SILOWE STRATEGICZNE POSUNIECIA poprzez WOJSKOWO- POLICYJNO-PARAMILITARNE SILY zbierajace sie w ogromnej liczbie. Zamknieto tez CALKIEM WSZYSTKIE dostawy furgonetek przewozacych zywnosc do Ottawy, tzn: nie bedzie zaopatrzenia w sklepach. NIKT NIE MOZE WJECHAC DO MIASTA Z DOSTAWAMI BENZYNY, GAZU I ZYWNOSCI ( mleka, chleba, piwa, kawy, masla, warzyw , karmy dla zwierzat, lekow itd ). Zamierzaja otoczyc i zaglodzic cale miasto ! Policja wytoczyla ciezki sprzet do spychania ciezarowek z drogi. Wczesniej dobiegaly plotki, ze Trudou ( syn Castro, ktory ma conajmnej 3 dublerow i wlasnie zostal nowy podstawiony z innymi zebami ) zamierza sie zamienic w krwawego dyktatora i grac ostro. Plotki i ostrzezenia od wojskowych aby sie przelaczac na telefon satelitarny ( na grupach prepersow ameryk. jest info jak to zrobic ), bo moga byc awarie ze zwyklymi laczami telefonicznymi, internetem, bankomatami.
  Setki posiłków policyjnych są na drodze do zamknięcia pokojowego ruchu wolnościowego Truckers.
  Spodziewaj się brutalnej siły na dużą skalę od jednostek policji.
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5038460/pg1?regp=bm9fMTY0NDI2NTMwNw==

  Konwoje ciezarowek jada teraz do Berlina. W UE i innych miejscach swiata poszczegolne kraje wycofuja sie z pandemicznych restrykcji, ale nie Kanada.

 3. Tak dosc interesujåce ,Dania wogole wycofala tå pandemie , jako grozny status ,choroby spolecznej .

  W zwiåzku z tym wszystkie restrykcje så wacofane .

 4. Ezra Levant z Rebel News uważa, że ​​rozkazy Trudeau to coś więcej niż tylko rozwiązanie problemu z kierowcami ciężarówek…to wprowadzenie SOCJAL KREDIT I CZEWRONEJ LISTY wrogow NA WZOR CHINSKI- i zarekwirowanie -ukradzenie majatkow i kont wrogow z przymusowym scypafkowaniem w osrodkoch tortur-eksterminacji.
  ” Wiadomość dla ciebie, Hannity – Australia jest teraz najgorszym, najbardziej nikczemnym, tyrańskim komunistycznym krajem na świecie. Sprawia, że ​​Chyna wygląda jak Szwajcaria – mandaty są nadal egzekwowane fizycznie i psychicznie.
  https://soo.gd/DB4E
  A teraz Trudy chce skopiować to, co zrobili politycy kryminalni, tacy jak Dan Andrews?
  To – i co gorsza – stanie się, jeśli Kanadyjczycy go nie powstrzymają:
  https://soo.gd/qosSJ
  I jest jeszcze Daniel Andrews, premier stanu Wiktorii (niezupełnie, to wszystko jest nielegalne w całej Australii – Australia nie ma legalnego rządu).
  Dan Andrew został wezwany do sądu 17 grudnia 2021 r., aby odpowiedzieć na zarzuty zdrady i zbrodni przeciwko ludzkości:
  https://soo.gd/nr0h
  Jakieś domysły, co się stało?
  Nic. Nadal zajmują nielegalne stanowiska u władzy i kontynuują swą medyczną tyranię z zemstą.
  Czy ktokolwiek inny może zobaczyć, jak nielegalni dyktatorzy Australii śmieją się, ponieważ wierzą, że nigdy nie będą musieli stanąć przed trybunałem i odpowiedzieć za zdradę stanu i zbrodnie przeciwko ludzkości?
  Gwałtowne, kłamliwe, tyrańskie węże nie boją się bezradnego, pasywnego, nieuzbrojonego narodu – a jeśli to się nie powiedzie, zawsze są skorumpowani przywódcy religijni, którzy mówią ludziom, aby byli posłuszni, albo pójdą do piekła. ”
  https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2022/02/the-real-reason-trudeau-suspended-canadians-civil-liberties-revealed-by-rebel-news-founder-levant-red-voice-media-must-video-3619037.html
  Sytuacja jest dramatyczna w kazdym kraju i protesty to za malo. Potrzebujemy wsparcia wojska przeciwko zbrodniom na narodzie i bezprawiu kumunistycznejNWO milicji.

 5. Pełnoprawny komunizm

  Trudeau obiecuje zamrozić konta bankowe protestujących przeciwko mandatowi scypafkowemu

  https://www.bbc.com/news/world-us-canada-60383385

  W Kanadzie banki mogą teraz zamrozić/zawiesić DOWOLNE konto bez nakazu sądowego…

  https://www.investmentwatchblog.com/in-canada-banks-can-now-freeze-suspend-any-account-w- nakaz sądowy/

  To nie zadziała. Zawieś konta bankowe, a ludzie nie będą mogli płacić rachunków, ani podatków. Rozszerzy się krąg niezadowolenia.

  Ontario ogłasza koniec paszportów szczepionkowych

  https://westernstandardonline.com/2022/02/ontario-announces-end- paszporty-szczepionkowe/

  Tucker Carlson o Trudeau powołującym się na ustawę nadzwyczajną (stan wojenny) – „Trudeau ogłosił dyktaturę Kanady”

  https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/ssvxjm/tucker_carlson_on_trudeau_invoking_emergencies/

  Zhakowany GiveSendGo, Lista darczyńców do ujawnienia konwoju wolności za 8,6 miliona dolarów

  https://www.zerohedge.com/political/givesendgo-hacked-donor-list-86-million-freedom-convoy-exposed

  Założę się, że zrobiła to agencja rządowa.

  Trudeau obiecuje zamrozić konta bankowe protestujących przeciwko mandatowi scypafkowemu
  https://www.rebelnews.com/td_bank_to_hand_freedom_convoy_funds_to_ontario_court
  https://www.bbc.com/news/world-us-canada-60383385
  Czy obejmuje to osoby, które się wypowiadają? Czy zamrozi miliony kont bankowych?
  https://www.rebelnews.com/td_bank_to_hand_freedom_convoy_funds_to_ontario_court
  https://knowyouradversary.com/2022/02/13/the-rising-likelihood-of-asset-confiscation-to-fund-government-deficits/

  Najważniejsze, żeby w banku nie było dużo pieniędzy. Na pewno nie na jednym koncie bankowym. Trzymaj gotówkę. I oczywiście złoto/srebro. Ostrzegam przed kryptowalutami. Gdy uderzy szok deflacyjny, kryptowaluta zostanie złapana w kryzys płynności.

  W Kanadzie policjanci przyszli, by dokonać aresztowań, a wtedy wydarzyło się coś niesamowitego!
  https://beforeitsnews.com/alternative/2022/02/in-canada-cops-were-moving-in-to-make-arrests-then-something-incredible-happened-3767364.html
  Powiedzcie,ze nie placzecie, kiedy to ogladacie. Po prostu nie da sie nie plakac.

 6. WOJSKO BEDZIE BRONIC NARODU, a nie mordujacych ich scypafkami dyktatorow.
  Odnotowujemy na przykład rosnącą rebelię szeregowych żołnierzy kanadyjskich przeciwko ich skompromitowanym najwyższym dowódcom.

  https://en-volve.com/2022/02/08/trudeaus-personal-security-resigns-i-refuse-to-obey-his-tyrannical-orders-against-the-people/
  https://www.redvoicemedia.com/video/2022/02/canadian-police-officer-has-an-urgent-message-for-fellow-officers-its-time/
  https://www.globalresearch.ca/video-whistleblower-canadian-army-major-stephen-chledowski-breaks-ranks-spills-truth/5770195

  “Ten cytat o sytuacji dotyczącyTrudeau otrzymaliśmy od źródła Mossadu i chociaż nie wiemy, kto to powiedział, warto przekazać dalej:

  Nie jest wyborem Trudeau, aby ustąpić lub spróbować zostać. Taka jest decyzja Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). To krytyczna decyzja, która wpłynie na cały świat. To nie jest bitwa tylko o Kanadę, to bitwa o świat. Jest to pierwsze domino korupcji, a jeśli upadnie, cały plan WEF upadnie, ponieważ wszystkie skorumpowane domina upadną, jeśli zostaną odsunięte od władzy. Pozostawianie ich przy władzy jest po prostu krótkim wytchnieniem dla Ludu.”
  https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=193128

 7. WAZNE !!!!
  PRAWNE PORADY DLA PROTESTUJACYCH W KANADZIE I NA CALYM SWECIE JAK ODZYSKAC REALNA WLADZE I ZDELEGALIZOWAC WSZELKIE MANDATY krok po kroku poprzez prawne skargi, ktore zostaly juz przygotowane i wskazanie miejsc gdzie nalezy je skladac, po czym powolanie nowego rzadu reprezentujacego nas.

  Żadna korporacja i żaden oficer korporacji nie ma prawa do wtargnięcia przeciwko ludziom, którzy zatrudniają tę korporację, nawet jeśli jest to “miasto Ottawa”.

  Na nieszczęście dla nich ich dzialania sa całkowicie nielegalne i niezgodne z prawem. Ich siły policyjne są nielegalnymi prywatnymi korporacyjnymi najemnikami, a nie legalnymi żołnierzami.
  To, co robią, jest bezpośrednim naruszeniem prawa międzynarodowego, konwencji genewskich, konwencji haskich i niezależnie od tego, czy wiedzą o tym, czy nie, ich dyrektorzy.
  Stałe Forum Spraw Ludności Rdzennej w Organizacji Narodów Zjednoczonych jest jedną z dróg, która jest otwarta dla ludzi do składania skarg do Prokuratury przy Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości i Międzynarodowym Trybunale Karnym, a każdy może wnieść pozwy w Interesie Publicznym.

  I możesz ogłosić się Kanadyjczykiem ( Polakiem, Amerykaninem itd ) stojacym w swoim kraju i na swojej ziemi zaangażowanym w zgodne z prawem dążenie do zorganizowania i zgromadzenia twojego legalnego rządu, co gwarantuje Wspólnota Narodów.
  Więc napiszcie DEKLARACJE, że jesteście pokojowymi Kanadyjczykami ( Polakami itd ) URODZONYMI NA ZIEMII ( poniewaz korporacyjny rzad poprzez dowody osobiste nadal ludziom status prawny niewolnikow urodzonych na morzu ) i Ziemi Kanady ( Polski itd ), zaangażowanymi w organizowanie waszego wlasnego legalnego rządu gwarantowanego przez Wspólnote Narodów, a nie działającymi jako dobrowolny Handlowiec ( w oparciu o Prawo Morskie Korporacyjne Niewolnicze ). . Podpisz to, podaj date , podaj imię i nazwisko oraz adres i weź to ze sobą. Zgodnie z Prawem Międzynarodowym zarówno Admiralicji jak i Morskim ta deklaracja jest Prawem Międzynarodowym — to jest wszystko co cywilnie jest wymagane dla przedstawienia dla jakiejkolwiek siły okupacyjnej i podlega Konwencjom Genewskim, Haskim i Statutom Rzymskim.

  ​​​​​​​Jest to kluczowa koncepcja, którą każdy może zrozumieć — Kanada, Stany Zjednoczone, Niemcy itd. są okupowane przez coś, co wydaje się być ich własnymi Siłami Zbrojnymi, ale w rzeczywistości są one zarządzane przez zagraniczne korporacje i zagranicznych dyrektorów pod Admiralicją oraz Koronnym Prawem Morskim jako Terytorialny Rzad
  .
  Ludności cywilnej należy się Prawo Pokoju ( ktore jest obecnie lamane przez uzurpatorskie, korporacyjne rzady i ktore maja prawo przywrocic ).

  Stałe Forum Spraw Ludności Rdzennej przy Organizacji Narodów Zjednoczonych jest jedną z dróg, która jest otwarta dla ludzi do składania skarg do Prokuratury przy Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości i Międzynarodowym Trybunale Karnym, a każdy może wnieść pozwy w interesie publicznym …( dalej jest wymienienione po koleji jakie elementy musi miec ta skarga – i wszystkie one razem sa kluczowe dla wygranej w sadzie)

  Napiszcie więc mały artykuł ogłaszający się pokojowo urodzonymi Kanadyjczykami urodzonymi na ziemi i ziemi Kanady, zaangażowanymi w organizowanie waszego legalnego rządu gwarantowanego przez rozwiązanie Wspólnoty Narodów i nie działających jako dobrowolny Transactor w Handlu. . Podpisz go, opatrz datą, podaj imię i nazwisko oraz adres i noś ze sobą jako dokumenty. Zgodnie z prawem międzynarodowym – i zarówno Admiralicja, jak i Morskie są prawem międzynarodowym – to jest wszystko, co cywil musi przedstawić jakiejkolwiek sile okupacyjnej lub zleceniodawcy, z zastrzeżeniem Konwencji Genewskiej i Haskiej oraz Statutu Rzymskiego.

  Jednak opinia światowa w końcu się obudziła i zwycięża. Ani Justin Trudeau, ani Joe Biden nie mają żadnego upoważnienia do nakazywania ich pracodawcom robienia zastrzykow, noszenia masek, ani niczego innego związanego ze zdrowiem i fizycznym ciałem ludzi. Ci dwaj despoci są ignorantami, albo zbyt żądnymi władzy, by znać prawdziwe Prawo Publiczne.

  Kolejnym krokiem jest POWOLANIE WLASNEGO RZADU przez wszystkich protestujacych i kierowcow w oparciu o PRAWO ZIEMII:
  Tak więc wszyscy macie prawo do wykupu każdego fiat, którego używacie jako legalnego pieniądza. I możesz ogłosić się Kanadyjczykiem ( Polakiem, Amerykaninem itd .. ) stojacym na swojej ziemi i ziemi wlasnego kraju i byc zaangażowanym w zgodne z prawem dążenie do zorganizowania, zgromadzenia, ustanowienia twojego wlasnego, legalnego rządu, co gwarantuja rozwiązania Wspólnoty Narodów.

  https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=193105

  To wszystko są fakty, których adwokaci nie znają, nie myślą o nich i dlatego nigdy ich nie przedstawiają, bo nie sa tego uczeni na studiach uniwersyteckich. Tego typu wyzsza wiedza prawna jest tylko prezentowana odplatnie na prywatnych studiach dla najbogatszych globalistycznych elit, ktore to uzurpuja sobie wladze i tyranizuja ludzi liczac na ich nieznajomosc prawa i bierna postawe jako ofiary ich uzurpatorskich, nielegalnych, tyranizujacych rzadow.
  Potrzebne sa polskie gotowce prawne dla ludzi w oparciu o powyzsze propozycje.

 8. W ciagu najblizszych 6 dni przygotowywane sa masowe aresztowania protestujacych w Kanadzie.
  Bezplatne porady prawne w zwiazku z tym dla wszyskich protestujacych Kanadyjczykow na : truckerlawyer.com
  David Anber współpracuje z The Democracy Fund, aby udzielać protestującym bezpłatnych porad :
  https://www.rebelnews.com/lawyer_david_anber_is_helping_ottawa_protesters_as_cops_arrest_release_without_charges
  Zarejestruj się, aby uzyskać BEZPŁATNĄ obronę prawną
  Jeśli jesteś pokojowo nastawionym demonstrantem, który otrzymał grzywnę podczas protestu w kanadyjskim konwoju wolności 2022 w Ottawie, prześlij swoje bilety za pomocą formularza na tej stronie. ZAPISZ  SIE 
  https://www.thedemocracyfund.ca/trucker_law_intake_form
  Oto plotki :
  Rozkazy pochodzące od ONZ, Davos Group, CIA i światowych elit, które kontrolują rząd kanadyjski. Pełna siła do użycia przeciwko kierowcom konwoju wolności. Elity najwyższych urzędników państwowych wydały rozkazy masowych aresztowań, całkowitego zaniku dostępu do mediów i telefonów komórkowych (brak transmisji na żywo). Oczekiwano, że te pełne aresztowania siłowe nastąpią w ciągu najbliższych sześciu dni. Setki Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej, Policji Porządku Publicznego, które mają zostać wciągnięte, OPS (Ontario Public Service Enforcement), Policja OPP, Policja Durham i Policja Toronto, wszyscy współpracujący ze sobą zgodnie z autorytarnymi zasadami, planują masowe aresztowania konwojów.
  Doprowadzi to do niepokojów społecznych w wielu krajach, gdy rozpoczną się światowe konwoje wolności.
  Premierzy Alberty, Manitoby i Saskatchewan przyłączyli się do Quebecu , sprzeciwiając się decyzji Trudeau o zastosowaniu stanu wyjątkowego w celu stłumienia protestów kierowców ciężarówek. Kanadyjskie Stowarzyszenie Wolności Obywatelskich twierdzi, że rząd nie osiągnął progu przewidzianego w ustawie o sytuacjach nadzwyczajnych, a szef policji Ottawy podał się do dymisji w związku z trwającymi protestami Konwoju Wolności przeciwko mandatom Covida. „Utrzymamy linię” … kanadyjski konwój wolności
  Policja w Kanadzie, Szwajcarii, Nowej Zelandii i Holandii połączyła siły z szeryfami ICLCJ w celu przejęcia zakazanych „szczepionek” przeciwko COVID i aresztowania skazanych przestępców.
  Przygotuj się na ostateczne posunięcia szachowe w głębokim stanie: Z łatwością mogą wystąpić globalne niedobory żywności, paliwa i towarów. Zalecono, aby mieć pod ręką co najmniej 2-3 tygodnie żywności, gotówki, paliwa, towarów i niezbędnych zapasów.

 9. KANADYJSCY WETERANI STAJA RAZEM BEZPOSREDNIO W OBRONIE PROTESTUJACYCH
  Weterani tworzą linię między nazistowską policją a kierowcami ciężarówek na moście Windsor (wideo)
  ” W sobotę kanadyjska policja Windsor nazistowska wkroczyła na rozkaz Justina Trudeau i próbowała usunąć ciężarówki Freedom Convoy z Ambassador Bridge. Nie spodziewali się przybycia weteranów i utworzenia linii między nimi a protestującymi.”
  ” Ale kiedy policja zaczęła wierzyć, że w końcu usunie protestujących, weterani zdecydowali się pojawić i ustawić linię między policją a protestującymi na rzecz wolności! ”
  https://sonsoflibertymedia.com/veterans-form-line-between-canadas-nazi-police-truckers-at-windsor-bridge/
  Na świecie są jeszcze dobrzy ludzie o moralnym charakterze! A teraz chodźmy wszyscy za ich przykładem!

 10. „ Justin Trudeau nie tylko rażąco łamie Kartę Praw i Wolności, ale teraz grozi Kanadyjczykom, którzy przestrzegają podstawowych zasad kanadyjskiej demokracji”.
  ” Konsekwencje upoważnienia banków do zamrożenia lub zawieszenia kont prywatnych i firmowych bez konieczności przedstawiania zawiadomienia lub dowodu zbyt dobrze wskazują, dokąd zmierzamy. Czy pozwolimy naszemu rządowi zanurzyć się jeszcze głębiej w totalitaryzm? ”
  ”  Truckers i ich zwolennicy mają podlegać przepisom dotyczącym „finansowania terroryzmu”. Co jest następne? Czy będzie to przedłużone uwięzienie kierowców ciężarówek w kanadyjskich lochach. ”
  https://www.globalresearch.ca/is-justin-trudeau-waging-war-national-security-canada-canadians/5770812

  Masywna eskorta policji podobno w drodze, aby rozbić konwój Freedom Convoy w Ottawie
  Ponad 100 samochodów policyjnych i wiele autobusów jest podobno w drodze, aby rozbić protest.

 11. Justin Trudeau powołuje się na nieistniejące uprawnienia i ochronę , ktorych nie posiada. Kanadyjczycy maja prawo go zaaresztowac i tych, ktorzy wykonuja jego rozkazy, poniewaz nie ma prawa do uprawnien nadzwyczajnych. Jest przestępcą. http://www.paulstramer.net/…/no-emergency-powers-exist… http://www.paulstramer.net/2022/02/a-message-to-rcmp.html http://www.paulstramer.net/ Czesc protestujacych powinna sie skoncetrowac na batalii prawnej ,aby przejac wladze. Anna von Reitz z Alaski moze wam pomoc. W Kanadzie nie ma nikogo, kto bylby jej rowny w znajomosci prawa. Zwykli adwokaci nie poradza sobie z tematem.

 12. Trudeau poinstruował swoją policję, aby atakowała dziennikarzy. Reporterka Rebel News zostala zaatakowana i pobita palka a potem strzelili jej w noge. „Rozmawiałem z Alexą i radcą prawnym” – kontynuował Levant. „W imieniu Alexy pozwiemy policję. Wiem, że reszta jest zachwycona brutalnością Trudeau i stanem wojennym. Ale nadal wierzymy w pokój i wolność”. :https://sonsoflibertymedia.com/breaking-rebel-news-reporter-attacked-shot-by-ottawa-nazi-police-video/?utm_source=OneSource&utm_medium=Push

  Truckersi Kanadyjscy na You Tube pokazuja zfilmowane utarczki z policja, kiedy ta probuje stawiac im falszywe zarzuty, albo bezpodstawnie legitymowac. Kierowcy nie wychodza z samochodu, o ile Oni sie nie wylegitymuja i nie podadza nazwiska i dobrej przyczyna dlaczego zadaja wyjscia z niego. Poniewaz bywaly przypadki pobicia, aresztowania, albo falszywych zarzutow. Dlatego filmuja tego typu spotkania, a takze apeluja do przypadkowych przechodniow o filmowanie wszelkich potyczek z policjantami. Zdarza sie ,ze atakuja takze fizycznie filmujacych i probuja przejac kamere ,albo telefon.
  Kto tez moze tez byc dla nich celem i dlaczego : https://sonsoflibertymedia.com/the-mind-control-police-the-governments-war-on-thought-crimes-and-truth-tellers/

  A tutaj dobry przyklad bardzo przyjaznego zachowania policji w stosunku do protestujacych : https://sonsoflibertymedia.com/total-media-blackout-of-what-canadians-just-did-its-too-glorious-not-to-be-news/

 13. …modl sie… Apokaliptyczna Armia Antychrysta Czasu Ucisku w natarciu…

  Potwierdzone: Organizacja Narodów Zjednoczonych wylądowała w Kanadzie (wideo)
  ” Tak więc, jeśli podejrzewasz, że wojska ONZ mogą znajdować się na terenie Kanady, możesz nie być teoretykiem spiskowym, ale realistyczną osobą, która widzi spisek. Ostatnie wideo potwierdza, że ​​samoloty ONZ wylądowały w North Bay w Kanadzie.
  Wygląda na to, że plotki są PRAWDZIWE…🚨🚨🚨
  Według doniesień najwyraźniej przebierają się za policję w Ottawie.
  Siły ONZ oficjalnie wylądowały i NAjechały ziemię kanadyjską za zgodą ich komunistycznego dyktatora Trudeau.
  ” Być może jest to powód, dla którego bandyci w Ottawie w sobotę nie mieli odznak ani nazwisk na mundurach i demonstrowali swoje okrucieństwo pokojowym demonstrantom. ”
  https://sonsoflibertymedia.com/confirmed-united-nations-has-landed-in-canada-video/?utm_source=OneSource&utm_medium=Push

  Kanadyjska Policja jest ciezko zszokowana i przerazona tym co robi Kanadyjski Rzad i pracujacy dla niego dziwni nieoznakowani, ciezko uzbrojeni przebierancy mordercy ( prawdopodobnie sily ONZ ) atakujacy, mordujacy ( i smiejacy sie tego ewidentni prychopaci , ktorzy oklaskiwali i wiwatowali kiedy protestujacy bali tratowani konmi ) protestujacych.
  🇨🇦CANADIAN POLICE 🇨🇦 SHOCKED WITH OWN GOVERNMENT
  https://www.youtube.com/watch?v=_BsgQtETV9A

  W czym problem z silamiONZ ? Oto on : TO NIE SA LUDZIE ! Wiekszosc z nich.
  Zostali stworzeni w tych super duper topsecret podziemnych labolatoriach i sa niezydintefikowana blizej krzyzowka DNA : ludzi, zwierzat i … starozytnych gigantow i ich mozgi sa w jakims stopniu kontrolowane przez demoniczneAI . Czy to przepowiedziana Armia Antychrysta ?
  Jesli myslicie ze to tylko jakas fantastyczna teoria spiskowa to zobaczcie ponizsze artykuly :
  http://www.battleforworld.com/2016/12/28/human-doubles-clones-and-aliens/#hrace
  http://www.battleforworld.com/2016/12/28/doubles-clones-aliens-human-cloning-dna-cattle-mutilation/
  http://www.battleforworld.com/2016/12/29/part-2-doubles-clones-aliens-dulce-underground-base/
  ( ten material czesciowo wyjasnia zjawisko ufo )
  Kilka lat tamu dochodzily doniesienia, ze sa ich produkowane dziesiatki tysiecy i jest to dotowane przez najbogatsze klany tego swiata ( jakRotszyldowie itd ) i wdrazane do wojsk kontrolowanych przez nich ( glownieONZ, ale tez czesciowo innych, np czesc chinskichwojsk , co pokazuja zdjecia dziesiatkow zolnierzy o tych samych twarzach ).

  Proszę MÓDL SIĘ za mieszkańców Kanady i wszystkich protestujacych, którzy nadal walczą o swoją i nasza WOLNOŚĆ !

 14. Wezwanie do strajku generalnego !!!
  Kierowcy ciężarówek z USA i Kanady niczego nie przewożą !
  ( do czasu zrzucenia mandatu szczepionki i obalenia Trudeau )
  Wszyscy Kanadyjczycy muszą okazać solidarność – NIKT NIE IDZIE DO PRACY!
  Przygotuj się na zakłócenia w łańcuchu dostaw.
  https://rumble.com/vvhtp2-urgent-message-to-canadians-canada-wide-walk-out.html

  ” Czym do diabła są te rzeczy? Super żołnierze ONZ? Androidy?
  Wygląda na to, że Klaus ma własną armię do bicia ludzi, ponieważ kanadyjska policja tak naprawdę nie chce tej pracy! ” Zdjecie : https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=193536

  GDZIE MIĘDZYNARODOWE OBURZENIE ZWIĄZANE Z BRUTALNOŚCIĄ POLICJI?
  RUSS DIZDAR – KRAINA DUCHÓW: DEMONY, OPĘTANI ŻOŁNIERZE, CZARNA MAGIA I CZASY KOŃCA – APOKALIPSA
  MASYWNY PROTEST PRZECIWKO SZALONEJ OPRESJI RZĄDOWEJ W HOLANDII. BRUTALNY ATAK POLICJI i ich psow rozszarpujacych protestujacych (60)
  https://beforeitsnews.com/christian-news/2022/01/spacebusters-satanist-bill-gates-secret-bloodlines-exposed-pervywood-documentary-hollywood-pedovores-sex-scandals-must-see-videos-2604359.html

  UN PLANES SPOTTED NORTH BAY!!
  ” Protestujący w Ottawie również mówili, że obecność „policji” w kolorze brązowym nie wydaje się mówić po angielsku!!  Połączenie? Jasne, że tak. Wyobraź sobie, że sprowadzasz obce wojsko, by uciszyć niektórych protestujących… to jasne, że ta plandemia jest czymś więcej niż na pierwszy rzut oka sie wydaje… być może jednym z najbardziej diabolicznych planów podboju świata i ludobójstwa, jakie kiedykolwiek można było wymyślić.”
  https://www.youtube.com/watch?v=-b5xLhYCgiY

  KANADA OTTAWA GESTAPO – Josefiny CASTRO ( jego pierwotne imie i nazwisko zanim je zmienil razem z plcia ) JR. „ZIELONE KOSZULKI” USUNĄŁY ICH NAZWY IDENTYFIKACYJNE I NUMER ODZNACZENIA (78) https://www.bitchute.com/video/js7wkGtjL2KR/

  REŻIM TRUDEAU ZNISZCZY ŻYCIE PROTESTUJACYCH… NIEZALEŻNIE OD OPUSZCZENIA ICH LUB NIE. ” Nowo zatrudniony szef policji w Ottawie wypowiedział wojnę protestującym i ukarze ich, nawet jeśli opuszczą protesty. Wyjaśnił, że zidentyfikują wszystkich protestujących i ukarzą ich na szczeblu federalnym, a także finansowo.”  https://www.bitchute.com/video/5GmVMEB1Luk/ “Musisz usłyszeć słowa tego kanadyjskiego truckera za pośrednictwem High Impact Flix. Straci ciężarówkę i środki do życia, może trafi do więzienia, a Brian będzie sprzedawał latarki i koszulki. Co myślisz? Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie ciepło! Dzięki, że wpadłeś.” 
  Trudeau blokuje konto bankowe samotnej matki zarabiającej minimalną płacę za przekazanie 50 dolarów konwojowi antymandatowemu
  https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/sxfqr3/trudeau_freezes_bank_account_of_single_mom_making/
  RCMP, banki zaprzeczają, że truckerzy będą mieli zamrożone konta ( pomimo tych zaprzeczen , jednak to robia i to jest fakt )
  hhttps://www.theglobeandmail.com/canada/article-rcmp-banks-and-ottawa-say-convoy-protest-donors-wont-have-accounts/

  PORADY PRAWNE DLA KANADYJCZYKOW Z ZAMROZONYMI KONTAMI BANKOWYMI :
  Keith Wilson QC jest reprezentujący 9 Kanadyjczyków, których konta bankowe zostały zamrożone:
  https://twitter.com/ikwilson/status/1495841230315560962
  https://www.wilsonlawoffice.ca/
  Bank lub inny dostawca usług finansowych będzie mógł natychmiast zamrozić lub zawiesić konto bez nakazu sądowego
  https://www.zerohedge.com/political/trudeau-unleash-never-used-emergency-powers-act-counter-protests-us-canada-bridge-reopens
  ” „Usprawiedliwienie”, jakie podał kiepski dyktator dla powołania się na nadzwyczajne uprawnienia, było śmieszne: oskarżył lidera kampanii kierowców ciężarówek o „psoty”! „Potrzeba kontroli jest reakcją na strach. Czego rząd premiera Justina Trudeau obawia się tak bardzo, że powołał się na pierwszą w historii deklarację ustawy o środkach wojny nadzwyczajnej? Grupa Kanadyjczyków z klasy średniej, którzy rzucili mu wyzwanie. Otóż ​​to. To suma uzasadnienia Trudeau.

  Potrzebujesz dowodu? Oto główna organizatorka buntu kierowców ciężarówek, Tamara Lich, która wywołała ogłoszenie stanu wyjątkowego w kraju i wywołanie federalnej ustawy kryzysowej. O jaką ohydną zbrodnię przeciwko państwu została oskarżona? ‘ Doradztwo w celu popełnienia przestępstwa psoty ‘. ”
  https://www.lewrockwell.com/2022/02/lew-rockwell/our-mortal-enemy-trudeau/

  Dowód, że Światowe Forum Ekonomiczne kontroluje Trudeau i jego gabinet
  https://pandemicfacts.info/?p=395
  Dyktatura w Kanadzie:
  niektóre przepisy ustawy o sytuacjach nadzwyczajnych mają być STAŁE
  https://gellerreport.com/2022/02/dictatorship-in-canada-some-of-the-emergencies-act-provisions-to-be-permanent.html/
  Zdrajcy WEF w Parlamencie głosują za utrzymaniem stanu wojennego !
  https://www.theglobeandmail.com/canada/article-house-of-commons-passes-emergencies-act-motion-after-fractious-debate/

  Milicja i Wolnomularstwo- polaczenie : https://www.bitchute.com/video/8L0va3G9YtFI/
  UJAWNIONE TAJEMNICE WOLNOMULARSTWA – KABALA LUCYFERAŃSKA 
  „Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, jeśli nie złoży przysięgi, że będzie czcił Lucyfera. Nikt nie wejdzie w New Age, jeśli nie przyjmie inicjacji lucyferiańskiej”. – David Spangler, dyrektor Planetary Initiative, Organizacja Narodów Zjednoczonych”
  https://hearthetrumpets.com
  https://truthandconspiracy.com/the-united-nations-is-a-luciferian-cult-control-by-the-jesuits-rothschilds-and-rockefellers/​​​​​​​
  https://www.bitchute.com/video/ob22mLBcEzwS/

  ZNAMIE BESTII I ANTYCHRYST ( czy jakas inna diaboliczna postac z Ksiegi Apokalipsy ) ?
  Klaus Schwab ogłasza plan chipowania wszystkich na calym swiecie : https://www.bitchute.com/video/kLVkYp3HlLwF/
  Zdrajcy WEF Klausa Schwaba na całym świecie- Lista :
  https://www.tarableu.com/klaus-scwabs-wef-alumni-a-list/
  Zobacz, jak premier Alberty Jason Kenney robi znak ręką Illuminati, krytykując Klausa Schwaba
  https://www.bitchute.com/video/ShdQDFViBfnG/
  Klaws Swab mówi, że Fidelito uosabia swój globalistyczny program
  https://www.youtube.com/watch?v=Z9kgxDs2sew/>
  https://www.banned.video/watch?id=6213e0f100c8dc17454552dd

  AUSTRALIA
  „ZBRODNIE WOJENNE” AUSTALIJSKI RZĄD I POLICJA ATAKUJĄ NIEUZBROJNYCH CYWILÓW Z BRONIĄ MIKROFALOWĄ
  Australijska policja federalna i rząd popełniły zbrodnie wojenne przeciwko nieuzbrojonym i niewinnym cywilom, strzelając doprotestujacych z broni mikrofalowej, powodujac powazne uszkodzenia ciala i poparzenia :  https://crazzfiles.com/war-crimes-aus-government-police-attack-unarmed-civilians-with-microwave-weapons/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *