Streszczenie wykładu i opinii Ruperta Sheldrake’a o doświadczeniach mistycznych, fizyce i kosmosie

2 thoughts on “Streszczenie wykładu i opinii Ruperta Sheldrake’a o doświadczeniach mistycznych, fizyce i kosmosie

 1. Dobrze Rupert… Tak jak woda przechodzi ze stanu ciekłego w stały, podobnie niewidzialna energia zaczyna być widzialną materią. Każda cząstka ma swoją świadomość i stopień złożoności decyduje o jej poziomie świadomości. Widać że coś pęka w tych sztywnych strukturach… Widmo światła jest tym czynnikiem odpowiedzialnym za komunikację w poruszonym przez Ruperta obszarze. Same już światło komunikuje się w inny sposób… Ps. Wielkie dzięki dla pracujących nad przygotowaniem materiału.

 2. Funkcje organizmow osob zaszczypionych sa w czasie rzeczywistym sledzone i modulowane przez 5G. Podobnie pozostalych osob w jakims stopniu. Coraz trudniej o doswiadczenia mistyczne w obecnym srodowisku : (

  ” haker znalazł bazę danych, która zawiera informacje o osobach zaszczepionych przeciw cov id, parametry życiowe, dokładne współrzędne GPS, stan snu i inne. Dane te są przesyłane w czasie rzeczywistym bezpośrednio od zaszczepionej osoby za pośrednictwem wież 5G.

  Pomyśl o tym jak o inteligentnym zegarku (Garmin, Fitbit itp.) umieszczonym wewnątrz ciała, który cały czas śledzi Twoje parametry życiowe i lokalizację GPS.

  Jak śledzone są osoby zaszczepione Covid?

  – Osobnikowi testowanemu wstrzyknięto „szczepionkę” Cov id zawierającą
  nanożel – Szczepionka Cov id zawiera nanotechnologię wraz z procesorem i nadajnikiem (jesteś nadajnikiem)
  – Nanotech zbiera dane dotyczące Twoich parametrów życiowych i lokalizacji GPS
  – Nadajnik przesyła dane osoby za pośrednictwem Od wież 5G do serwerów (komputery z ogromnymi bazami danych)
  – Ogromne bazy danych są przechowywane ze wszystkimi danymi wszystkich osób zaszczepionych Covid / świnek morskich / obiektów testowych

  Jeśli pamiętasz, do 2020 roku wieże 5G zostały doszczętnie spalone w wielu obszarach ze względu na historie dotyczące tego, do czego może być używana nowa technologia wież komórkowych.

  Covid NIGDY nie mówił o wirusie, chodzi o pieniądze i władzę, kontrolowaną przez Big Pharma i The Deep State.

  Osoby, które otrzymały szczepionkę przeciw krowim, są teraz śledzone w czasie rzeczywistym przez ten system 5G ze sztuczną inteligencją.

  Ludzie stali się przekaźnikami, przekazującymi wszystkie informacje o sobie z powrotem do odbiornika AI.”
  https://principia-scientific.com/vaccinated-people-are-being-tracked-in-real-time/

  ( wyklad pana Zieby zostal zablokowany wAustrii – nie mozna otworzyc strony, podonie jak niemal wszystkich rosyjskich, czy wielu amerykanskich z naturalnym leczeniem )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *