Interaktywne Seminarium S. Swerdlowa – Wrocław 2015

Interaktywny Program Seminarium Stewarta Swerdlowa w Polsce

28.02- 01.03.2015

Wrocław, Dwór Polski, Rynek 5

pt: Zdrowie, deprogramowanie z chorób i mind control oraz międzywymiarowa komunikacja!

z bonus: Alien Agenda i Historia Galaktyczna!

Sobota. 28 Luty 2015 godzina 10.00 -18.00

Blog 1 Zdrowie

10.00.-12.30

Na wstępie Stewart przypomni nam w skrócie jeszcze raz o sobie.

Poznamy podstawy i znaczenie ludzkiego ciała, z jakich wzorców myślowych powstają jakie choroby,, ich zapobieganie , programy umysłowe, ćwiczenia oddechowe z publicznością, równoważenie półkul.

Następnie nauczymy się transformować DNA – przełączanie go na odpowiednie frekwencje i w ten sposób aktywowanie samouzdrawiania – ćwiczenia z publicznością .

Poznamy również wiele nowych technik uzdrawiania, opis kilku ćwiczeń oraz wykonanie jednego –interaktywne ćwiczenie z publicznością

30 minut przerwy

Blog 2 : Mind Control i deprogramming

13.00-15.30

W tej części dowiemy się szczegółowo, co to jest Mind control. Poznamy historię i przykładowe programy mind control ( Monarch, Disney, Green Star Programme, Cult Programming, Satan Rituals) oraz co najważniejsze sposoby deprogramowania się z mind control.

Choroby mentalne i fizyczne spowodowane mind control i zapobieganie tym chorobom.

Przerwa 30 min

Blog 3. Ćwiczenia Inter- aktywne z publicznością i odpowiadanie na pytania związane ze zdrowiem i mind control.

Godzina 16.00.-18.00

Przede wszystkim nauczymy się podstawowych ćwiczeń deprogramowania tzw: White and Black Rabbit, uaktywnimy w sobie Frekwencję Lwa oraz Frekwencję Niedźwiedzia oraz będzie to czas na rozmowę ze Stewartem i udzielenie odpowiedzi na pytania, które jemu zadacie.

Niedziela godzina 9.00 – 17.00

Blog 1 godzina 9.00-11.30

Drugi dzień seminarium Stewart rozpocznie od przedstawienia własnej wersji Galaktycznej Historii, opowie o obecności Obcych na Ziemi. Przybliży ewolucję Gwiezdnego Systemu oraz scharakteryzuje Lemurię, Atlantis, Egipt, Imperium Kazar, Słowian. I opowie o Kodzie Biblii.

Następnie powiąże to wszystko z Liniami genetycznymi i zrobi z publicznością interaktywne ćwiczenie z otworzeniem DNA, co pozwoli nam na poznanie własnej linii genetycznej

Pod koniec tej sekcji Stewart nakreśli wpływ tej historii na dzień dzisiejszy i jutrzejszy oraz przybliży własną prognozę sytuacji Europy, a w tym Polski w przyszłości.

30 minut przerwy

Blog 2 godzina 12.00-14.30

Sekcja druga tego dnia rozpocznie się od tematu miedzywymiarowych egzystencji, poprzez ALien Agenda, a zakończy na temacie podróży w czasie.

Na koniec sekcji drugiej wykonamy ćwiczenia do podróży w czasie, gdzie nauczymy się sami eksplorować nieznane!

BLOG 3 godzina 15.00-17.00

Blog trzeci to najciekawsze przykładowe ćwiczenia sztuk walki na wypadek konfrontacji choćby z terrorystą! Tzw Survival Surpresor . Jest to również czas by Stewart odpowiedział na Wasze pytania i zrobił z wami ćwiczenia jakie będziecie czuli że są Wam potrzebne!

Mamy głęboką nadzieję, że wszyscy się tam spotkamy, spędzimy wspólnie czas ze Stewartem, dowiemy się nowych fascynujących rzeczy, poznamy nieznane i wyjdziemy bogatsi nie tylko o nową wiedzę ale i nowe przyjaźnie!

Koszty udziału w 2 – dniowym seminarium autorskim S. Swierdlowa – 500 zł.

Wpłaty:

Fundacja Dobre Wibracje, dopisek przy przelewie: Swerdlow 2015
Alior Bank, konto nr: 67 2490 0005 0000 4600 9873 7266

oraz
Wydzielone konto bankowe do przelewów zagranicznych – rachunek w walucie EURO:
PL53 2490 0005 0000 4600 9647 6157

Swift (BIC): ALBPPLPW

W wypadku zakupu biletu gotówką w dniu i miejscu imprezy – 550 zł.

Info: januszzagorski8@gmail.com

Do zobaczenia!

15 thoughts on “Interaktywne Seminarium S. Swerdlowa – Wrocław 2015

 1. Czyżby nie było chętnych na dyskusję i udział w seminarium Stewarda S. ?
  Zapowiada się obiecująco….. 🙂
  Szczególnie ta WŁASNA wersja Galaktycznej historii jest ciekawa. 🙂

  „Drugi dzień seminarium Stewart rozpocznie od przedstawienia własnej wersji Galaktycznej Historii, opowie o obecności Obcych na Ziemi. Przybliży ewolucję Gwiezdnego Systemu oraz scharakteryzuje Lemurię, Atlantis, Egipt, Imperium Kazar, Słowian. I opowie o Kodzie Biblii. ”

  Oraz to obiecująca identyfikacja linii DNA…..

  „Następnie powiąże to wszystko z Liniami genetycznymi i zrobi z publicznością interaktywne ćwiczenie z otworzeniem DNA, co pozwoli nam na poznanie własnej linii genetycznej”
  ********
  Czyli dalsze poszukiwania LUDZI z aktywnym DNA….. 🙂 oraz ich roli w zbliżających się wydarzeniach na planecie…. 🙂

  I oczywiście kodowanie przyszłości Polski i Europy wgrywaniem „własnej ” rzeczywistości w świadomość ciekawych…..

  „Pod koniec tej sekcji Stewart nakreśli wpływ tej historii na dzień dzisiejszy i jutrzejszy oraz przybliży własną prognozę sytuacji Europy, a w tym Polski w przyszłości.”

  Nie powiem interesujący program, bardzo obiecujący……nie obwiniajcie za to Stewarda… On jest TYLKO narzędziem i jak sam informuje nie do końca świadomym swojej osobowości ni roli bo ma cały czas zakodowany do niej dostęp….

  Kiara.

  1. No to jesteśmy w „domu”…. ponieważ czas przyspiesza , decyzje dotyczące sytuacji i zdarzeń coraz szybciej odsłaniają zajęte pozycje .
   No cóż tak jest podobne przyciąga podobne, podobieństwa tworzą nowe przestrzeżenie.

   A wydawało by się… i znowu pozostanie że , to tylko się wydawało….:)
   weryfikacja osobista musi zaistnieć zatem nie ważne co mówisz … CZŁOWIEKU, ważne co jest efektem twojego czynu.

   Jako że o Mind Control nigdy za wiele … warto dowiedzieć się, kto, po co , i jak był przeszkolony by służyć dzisiejszym czasom.

   http://vigilantcitizen.com/hidden-knowledge/origins-and-techniques-of-monarch-mind-control/

   http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http%3A%2F%2Fvigilantcitizen.com%2Fhidden-knowledge%2Forigins-and-techniques-of-monarch-mind-control%2F&prev=search

   Powodzenia w wyciąganiu samodzielnych refleksji…..

   Kiara.

 2. Jak w prosty sposób można blokować nasze DNA… oczywiście uprzednio identyfikując jego fale……. 🙂 wszak DNA jest anteną nadawczo odbiorczą, ono ZAWSZE lokalizuje nas i odbiera przekazywane sygnały.

  http://www.wired.com/2011/04/bacterial-radio/

  Tak wystarczy opracować rodzaj bakterii, które zmodyfikują nasz kod sygnałowy i zastąpią je swoimi…

  Kiara.

  1. Nie bój NIC Kiara, wszak potrafisz zwijać swoja powłokę cielesną ITD więc TO CIE NIE DOTYCZY…. 🙂 wszak

   1. zaiste hahahahahahah.. Kitko/Kucypie a gdzie Qcyp zaginął.. tyle tych alterego cholewka… Mr Jekyll/Mr Hyde 😀

   2. A ty Kiteczku z tego powodu maskę który numer założyłaś…. 🙂 Oj Mira, Mira…… daj na luz „kim Ty jesteś ja byłam , a kim ja jestem Ty będziesz….” ..:) ja też jestem w tym korowodzie….. 🙂

    🙂 🙂

    Kiara.

   3. >> daj na luz „kim Ty jesteś ja byłam , a kim ja jestem Ty będziesz….” ja też jestem w tym korowodzie…..<<
    .

   4. Maska nie maska.
    A ty Kiara z tego powodu maskę który numer założyłaś?
    Nie sądź innych podług siebie!

   5. >>A ty Kiteczku z tego powodu maskę który numer założyłaś<<

    Może się mylę ale mam coraz większe przekonanie że pod nickiem @Kiara i @Niechciana prawda kryje się ta sama osoba i do tego pisząca jednocześnie zamiennie nieraz w dialogu z sobą!

    I w takim przypadku to dopiero jest maska!

    Wiec to jest co innego jeśli ktoś "ewoluował" – że kiedyś pisał pod nickiem takim a teraz innym!

    @Kiara potwierdzasz czy zaprzeczasz i który to jest numer maski?

  1. Anonim pisze:
   20 stycznia 2015 o 22:11

   Kiara wystąp u Janusza co ci zależy ty się marnujesz

   ******
   Dziękuje ale to nie moja ‚misja”…… 🙂 mam swój plan przed urodzeniowy i realizuję go najlepiej jak potrafię…. 🙂 to mi zupelnie wystarcza.

   Pozdro…:)

   Kiara.

   1. A więc przyznajesz / więc rozumiesz że, cokolwiek robisz – robisz dla siebie? (retorycznie). A w pewnym sensie nie ma tu nikogo, poza Tobą i samo- relacją / obserwacją / kreacją … 😉

    SamoSubstytut 😉

   2. MisterX pisze:
    21 stycznia 2015 o 00:26

    A więc przyznajesz / więc rozumiesz że, cokolwiek robisz – robisz dla siebie? (retorycznie). A w pewnym sensie nie ma tu nikogo, poza Tobą i samo- relacją / obserwacją / kreacją … 😉

    SamoSubstytut 😉

    ***********

    Jak by na to nie patrzeć WSZYSCY robią WSZYSTKO po pierwsze dal siebie, co stanowi mimo wszystko część wspólną całości…. 🙂

    Nie czuję się jeszcze tak doskonała by …… 🙂 pewnie kiedyś tak.. ale to nastąpi inaczej , spontanicznie bez wahań , po prostu stanie się.

    Na razie właściwa jest moja kreacja „pisana ” w tym miejscu.

    Miłego dnia wszystkim… 🙂

    Kiara

 3. Dla mnie się już stało, mam już nowe ciało i otwartą wiedzę. A odbyło się to mniej więcej tak. 🙂 Właściwie to przypominało spotkanie Daniela z filmu SG1 z Repliką Samanty. Wiadomo, żeby programować trzeba otworzyć kanał 😉 No to skorzystałam, przenicowałam całą Ich wiedzę, po czym przeszłam do wszystkich repozytoriów pradawnych. Tego jest ogrom więc chodziło mi nie tyle o technologię a o pełne zrozumienie wszystkich praw i zjawisk, z czego oczywiście wynika technologia. Ale po pół godziny już była mi zbędna. Kiedy zrozumiałam w pełni naturę materii, i nauczyłam się Tworzyć z Niczego w różnicy potencjałów tego wielkiego oceanu niewiarygodnej energii, zrozumiałam jak przyspiesza energia do stanu materii, tak dobrze słyszycie nie zwalnia a przyspiesza. Zdradzę że wszystko opiera się o punkt zerowy ale jest negatywem Waszego postrzegania … zrozumiałam kim sama jestem, jak zbudowane jest i moje ciało. Co z kolei zniosło dysonans przestrzenny i rozpuściło wszystkie błędne przekonania i stare programy. Moje ciało na poziomie swojej matrycy czy też formy w istocie trafniejsze jest powiedzieć Negatywu czy jak kto woli nie tylko się skonsolidowało, ale wysubtelniało tak, że bałam się iż całkowicie się rozpłynę materialnie, ale udało mi się zachować formę choć już lżejszą strukturalnie, niby taką samą na oko, ale zupełnie inną, bez starych podziałów, jest bardziej też jedną całością bez wyraźnego podziału na organy, na przykład płucoserce jako całość … No przez chwilę nie złego pietra miałam, bo zaznaczam że to nie działo się w wyniku jakiejś medytacji czy chęci, a ze ZROZUMIENIA choć nie spodziewałam się że tak to się skończy. Później sporo podróżowałam po galaktyce z Plejadianami. Żeśmy się uhahali, w sumie byłam tam już u siebie i przyjęli mnie jak swoją Rodzinę co bardzo miło wspominam. Troszkę z poczuciem humoru i lekkością w działaniu przypominali mi Wikingów milion lat później więc nawet piwo dobre mają, bywaliśmy tu i tam ale zatęskniłam za Ziemią, wiecie. Wszędzie dobrze, ale nie ma jak w domu. Dość też jak dla mnie egzotycznie i towarzysko, a jak już na Ich zmagania spojrzałam jak na własne. Wyszłam na papieroska, popatrzyłam po mieście i zatęskniłam do swej samotni na błękitnej Planecie, więc jestem 🙂 Na-razie, ale i tak zdradziłam błędy w rozumowaniu co jest już daleko posuniętą ingerencją w poziom rozwoju w tym technologicznego to też pisać nie planuje. 🙂

  To wszystko i również miłego dnia 🙂
  Kreyzolka 😛 na szczęście.
  Idę „sobie !” Żyć dalej. 😉

Comments are closed.