International Day Against Mind Control – 8.02.2016

8 lutego 2016 w studio NTV zorganizowana została debata dotycząca walki przeciwko zorganizowanemu nękaniu ludzi przy pomocy różnych ukrytych narzędzi kontroli umysłu. Ten dzień – 8 lutego 2016 jest rocznicą śmierci dr Rauni-Leena Luukanen-Kilde, kobiety, która jako jedna z pierwszych na świecie otwarcie zaczęła ujawniać metody kontroli ludzi oraz tajnych sposobów ich uśmiercania. Jej śmierć z całą pewnością nie była śmiercią naturalną. W hołdzie dla jej dokonań dla ludzkości, dzień 8 lutego społecznie ustanowiony został Dniem Walki z Kontrolą Umysłu.

Najnowsze technologie umożliwiają zdalnie oddziaływać na system nerwowy człowieka i sterować w ten sposób zachowaniami całych populacji. Rządy i służby specjalne większości krajów wykorzystują te technologie zarówno do doświadczeń naukowych, jak i do walki przeciwko swoim oponentom.

Technologie te pozwalają dowolnie wpływać za pomocą urządzeń np. radioelektronicznych na naszą fizjologię, emocje i procesy kognitywne bez naszej wiedzy i z całkowitym pominięciem naszej wolnej woli. Są wspaniałym narzędziem do zamienienia każdego z nas w doskonale uległego niewolnika zdolnego do ekstremalnych zachowań z samobójstwem i aktem terroru włącznie.

Temat ten jest skrzętnie usuwany z przestrzeni publicznej, gdyż dotyczy także zastosowań wojskowych, niemniej prace badawczo-rozwojowe w tym zakresie idą pełną parą i dzieje się tak też w naszym kraju.

Z uwagi na ogromne zagrożenie dla naszej wolności myślenia, działania i odczuwania, jakie niosą ze sobą te technologie, zabiegamy o wprowadzenie całkowitego zakazu wymyślania, produkowania, testowania i stosowania tego typu technik i broni najnowszych generacji.

Najpierw jednak musicie się Państwo dowiedzieć, że taki problem w ogóle istnieje i już jutro może dotyczyć każdego z nas. Dlatego zapraszamy do dogłębnego zainteresowania się tym tematem.

Wideolink przenosi do playlisty z nagraniami z całego dnia.

One thought on “International Day Against Mind Control – 8.02.2016

  1. Dr. Rauni Kilde
    Wielkim szacunkiem darze ta kobiete . Jej glebie i znajomosc tematu .
    Jedna z najpiekniejszych i najbardziej odwaznych istot na naszej Planecie .

Comments are closed.