IV Konferencja Wolnych Ludzi – 10 sierpnia – Mogilno

IV Konferencja Wolnych Ludzi
Mogilno
Restauracja „PATRYK”
10 sierpnia (piątek) 2012

18.30 – 22.00 – Patronat medialny: niezaleznatelewizja.pl (NTV)

18.30 – Otwarcie spotkania – Janusz Zagórski i Bolesław Kula
Polska i świat – w jakim miejscu jesteśmy ? Wprowadzenie

19.30 – Sytuacja polskiej wsi – wypowiedzi mieszkańców Mogilna i okolic

20.00 – Demokracja bezpośrednia – droga do zmiany. Nowa Konstytucja i nowy ustrój Polski – Paweł Nogal

20.30 – Niekonwencjonalne technologie, które zmienią świat (free energy, nowa medycyna, nowa mechanika, technologia plazmy)

21.00 – Czynnik pozaziemski a polityczny i ekonomiczny kształt naszej cywilizacji – dyskusja panelowa

21.30 – Przygotowania do I Kongresu Wolnych Ludzi 21 -22 grudnia 2012 roku. Jak budować Ruch Wolnych Ludzi?

Wstęp wolny!
Zapraszamy!

Info: januszzagorski8@gmail.com Tel.: 533 885 883

10 thoughts on “IV Konferencja Wolnych Ludzi – 10 sierpnia – Mogilno

 1. Gdzie jest ta wiocha i jak do niej dojechać.
  po drugie
  takie zjazdy powinno się organizować w np. w Warszawie do której można dojechać koleją i autobusem bez przesiadek
  po trzecie, co to za temat
  Czynnik pozaziemski…
  przecież nie będziemy dyskutowali o duperelach jeśli chcemy być ludźmi poważnymi
  po trzecie
  Przygotowania do I Kongresu Wolnych Ludzi 21 -22 grudnia 2012 r……
  Chcecie robić kongres niemal w wigilię świąt BN?
  a drogi będziecie mieli odśnieżone?

 2. ‚po3’ …zdaje się że 21.12 to bardziej symboliczna data od BM i tę drugą łatwiej by było przesunąć na październik, niż manipulować coś przy 21. 🙂

 3. Tadziowi „dziękujemy” skoro nie zainteresowany.
  Prosimy o info co „poważnego” organizujesz w Warszawie bo posiedzenia Sejmu to znamy.
  Może nie jestem „poważnym ludkiem” bo na grudniowy Kongres, jak zima normalnie „zaskoczy” drogowców pojadę kuligiem i będzie wesoło 🙂

 4. Drogi @Tadeuszu. Najwikęszym problem ludzi jest to, że sami generują problemy. Spróbuj zminic nastawienie … albo zwyczajnie odpuść sobie.

 5. Niezle usmialem sie czytajac komentarz rzeczonego Tadeusza. Az postanowilem sie do niego odniesc:

  „Gdzie jest ta wiocha i jak do niej dojechać.” – Szkoda ze Pan zadaje pytanie bez znaku zaptania ale pomijajac ow fakt jesli ktokolwiek w 21 wieku pyta gdzie jest jakakolwiek miejscowosc to zastanawiam sie gdzie ow ktos mieszka? Przeciez nasz Tadeuszek pisal swoja wypowiedz za pomoca komputera i Internetu zatem jaki problem wpisac w http://www.docelu.pl nazwe miejscowosci i zobaczyc?
  „po drugie
  takie zjazdy powinno się organizować w np. w Warszawie do której można dojechać koleją i autobusem bez przesiadek.” – Oooooo a to dopiero odkrycie :D:D:D Czyli mamy rozumiec ze do Warszawy z kazdego miejsca w Polsce dojezdza sie bez przesiadek? Niezle stwierdzenie.
  „po trzecie, co to za temat
  Czynnik pozaziemski…
  przecież nie będziemy dyskutowali o duperelach jeśli chcemy być ludźmi poważnymi” – Jesli dla Pana Tadeuszka czynniki pozaziemskie ktore od lat towarzysza naszej egzystencji sa duperelami to proponuje zajac sie jedzeniem, sr…, spaniem i bz….. To pewnie dla takiego ignoranta jak nasz P. Tadeusz beda zajecia z pewnoscia bardziej tworcze i interesujace.
  „po trzecie
  Przygotowania do I Kongresu Wolnych Ludzi 21 -22 grudnia 2012 r……
  Chcecie robić kongres niemal w wigilię świąt BN?
  a drogi będziecie mieli odśnieżone?” – Pomine milczeniem fakt ze nie mozna dwa razy wyrazac opinii „po trzecie” no ale poniewaz juz wiem z kim mam do czynienia tak jak wspomnialem pomijam to milczeniem. Czytajac fragment „Chcecie robić kongres niemal w wigilię świąt BN?” – Panie Tadeuszu, o ile pamietam to Swieta BN rozpoczynaja sie 24 grudnia zatem 21-22 jest odpowiednio wczesniej zatem jesli Pan musi zabijac karpia, lepic pierozki albo gotowac bigos to proponuje zostac w kuchni wtedy nieodsniezone drogi nie beda Panu w niczym przeszkadzaly. Zakupy proponuje zrobic juz teraz w sierpniu bo a noz nikt Panu chodnika nie odsniezy i co wtedy? Bedzie Pan zmuszony do glodowki? 😀 Chyba ze Pan rozpoczyna swietowanie 21 go??? Tylko to tez wbrew tradycji 😀 Jesli natomiast nie rozumie Pan dlaczego Kongres ma odbywac sie 21 go – proponuje pomyszkowac w Internecie(dla Pana informacji – jest cos takiego jak google), wtedy dowie sie Pan dlaczego akurat wtedy odbywala sie bedzie rzeczona Konferencja.

  Wypada na koniec pozdrowic Pana Tadeusza… O zgrozo…

  Pozdrawiam zatem… Mam nadzieje ze slowo pozdrawiam Pan zrozumie tak?

 6. do Liberek: całkiem dobry komentarz, piękne wypunktowanie, serwuję oklaski:) i do wszystkich: uważam, że rzeczony p. Tadeusz trafił tu przypadkiem, z nudów łażąc po sieci. Pomijam ignorancję i styl wypowiedzi, bo to tylko p.Tadeusza problem. Istnieje prawdobodobieństwo, że chociaż odrobinkę pomyśli po przeczytaniu tych kilku komentarzy do jego wypowiedzi, aczkolwiek nie przypuszczam, żeby tu trafił drugi raz. Pozdrawiam wszystkich ciepło (p.Tadzia też) i, mam nadzieję, do zobaczenia, ponieważ mam zamiar być obecny i w Mogilnie, i na grudniowym kongresie, a może nawet uda mi się też uczestniczyć w najbliższym Polcon-ie 🙂

 7. Witam.
  Czy jedzie ktoś na to spotkanie z okolic Kielc , chętnie dosiądę się do czyjegoś samochodu i pokryję część kosztów.
  pozdrawiam
  Dariusz Brzozowiec

 8. Witam,

  Liberek w moim odczuciu, nie do końca słusznie obraziłeś Tadeusza. Już tłumaczę dlaczego tak uważam. Naszą misją na dzisiaj jest uświadamianie jak największej ilości ludzi i przekazywanie tego co już wiemy. Przypuszczam, że obrażony przez Ciebie Tadeusz nie będzie chciał więcej z Tobą dyskutować, co widać po wpisach następujących po Twojej wypowiedzi… Efekt osiągnąłeś żaden.
  Rozumiem Stary Twoją reakcję, ale nie tędy droga. Ludzie mają duży opór przed zmianą swojej świadomości i zawsze będą negowali, wyśmiewali i w każdy możliwy sposób, dyskredytowali idee burzące świat ich przekonań. Przyzwyczaj się więc do tego, że będziesz n. p. wyśmiewany…

  Trudne ..?

  Nie, po prostu robią to Ludzie, którzy nie rozumieją Twoich idei i tyle. Co możesz zrobić ? Tłumaczyć, tłumaczyć i jeszcze raz tłumaczyć… to działa.
  Dlatego Ja zapraszam Tadka do zapoznania się głębiej z materiałami dostępnymi na http://www.niezaleznatelewizja.p l oraz na innych alternatywnych portalach, polecam http://www.glosulicy.pl i nie obrażam się na jego reakcję w obronie „swojego świata”. Zapraszam do zapoznania się z innym, w moim odczuciu prawdziwym.

  Pozdrawiam

 9. Witam,

  Drodzy Organizatorzy – proponowałbym stworzenie facebookowej strony Konferencji Ludzi Wolnych – można wówczas łatwiej wrócić do tematu czy śledzić temat, podyskutować 🙂 Swoją drogą, cieszy mnie, gdy trafiam na nowe środowiska i zrzeszenia ludzi wolnych, o tej konferencji słyszę pierwszy raz – dobra inicjatywa.

  Pozdrawiam,

  Maciek

Comments are closed.