Janusz Zagórski 06.05.2012

7 thoughts on “Janusz Zagórski 06.05.2012

 1. Wywiad z Derą – tragedia – poproszę o lepszą jakość dźwięku – wyciszenie tego hałasu który dochodzi z okolic.

 2. Witam,
  Także zwróciłam uwage na zacisnięte pięści tych istot, rozbudowane ramiona i zawzięte twarze. To nie oznacza pozytywnych zamiarów względem ludzi.
  A może ,,, witajcie w świecie Generała Daimosa ?

 3. Hej Anka,
  Już podczas forum wytłumaczyłem, że są to stare rysunki, i nie umiem dobrze rysować dłoni. A rozbudowane ramiona świadczą jedynie o tym, że są silne, prowadzą zdrowy tryb życia wraz z ćwiczeniami fizycznymi. Poza tym na dalekie misje wybiera się zawsze najsilniejszych, najzdrowszych, i najmądrzejszych astronautów.
  Do szkoły plastycznej nie chodziłem, wszystkiego uczę się sam. Więc proszę o wyrozumiałość. A nie moja wina jakie istoty widzę. Widuję ich naprawdę wiele typów i ras, już mówiłem jakie mają zamiary lub co o nas myślą.
  Gadowate i tak nas nie lubią, ich sprawa. A te podobne do nas odnoszą się z wielką rezerwą, stąd dłonie nie otwarte, a schowane.
  Widziałaś otwarty konflikt – wojnę z nimi, bo ja póki co nie. A to, że ostrzeliwuje się ich pojazdy na pewno nie sprawi, że wyjdą do nas z otwartymi rękoma. Vide działania USA.
  Przemyśl to.
  I Pozdrawiam Serdecznie.
  Miłego Dnia.

 4. Panie Grzegorzu,
  wywiad z Panem zrobił na mnie wielkie wrażenie. Czy zna Pan właściwie odpowiedź , dlaczego był Pan świadomy ich obecności od dzieciństwa i dlaczego właśne Pana wybierały do takich kontaktów ? Czy ma Pan z nimi jakieś związki, może z poprzednich inkarnacji, może był Pan jeszcze niedawno też astronautą z jakiejś innej planety, może Pana misją jest teraz pośredniczenie teraz we wzajemnych kontaktach ? I jak się mają do tych spotkań informacje np. Credo Mutwy, szamana zuluskiego, który wspomina o bardzo okrutnym traktowaniu porwanych w Afryce ludzi prze istoty reptoidalne i o masowej skali tych porwań ? Czy oni moga działać w ten sposób bezkarnie ?
  Serdecznie pozdrawiam. Kris13

 5. Ale Kit, gostek daje, stęka jak klecha w niedzielę, tylko ogólniki plus przypuszczenia, bezeduraaaa , „… są istotami z krwi i kości lub z innej materii..” pierdoły jak „maść końska” co jest na prawie wszystkie schorzenia.

 6. Masz racje HEYA,

  Podobnie jak w audycji nautilusa „zdaje mi się że jestem pewien chociaż nie jestem spacjalistą że jest niemożliwe żeby zrobione przy użyciu naszej technologii”

Comments are closed.