Janusz Zagórski 10.06.2012

– komentarze do Euro 2012
– rozmowa z Krzysztofem Rogalą
– wystąpienie Rafała Nowickiego na UFO Forum
– informacje dotyczące Harmonii Kosmosu

17 thoughts on “Janusz Zagórski 10.06.2012

 1. wielka gotowość się obiawiła i manipulacja ten fragment na moście był pozytywny z ilu kamer to było kręcone kto to ustawił to też może tylko prowokacja ten panoczek na rowerze to pewnie prawnik niezwykły bo kodeks dosyc poglądowo zna nie wiem ja tam nie będę grzebał w kodeksie ale jeśli to prawda to zastanowić się proponuje bo na wizje to się nadaje tylko końcowy fragment reszta to jakaś prowokacja ostrzegacie a sami się podpuszczacie

 2. a może to maskarada a może agenci pl rs usa eu a nie generalizujac są mendy a człowiek póżniej się drapie i się zastanawia z skąd to a może to …..\
  proponuje p.Krzysiowi podrążyć temat bo są teorie i wykłady sympozja o takich sprawach ogarnąć temat lub archiwa tej telewizji a może te osoby chcą być zauważone może to ich ego może czują potrzebe empatji i nie wiedzą co sobie czynią( zdrowi) bo chcą pomagać w transformacji może to zmiany w dna może…to wszystko skłania do myślenia że robicie coś czego tak naprawde nie rozumiecie lub to że jesteście manipulowani a ktoś może sobie kpić z waszych uczuć jak tak to wybaczcie ale jeśli bedziecie nierzetelni to nie ma co się dziwić

 3. W dawnych czasach ludzie byli święcie przekonani, gdy wybuchał wulkan – Bóg był na nich zły – za coś co uczynili, bądź czego nie uczynili. Po rozwoju nauki i cywilizacji okazało się – że to siły natury, natomiast, po książkach Icke okazuje się – że to Reptilianie.
  Widać nauka wsteczna również Was dopadła.

  Niedługo będzie ewidentny rozpad na dogmatowców, którzy wierzą w słowa o atakach energetycznych – wyssanych z palca – jakoś te ataki energetyczne nie zabijają Icke i pozwalają mu trzymać wysoki poziom dobrostanu, oraz sprzedawać książki.
  Bez problemu można zapłacić i kupić książkę.

  Mieszanie faktów.
  Pozdrawiam.

 4. Czyli mam rozumieć, że tak……
  Pan Zagórski powiedział, że ludzie którzy są przeciwni, lub są dużymi sceptykami – żeby nie oglądali materiałów NTV.
  Dopuszczam, że niebawem tacy ludzie będą banowani na Youtube- aby zrobić śmietankę z jednym nurtem wiary- bez sprzeciwu.

  Jeśli ja piszę, że coś mi się nie podoba w audycjach np. Rogali (którego uważam, za człowieka z zaburzeniami psychicznymi) – to jestem zmanipulowany atakami energetycznymi- żeby tak pisać o tym człowieku, lub sam jestem ze służb? Tak mam to rozumieć.

  Jeżeli Pan Rogala pisze na użytkownika Youtube – „skończysz jako karma dla psów” – to nie pisał tego Pan Rogala – tylko przez manipulacje – ludzie służb.
  Jeśli Rogala podobnie wyraża do użytkowników się na forum prawda2 – to również nie jest Rogala – tylko atak służb.

  Pomyślcie zdroworozsądkowo jakie zbieżności są między Waszymi teoriami a religią?
  1. Kto nie wierzy – ma zamknięty umysł.
  2. Wszyscy którzy próbują ośmieszać, lub pokazywać, że to nie prawda – to źli ludzie – to ludzie czarnego rządu, którzy z nimi współpracują i nie chcą naszej wolności.
  3. Wszystko = choroba, trzęsienie ziemi, złe samopoczucie – to ataki energetyczne istot kosmicznych – te rzeczy nie mają nic wspólnego z fizjologią człowieka i cyklami ziemskimi.
  4. Mamy setki dowodów w postaci świadków (w religii dowody w postaci cudów, objawień).
  5. Nie potrzebujemy namacalnych dowodów, takich nie ma gdyż Reptilianie je ukrywają lub niszczą – musimy wierzyć.
  6. Łączenie rzeczywistych faktów np. UFO, reinkarnacja, hipnoza z Reptilianiami, Jaszczurami, itd.
  7. Jeśli wychodzą teorię – które wskazują że to wszystko jest wyssane z palca i jest to bujda na kółkach- nie należy w to wierzyć i stać przy swoim, ponieważ to ataki energetyczne zmiany myślenia, oraz praca służb.

  JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ SŁOWA PANA JANUSZA – ŻE LUDZIE O INNYCH POGLĄDACH NIE POWINNI OGLĄDAĆ MATERIAŁÓW NTV (może cytat nie dokładny- ale podobne słowa są zawarte w tym materiale)- już niedługo wyczyścicie subskrybentów z ludzi myślących i wyrażających swoje poglądy – zostaną tylko robociki o ukierunkowanym myśleniu.

  Panie Januszu mam do Pana ogromny szacunek za pracę którą Pan robił np. wywiady z wojskowymi, UFO-Forum, itd.. Natomiast religia Ufo w którą został Pan wkręcony tylko ośmiesza całe zjawisko.

  Ja rozumiem, że chcecie więcej wiedzieć o UFO niż tylko zrobienie zdjęcia aparatem, ale również kim są, co robią, jaką mają technikę, czy potrafią manipulować ludzkim umysłem – ale ta droga którą podążacie jest w moim przekonaniu błędna i prowadzi do ufo-religii.

  Pozdrawiam.

 5. Euro 2012. To wielki biznes o zasięgu globalnym. Tu liczą się tylko pieniądze, a nie sympatie narodowe. Bukmacherzy ustawiają mecze. Media ogłupiają kibiców i społeczeństwo. Po co więc reklamować sport, który obecnie ustawiony jest jedynie pod dojenie kiboli i społeczeństwa. Mam na myśli nie tylko finansowe ale i energetyczne wykorzystywanie ludzi przy tak wielkich imprezach. 96% tworzonej energii to energia nisko wibracyjna, czyli negatywna.

 6. SceptykPL nie koleś nie mam zaburzeń psychicznych i nie wstawiaj mi kitów bez jakichkolwiek dowodów, tym bardziej że masz zerowe pojęcie w temacie ataków psychotronicznych. Tak się złożyło że kiedy skojarzyłem fakty i parę innych osób też uporaliśmy się z tym w dwie godziny. Te metody są używane od jakiegoś czasu.

  Co do użytkowników forum Prawda2 który mnie ośmieszali, przejrzyj kolego ilość obelg wyzwisk i skalę ośmieszenia na tamtym forum. Nie będę cytował prywatnych maili jakie dostaje. Z tego co wiedzę tamte forum specjalizuje się w ośmieszaniu, mieszaniu z błotem, nieszczyceniu, szkalowaniu każdego kto cokolwiek napisze w innym temacie niż nienawiść do policji, uwielbienie dla marihuany. Czy skończysz jak karma dla psów…obawiam się że nie…co najwyżej jako mielonka…pasuje ? Skala bezczelności i ośmieszania jakie sobą reprezentujecie spamując wszystkie fora jest ogromna. Osobiście szkoda mi czasu na przepychanki i dyskusje z bandą półgłówków.
  takim jak wy nie przedstawia się dowodów, tylko tępi wszelkimi metodami jako działalność aspołeczną. Większość zajadłych sceptyków z którymi się spotykałem to zwykli socjopaci.

  …pisząc takie żałosne teksty „jeśli wychodzą teorię – które wskazują że to wszystko jest wyssane z palca” ja nazywam to …teorią idioty…
  Najpierw potrzebna jest wiedza…nie reprezentujesz niczego ..POWTARZAM NICZEGO co świadczyłoby o posiadaniu jakichkolwiek argumentów merytorycznych….gadki o „wysysaniu z palca” dobre były w przedszkolu.

  jeszcze jedno „wyczyścicie subskrybentów z ludzi myślących i wyrażających swoje poglądy” … poglądy ? kpisz sobie człowieku ? Co nazywasz poglądem ? Nie potrafisz się odnieś do jakichkolwiek badań, i argumentów… słyszałeś o DEIR ? bardzo wątpię…człowieku tobie tylko wydaje się że wiesz o czym mówisz..ale jesteś jedynie „wypełniaczem” do tego szkodliwym.

  Jeszcze jedno…nie wycieraj sobie moim nazwiskiem gęby …przy okazji przejrzyj jakie odwiedzi były kierowane pod moim adresem były na Prawda2 …chyba że jesteś jednym z tych troli z tego forum.

  „Dopuszczam, że niebawem tacy ludzie będą banowani na Youtube- aby zrobić śmietankę z jednym nurtem wiary- bez sprzeciwu.” —-w wielkim skrócie…takich jak wy należy eliminować wszelkimi dostępnymi sposobami z sankcjami prawnymi włącznie gdy zajdzie potrzeba…jakiekolwiek pobłażanie kończy się śmietnikiem, obelgami, trolingiem i niszczeniem tematu. Nikt z was nie zadaje pytań…typowa cecha troli, spamerów, ignorantów, agentów i zwykłych niedorozwojów.

  Nie tylko nie masz pojęcia o religii..ale i o UFO, ale i o niczym…bo tylko ktoś taki pisze punktując bełkot jako argumenty…

  przykład debilizmu…

  „Nie potrzebujemy namacalnych dowodów, takich nie ma gdyż Reptilianie je ukrywają lub niszczą – musimy wierzyć.”

  kto tak mówił ? z kogo chcesz zrobić kretyna ? Myślisz że mi zależy aby ludziom twoje pokroju przedstawiać cokolwiek ? Owszem mamy dowody..i to potężne…ale po pierwsze i wbij to sobie do łba…Pracuje 8-10 h w firmie aby się utrzymać, nie mam jakiegokolwiek dochodu z tytułu tego co robię…Chcesz dowodów idź do Bernatowicza, Witkowskiego, albo Wołoszańskiego. Przekonałem się już po prostu nie warto niczego ujawniać bo ilość kretynów komentujących cokolwiek co odstaje zawsze wzrasta w postępie geometrycznym.

  „Natomiast religia Ufo w którą został Pan wkręcony tylko ośmiesza całe zjawisko.”
  A co ty wiesz o tym zjawisku ? Wiesz koleś o okaleczeniach ludzi, wiesz o wojsku które jest w to zamieszane ? Słyszałeś o MILAB ? bo polski wywiad już słyszał…wiesz co się dzieje z zaginionymi dziećmi ? Wiesz może cokolwiek o historii religii…o źródłach ?
  Daleko ci do stwierdzenia co ośmiesza to zjawisko a co nie. Potrafisz jedynie pisać komunały. I jeszcze raz napiszesz publicznie że jestem niezrównoważony psychicznie to masz jak w banku że wykorzystam choć raz możliwość złożenia pozwu na policje choćby tylko po to aby ci utrudnić życie. Zresztą jak każdy tchórz nie miałbyś odwagi pokazać się publicznie i mi to powiedzieć. Choćby dlatego aby udowodnić że masz rację. Masz odwagę ? Wątpię…żałosna kreaturo.

 7. Panie Redmuluc – bardzo się cieszę za tą odpowiedź, szkoda tylko, że nie przedstawił Pan tego w taki sam sposób pod filmikiem na Youtube.
  Jedyna rzecz, która mi przeszkadza to liczba obelg, która mnie to Pana zniechęca.
  Oczywiście podejmę trop, który mi wskazałeś i sam dojdę do wniosków, co o tym sądzić.

  Odnośnie spamowania i trolowania, sam sobie zasłużyłeś ,,postawą kultury”, która powinna być na wyższym poziomie.

 8. I znowu zaczelo sie bicie piany:) To chyba juz lezy w naturze naszego narodu. SceptykPL, Redmuluc – nie lepiej tego typu dyskusje prowadzic na priv?:)

 9. Bardzo proszę o informacje, jak mogę się skontaktować z Panem Krzysztofem Rogalą?
  Pozdrawiam E.

 10. Od wielu lat jestem prześladowaną ofiarą elektronicznej kontroli umysłu uważam ,że muszę mieć wszczepiony jakiś mikroczip, który lokalizuje mnie w każdym miejscu gdzie przebywam. Moje życie jest totalnie kontrolowane i utrudniane odnoszę wrażenie jakbym była taką świnką doświadczalną z upływem czasu pozostało mi tylko pogodzić się z takim stanem rzeczy aby nie popaść w jeszcze większe przygnębienie. Czy można odgrodzić się jakoś od wpływu fali radiowej oddziałującej z falą mózgową i utrudnić manipulację z zewnątrz? Odsłuchałam rozmowy z Krzysztofem Rogalą dało się wyraźnie odczuć jak podczas tej rozmowy był on gdzieś z zewnątrz atakowany elektronicznie, miał utrudnioną koncentrację jakby nie mógł swobodniej zebrać myśli widocznie komuś nie podobało się to o czym mówi. Czy można jakoś skontaktować się z Krzysztofem Rogalą czy może on w jakiś sposób pomóc lub doradzić jak ratować się z sytuacji w jakiej się znalazłam wbrew swojej woli?Pozdrawiam serdecznie.

 11. Więc spróbuję Ci podać maila do K. Rogali, który zamieścił u M.Rozbickiego
  w ten sposób:
  redmuluc małpa aim.com
  Pozdrawiam E.

 12. jeśli ktoś czuje się kontrolowany, śledzony, w nocy nachodzony, i oczywiście jeśli dot. kobiet gwałcony, to powinien przyjąć do wiadomości w swojej świadomości która nie jest w mózgu, że jest jedynie posiadaczem ciała TWORU – konstrukcji tych co go kontrolują itd. j.w. i powinien z szacunkiem i miłością odnosić się do nich jako swoich ojców i matki, przyjąć co oni na nim doświadczają i jakie programy wprowadzają. oraz przyjąć, że kontrola itd. nie jest na jego ciele materialnym jako własności prywatnej tylko na ciele świadomości za pomocą pola elektromagnetycznego którym jest jako świadomośći i kochać swoich stwórców i być wdzięczny, że wysłali go na Ziemię na wakacje, że został wybrany z miliarda świadomości do tychże celów jako najbardziej przydatna świadomość i zastanowić się nad tym, że może przez swoje wygórowane ambicje i niecierpliwość nie spełnić ich oczekiwań itd…. czyli zostać po odebraniu ciała zesłany do najgorszej roboty na następne tysiąclecia lub wieczność…..

 13. do eljasz – Kim Ty jesteś? piszesz tak jak byś był właśnie moim prześladowcą i mógł mnie nawet pozbawić życia czy chcesz mnie przestraszyć? To czego doświadczam dzięki temu że stałam się ofiarą elektronicznej kontroli umysłu zmieniło moje życie w koszmar odarło je z prywatności i osobistej wolności nie jestem pewna co mogą ze mną zrobić w przyszłości a pokazali mi już do czego są zdolni i ja mam być jeszcze wdzięczna swoim oprawcą i nazywać ich w przenośni ojcem i matką? szkoda że nie możemy zamienić się miejscami tak abym to ja mogła na chwilę wprowadzić do Twego mózgu jakiś doświadczalny program tylko czemu to wszystko ma służyć? Taki komentarz jaki dałeś może napisać tylko potwór.

Comments are closed.