Janusz Zagórski 15.04.2012

8 thoughts on “Janusz Zagórski 15.04.2012

 1. „Elity” IIIRP nie maja wyjścia i w relacjach z Rosją zrobią wszystko, nawet pokażą ptaka i kaczuszke w samo poludnie przed kamerami 3D HD. A wszystko przez jeden z trzech (???) egzemplarzy mikrofilmów z Akt UB`ecji i WSI o których sporzadzeniu przezd „wyprowadzeniem sztandaru” mowił Gen. Kiszczak.
  Przy okazji widzimy iz teza m.in. red St. Michalkiewicza iz IIIRP rzadzi razwiedka i to nie Swojskiego chowu oraz ze pozakonstytucyjne organa prawdziwego wladztwa nad Polską są poza Jej granicami jest pewna na 100%+.
  Cóz tak naprawde to przed Nami stokilkadziesiat lat zadumy, namysłu i cięzkiej organicznej pracy u podstaw po raz wtóry.
  Chyba, ze za sprawą Kosmicznych Praworzadnych Cywilizacji to one same „posprzatają” Ziemię. Nibiru – Mourdook pomału acz sukcesywnie zbliza sie by w 7 cyklu 3600 lat posprzatać brudy, odpadki i mutacje zaprzaństwa Kosmicznych Cywilizacji. Dla Ziemi okres ten wymosi 7×3600 lat. Od jakigos czasu weszlismy w ostatnie 50cio lecie ostatniej „siudemki”.
  Pzdr.

 2. Okragły Stół powinien byc zlikwidowany. Nibiru a nie Marduk zbliza sie co 3500 lat,
  ale 21.12.2012 nastapi przebiegunowanie. 1sze bylo w roku -9488 co 11500 lat czyli nowe w roku 21.12.2012

 3. Jakie były fundamenty rozpadu , rozbiorów ,Polski przed wiekami i jakie układy ? Takie same , jak dzisiaj. Głupi przywódcy reprezentujący interesy wszystkich , tylko nie narodu polskiego. Zygmunt III Waza i Jan Kazimierz jedni z najgłupszych „polskich” królów, przechylili znacznie szalę losów Polski w stronę upadku. Czczeni jako wielcy przywódcy narodu , chcący utrzymać jego byt państwowy. Głupota tych królów była osadzano głęboko w religii jaką wyznawali i czyje interesy reprezentowali. Zygmunt III Waza ultra katolik chcący pod wpływy Watykanu wprowadzić Ruś Czerwoną, Ruś Białą, których to tereny leżały wtedy w granicach Rzeczypospolitej i tworzyły potężne państwo, obecne tereny Litwy , Białorusi, Ukrainy, na zlecenie Watykanu podjął próby nawracania na katolicyzm tamtej ludności, tworzenia zunifikowanej masy, którą można w łatwy sposób urobić, czym spowodował oderwanie tych ziem od Rzeczypospolitej i przyłączenie ich do Rosji. Osłabiło to ewidentnie potencjał państwa pozbawiło go jedności. Chrześcijaństwo, katolicyzm spełniły już swoją rolę unifikacyjną , co nie znaczy , że nie są ostoją ciemnoty, zaściankowości i utrzymywania narodu bez poczucia swojej prawdziwej „pogańskiej” tożsamości opartej na szerokiej wiedzy o naturze i wykorzystywania tej wiedzy w swojej wędrówce do Boga. Unifikacja odbywa się teraz nie tylko za pomocą chrześcijaństwa ale za pomocą innych metod, demoralizacji ,obniżania poziomu edukacji, niszczenia tożsamości narodowej . Uwaga Polski skupiana jest na Brukseli na budowaniu tam centrum władzy, zamiast budowaniu ośrodka władzy i zjednoczenia państw słowiańskich na ich własnych terenach. Niewidzialne granice państwa watykańskiego i obszaru religii prawosławnej skutecznie utrudniają zjednoczenie, wytyczone granice przez Watykan i głupotę królów „polskich” ,są silną barierą. Także polityka podburzania narodów słowiańskich wewnątrz Unii Europejskiej, ma swój wymiar , który w przyszłości może być jeszcze mocniej rozbudowywany, przykład Polski i Litwy i ich wzajemnego antagonizowania. Chrześcijaństwo, katolicyzm, oddanie władzy Brukseli, Watykanowi, służenie wszystkim tylko nie Polsce , to są fundamenty do budowy kolejnego rozpadu narodu i coraz większego pozbawiania tożsamości , zapoczątkowane to wszystko zostało przez wprowadzanie Nowego Testamentu i całej infrastruktury obsługującej to religijne bagno.

 4. Maniuś nie bredż, to że możesz pisać i czytać jest efektem działalności Kościoła Katolickiego który przyniósł kulturę na nasze dzikie ostępy. Brakuje ci „pogańskiej tożsamości” to wybierz się do Rosji przy okazji możesz się tam jednoczyć z „bratnimi” słowianami.

 5. Odezwał się produkt indoktrynacji czynionej na nim przez wieki. Kościół Katolicki zniszczył podstawy dobrej edukacji prywatnej na bardzo wysokim poziomie ,poprzez wprowadzenie jej jako powszechnej , na niskim poziomie i bezpłatnej. Takie postępowanie doprowadziło do braku elit zdolnych pracować na rzecz państwa, dobra narodu i uczynienie z elit pożytecznych idiotów służących wszystkim tylko nie własnemu krajowi. Efekty takiej wiekowej polityki prania mózgów widzimy dzisiaj w życiu politycznym , czego na swoje nieszczęście jesteśmy beneficjentami. Wielu pożytecznych idiotów dla systemu uważa zresztą do dziś, że katolickie szkoły kształcą najlepiej.
  Wysoka kultura na naszych ziemiach istniała przed „wprowadzeniem” chrześcijaństwa, to że o tym nie wiesz, jest kolejnym dowodem na głęboką indoktrynację, z której do tego nie jesteś w stanie zdać sobie sprawy. Nie uważasz Słowian za bratnie narody, to może ty jesteś od kapeluszników z pejsami ?

 6. Brawo dla Janusza Zagórskiego nie tylko za całość NT, ale za odwagę i edukację w sprawach politycznych.

 7. @Otryk, we no sie chłopie, że tak kolokwialnie rzeknę tak zdrowo rozpędz z główką pochyloną i tak o ścianę parę razy…może główka zacznie działać bo takie bzdury jakie wygadujesz: „…Kościoła Katolickiego który przyniósł kulturę na nasze dzikie ostępy…”
  CZYJĄ KULTURĘ PYTAM??? Ten agresywny, manipulacyjny, reptiliański zlepek, ten bełkotliwy plagiat wyzerowany duchowo i antyludzki?? Zniszczenie naszej, POGAŃSKIEJ kultury to jedynie przyniósł i wstęp do dalszego widocznego w historii aż do dziś zniewolenia!! Kim Ty w ogóle jesteś?? Hamerycko-telewizyjno-syjonistyczną marionetką bez identyfikacji narodowej?? To z tego nauczania odwiecznej pokory bierze się potem taka tępota, takie osielstwo z przeproszeniem miłego wszak osła z chodzeniem w kieracie bo tak już jest i „człowiek poczciwy” musi zaakceptować wszystko co pan razem z plebanem mu wciska….Lecz nadal nie wiem skąd ta zaraza umysłowa w tym narodzie, że niby chrześcijaństwo to polska tożsamość…to przecież krew zalewa i nóż się w kieszeni otwiera…….A reszta już została powiedziana przez P. Janusza w audycji i Mańka tutaj…nie mam się co powtarzać…I to wszystko MA być emocjonalne i patetyczne! Wszak to emocje świadczą o człowieczeństwie…

Comments are closed.