Janusz Zagórski – 15.07.2012

Rozmowa telefoniczna Janusza Zagórskiego z Zofią Piepiórko, badaczką kamiennych kręgów i megalitów, wizjonerką, autorką książki „Święta tajemnica Gdyni”.

14 thoughts on “Janusz Zagórski – 15.07.2012

 1. Kolejny wywiad z osobą niestabilną psychicznie. Liczba wariatów kręcących się wokół tematu UFO jest przytłaczająca.

 2. Bardzo fajny wywiad, ciekawe , jak to się dalej rozwinie. Pani Zofia wykazała się ogromną cierpliwością rozmawiając ze skacowanym panem Januszem 🙂 . Wywiad rewelacja, jeśli takie bazy istniałyby na terenie Polski , byłaby to sensacja.

 3. P.S.
  Koło Kamiennej Góry znajduje się tzw diabelski kamień, takich diabelskich kamieni w Polsce jest więcej, czyżby te kamienie również miały swoją rolę w historii z kamiennymi kręgami ?

 4. Cóż, wszelkie chamskie, aroganckie komentarze świadczą o ich autorach… Przy tym takie trywialne, nonszalanckie wpisy występują często w charakterze prowokacji. Tak czy inaczej, według mnie, powinny być jak najszybciej usuwane z forum.

  Kultura, wyrażanie swoich poglądów w sposób stosowny jest kwestią obligatoryjną.

 5. ale pierdoły … skoro ma wizje,ze są bazy to niech je znajdzie ! takie bajki to i ja,na silę wymyślę,ba nawet lepsze ….Jak słyszę ze ktoś ma wizje, ze ma głosy w głowie,potrzeba psychotroników, jest wizjonerem … to ja sie pytam dlaczego sie takich ludzi nie leczy …
  Ja jestem wyrozumiały ale trochę sie tych wizjonerów,ludzi którzy mają kontakt z inną cywilizacją napłodziło na rynku że zgroza ….

 6. Byłem w Odrach kilka razy. Ewidentnie jest to miejsce energetyczne. Sam widziałem poświatę nad kamieniami obwodowymi kręgu centralnego w czasie przesilenia. Niestety głośne celebry jakie się tam odprawia w dniach przesileń nie sprzyjają odbiorowi tego miejsca. Pani Zosia mimo fantastycznych wizji nie sprawia na mnie wrażenia osoby niezrównoważonej. Śledzę jej wywody i przez 20 lat jest w nich konsekwentna. Na pewno nie jest jej lekko. Większość ludzi ośmiesza to czego nie są w stanie przyjąć.

 7. Panią Zofię należy wysłuchać chociażby dla tego że poświęciła lata na swoje badania. Po drugie w momencie gdy masz olbrzymią wiedzę na dany temat i starasz się podzielić z innymi- którzy słyszą ją pierwszy raz, to często brzmi to chaotycznie i bez sensu. Mam nadzieję że kolejny wywiad będzie bardziej składny tzn. mniej skoków z jednego wątku do drugiego bo jest to dosyć trudne w odbiorze przynajmniej dla mnie

 8. Noooo, aż mi szczęka opadła, Zosia Piepiórka w NTV!!! Myślałem, że zraziła już do siebie wszystkich, bo od wielu to słyszałem, ale widocznie Janusz ma inne zdanie.

 9. Wszystko rozumiem ale mister Z nie powinien na takim kacu robić wywiadu
  W jakiej to opozycji staje wobec jego elokwentnych ocierających się o erudycję wystąpień
  to już lepiej by było na bani mój ty ufniaku a tak to autor i osoba udzielająca wywiadu brzmią jak pozrywani 🙂

Comments are closed.