Janusz Zagórski 2010.04.11

9 thoughts on “Janusz Zagórski 2010.04.11

 1. Bardzo dobrze zrobiona audycja – były przedstawione różne punkty widzenia. Skoro była wypowiedź Krzysztofa Jackowskiego, to może za tydzień czas na dr. Leszka Weresa.

 2. Zgadzam się z podejściem drugiego pana. Trzeba wszystko zbadać, bo wychodzi dużo nieścisłości i nie należy zakładać że pilot był winny jak to od razu Rosja założyła. Moim zdaniem ta ostatni pani jest za bardzo naiwna.

 3. Za to mnie bardzo podobało się podejście Krystyny. Dopóki nie poznamy więcej faktów – nie możemy wiedzieć jak było.

 4. Po katastrofie chaos informacyjny, filmiki różnej maści, kontrowersje,domysły i zamęt.
  O wulkanach i słońcu już nie wspomnę.

  Zatem może pan Weres da się namówić i się do tego wszystkiego odniesie.

 5. odnośnie Iraku, to oczywiście p. Kwaśniewski.
  Horoskop zdarzenia oraz pana Kaczyńskiego nie przedstawia jakiegoś szczególnego wypadku ,jest tam kwinkunks plutona do urodzeniowego marsa w 12 domu, ale żadnego traumatycznego wydarzenia nie widzę

 6. Tak, astrologia mocna rzecz. Ale szkoda, że wielu astrologów robi interpretacje astrologiczną zdarzenia dopiero, gdy to się wydarzy.

 7. Panie Januszu, a mnie nie podobaly opinie wyglaszane przez dwoje Panskich gosci powtarzajacych to co uslyszeli w mediach. Po 9/11 tez slyszelismy medialna propagande, i co ma to wspolnego z prawda wszyscy wiemy. Najbardziej zabolala mnie opinia pana, ktory twierdzi z cala stanowczoscia ze pilot byl winien bo za mlody, bo brawura bo posluchal prezydenta. Dzis kilka dni po programie kiedy na swiatlo dzienne wychodzi coraz wiecej faktow juz wiemy, ze nie bylo zadnych naciskow. Dzis pojawia sie coraz wiecej pytan i faktow wskazujacych ze mogl to nie byc wypadek. Nie wiadomo czy sie dowiemy kiedykolwiek lub w najblizszych latach prawdy.
  A co do pana, ktory obwinia pilota – no coz pilot niestety nie moze sie juz bronic, jego matka, jego rodzina bardzo przezywa jego smierc, a z cala pewnoscia pomowienia ze mogl sie przyczynic do smierci innych sa dla nich bardzo tym bardziej bolesne- dlatego mam dla Pana rade: niech Pan zachowa swoje opinie dla siebie tym bardziej ze nie ma Pan pojecia co sie naprawde wydarzylo bo ani Pan byl swiadkiem ani tez ekspertem badajacym przyczyny.

Comments are closed.