Janusz Zagórski 2010.05.16
Linki z audycji

[Mikołaj]

  • http://www.infowars.com/trilateral-commission-wants-war-with-iran/ – Komisja trójstronna chce wojny z Iranem. Jeden z członków słynnej Komisji trójstronnej przez pomyłkę opowiedział plany tej organizacji względem świata. Mikhail Slobodovsici opowiedział o nich jednemu z aktywistów ruchu We Are Change z Irlandii o planach wojny z Iranem – biorąc go za innego członka tejże organizacji. Wojna z Iranem oraz kryzys celowo wywołany (nadchodzący) gospodarczy ma być wykorzystany jak najefektywniej w celu przybliżenia świata do Rządu Światowego. Mikhail Slobodovsici przyznaje też że globaliści są zadziwieni jak coraz trudniej wprowadza im się swoje plany w życie, gdyż coraz bardziej rośnie opór społeczny ca całym świecie.
  • http://www.infowars.com/beware-the-recent-situation-in-greece-it-will-happen-here/ – Alex Jones przestrzega, że sytuacja w Grecji może wydarzyć się w USA. Zbliża się bowiem kolejna faza kryzysu finansowego (oczywiście spreparowanego celowo), by stworzyć kolejny globalny problem oferując przy tym od razu globalne rozwiązania podsuwane przez elity. Sytuacja w USA może wyglądać jeszcze gorzej, gdyż nie tylko, że zadłużenie tego państwa jest znacznie większe a wydatki wciąż wzrastają – ale niepokoje społeczne sfrustrowanych i nauczonych niezależności i dumy Amerykan ograbionych z ich pieniędzy mogą być znacznie poważniejsze niż te w Grecji…
  • http://www.davidicke.com/headlines/33993-earthquake-lights-twitter-and-los-angeles – Nad Los Angeles zaobserwowano dziwnie jaśniejące, tęczowe chmury podobne do tych jakie pojawiły się na niedługo przed trzęsieniem ziemi w Chinach rok temu…Czyżby ktoś znowu majstrował systemem HAARP i czy ten rejon USA jest zagrożony trzęsieniem Ziemi…?

[Leszek]

– Krotka prezentacja filmowa dwoch pierwszych piktogramow powstalych w Wielkiej Brytanii w 2010 roku w rzepaku

  • – Krotka relacja filmowa tego co mialo miejsce przed wykladem David’a Icke na zewnatrz Akademi w Brixton, Londyn 15.05.2010 rok

    [trójkąt]

    • ted.com – zapisy wideo prelekcji z konferencji TED
    • Fraktale w kulturze afrykańskiej – pełne wystąpienie Rona Eglasha na temat fraktali w kulturze afrykańskich plemion (pod odtwarzaczem można wybrać język polski)