Janusz Zagórski 2010.09.05

24 thoughts on “Janusz Zagórski 2010.09.05

 1. Wystąpienia Pana Janusza są coraz bardziej rozbrajająco śmieszne.Rozbawiło mnie stwierdzenie iż po katastrofie smoleńskiej utraciliśmy już niepodległość gdyż stosunek różnych państw zmienił się co do nas,szczególnie zaś Rosji,hehehe

 2. Faktycznie to zabawne tym bardziej kiedy takie głupstwa wypowiada politolog.Ciekawe czym ta utrata niepodległości się objawiła.Stosunki i owszem zmieniły się ale na lepsze tak z krajami UE jak i Rosją wobec których to krajów Kaczor ustosunkowywał się bardzo niechętnie a wobec Rosji wręcz wrogo i zaczepnie.

 3. Niepodległość to Polska utraciła już na początku lat dziewięćdziesiątych kiedy to podpisała haniebny konkordat czyniący z naszego kraju Watykańskiego wasala! To o czym mówicie dotyczy pewnego filmowca,który przybył na zlot.Zagórski jedynie po nim/co przykre / bezmyślnie to powtarzał.Osobiście cenię Zagórskiego za to co robi,co nie zmienia faktu,że jest też trochę w tym wszystkim naiwny.Pozdro!!!

 4. Mnie trochę zaniepokoiło że Pan Janusz tak łatwo robi z kokoś agenta służb specjalnych.Wiecie chyba o co chodzi? o tego czatownika co to mu się nic niepodobało.Dla mnie to jakiś zwykły koleś,który chciał się trochę podroczyć a tu zaraz agentem go okrzyknieto i to pewnikiem! To coś nie tak Panie Januszu.Pozdrawiam.

 5. Nie wiem dokładnie o co chodzi. Jeszcze nie widziałem audycji. Ale w mojej ocenie ten filmowiec miał rację w kwestii niepodległości.

 6. Co do utraty niepodległości to wpełni zgadzam sie z kolegą Wrocławianinem a filmowiec plutł banialuki jak na mękach.Zresztą cała ta teoria spiskowa jest lipna.Co do Zagórskiego to gość robi dobrą robotę choć jak dla mnie jest zbyt wielkim ekscytantem i łatwo popada w zachwyt tracąc przy tym zdrowy rozsądek.Adios!

 7. Byłem na zlocie i mogę powiedzieć,że ogólnie było fajnie,zreszta jak zwykle.Organizacja bardzo dobra.Jesli mam jakieś zastrzeżenia to tylko do tej lekkiej nutki sekciarstwa,która unosiła się nad imprezą.Oczywiście nie zgadzam się ze wszystkim co tam było mówione i przedstawiane jako absolutna prawda,ale zabawa była przednia.Brawa dla organizatorów!

 8. Tez byłem na zlocie,ale mam pewien niesmak po wystąpiniu tego gościa z „filmoteki arcydzieł”. Zadawałem mu pytania na które nie chciał odpowiadać/To było zaraz po zakończeniu/Tak niby w cztery oczy/publicznie mnie to krępuje/.Taka typowa tuba jakichś sił.Nazwałbym go Migalskim,albo migusem.Wykład ciekawy choc nie wnoszący nic nowego do sprawy,jakby na zamówienie oczekujących potwierdzenia ukutej spiskowej teorii.Kompletnie się z tym facetem nie zgadzam i żałuję,że unikał rzeczowej dyskusji.Co do Orbsów wyśmiewanych przez ekipę FNC to radzę porobić trochę zdjęć w róznych miejscach a nie kwitowac sprawę kroplami deszczu.Gdzie duch odkrywców i poszukiwaczy Panowie?

 9. O co chodzi z tymi orbsami? Jak dla mnie bardzo ciekawa sprawa.Pan Zagórski śmieje się z nich? looool to dziwota.Zaraz oglądnę program bo go jeszcze nie widziałem.Hej!

 10. Byłam, w KOŃCU BY ŁAM (w zeszłym roku niestety nie udało mi sie). Doczekałam się, i nie zawiodłam się. Pan Zagórski to przemiły człowiek-pełen wiary i dobrych wartości. Wprost promieniuje optymizmem i zaangażowaniem. Z resztą nie tylko Pan Janusz, inne osoby które wykładały również były otwarte na rozmowę.. Jeśli chodzi o same wykłady, to wahlarz był tak urozmaicony- że dla każdego zapatrującego się w te tematy, znalazło się coś ciekawego. Ja osobiście nie mam zastrzeżeń, wróciłam z głową naładowaną jak bardzo ważnymi informacjami dotyczącymi naszych czasów, jak i zapałem do następnego spotkania :}} No i do tego również ta przepiękna sceneria, i świetna atmosfera. Za rok też się melduję razem z bratem.]
  POZDRAWIAM SERDECZNIE

 11. Eeee… Nie ma się śmiać z Pana Janusza, bo to nie jest miłe dla kogoś, kto podporządkowuje swoje życie dla nadrzędnych spraw, abyśmy mieli świadomość- my ludzie naszej epoki, co się z nami dzieje,,,,,,,,,,Nas nie stać na taką odwagę, więc……………………………zamiast się sadzić też byście może jakoś pomogli/..?????????????
  POZDRAWIAM

 12. Eeeee…no przewertowałem wszystkie wpisiory i nikt się z osoby Pana Dżanusza nie chichocze,a jedynie z jego poglądów i postępowania a to jest różnica.Słowa krytyki nie są żadnym sadzeniem się na Pana Dżanusza.Choć w wielu sprawach nie zgadzam się z Panem Dżanuszem to uważam iż jego działalność jest bardzo pożyteczna i po prostu piękna.Co do odwagi Droga Pani Gabi to jak najbardziej stać mnie na przyjęcie informacji które mówią mi/nam/ co się ze mna/ nami/ dzieje.Jednak w przeciwieństwie do Pani nie uważam by Pan Dżanusz był dla mnie w tej czy innej kwestii nieomylnym Guru.Pozdrawiam Myślących!

 13. Kapitalna impreza. Drugi raz z rzedu na Harmonii, 4 na spotkaniu z Januszem… Oby tak dalej. Bylo naprawde świetnie – nawet gdyby byl mróz to nie byloby problemu 😀 pozdrawiam Januszu

 14. Nie wiem juz co mam o tym wszystkim sadzic.Z jednej strony wszystko takie fajne a z drugiej to niepokojace saczenie ukrytym jadem nienawisci.

 15. E,,, Panie DERKU, no więc, śmianie się z poglądów innych ludzi to jest prześmiewanie danej osoby…, nie wspomnę o przeinaczaniu imion…….. No i co do odwagi, to naprawdę na dużo Pana stać- tylko na przyjęcie informacji? Ja tego nie rozumiem, bez sensu wchodzi Pan na tę stronę- swój czas Pan tylko Traci!! pozdrawiam

 16. Co przepraszam bez sensu wychodzi? że bezkrytycznie nie przyjmuję wieści głoszonych przez różych ludzi w tym Pani i Pana Zagórskiego? Z takimi poglądami niech Pani wraca do swojej sekty z której Pani się wywodzi.

 17. I po co te nerwy? Przecież chodzi nam o to samo skoro tu jesteśmy…

  Harmonia Kosmosu (podobnie jak inne imprezy FNC) są po to, ale dać głos często nieznanym ludziom i przedstawić różne punkty widzenia. Najważniejsze to nie wyśmiewać ich bo nigdy nie wiadomo co z perspektywy czasu okaże się wartościową informacją. Każdy natomiast z tej rzeki informacji wyłapuje to co chce, to na co jest gotowy i również odrzuca to co chce. Nikt nie każe nikomu wierzyć bezkrytycznie we wszystko. Najważniejsze to szanować poglądy innych i oczywiście mieć własne.

  Pozdrawiam !
  \o.o/

 18. Panu Derkowi chyba nie chodzi o to samo, i do tego nie czyta i nawet nie próbuje zrozumieć co się do niego pisze.. ale to już jego sprawa. Sama istota, i idea strony mówi o przebudzeniu, i co za tym idzie o pozytywnych, a nie negatywnych aspektach życia, dlatego też nie będę wgłębiać się ani w polemikę, ani w dyskusje, bo jednak są teraz ważniejsze sprawy na świecie. Masz rację Trójkącie-każdy ma prawo do własnego zdania, rażą mnie jedynie prześmiewcze wypowiedzi. Każdy kto był na zlocie powinien coś z tego wynieść- i mam nadzieję że są to rzeczy pozytywne w sensie duchowym, bo o to chodziło. Każdy kto wykładał, miał swoją wizję, ale tak naprawdę wszystkie ścieżki prowadzą do jednego.

 19. ale się naród rozgadał.Czy wy wszyscy wogole kiedykolwiek pracujecie? Tak przy okazji,to kiedy bedzie UFO-forum?

 20. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych.I tylko Ci powinni pojawiać się na tej stronie.Może ktoś zna los mojego „Kija Szamańskiego” tak mi go brakuje. 😉

 21. Osobiście uważam,że to Kaczyński ponosi winę za ową katastrofę pod Smoleńskiem.Jego/Ich/ osobowość i okoliczności mówią zdecydowanie same za siebie.Dla mnie ten pozostały przy życiu Jarosław to niebezpieczny faszystowski intrygant.Człowiek małego ducha i niezwykle mściwy.Czy Pan Zagórski jest wolnej myśli? hmmm?

 22. Dzięki trójkąt za informację! Właśnie zauważyłem,że wiadomość o UFO-imprezie pojawiła się na stronce.Hej!

Comments are closed.