Janusz Zagórski 2010.10.31


11 thoughts on “Janusz Zagórski 2010.10.31

 1. Ciekawostka z UFO Forum dzien pierwszy.
  Pan Kwiecien prezentujacy material o RIESE, prezentowal ksiazke ktora rzekomo jest zakazana przez poskie wladze we wspolpracy z niemieckimi i ktora rzekomo spec sluzby tropia i zaceraja wszelkie slady jej istnienia. Chodzi o zbior opowiesci wiezniarek obozu koncentracyjnego Ravensbruck pt.”Serca niezagasłe: Wspomnienia więźniarek z Ravensbrück”.
  A ksiazka ma swoja metryczke na BIBLIONETCE.
  http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=92100
  Do tego jest BEZ PROBLEMU dostepna w antykwariatach czy na ALLEGRO.
  Czy to nie daje do myslenia?

 2. Byłem na UFO-forum w sobotę i ogólnie bardzo mi się podobało,choć jedno wystąpienie było wręcz beznadziejne.
  Sam byłem trzykrotnym świadkiem manifestacji NOL-i.
  Co do tej książki wspomnianej przez Ogladacza to jeśli tak jest w istocie to rzeczywiście coś tu jest nie tak.
  P.Kwiecień miał niezwykle ciekawy wykład,ale jak widać troszkę dziekciu tu się rozlało i warto się nad tym troszkę zastanowić.
  Teraz szykuję się na forum niezwykłych wynalazków.

 3. Też byłem na UFOforum i było swietnie.Klub Firlei bardzo pasuje do takiej imprezy a czy ktos z was już wie gdzie odbedą się niezwykłe wynalazki? Może Ty Trójkąt? bo wiem,że jesteś bliżej tych spraw.
  Ja też wszedłem na blog tego Pana Kwietnia i nic.Wykład miał faktycznie bardzo ciekawy,ale sprawę książki warto by wyjaśnić.Pzdr.

 4. Dzięki Trójkąt! To ja się już gotowię!!! Bo sprawa jest niezwykle ciekawa i niesłychana!!! Tak po za tym to jak Ty tak szybciuchno dotarłeś do domu!?! o czym Janusz pisze? To mnie nie powiem też baaaaardzo ciekawi! Użyłeś antygrawitacji czy co!?!

 5. To już Martelo pozostanie tajemnicą Trójkata,hehehe.Ja tez byłem Na ufo-forumie i podobnie jak koledzy byłem bardzo zadowolony.Faktycznie był tam bodaj w sobote jeden śmieszny osobnik,ale organizatorzy za to przecież nieodpowiadają.Martelo ten klub wogóle jest świetny i są tam organizowane różne szałowe imprezki.wiem cos o tym bo często tam zaglądam.Ja na wynalazki też się wybieram.Adios!

 6. UFO-forum było i się zmyło a przed nami wynalazki.Ciekawe jak potoczyły się losy Łągiewki i jego tworów.

 7. Łągiewka o ile pamiętam rok temu mówił,że jego prace idą dobrym torem tyle że coś za cicho jak na dobry obrót sprawy.Poczekajmy jednak cierpliwie do imprezy a wszystkiego się dowiemy.

Comments are closed.