Janusz Zagórski 2011.05.08

9 thoughts on “Janusz Zagórski 2011.05.08

 1. Aż nie mogłem się powstrzymać od komentarza nad tym co Projekt Cheops wyrabia (zgodnie ze słowami Pani Krystyny) a co na pewno przeszło niezauważone. Nie będę pisał o nieścisłościach dotyczących Pani Lucyny Łobos, która dalej tyle że już w USA jest medium przez które przemawia ten sam byt EN-KI/ Samuel co przez nowe medium Panią Annę Dolińską tyle że słowa znacznie się różnią i mijają się ze sobą. To myslę że każdy myślący może sprawdzić i zweryfikować, a nie slepo wierzyć. Ja chciałbym zwrócić uwagę na wypowiedź Pani Krystyny w sprawie zobowiązań Projektu Cheops do renowacji Ptah temple i Aleii Sfinksów (57:50). Projekt ten jak każdy kto interesuje się tą sprawą wie że prowadził prace wykopaliskowe w Kościółku na Ślęży i w tej sprawie też podjał pewne zobowiazania. Do dziś nie wywiązał się ze zobowiązań pozostawiając po sobie obraz wołajacy o pomstę do nieba. Pewnie to samo przytrafi się Egiptowi

 2. 9 maj-Giżycko-stolica Mazur,od kilku dni po 6 samolotów na niebie stale rozsiewających chemtrails.
  Takiego kosmicznego nieba jak przedwczoraj to dawno nie było. Latają jak opętani

 3. Nad Wrocławiem też ciagle latają i latają rozsiewającwiadomo jakie chemikalia.Podobno wiadome siły dolewają już nawet wiadome chemikalia do benzyny na stacjach paliw.

 4. Melduję wykonanie zadania dolewania ołowiu do silników samolotowych.

 5. Was to śmieszy? a oni chcą przecież nas wszystkich wymordować! a kto podpalił tydzień temu skład plastiku na Maślicach jak nie agenci Novus Ordo Seclorum? Kto podpalił wcześniej skład styropianu? no,no kto? Oni są wszędzie! Jedynym ratunkiem dla nas jest słuchać P.Janusza i Ojca Świetego!

 6. Jezeli Pani Lucyna sie wycofala „aby odpoczac”, to dlaczego nadal organizuje raz w miesiacu liczne spotkania publiczne, a oprocz tego ona sama twierdzi, ze wycofala sie tylko z Fundacji Polskiej i z zupelnie innych powodow niz pani Krystyna Maciag wspomina. Skad takie niescislosci. Po za tym: po co Fundacja Polska nadal zbiera fundusze na wykopaliska, jezeli glosi na swojej stronie (poprzez nowe Medium pania Anne), ze tak wlasciwie tam nic nie trzeba wydobywac. Pytanie: To jezeli zbierane fundusze nie ida na wykopaliska (ktore sa zbedne (slowa pana Andrzeja Wojcikiewicza) w Egipcie to na co?

 7. Witam Januszu

  Mam do ciebie prosbe czy bylbys tak uprzejmy umiescic plakat na swojej stronie o spotkaniu Lucyny Lobos i Williama Browna w Polsce -w Lodzi 18 Czerwca . Wysle go jak tylko uzyskam zgode od ciebie. Widzialem ,ze jest to mozliwe ?

  Poza tym wywiad z Pania Krystyna Maciag prosze zachowac i nie kasowac jesli to mozliwe. Wzruszyla mnie do lez troska o zabytki Egiptu , zwlaszcza teraz -w dobie narastajacych kataklizmow i destrukcji na calym swiecie. Nie wiem czy wiesz ,ale tylko w USA od stycznia do dnia dzisiejszego bylo 640 tornad nie liczac powodzi i trzesien ziemi na calym swiecie. Gdzie zatem podzial sie cel Ratowania Ziemi i ludzi jaki przyswiecal Andrzejowi Wojcikiewiczowi przez wiele lat? Przepraszam zapomnialem, ze uaktywni energie w Piramidzie w Listopadzie tego roku przy, pomocy grupy wybranych aniolow , piramidek i zlotych pretow . Nastepna niezwykle kosztowna inwestycja ! No coz , nie pozostaje nic innego jak poswiecic swoja zlota obraczke , a moze jednak lepiej wydobyc tablice na ktorych spisana jest historia Ziemi , historia budowy Piramid i innych energetycznych miejsc , nasze kosmiczne pochodzenie i wreszcie instrukcja jak zabezpieczyc Ziemie. O tym jak to zrobic mowi Enki przez Lucyne Lobos od wielu lat . Nadszedl czas aby dokonac wyboru -ja juz to zrobilem.!

  Dziekuje Januszu za mozliwosc umieszczenia komentarza i gratuluje tobie dzialalnosci o ujawnianiu informacji o Gwiezdnych Braciach -slowo UFO juz nie istnieje w moim zyciu.

  Ryszard Choroszy
  Wroclaw -Chicago

 8. Czesc Janusz

  Dziekuje za umieszczenie ogloszenia o spotkaniu zLUCYNA LOBOS I WILLIAMEM BROWNEM w Lodzi .

  Ryszard Choroszy

Comments are closed.