Janusz Zagórski 2011.06.05

Niestety plik zawierający pierwsze 20 minut audycji nie został zapisany (błąd platformy LiveStream)

5 thoughts on “Janusz Zagórski 2011.06.05

 1. Czy może ktoś zgrał na dysk pierwszą część programu, z Panią Marzeną?

 2. Niestety nie było nawet skąd zgrać tego pliku, bo z powodu błędu LiveStreama nawet fizycznie on nie powstał. Mam nadzieję, że pani Marzena pojawi się jeszcze w studio.

 3. lubię wasze audycje ,niestety nie pasuje mi godzina 20 w niedzielę.Dlatego oglądam następnego dnia.Czasami chcę oglądać „na raty” ,niestety nie można zacząć słuchac Waszej audycji od środka ,albo samą końcówkę(nie działa suwak pod ekranem) A może ja coś źle robię?
  No i ciekawie by było gdyby a archiwum audycji było też archiwum forum pod kazdym programem

 4. Oglądaniu „od połowy” być może da się zaradzić. Postaramy się umieszczać audycje na YouTubie. Nie wiem tylko jak przełknie on ponad 2 godzinny plik. Co za zapisu czatu to raczej nie ma takiej opcji ponieważ czat można przewijać jedynie kilkanaście linii wstecz co uniemożliwia skopiowanie całego zapisu rozmowy. Poza tym nawet gdyby była taka możliwość to zapis czatu bez synchronizacji z obrazem może często powodować, że wiele wypowiedzi byłoby niezrozumiałych.

  Pozdrawiam
  \o.o/

 5. Niestety eksperyment z umieszczeniem audycji na YouTube się nie powiódł. Plik audycji jest już tak skompresowany przez LiveStream że ponowne przekonwertowanie go przez mechanizmy YouTube’a sprawia, że obraz traci synchronizację z dźwiękiem a dźwięk staje się piskliwy i dwukrotnie przyśpieszony.

Comments are closed.